Νέα

Κυριάκος Μητσοτάκης-ΝΔ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα stekas72
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 99K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 14 άτομα (5 μέλη και 9 επισκέπτες)

CLOSER822

Σπουδαίος
Εγγρ.
23 Ιουν 2008
Μηνύματα
25.094
Like
11.313
Πόντοι
2.606
Αν εισαι ΦΤΩΧΟμπινες εξηγουνται πολλα, αν τυχον γινοσουν για μιση μερα υπουργοκατι δε θα αφηνες ουτε μελι, ουτε βαζο, ουτε καπακι και την ετικετα θα σουφρωνες.

Οτι σου λεω, σου το υπογραφω.

Αντε, ηρθαν και οι ενισχυσεις, συνεχιστε μεταξυ σας οι βλαμμενοι.
θα μας λειψεις γιαγκο δρακο ,σε μας τους φτωχους αλλα ατυχους λιγουρηδες........τοιχο τοιχο γιατι η αλλη απο τοτε που της μιλησες ασχημα σε ψαχνει και αν σε βρει θα σε ξανακαταγαμησει!
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
64.343
Like
22.948
Πόντοι
5.506
θα μας λειψεις γιαγκο δρακο ,σε μας τους φτωχους αλλα ατυχους λιγουρηδες........τοιχο τοιχο γιατι η αλλη απο τοτε που της μιλησες ασχημα σε ψαχνει και αν σε βρει θα σε ξανακαταγαμησει!
Για πες, για πες να δω κατι……
 

CLOSER822

Σπουδαίος
Εγγρ.
23 Ιουν 2008
Μηνύματα
25.094
Like
11.313
Πόντοι
2.606
Για πες, για πες να δω κατι……
να προσεχεις τη τζαιαντ ρε μαλακα γραφω ,να εισαι χορτατος ,να μη γινεις κλεφτης στα μελια ,στα βαζα, στα καπακια και στα πομολα αν σου δωθει μια μερα η ευκαιρια.....και τοιχο τοιχο...
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
64.343
Like
22.948
Πόντοι
5.506
να προσεχεις τη τζαιαντ ρε μαλακα γραφω ,να εισαι χορτατος ,να μη γινεις κλεφτης στα μελια ,στα βαζα, στα καπακια και στα πομολα αν σου δωθει μια μερα η ευκαιρια.....και τοιχο τοιχο...
Πες λιγο ποια θα με «ξανα»-κατα-γαμησει ρε πουστριγκο.

Χορτατος μην ανησυχεις ψυχακια, μια χαρα ειμαι, δεν καθομαι να κλαιγομαι για την κακη μου τη μοιρα ολη μερα.
 

CLOSER822

Σπουδαίος
Εγγρ.
23 Ιουν 2008
Μηνύματα
25.094
Like
11.313
Πόντοι
2.606
Πες λιγο ποια θα με «ξανα»-κατα-γαμησει ρε πουστριγκο.

Χορτατος μην ανησυχεις ψυχακια, μια χαρα ειμαι, δεν καθομαι να κλαιγομαι για την κακη μου τη μοιρα ολη μερα.
για πες ,ειδες που σε λεω μαλακα ολη μερα και εχω τελικα δικιο.....ειδες που εισαι εκτος απο γαμηδις και παρτακιας ..που βλεπεις μουνοπανο μονο το δεντρο και οχι το δασος?που ειναι φανερο οτι καπου την εχεις βολευτει τη δουλεια και μας πουλας κοσμοθεωρια ρε μπινε...που δεν εχεις ιδεα απο αγορα και απειρες δυσκολιες και εμποδια που μας βαζουν οι δικοι σου ρε αρρωστε......που μολις ζοριζεσαι λιγο αριζεις τα μια χαρα ειμαι ...τι θα πει ρε μουνι μια χαρα οταν ο διπλανος σου δεν εχει μαντηλι και δεν βλεπει μελλον ακομα χειροτερα...ΤΙ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΜΑΛΑΚΑ ΤΕΜΠΕΛΗ ΠΑΡΤΑΚΙΑ ....ΔΥΟ ΤΡΟΜΑΡΕΣ ΕΙΣΑΙ!
 

Hellraiser4Ever

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Φεβ 2019
Μηνύματα
26.766
Like
24.606
Πόντοι
6.256
για πες ,ειδες που σε λεω μαλακα ολη μερα και εχω τελικα δικιο.....ειδες που εισαι εκτος απο γαμηδις και παρτακιας ..που βλεπεις μουνοπανο μονο το δεντρο και οχι το δασος?που ειναι φανερο οτι καπου την εχεις βολευτει τη δουλεια και μας πουλας κοσμοθεωρια ρε μπινε...που δεν εχεις ιδεα απο αγορα και απειρες δυσκολιες και εμποδια που μας βαζουν οι δικοι σου ρε αρρωστε......που μολις ζοριζεσαι λιγο αριζεις τα μια χαρα ειμαι ...τι θα πει ρε μουνι μια χαρα οταν ο διπλανος σου δεν εχει μαντηλι και δεν βλεπει μελλον ακομα χειροτερα...ΤΙ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΜΑΛΑΚΑ ΤΕΜΠΕΛΗ ΠΑΡΤΑΚΙΑ ....ΔΥΟ ΤΡΟΜΑΡΕΣ ΕΙΣΑΙ!
Πες του ποια θα τον ΓΑΜΗΣΕΙ αυτο τον καιει!!!Τι μαλακιες του αραδιαζεις!!!
 

CLOSER822

Σπουδαίος
Εγγρ.
23 Ιουν 2008
Μηνύματα
25.094
Like
11.313
Πόντοι
2.606
Πες του ποια θα τον ΓΑΜΗΣΕΙ αυτο τον καιει!!!Τι μαλακιες του αραδιαζεις!!!
αφου γαμιεται ρε ο καργιολης πατοκορφα ...τι θα πει ποια θα τον γαμησει τον πουστη.....που χει και μουτρα και γραφει ακομα ο μαλακοκαβλης!
 

KALLIMAXOS

Μέγας
Εγγρ.
9 Νοε 2013
Μηνύματα
6.278
Κριτικές
26
Like
11.308
Πόντοι
4.746
Αλλος ενας ΨΕΚ .Συμφωνα με τους μπουγελοφατσες οπαδους του Κουλη .


 

Michael Scott

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Νοε 2021
Μηνύματα
8.125
Κριτικές
20
Like
27.372
Πόντοι
8.346
Βλαροκ
spit-spitting.gif

ΓΑΜΩ ΤΟΝ ΑΝΤΙΘΕΟ ΣΟΥ
 

Hellraiser4Ever

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Φεβ 2019
Μηνύματα
26.766
Like
24.606
Πόντοι
6.256
αφου γαμιεται ρε ο καργιολης πατοκορφα ...τι θα πει ποια θα τον γαμησει τον πουστη.....που χει και μουτρα και γραφει ακομα ο μαλακοκαβλης!
Ειδες τι μαλακας εισαι;Τον εφτιαξες πρωτα οτι ψαχνει καποια να τον γαμησει και μετα τον αφησες με το στραπον στο χερι.....
 

Michael Scott

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Νοε 2021
Μηνύματα
8.125
Κριτικές
20
Like
27.372
Πόντοι
8.346

CLOSER822

Σπουδαίος
Εγγρ.
23 Ιουν 2008
Μηνύματα
25.094
Like
11.313
Πόντοι
2.606
Ειδες τι μαλακας εισαι;Τον εφτιαξες πρωτα οτι ψαχνει καποια να τον γαμησει και μετα τον αφησες με το στραπον στο χερι.....
προχτες που μπηκε το αρχιδι ο πλουσιος να εξηγησει το φερ πλευ εγραφε κατι σκασε πουτανα και κατι τετοια ...του τονισα πως τετοια ελεγε και τον εκανε η αλλη βουλγαρικο θυμιατο...τωρα του ειπα οπως παει για το γραφειο στη τζαιντ να παει τοιχο τοιχο και να μιλαει ωραια ....αυτος καψωσε για στραποναρισμα ο ανωμαλος ?
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
64.343
Like
22.948
Πόντοι
5.506
για πες ,ειδες που σε λεω μαλακα ολη μερα και εχω τελικα δικιο.....ειδες που εισαι εκτος απο γαμηδις και παρτακιας ..που βλεπεις μουνοπανο μονο το δεντρο και οχι το δασος?που ειναι φανερο οτι καπου την εχεις βολευτει τη δουλεια και μας πουλας κοσμοθεωρια ρε μπινε...που δεν εχεις ιδεα απο αγορα και απειρες δυσκολιες και εμποδια που μας βαζουν οι δικοι σου ρε αρρωστε......που μολις ζοριζεσαι λιγο αριζεις τα μια χαρα ειμαι ...τι θα πει ρε μουνι μια χαρα οταν ο διπλανος σου δεν εχει μαντηλι και δεν βλεπει μελλον ακομα χειροτερα...ΤΙ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΜΑΛΑΚΑ ΤΕΜΠΕΛΗ ΠΑΡΤΑΚΙΑ ....ΔΥΟ ΤΡΟΜΑΡΕΣ ΕΙΣΑΙ!
Γεια σου ρε κλο-κλο ΑΛΤΡΟΥΙΣΤΗ. :2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny:
 

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
13.749
Like
17.894
Πόντοι
3.656
θα μας λειψεις γιαγκο δρακο ,σε μας τους φτωχους αλλα ατυχους λιγουρηδες........τοιχο τοιχο γιατι η αλλη απο τοτε που της μιλησες ασχημα σε ψαχνει και αν σε βρει θα σε ξανακαταγαμησει!
Μιλάς τώρα για άτομο ... που δεν έχει από ακίνητα ούτε μαντρί στο όνομά του .......

και κυκλοφορεί ... με μηχανάκι !!!!!!!!!!

Για το panerai .... έβαλε πιστοποίηση ή εγγύηση κάρτα ;;;;;;;

Μπουαχαχαχα ......... φαντάσου για τι μπουρτζόβλαχο μιλάμε ... κατσικογάμη ......
Νομίζει ότι τα αυθεντικά panerai είναι σε σελοφάν , σαν τη μαϊμουδιά του !!!!!!!!!
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
64.343
Like
22.948
Πόντοι
5.506
προχτες που μπηκε το αρχιδι ο πλουσιος να εξηγησει το φερ πλευ εγραφε κατι σκασε πουτανα και κατι τετοια ...του τονισα πως τετοια ελεγε και τον εκανε η αλλη βουλγαρικο θυμιατο...τωρα του ειπα οπως παει για το γραφειο στη τζαιντ να παει τοιχο τοιχο και να μιλαει ωραια ....αυτος καψωσε για στραποναρισμα ο ανωμαλος ?
Λέγε ρε αναρχιδο σπέρμα.


γιατι η αλλη αν σε βρει θα σε ξανακαταγαμησει!
Έχεις μισό αρχιδι να γράψεις ποια είναι η άλλη και τι θα κάνει;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom