Νέα

Κυριάκος Μητσοτάκης-ΝΔ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα stekas72
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 97K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 44 άτομα (5 μέλη και 39 επισκέπτες)

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
13.594
Like
17.716
Πόντοι
3.656
γιατί χρωστάω εξηγήσεις σταλόνε που κάνεις 69 όλη την ώρα?


Τίποτε δεν χρωστάς μάγκα. Απλά επειδή όλοι οι γαλάζιοι είναι λιγούρια .... αν θες να διαφοροποιηθείς .....

Δεν αρκεί να θέλει βέβαια κάποιος.
 

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
13.594
Like
17.716
Πόντοι
3.656
Να το πουλησει τύπε το σπιτι του αυτος με το γατί.
Τον ξερει τον νομο, δεν του ειναι αγνωστος.
Από που τον ξέρει ; Έγινε κάποια ενημέρωση ;

Εγώ που τον ξέρω .... κυκλοφορώ εντός πόλεων με ταξί ..........
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.466
Κριτικές
1
Like
32.470
Πόντοι
8.006
Δηλαδή θεωρείτε απίθανο να έχει πληρώσει ο Πλεύρης κάναν κακομοίρη, για να τον γιαουρτώσει και να φανεί θύμα, με όλα αυτά τα αίσχη που έχει κάνει;
Τα ιδια που λεγανε για τον Βαρουφακη δηλαδη?
 

Saul

Μέγας
Εγγρ.
23 Αυγ 2020
Μηνύματα
15.399
Like
13.750
Πόντοι
3.656
Δηλαδή πρέπει να ξέρεις τον νόμο για να φοβάσαι και να μην πατάς γάτες επίτηδες για την ευχαρίστηση σου?

Δεν υπάρχει κανένας άλλος λόγος για να μην πατάς τα ζωντανά αλλά το πρόστιμο?
 

★ Tony xx ★

Μέγας
Εγγρ.
30 Μαΐ 2019
Μηνύματα
5.914
Κριτικές
3
Like
18.079
Πόντοι
3.556
Τα ιδια που λεγανε για τον Βαρουφακη δηλαδη?
Διαφορετικές περιπτώσεις.
Για να πληρώσεις κάποιον να σου ρίξει μπουνιές πρέπει να'σαι τεραστιος μαζόχας, δεν αποκλείεται βέβαια, αλλά παρά πολύ δύσκολο.
Ενώ το γιαουρτι, ξέρεις ότι δεν παθαίνεις τίποτα. Άσχετα μετά αν πηγαίνεις στα επείγοντα, για να το παίξεις σχεδόν πεθαμένος.
Ποιος; Το κομάντο ο Πλευρης, που μασάει σίδερα και θα πάρει την Πόλη.
 
Εγγρ.
24 Μαρ 2022
Μηνύματα
10.000
Κριτικές
30
Like
20.548
Πόντοι
8.846
Τίποτε δεν χρωστάς μάγκα. Απλά επειδή όλοι οι γαλάζιοι είναι λιγούρια .... αν θες να διαφοροποιηθείς .....

Δεν αρκεί να θέλει βέβαια κάποιος.
ευκατάστατοι και πλούσιοι υπάρχουν από όλους τους χώρους.
συνήθως πιο προχωρημένης ηλικίας (40+) καθώς αν δεν τα βρεις έτοιμα, ή για να τα αυγατίσεδις, θέλει χρόνο...
πάντως οι περισσότεροι από αυτούς είναι δεξιοί για χίλιους λόγους. συνηθέστερος η υγιής στροφή του μυαλού (ακόμα δλδ κι αν δεν ήταν δεξιοί ως νέοι) που με την εμπειρία της ζωής βλέπουν την πραγματικότητα και την αλήθεια (κι επίσης τις μαλακίες των αριστερών).
όσοι μεσήλικες παραμένουν κεντροαριστεροί και πέρα, συνηθέστερα είναι από συμφέρον. καταλαβαινόμαστε...

είναι του 16
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
63.998
Like
22.764
Πόντοι
5.506
Τύπε, οι άλλοι γαλάζιοι , εκτός το ιατρό που έχει amg (αμφίβολο αν του ανήκει , θα ξοφληθεί σε 10 χρόνια ή είναι λήζιγκ)
είναι με saxo και κάτι τζιπ που δεν πιάνουν πάνω από 5 χιλιάρικα. Με εξαίρεση του κατουρημένου που δεν πιάνει ούτε 500ρικο , λόγω 3.2 .
Εσύ , έχεις τίποτε καλύτερο ή είσαι λεφτάς γαλάζιος με κανά focus του 2002 , 1.4 75ps (στα νιάτα του) ;;;;
Ρε τριμπουρδελε, τουλαχιστον ειναι amg με λιζινγκ, οχι σεατ λεον ντιζελ με λιζινγκ.

Μαλακα τραχανα.
 

CLOSER822

Σπουδαίος
Εγγρ.
23 Ιουν 2008
Μηνύματα
24.940
Like
11.166
Πόντοι
2.606
Δηλαδή πρέπει να ξέρεις τον νόμο για να φοβάσαι και να μην πατάς γάτες επίτηδες για την ευχαρίστηση σου?

Δεν υπάρχει κανένας άλλος λόγος για να μην πατάς τα ζωντανά αλλά το πρόστιμο?
o ανωμαλος δεν πατησε τη γατα στο δρομο κατα λαθος...δεν μιλαμε για τετοιο ,γιατι ως γνωστον τα γατια -δυστυχως- συνηθως περιμενουν ποτε θα περασεις για να πεταχτουν....Ο ΤΡΙΜΑΛΑΚΑΣ ΤΟ ΕΚΤΟΞΕΥΣΕ ΑΠΟ ΤΑ ΟΚΤΩ ΜΕΤΡΑ ΣΤΟ ΕΔΑΦΟΣ......Και ρωταω....ειναι η δεν ειναι αρρωστημενο ψυχανωμαλο καθικι που αν εβρισκε ευκαιρια θα το εκανε αυτο και σε ανθρωπο ευκολα.....και ερωτημα δευτερο...δεν θα ειχε πολυ πλακα να πεταγε και το καθικι για μερικα δευτερα απο τα οκτω μετρα για να δει τη γλυκα?....και χαλαλι το προστιμο...για το πατσι!
 

CLOSER822

Σπουδαίος
Εγγρ.
23 Ιουν 2008
Μηνύματα
24.940
Like
11.166
Πόντοι
2.606
ευκατάστατοι και πλούσιοι υπάρχουν από όλους τους χώρους.
συνήθως πιο προχωρημένης ηλικίας (40+) καθώς αν δεν τα βρεις έτοιμα, ή για να τα αυγατίσεδις, θέλει χρόνο...
πάντως οι περισσότεροι από αυτούς είναι δεξιοί για χίλιους λόγους. συνηθέστερος η υγιής στροφή του μυαλού (ακόμα δλδ κι αν δεν ήταν δεξιοί ως νέοι) που με την εμπειρία της ζωής βλέπουν την πραγματικότητα και την αλήθεια (κι επίσης τις μαλακίες των αριστερών).
όσοι μεσήλικες παραμένουν κεντροαριστεροί και πέρα, συνηθέστερα είναι από συμφέρον. καταλαβαινόμαστε...

είναι του 16
τυπε ,τον γιαουρτα δηλαδη πως θα τον χαρακτηριζες....σφυζει απο υγεια ο εγκεφαλος του ολοφανερα.....
 

Saul

Μέγας
Εγγρ.
23 Αυγ 2020
Μηνύματα
15.399
Like
13.750
Πόντοι
3.656
τυπε ,τον γιαουρτα δηλαδη πως θα τον χαρακτηριζες....σφυζει απο υγεια ο εγκεφαλος του ολοφανερα.....
Το γνωρίζω....

και με λένε εμένα χαζό επειδή λυπήθηκα τη γάτα και όχι τα γιαούρτια που έφαγε ο πρώην φασίστας

εγώ είμαι ο παράλογος :confused:
 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
32.422
Κριτικές
36
Like
37.967
Πόντοι
18.565
Το γνωρίζω....

και με λένε εμένα χαζό επειδή λυπήθηκα τη γάτα και όχι τα γιαούρτια που έφαγε ο πρώην φασίστας

εγώ είμαι ο παράλογος :confused:
Τα γιαουρτια δεν τα λυπηθηκε κανεις:confused:
 

CLOSER822

Σπουδαίος
Εγγρ.
23 Ιουν 2008
Μηνύματα
24.940
Like
11.166
Πόντοι
2.606
Το γνωρίζω....

και με λένε εμένα χαζό επειδή λυπήθηκα τη γάτα και όχι τα γιαούρτια που έφαγε ο πρώην φασίστας

εγώ είμαι ο παράλογος :confused:
εδω που τα λεμε κριμα τα γιαουρτια...εκει που εφτασαν οι μουλοι ,πολυ κοσμος δεν τα μυριζει καν!
 

kontolagnos

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Μαρ 2007
Μηνύματα
31.300
Κριτικές
1
Like
35.329
Πόντοι
6.256
Ετσι τυπε, πρώτα γιαουρτια σε πλαστικο κεσεδάκι, μετα σε πήλινο, ύστερα μπογια μαζι με το ντενεδακι, συνεχίζουμε με μολότοφ και τελειώνουμε με σφαιρες...
Ολα καλα αν ολα αυτα συμβαίνουν σε δεξιούς-φασιστες, αν ομως συμβεί ποτε σε αριστερους «αγωνιστες» τοτε θα κάψετε την μιση Αθηνα.
Βαρεθηκα να διαβαζω για μολοτωφ που πετανε στα ματ στη χαρ τρικουπη χωρις συλληψεις και προσαγωγες

Άρα η βια με το γιαουρτάκι δε με απασχολεί καθόλου, πταισματάκι δεν ανησυχώ, συνηθισα .
 
Εγγρ.
24 Μαρ 2022
Μηνύματα
10.000
Κριτικές
30
Like
20.548
Πόντοι
8.846
Κανόνισε ό,τι είναι να κάνεις γιατί εδώ για κοντινά έχουνε το Μπέβερλί και για μακριά το diavel
νιπλη εγώ είμαι μεσήλιξ, για μετά το σούνιο/λουτράκι/χαλκίδα έχω τη cla...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom