Νέα

Κυριάκος Μητσοτάκης-ΝΔ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα stekas72
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 99K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 77 άτομα (13 μέλη και 64 επισκέπτες)

yrret

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
3.666
Like
661
Πόντοι
96
Τυπε!Δεν μ απασχολουν οι 200 κυβερνησεις σου!Δεν εκλεγώ αυτες…δεν φορολογούμε γι αυτες
Μιλαμε τυπε για ενα παγκοσμιο φαινομενο..... δεν μπορει να εχει "ανακαλυψει" ο κυριακος τον κοβιντ ενω δεν υπαρχει και ο κοβιντ να υπαρχει στις αλλες 199 χωρες του κοσμου.....
 

Rand0m1

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Αυγ 2019
Μηνύματα
6.466
Κριτικές
1
Like
6.154
Πόντοι
2.356
Κυκλοφορώ αρκετά. Που θες να πούμε ; Παραλιακά ;;; ΒΠ ;;; Κέντρο ;;;;; Που γίνεται ο χαμός ;;;
Ρε τύπε, με ρώτησες για καύσιμα, για τρόφιμα κλπ.

Απάντησα.

Στην Αττική Οδό ντάλα καλοκαίρι και είναι τίγκα. Όπως όλοι οι δρόμοι.

Στα super markets βλέπεις να έχει πέσει ο τζίρος; Μια χαρά πάνε, ιδίως τώρα που έχουν 2 γραμμές τζίρου. Την κανονική & την online.

Στα Νότια τύπε, ναι. Πήγαινε στον Άλιμο καθημερινή να δεις τι γίνεται.

Αν εσύ βλέπεις πείνα στην Ελλάδα, τότε πάω πάσο. :worship:
 

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
13.646
Like
17.783
Πόντοι
3.656
Στα Νότια τύπε, ναι. Πήγαινε στον Άλιμο καθημερινή να δεις τι γίνεται.

Αν εσύ βλέπεις πείνα στην Ελλάδα, τότε πάω πάσο. :worship:
Θα μας τρελάνεις ; Πόσα κλαμπ έχουν ανοίξει φέτος στην παραλιακή ; Πόσο κόσμο έχουν ;;
Πότε γεννήθηκες ; Το 1995 και βγήκες πρώτη φορά το 2010 με πτυχίο ;
Όταν ήταν η νεράϊδα metal loft το 1991, είχε 10.000 άτομα μέσα. Κάθε μέρα.
Τις τελευταίες χρονιές, αν μετρήσουμε όλα τα ζευγάρια που πήγαν σε όλα τα παραλιακά μαγαζιά , όλο το καλοκαίρι , μπορεί να είναι ... 10.000 !!!!!!!
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.347
Κριτικές
1
Like
32.279
Πόντοι
8.006
Όποιος δεν ξέρει , οι παλιοι σε ΔΕΗ , ΟΤΕ, ΕΥΔΑΠ , ΥΠΑ κοκ παίρνουν ακόμη πάνω από 2.5Κ το μήνα.
Ρε τυπάρα μου, δεν ισχυει αυτο.
Γνωστος μου φευγει τωρα απο τη ΔΕΗ με 35 χρονια υπηρεσια και ο μισθος του δεν ειναι ούτε 2 χιλιαρικα
 

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
13.646
Like
17.783
Πόντοι
3.656
Ρε τυπάρα μου, δεν ισχυει αυτο.
Γνωστος μου φευγει τωρα απο τη ΔΕΗ με 35 χρονια υπηρεσια και ο μισθος του δεν ειναι ούτε 2 χιλιαρικα


Εγώ ξέρω 45ρη , διορισμένο το 1999 που παίρνει 2.5 . Με απολυτήριο τεχνικού λυκείου. Και έχει μειωμένο ρεύμα .
 

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
13.646
Like
17.783
Πόντοι
3.656
To 1967, τύπε. Μέσα στη χούντα.

Εντάξει, πεινάει ο κόσμος. Ότι πεις. :2funny:
Σου είπα εγώ ότι πεινάει κανείς ;;; Αυτό θες ; Να μην έχουν κάποιοι να φάνε ;;;; Μεγάλα κόμπλεξ ο κόσμος.
Δεν μου είπες. Πόσα κλάμπ έχει φέτος στην παραλιακή ;;; Σήμερα τετάρτη , πόσα δουλεύουν ;;;
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.347
Κριτικές
1
Like
32.279
Πόντοι
8.006
Εγώ ξέρω 45ρη , διορισμένο το 1999 που παίρνει 2.5 . Με απολυτήριο τεχνικού λυκείου. Και έχει μειωμένο ρεύμα .
Πιθανον να αναφερεσαι σε καποιον που δουλευει στα ορυχεια, εκει εχουν άλλο μισθολογιο. Αλλιως δεν παιζει αυτο. Οχι εδω και αρκετα χρονια τουλαχιστον
 

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
13.646
Like
17.783
Πόντοι
3.656
Πιθανον να αναφερεσαι σε καποιον που δουλευει στα ορυχεια, εκει εχουν άλλο μισθολογιο. Αλλιως δεν παιζει αυτο. Οχι εδω και αρκετα χρονια τουλαχιστον
Ορυχεία στην αθήνα ;;; Μπα !
 

Rand0m1

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Αυγ 2019
Μηνύματα
6.466
Κριτικές
1
Like
6.154
Πόντοι
2.356
Δεν μου είπες. Πόσα κλάμπ έχει φέτος στην παραλιακή ;;; Σήμερα τετάρτη , πόσα δουλεύουν ;;;
Τύπε, την προηγούμενη Τετάρτη είχα κατέβει στoν Άλιμο. Της πουτάνας γινότανε.

Θες να συμφωνήσουμε όμως ότι πεινάει ο κόσμος για να τελειώνουμε νυχτιάτικα;

Ψιλοτύφλα οδηγούσα στην επιστροφή μέσα από την Αργυρούπολη, γεμάτα όλα ήταν επίσης.

Πάνε Φιλαδέλφεια στην Πλατεία Πατριάρχου οποιαδήποτε καθημερινή να δεις τι γίνεται.
 
Εγγρ.
25 Σεπ 2009
Μηνύματα
2.107
Κριτικές
6
Like
814
Πόντοι
96

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
13.646
Like
17.783
Πόντοι
3.656
Τύπε, την προηγούμενη Τετάρτη είχα κατέβει στoν Άλιμο. Της πουτάνας γινότανε.

Θες να συμφωνήσουμε όμως ότι πεινάει ο κόσμος για να τελειώνουμε νυχτιάτικα;

Ψιλοτύφλα οδηγούσα στην επιστροφή μέσα από την Αργυρούπολη, γεμάτα όλα ήταν επίσης.

Πάνε Φιλαδέλφεια στην Πλατεία Πατριάρχου οποιαδήποτε καθημερινή να δεις τι γίνεται.


Για τι λογαριασμούς μου μιλάς ρε μάγκα ; Δύο ποτήρια μπύρα από 3.80€ με δωρεάν πατατάκια ;
Αυτό το λες πλούτο ;; Από τις μαλακίες που μου λες, δουλεύει τίποτε μετά τις 02.00 ;
Στον άλιμο πήγες στο παζάρι του δήμου και αγόρασες παραμυθάκια από τα κιόσκια με παγωτό ΕΒΓΑ και νοιώθεις ωνάσης ;
Με πατίνι πήγες ;
 

Rand0m1

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Αυγ 2019
Μηνύματα
6.466
Κριτικές
1
Like
6.154
Πόντοι
2.356
Στον άλιμο πήγες στο παζάρι του δήμου και αγόρασες παραμυθάκια από τα κιόσκια με παγωτό ΕΒΓΑ και νοιώθεις ωνάσης ;
Με πατίνι πήγες ;
Τύπε, πιστεύεις ότι με έθιξες τώρα; Σοβαρά; Πουλάς πνεύμα; Σε κανένα 15χρονο νομίζεις ότι μιλάς;

Τι πατίνια και παπάρια μου τσαμπουνάς; :jerking: :jerking:
 

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
13.646
Like
17.783
Πόντοι
3.656
Τύπε, πιστεύεις ότι με έθιξες τώρα; Σοβαρά; Πουλάς πνεύμα; Σε κανένα 15χρονο νομίζεις ότι μιλάς;

Τι πατίνια και παπάρια μου τσαμπουνάς; :jerking: :jerking:
Θες να σε πάρω στα σοβαρά με τις μαλακίες που λες ;
Μου λές ότι έχει κόσμο στο πεζοδρόμιο στον άλιμο ;
Και ότι είναι γεμάτα τα τραπέζια στις καφετέριες στη νέα ιωνία ;; Με εσπρεσάκια των 2€ και ποτήρι μπύρα των 3.80€ ;
ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΜΟΥ ΛΕΣ ΟΤΙ ΔΕΙΧΝΕΙ ... ΠΛΟΥΤΟ ;;;;;;

Σε πιο συγκεκριμένα δεν απαντάς ! Παίζει τίποτε από αυτά που είπες μετά τις 02.00 ;;;
Έχει κλαμπ με κόσμο στην παραλιακή ;;; Κοτ κοτ κοτ ....
Πες ότι δουλεύεις σε τράπεζα ή στην ευδαπ να τελειώνουμε ....
 

Rand0m1

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Αυγ 2019
Μηνύματα
6.466
Κριτικές
1
Like
6.154
Πόντοι
2.356
Σε πιο συγκεκριμένα δεν απαντάς ! Παίζει τίποτε από αυτά που είπες μετά τις 02.00 ;;;
Έχει κλαμπ με κόσμο στην παραλιακή ;;; Κοτ κοτ κοτ ....
Πες ότι δουλεύεις σε τράπεζα ή στην ευδαπ να τελειώνουμε ....
Αφού καίγεσαι να μάθεις:

1. Πήγα στο Penarrubia.
2. Είμαι Μηχανικός.

Ας ρωτήσω όμως κι εγώ τώρα 1-2 πραγματάκια, για να δούμε ποιος είναι η κοτούλα ΚΟ ΚΟ ΚΟ.

Αν έχεις @@ πες μας τι ψήφισες:

Γεν 15, Δημοψήφισμα, Σεπ 15 & Ιούλιο 19.

Έχω ρωτήσει καμιά δεκαριά από τότε που γράφτηκα στο site και μόνο ένας έχει απαντήσει μέχρι στιγμής.

Για να δούμε ποιος είναι ΚΟΤΑ.
 

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
13.646
Like
17.783
Πόντοι
3.656
Αφού καίγεσαι να μάθεις:

1. Πήγα στο Penarrubia.
2. Είμαι Μηχανικός.

Ας ρωτήσω όμως κι εγώ τώρα 1-2 πραγματάκια, για να δούμε ποιος είναι η κοτούλα ΚΟ ΚΟ ΚΟ.

Αν έχεις @@ πες μας τι ψήφισες:

Γεν 15, Δημοψήφισμα, Σεπ 15 & Ιούλιο 19.

Έχω ρωτήσει καμιά δεκαριά από τότε που γράφτηκα στο site και μόνο ένας έχει απαντήσει μέχρι στιγμής.

Για να δούμε ποιος είναι ΚΟΤΑ.
Δεν παίρνεις απαντήσεις, γιατί ο κόσμος φοβάται να δηλώσει τι ψηφίζει .
Έχει να κάνει με το πόσο δημοκρατική είναι η χώρα .
Δέντρα ρώτησες τι ψηφίζουν ;
Γιατί από τις εκλογές του 1961 στην ελλάδα, ψηφίζουν και τα δέντρα.
Ο Γεώργιος Παπανδρέου το είπε , όχι κάποιος άσχετος.
Υ.Γ. Το μηχανικός δεν μου λέει τίποτε. Μηχανικοί δουλεύουν σε πολεοδομίες, τράπεζες όπως η εθνική (πριν γίνει ιδιωτική) και δήμους.
 

yrret

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
3.666
Like
661
Πόντοι
96
Τρελίτσα πουλάς ; Ο ΣΥΡΙΖΑ ανέβασε φόρους, όταν ήταν φθηνό το βαρέλι , πήρε πούλο , δρόμο . Η ΝΔ, εισπράτει διπλά τώρα και δεν μειώνει φόρους. Και η τιμή είναι 1€ το λίτρο πάνω από εποχές ΣΥΡΙΖΑ. Και πρέπει να την ... ξαναψηφίσουμε ;;;;;;;;;;
Μα εσυ μου ειπε οτι η τιμη ειναι υψηλη σε ολη την ευρωπη λογω της αυξησης της τιμης του πετρελαιου με την διαφορα στην ελλαδα να την κανει ο φορος καταναλωσης..... και σου βαζω αρθρο οτι ηταν γενικοτερο προβλημα στην ελλαδα και απο το 2018 να εχει υψηλο φορο καταναλωσης....

Να θυμισω οτι βαρελι ειχει το γεναρη του 21 10 δολαρια και το γεναρη του 22 πηγε 100 δολαρια..... την αλλαγη στην τιμη του βαρελιου δεν την καθοριζει ουτε ο αλεξης ουτε ο κυριακος ουτε καν η Ελλαδα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom