Νέα

Κυριάκος Μητσοτάκης-ΝΔ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα stekas72
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 99K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 11 άτομα (1 μέλη και 10 επισκέπτες)

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
64.355
Like
22.963
Πόντοι
5.506
Μιλάς τώρα για άτομο ... που δεν έχει από ακίνητα ούτε μαντρί στο όνομά του .......

και κυκλοφορεί ... με μηχανάκι !!!!!!!!!!

Για το panerai .... έβαλε πιστοποίηση ή εγγύηση κάρτα ;;;;;;;

Μπουαχαχαχα ......... φαντάσου για τι μπουρτζόβλαχο μιλάμε ... κατσικογάμη ......
Νομίζει ότι τα αυθεντικά panerai είναι σε σελοφάν , σαν τη μαϊμουδιά του !!!!!!!!!
Είδες μαζεμένα πουστρακια και μπήκες να χαϊδευτείς;
 

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
13.750
Like
17.900
Πόντοι
3.656
Ειδες τι μαλακας εισαι;Τον εφτιαξες πρωτα οτι ψαχνει καποια να τον γαμησει και μετα τον αφησες με το στραπον στο χερι.....
Έχω πει πολλές φορές, δεν μου αρέσουν οι ανακρίβειες !
Δεν θέλει μόνο στράπον. Θέλει ... και χρυσό ντουζ !!!!!!!

images
 

kontolagnos

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Μαρ 2007
Μηνύματα
31.394
Κριτικές
1
Like
35.474
Πόντοι
6.256
Μπλε ακρίδες εν δράση
Είναι άτυχοι όμως γιατί η φτώχεια γενα αντίδραση
Άχρηστοι πλεον δημόσιοι, δεν ξέρουν να κλέψουν, δεν ειναι οπως παλια με το πασοκ και τη νδ
 

Saul

Μέγας
Εγγρ.
23 Αυγ 2020
Μηνύματα
15.789
Like
14.191
Πόντοι
3.656
σταματήστε να μαλώνετε σαν τσιγκολελέτες και ξεκινήστε να ανεβάζετε υπάρχοντα και μετρητά να αναμετρηθείτε αντρίκια και παντελονάτα :coffee:
 

CLOSER822

Σπουδαίος
Εγγρ.
23 Ιουν 2008
Μηνύματα
25.096
Like
11.315
Πόντοι
2.606
Γεια σου ρε κλο-κλο ΑΛΤΡΟΥΙΣΤΗ. :2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny:
ενα αρχιδι αλτρουιστης ειμαι μαλακα βλακα ,αλλα νιωθω πως η προκοπη μου εχει σχεση με την προκοπη της κοινωνιας και των πολλων γυρω μου....δε με ζει καποιος τραγογιδο και φερνω το φαι στο τραπεζι μονος μου....να ξερεις ομως πως αυτος που σε φερνει το φαι και το παιζεις στα αρχιδια σου καποια στιγμη ετσι οπως τα γαμανε ολα θα γαμηθει και αυτος ...μαθηματικα ειναι ζωντοβολο δεν ειναι κβαντικη μηχανικη.....οποτε τοτε θα σε τσουξει μουνοπανο!
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
64.355
Like
22.963
Πόντοι
5.506
Έχω πει πολλές φορές, δεν μου αρέσουν οι ανακρίβειες !
Δεν θέλω μόνο στράπον. Θέλω ... και χρυσό ντουζ !!!!!!!

images
Ουστ να χαθείς ρε σίχαμα, είσαι ανώμαλος εσύ, πρέπει να βλέπουμε και τα καμώματα σου ΜΑΛΑΚΑ.
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
64.355
Like
22.963
Πόντοι
5.506
ενα αρχιδι αλτρουιστης ειμαι μαλακα βλακα ,αλλα νιωθω πως η προκοπη μου εχει σχεση με την προκοπη της κοινωνιας και των πολλων γυρω μου....δε με ζει καποιος τραγογιδο και φερνω το φαι στο τραπεζι μονος μου....να ξερεις ομως πως αυτος που σε φερνει το φαι και το παιζεις στα αρχιδια σου καποια στιγμη ετσι οπως τα γαμανε ολα θα γαμηθει και αυτος ...μαθηματικα ειναι ζωντοβολο δεν ειναι κβαντικη μηχανικη.....οποτε τοτε θα σε τσουξει μουνοπανο!
Είσαι τόσο ΠΑΝΗΛΙΘΙΟΣ που νομίζεις πως κάτι έκανες που κατάφερες να πας το φαΐ στο τραπέζι μόνος. Ε μάθε ΗΛΙΘΙΕ ότι δεν το έχεις κάνει μόνο εσύ, ΒΛΑΚΑ. Απλά εσύ είσαι ΚΑΚΟΜΟΙΡΗΣ και ΠΕΙΝΑΣΜΕΝΟΣ, απ αυτούς που πρέπει να φοβάται κανείς, ΠΟΤΕ δε θα μάθεις πως είναι να είσαι "χορτάτος" στη ζωή. Και σου υπογράφω ότι σε κάθε ευκαιρία το μυαλό σου είναι πως θα μπορούσες να κλέψεις περισσότερο απ όσο μπορείς τώρα. Αλλά κουνάς το δάχτυλο για τους άλλους, κλασσικο δείγμα της νεοσκατοελληνοφαρας.

Κάτσε τώρα να κλαίγεσαι σε ένα σάιτ σαν αυτό για τους πωλητικους και τους κλέφτες, ΟΛΗ ΜΕΡΑ, ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ.


Μλκ, τώρα που το σκέφτομαι, προσπαθώ να μιλήσω σαν άνθρωπος με έναν άνθρωπο που είναι ΚΟΜΜΟΥΝΙΣΤΗΣ ρε φίλε, ΚΟΜΜΟΥΝΙΣΤΗΣ. :jerking::jerking::jerking::jerking::jerking::jerking::jerking::jerking: (για μένα)
 

karlotos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2023
Μηνύματα
151
Κριτικές
5
Like
722
Πόντοι
301
Λέγε ρε αναρχιδο σπέρμα.



Έχεις μισό αρχιδι να γράψεις ποια είναι η άλλη και τι θα κάνει;
καυλωσε η σουφρα σου μωρη βρωμα νδουλα!! να μαθεις ποια ειναι αυτη που σε ψαχνει για να σε στραπονιασει μωρη ξεφτιλησμενη στραπονιαρα!!! που να σου καει το νυφικο ρε πουστη
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
64.355
Like
22.963
Πόντοι
5.506
καυλωσε η σουφρα σου μωρη βρωμα νδουλα!! να μαθεις ποια ειναι αυτη που σε ψαχνει για να σε στραπονιασει μωρη ξεφτιλησμενη στραπονιαρα!!! που να σου καει το νυφικο ρε πουστη
Καλησπέρα φίλη μου Καρλοτα.
 

karlotos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2023
Μηνύματα
151
Κριτικές
5
Like
722
Πόντοι
301

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
64.355
Like
22.963
Πόντοι
5.506
Που να εξηγήσεις στο μαλακα ότι αυτοί εδώ παρακάτω δεν είναι πωλητικοι αλλά κάτι μουνοπανα πωλητες. Σαν κι αυτόν.



 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom