Νέα

Κυριάκος Μητσοτάκης-ΝΔ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα stekas72
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 97K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 30 άτομα (2 μέλη και 28 επισκέπτες)

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
13.594
Like
17.715
Πόντοι
3.656
Ανάρχιδο πουστράκι μην με ξαναπιάσεις στο στόμα σου. Έτσι; Μην σε βρω και σου χώσω το πληκτρολόγιο στον κώλο σου μαζί με το σέικερ. Ναυάγιο χωρίς ζωή που ξημεροβραδιάζεσαι στη ιστοσελίδα βρίζοντας κόσμο. :shit:
:shit::shit::shit:
Απλώς για να είμαστε ακριβείς ...

Ο όρος πληκτρολόγιο ... προϋποθέτει desktop computer .... Ο συγκεκριμένος, επειδή είναι σώγαμπρος, δεν έχει δικό του χώρο ... και φυσικά γραφείο για να έχει desktop pc .... όχι μόνο το έχει δηλώσει ... καμαρώνει κι όλας .........


Το έχουν για τις δουλειές το καψερό ....... το 2021 .... όταν κυκλοφορούσε το iPhone 11 του είχαν ένα παλιό 6 και έγραφε και ανέβαζε φωτογραφίες ....


τα άκαρδα μέλη , δεν έκαναν έναν έρανο να του πάρουν ένα καινούριο .........

Επίσης για τον κώλο του ... δεν γουστάρει πληκτρολόγια. Κανά στραπονάκι μόνο και λίγο κατούρημα. Από γυναίκες όμως.
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
63.998
Like
22.764
Πόντοι
5.506
Ανάρχιδο πουστράκι μην με ξαναπιάσεις στο στόμα σου. Έτσι; Μην σε βρω και σου χώσω το πληκτρολόγιο στον κώλο σου μαζί με το σέικερ. Ναυάγιο χωρίς ζωή που ξημεροβραδιάζεσαι στη ιστοσελίδα βρίζοντας κόσμο. :shit:
:shit::shit::shit:
Σιγα τσαρκα, κανε μια τσαρκα πριν σκισεις το καλσον σου απο τα νευρα.
 

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
13.594
Like
17.715
Πόντοι
3.656
Ο Τσιπρας ειχε την ευκαιρία να γραψει ιστορια και εγινε ο μεγαλύτερος καραγκιόζης. Πρεπει κάθε μέρα να αυτοφασκελωνεται στον καθρεφτη και μετα να τα χώνει στον μητσοτακη
Οι τιτάνιες μαλακίες του

1)ΕΦΚΑ 1900€ το μήνα για όσους δήλωναν πάνω από 70.000€ καθαρά το μήνα ......
2)cc
3)δημοψήφισμα

Υποθέτω ότι τα έκανε επίτηδες, για να μην ξαναβγεί ποτέ και να γίνει αβανταδόρος της ΝΔ. Η οποία είμαι σίγουρος ότι θα τον κάνει πρόεδρο .
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
63.998
Like
22.764
Πόντοι
5.506
Απλώς για να είμαστε ακριβείς ...

Ο όρος πληκτρολόγιο ... προϋποθέτει desktop computer .... Ο συγκεκριμένος, επειδή είναι σώγαμπρος, δεν έχει δικό του χώρο ... και φυσικά γραφείο για να έχει desktop pc .... όχι μόνο το έχει δηλώσει ... καμαρώνει κι όλας .........


Το έχουν για τις δουλειές το καψερό ....... το 2021 .... όταν κυκλοφορούσε το iPhone 11 του είχαν ένα παλιό 6 και έγραφε και ανέβαζε φωτογραφίες ....


τα άκαρδα μέλη , δεν έκαναν έναν έρανο να του πάρουν ένα καινούριο .........

Επίσης για τον κώλο του ... δεν γουστάρει πληκτρολόγια. Κανά στραπονάκι μόνο και λίγο κατούρημα. Από γυναίκες όμως.
Ποσο σου εχω γαμησει την ψυχουλα μωρη λακου, πως σε εχω πετσοκοψει ετσι.

Το επιπλο ΙΚΕΑ το εχεις ακομα μωρη κουραδα που μας ζαλιζες τα παπαρια για τα μασιφ επιπλ αντικες που κληρονομησες;
 

★ Tony xx ★

Μέγας
Εγγρ.
30 Μαΐ 2019
Μηνύματα
5.914
Κριτικές
3
Like
18.079
Πόντοι
3.556
Η επιτροπη αυτη ηταν στημενη απο τον κουλη ρε κεφαλα, οτι πορισμα ηθελε αυτος εβγαλαν. Παρε τις αρχιδαρες μου τωρα.
Η επιτροπή αυτη ήταν εξειδικευμένη. Προφανώς δεν έχει συνήθεια να βάζει κρέας στον κωλο της όπως εσύ. Είναι αναγκασμένη να πει την αλήθεια.
Ευνούχος είσαι, ποιες αρχιδαρες, καθισμένος κατουράς.
 

CLOSER822

Σπουδαίος
Εγγρ.
23 Ιουν 2008
Μηνύματα
24.940
Like
11.166
Πόντοι
2.606
Καλα, εσυ καραγκιοζης εισαι, που να καταλαβεις οτι ο τσιπρας δεν εφαγε κορονοιο στο κεφαλι. Εκει να δεις κλαμα που θα επεφτε.

Αλλα σε καταλαβαινω, εστιασακιας λες πως εισαι, πηρες τα παπαρια σου γιατι τοσα χρονια εκανες 5 χιλιαρικα ταμειο και ειχες 8,5 ευρω Ζ στο κλεισιμο και ετσι τσιμπησες ενα @ στις επιστρεπτεες. Αδικη η ζωη για τους φοροφυγαδες επι τελους.
τραγουδα,τοσα ξερεις τοσα λες,ολοι δινουν καρτα ,οι τιμες εχουν προσαρμοστει στις εισφορες και στα αρχιδια μου,ουτε ενα ευρω δεν φευγει αχτυπητο και εχω τονισει πως αν γινει στραβη και φυγει κατι στη ζουλα ο υπευθυνος θα γαμηθει πατοκορφα....μια ζωη θα πατας στρογγυλες βλακακο και θα τσακωνεσαι με αγαμητες χοντρες στο γραφειο για τις αδειες 15γουστο....ουτε μπορει να με κλεψει καποιος ,ουτε να μου προσαψει καποιος πως κλεβω(η καμερα γραφει νυχτα μερα) και εχω το κεφαλι μου ησυχο....αλλα ρε βλακομουτρη ,τι μπορω να κανω και ολοι σαν και μενα ,οταν οι δαπανες αυξανουν κατακορυφα καθημερινα? τι μπορω να κανω οταν σου σκαει μπινες να μετρησει αν εχεις σωστη αποσταση τον πελατη απο τον αλλο πελατη για να μην κολλησουν σκορβουτο.....ΜΟΝΟ ΣΤΟ ΜΠΟΥΡΔΕΛΟ ΑΥΤΟ ΤΩΝ ΒΛΑΚΑΝΙΩΝ ΖΗΣΑΜΕ ΣΚΗΝΙΚΑ ΙΝΔΙΚΟΥ ΚΡΑΤΙΔΙΟΥ ΜΕ ΤΟΥΣ ΜΑΛΑΚΕΣ ΠΟΥ ΕΧΟΥΜΕ ΜΠΛΕΞΕΙ!
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
63.998
Like
22.764
Πόντοι
5.506
Η επιτροπή αυτη ήταν εξειδικευμένη. Προφανώς δεν έχει συνήθεια να βάζει κρέας στον κωλο της όπως εσύ. Είναι αναγκασμένη να πει την αλήθεια.
Ευνούχος είσαι, ποιες αρχιδαρες, καθισμένος κατουράς.
Συνεχισε να γραφεις μαλακιες και θα καταντησεις σαν τη λακου και συ, μπαροκογαμημενος που κρυβεται πισω απο την ιγκνορ λιστ, αναρχιδο πουστρακι δηλαδη.
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
63.998
Like
22.764
Πόντοι
5.506
τραγουδα,τοσα ξερεις τοσα λες,ολοι δινουν καρτα ,οι τιμες εχουν προσαρμοστει στις εισφορες και στα αρχιδια μου,ουτε ενα ευρω δεν φευγει αχτυπητο και εχω τονισει πως αν γινει στραβη και φυγει κατι στη ζουλα ο υπευθυνος θα γαμηθει πατοκορφα....μια ζωη θα πατας στρογγυλες βλακακο και θα τσακωνεσαι με αγαμητες χοντρες στο γραφειο για τις αδειες 15γουστο....ουτε μπορει να με κλεψει καποιος ,ουτε να μου προσαψει καποιος πως κλεβω(η καμερα γραφει νυχτα μερα) και εχω το κεφαλι μου ησυχο....αλλα ρε βλακομουτρη ,τι μπορω να κανω και ολοι σαν και μενα ,οταν οι δαπανες αυξανουν κατακορυφα καθημερινα? τι μπορω να κανω οταν σου σκαει μπινες να μετρησει αν εχεις σωστη αποσταση τον πελατη απο τον αλλο πελατη για να μην κολλησουν σκορβουτο.....ΜΟΝΟ ΣΤΟ ΜΠΟΥΡΔΕΛΟ ΑΥΤΟ ΤΩΝ ΒΛΑΚΑΝΙΩΝ ΖΗΣΑΜΕ ΣΚΗΝΙΚΑ ΙΝΔΙΚΟΥ ΚΡΑΤΙΔΙΟΥ ΜΕ ΤΟΥΣ ΜΑΛΑΚΕΣ ΠΟΥ ΕΧΟΥΜΕ ΜΠΛΕΞΕΙ!
Παπαρια μαντολες. Αυτα που περιγραφεις τα κανεις πλεον ΜΕΤΑ ΚΟΡΟΝΟΙΟΥ, σιγα μην εκοβες αποδειξη και για τον τελευταιο καφε.

Οσα εγιναν με τις μεζουρες, τους ελεγχους και τις αποστασεις, εγιναν ΓΙΑ ΟΛΟΥΣ, τζαμπα κλαψομουνιαζεις. Αλλα απο κομμουνιστη τι να περιμενει κανεις.
 

CLOSER822

Σπουδαίος
Εγγρ.
23 Ιουν 2008
Μηνύματα
24.940
Like
11.166
Πόντοι
2.606
Παπαρια μαντολες. Αυτα που περιγραφεις τα κανεις πλεον ΜΕΤΑ ΚΟΡΟΝΟΙΟΥ, σιγα μην εκοβες αποδειξη και για τον τελευταιο καφε.

Οσα εγιναν με τις μεζουρες, τους ελεγχους και τις αποστασεις, εγιναν ΓΙΑ ΟΛΟΥΣ, τζαμπα κλαψομουνιαζεις. Αλλα απο κομμουνιστη τι να περιμενει κανεις.
ΘΑ ΤΑ ΠΟΥΜΕ ΣΤΙΣ ΕΚΛΟΓΕΣ ΜΟΥΝΟΠΑΝΑ ΛΟΙΠΟΝ ,ΚΥΡΙΑΚΗ ΚΟΝΤΗ ΓΙΟΡΤΗ .
 

★ Tony xx ★

Μέγας
Εγγρ.
30 Μαΐ 2019
Μηνύματα
5.914
Κριτικές
3
Like
18.079
Πόντοι
3.556
Συνεχισε να γραφεις μαλακιες και θα καταντησεις σαν τη λακου και συ, μπαροκογαμημενος που κρυβεται πισω απο την ιγκνορ λιστ, αναρχιδο πουστρακι δηλαδη.
Βρε κακομοίρα, το πιο εύκολο πουστράκι είσαι εδώ μέσα, για να σε δουλεύουμε γεννήθηκες.
Δεν φταίει ο σταθμάρχης και γι αυτο.
Εκτός αν ήταν αυτός που δεν τραβήχτηκε.
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
63.998
Like
22.764
Πόντοι
5.506
Βρε κακομοίρα, το πιο εύκολο πουστράκι είσαι εδώ μέσα, για να σε δουλεύουμε έχεις γεννηθεί.
Δεν φταίει ο σταθμάρχης και γι αυτο.
Εκτός αν ήταν αυτός που δεν τραβήχτηκε.
Αυτο ειναι οτι πιο εξυπνο μπορεις να γραψεις;
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

ΘΑ ΤΑ ΠΟΥΜΕ ΣΤΙΣ ΕΚΛΟΓΕΣ ΜΟΥΝΟΠΑΝΑ ΛΟΙΠΟΝ ,ΚΥΡΙΑΚΗ ΚΟΝΤΗ ΓΙΟΡΤΗ .
Μη φωναζεις τυπε και προσεχε τα πληκτρα σου.
 

fatasstits

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2020
Μηνύματα
303
Like
516
Πόντοι
81
Μας αρέσει δεν μας αρέσει, ο Κυριάκος θα ξαναγίνει πρωθυπουργός.
 

★ Tony xx ★

Μέγας
Εγγρ.
30 Μαΐ 2019
Μηνύματα
5.914
Κριτικές
3
Like
18.079
Πόντοι
3.556
Και συ συμμοριτων που εσφαξαν κοσμο και κοσμακη, ετσι για να απανταμε στη γλωσσα σου.
Οι προγονοι σου οι δοσιλογοι ήταν μπουμπούκια δηλαδή.
Έλα, πες του Γειά.

Screenshot_20230428-220452_Facebook.jpg
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom