Νέα

Κυριάκος Μητσοτάκης-ΝΔ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα stekas72
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 97K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 11 άτομα (1 μέλη και 10 επισκέπτες)
Εγγρ.
24 Μαρ 2022
Μηνύματα
10.000
Κριτικές
30
Like
20.548
Πόντοι
8.846
Τύπε, οι άλλοι γαλάζιοι , εκτός το ιατρό που έχει amg (αμφίβολο αν του ανήκει , θα ξοφληθεί σε 10 χρόνια ή είναι λήζιγκ)
είναι με saxo και κάτι τζιπ που δεν πιάνουν πάνω από 5 χιλιάρικα. Με εξαίρεση του κατουρημένου που δεν πιάνει ούτε 500ρικο , λόγω 3.2 .
Εσύ , έχεις τίποτε καλύτερο ή είσαι λεφτάς γαλάζιος με κανά focus του 2002 , 1.4 75ps (στα νιάτα του) ;;;;
εγώ είμαι λεφτάς τύπε, προύχοντας...
εγώ έχω και amg και cla και honda 1100 και όλα τα καλούδια.
σε κάλυψα?
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Δεν σας φοβάσαι έχετε Τσεκουρατο υπουργό και πρώτοι δίδαξαντες στη ΒΙΑ και στα όπλα θα την βγάλετε :grin:
μπα, ψόφια πράματα...
ένας γρίβας ήταν μόνο καλή του ώρα
 

kontolagnos

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Μαρ 2007
Μηνύματα
31.301
Κριτικές
1
Like
35.329
Πόντοι
6.256
Screenshot_2023-05-02-18-54-15-999.jpg
 

Anemodoura

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Δεκ 2007
Μηνύματα
15.181
Like
34.522
Πόντοι
9.931
Μην χαίρεστε την πρώτη τετραετία την βγάλατε μόνο με γιαούρτακι την δεύτερη ποιός ξέρει τι και πώς - ότι και να γίνει εσείς ξεκινήσατε πρώτοι
Ετσι τυπε, πρώτα γιαουρτια σε πλαστικο κεσεδάκι, μετα σε πήλινο, ύστερα μπογια μαζι με το ντενεδακι, συνεχίζουμε με μολότοφ και τελειώνουμε με σφαιρες...
Ολα καλα αν ολα αυτα συμβαίνουν σε δεξιούς-φασιστες, αν ομως συμβεί ποτε σε αριστερους «αγωνιστες» τοτε θα κάψετε την μιση Αθηνα.
 
Εγγρ.
24 Μαρ 2022
Μηνύματα
10.000
Κριτικές
30
Like
20.548
Πόντοι
8.846
Ετσι τυπε, πρώτα γιαουρτια σε πλαστικο κεσεδάκι, μετα σε πήλινο, ύστερα μπογια μαζι με το ντενεδακι, συνεχίζουμε με μολότοφ και τελειώνουμε με σφαιρες...
Ολα καλα αν ολα αυτα συμβαίνουν σε δεξιούς-φασιστες, αν ομως συμβεί ποτε σε αριστερους «αγωνιστες» τοτε θα κάψετε την μιση Αθηνα.
σύριζα = κουκουλοφόροι
μην το ψάχνεις και πολύ...
 
  • Like
Αντιδράσεις: alex71

Saul

Μέγας
Εγγρ.
23 Αυγ 2020
Μηνύματα
15.406
Like
13.750
Πόντοι
3.656
εγώ είμαι λεφτάς τύπε, προύχοντας...
εγώ έχω και amg και cla και honda 1100 και όλα τα καλούδια.
σε κάλυψα?
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


μπα, ψόφια πράματα...
ένας γρίβας ήταν μόνο καλή του ώρα
εγώ πάω κάθε μέρα στα γραφεία στον Περισσό με M5 και τα σκ σκάω στην Κουμουνδούρου για σύσφιξη σχέσεων με GLS :wanker:
 
Εγγρ.
24 Μαρ 2022
Μηνύματα
10.000
Κριτικές
30
Like
20.548
Πόντοι
8.846
Εγγρ.
24 Μαρ 2022
Μηνύματα
10.000
Κριτικές
30
Like
20.548
Πόντοι
8.846
Τι έχεις ρε ;
Καλά slk mk1 του 2001 ;;;

Κανά 3χίλιαρο το πήρες 7ο χέρι ;
τώρα μην έχουμε πάλι ξεφτιλίσματα...
γιατί τα έλεγε κι άλλος αυτά, και για την amg και για τη cla.
ή μπορείς να βολευτείς με τη honda αν θες
 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
32.425
Κριτικές
36
Like
37.967
Πόντοι
18.565
Kαμια σχεση.

Αυτος εχει την μοιρα ΟΛΩΝ μας στην θεση που ειναι.

Με τις αποφασεις του οριζει την υγεια μας και ολοι ξερουμε το εργο του.

Λυπηθηκε αυτος τα παιδια του κοσμου που τους αφησε χωρις ΜΕΘ? Χωρις γιατρους? ΟΧΙ .

Οποτε γιατι να λυπηθω τα δικα του παιδια? Επειδη ειναι πολιτικος?

Εχεις παει στο Παιδων να δεις τι μπουρδελο ειναι εκει μεσα? Να μην σου τυχει τυπε.

Το ιδιο θα ελεγα για οποιονδηποτε ηταν σε αυτο το υπουργειο.

Ξανα λεω...ΔΕΝ ΣΥΜΦΩΝΩ αλλα δεν θα στεναχωρηθω για τα Πλευρακια.
Τυπε δεν λυπομαστε τα παιδια του Πλευρη επειδη ειναι του Πλευρη. Λυπομαστε τα παιδια επειδη ειναι παιδια.
 

jim2323

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Σεπ 2021
Μηνύματα
3.462
Like
9.340
Πόντοι
1.056
Ετσι τυπε, πρώτα γιαουρτια σε πλαστικο κεσεδάκι, μετα σε πήλινο, ύστερα μπογια μαζι με το ντενεδακι, συνεχίζουμε με μολότοφ και τελειώνουμε με σφαιρες...
Ολα καλα αν ολα αυτα συμβαίνουν σε δεξιούς-φασιστες, αν ομως συμβεί ποτε σε αριστερους «αγωνιστες» τοτε θα κάψετε την μιση Αθηνα.
Φίλε ετοίμασε τις χειροπέδες ομολογώ - έριξαν ένα γιαούρτακι και σε λίγο θα έρθουν και με σφαίρες- μαλακά που σαν βρήκαν εσάς :tooth: καλά λέει ο Λάκης πρέπει να την κάνουμε από εδώ
 

troubakhs

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Φεβ 2017
Μηνύματα
67.574
Like
27.795
Πόντοι
5.506
Τυπε δεν λυπομαστε τα παιδια του Πλευρη επειδη ειναι του Πλευρη. Λυπομαστε τα παιδια επειδη ειναι παιδια.
κανεις δεν λεει οτι φταινε τα παιδια παππου....απλα λεμε οτι τα παιδια που εχουν υποφερει με τον μουλο τον ναζιστη δεν ειχαν καθολου ιση μεταχειριση...σαν να λεμε οτι ο μουλος ναζιστης μπορει να γαμαει παιδια του κοσμου αλλα αν τα δικα του φανε μια πετσουλα γιαουρτιου πρεπει να ντρεπομαστε ολοι....εγω δεν ντρεπομαι... καλα εκαναν στον καριολη και τον γιαουρτωσανε
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
70.090
Like
72.157
Πόντοι
12.756
κανεις δεν λεει οτι φταινε τα παιδια παππου....απλα λεμε οτι τα παιδια που εχουν υποφερει με τον μουλο τον ναζιστη δεν ειχαν καθολου ιση μεταχειριση...σαν να λεμε οτι ο μουλος ναζιστης μπορει να γαμαει παιδια του κοσμου αλλα αν τα δικα του φανε μια πετσουλα γιαουρτιου πρεπει να ντρεπομαστε ολοι....εγω δεν ντρεπομαι... καλα εκαναν στον καριολη και τον γιαουρτωσανε
Μήπως είσαι ΣυΡιζΑ και τα λες αυτά τύτε;
 

troubakhs

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Φεβ 2017
Μηνύματα
67.574
Like
27.795
Πόντοι
5.506
Μήπως είσαι ΣυΡιζΑ και τα λες αυτά τύτε;
15000 παιδακια δεν εχουν πατερα και μανα που τους αφησε το ναζιδι να πεθανουν χωρις μεθ και θα ντραπω που τα παιδακια βρωμισαν το φουτερ με γιαουρτι? ρε δεν πα να γαμηθει....κατα δηλωση του αλλωστε αμα τον αφηνανε καμποσες χιλιαδες παιδακια εβραια θα τα εκανε σαπουνι ανετα....
 

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
13.594
Like
17.716
Πόντοι
3.656
Τυπε δεν λυπομαστε τα παιδια του Πλευρη επειδη ειναι του Πλευρη. Λυπομαστε τα παιδια επειδη ειναι παιδια.


Επιλεκτικά διαβάζεις ........

ΟΤΑΝ ΕΙΠΑ ΓΙΑ ΤΟ ΜΑΛΑΚΑ ΜΕ ΤΗ ΓΑΤΑ .... που του έβαλαν 15 χιλιάρικα πρόστιμο ... και μπορεί να γίνει 50 ....

είπα ότι αν έχει παιδιά ... τι φταίνε .... να πουλήσει το σπίτι του να πληρώσει το πρόστιμο ....
και να βγουν τα παιδιά του στο δρόμο ..........


ΛΕΓΑΝ ΚΑΤΙ ΜΑΓΚΕΣ .... ότι να ψοφήσει κι αυτός και τα παιδιά του ...
και όλοι έλεγαν μπράβο και χειροκρόταγαν ..........

ΓΙΑ ΤΗ ΓΑΤΑ ΕΠΑΝΑΛΑΜΒΑΝΩ ....

δεν διάβαζες τότε μάλλον ...........

τώρα πέρασες .......
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.466
Κριτικές
1
Like
32.470
Πόντοι
8.006
σωστο και αυτοΆς δουμε ενα παραδειγμα πραγματικο .Δουλευω απο τα 16 μου, διεκοψα απο την εργασια μου για να κανω τη θητεια μου και ξαναπηγα στην ιδια εργασια αμεσως μετα.Αν λιοπον ειχα την τυχη να ημουν γυναικα θα εβαζα 212 μηνες ενσημα συν ολα τα εισοδηματα των 21 μηνων. Και μαθαινω πως αν ειναι δυνατον θα πρεπει να πληρωσω λεει τα ενσημα του στρατου αν θελω να αναγνωριστουν σαν συνταξιμα .Επισης οταν παρουσιαστηκα μια μονιμη λοχιας ναι καλα καταλαβατε γυναικα ηταν με διεταζε να κουβαλαω τροφιμα στην αποθηκα .Αρα οι γυναικες ηταν ικανες να πανε στο στρατο αλλα μονο αν πληρωνονταν ,αλλα οχι ικανες αν πανε δωρεαν σαν θητεια ,.Για πιοπι λογο να πληρωσω τα ενσημα διακοπες στη Μυκονο ημου 21 χρονια.Θα ηθελα λοιπον εδω να μας δωσει μκαποια απαντηση ενα ςδικηγορος γιατι προσπαθησα να κανουμε κινηση σε καποιο δικηγορικομ γραφειο ψστε να κινηθουμε δικαστικως για την ανιση με βαση το φυλο μεταχειριση μας.Να προσθεσω εδω πως με τα 490 δραχμες το μηνα δηλαδη 80 φορες κατω απο το βασικο μισθο που μας εδ ειναν τοτε 175 σειρα 1985, εφαγα οσα χρηματα ειχα αποταμιευσει και πούλησα μεχρι μκαι το μηχανακι μου .Σας ακουω λοιπον
Bρεθηκε δικηγορικο γραφειο να σου παρει λεφτα για να "κυνηγησει" την ανιση μεταχειριση σου σε σχεση με τις γυναικες, επειδη δεν πανε στρατο?
Ρε κατι συναδελφοι που υπαρχουν....
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.466
Κριτικές
1
Like
32.470
Πόντοι
8.006
Επιλεκτικά διαβάζεις ........

ΟΤΑΝ ΕΙΠΑ ΓΙΑ ΤΟ ΜΑΛΑΚΑ ΜΕ ΤΗ ΓΑΤΑ .... που του έβαλαν 15 χιλιάρικα πρόστιμο ... και μπορεί να γίνει 50 ....

είπα ότι αν έχει παιδιά ... τι φταίνε .... να πουλήσει το σπίτι του να πληρώσει το πρόστιμο ....
και να βγουν τα παιδιά του στο δρόμο ..........


ΛΕΓΑΝ ΚΑΤΙ ΜΑΓΚΕΣ .... ότι να ψοφήσει κι αυτός και τα παιδιά του ...
και όλοι έλεγαν μπράβο και χειροκρόταγαν ..........

ΓΙΑ ΤΗ ΓΑΤΑ ΕΠΑΝΑΛΑΜΒΑΝΩ ....

δεν διάβαζες τότε μάλλον ...........

τώρα πέρασες .......
Να το πουλησει τύπε το σπιτι του αυτος με το γατί.
Τον ξερει τον νομο, δεν του ειναι αγνωστος.
Και αν το πουλησει, να μεινει στο νοικι. Στο δρομο δεν θα μεινει.
Και τα παιδια του, το τελευταιο που πρεπει να τους ενδιαφερει, ειναι αυτο. Με εναν τετοιο πατερα, ειναι βεβαιο οτι εχουν ηδη πολλους λογους να υποφερουν.
 
  • Like
Αντιδράσεις: resp

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom