Νέα

Κυριάκος Μητσοτάκης-ΝΔ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα stekas72
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 98K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
70.324
Like
72.572
Πόντοι
12.756
ασε ρε με τα μπουρδελα τους δεν χωραμε να κατσουμε κει μεσα...:confused::confused::confused:

αχ ρε μουνι και λειπει ο Αλεξ , να σου πει αν δεν σου αρεσει η ΕΠΙΔΟΤΟΥΜΕΝΗ ΑΠΟ ΤΟ ΚΡΑΤΟΣ Aegean , να πηγαινες με υδροπλανο του Ωναση

Δωσε ρε τσιφουτη κανα φραγκο να πας μπιζνες, που σε λιγο θα κοψεις εισιτηριο ορθίων ναπουμε
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

@celebre είσαι εδω φαντάζομαι :sunglasses:
 

poutsesmple1447

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαΐ 2022
Μηνύματα
1.127
Like
836
Πόντοι
96
αχ ρε μουνι και λειπει ο Αλεξ , να σου πει αν δεν σου αρεσει η ΕΠΙΔΟΤΟΥΜΕΝΗ ΑΠΟ ΤΟ ΚΡΑΤΟΣ Aegean , να πηγαινες με υδροπλανο του Ωναση

Δωσε ρε τσιφουτη κανα φραγκο να πας μπιζνες, που σε λιγο θα κοψεις εισιτηριο ορθίων ναπουμε
δεν τους δινω ουτε τον πυρετο μου τα μουνοπανα....
αλλη φορα τρενο χαλαρος και ασφαλης...:confused::confused::confused:
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
70.324
Like
72.572
Πόντοι
12.756
δεν τους δινω ουτε τον πυρετο μου τα μουνοπανα....
αλλη φορα τρενο χαλαρος και ασφαλης...:confused::confused::confused:
το τρενο ειναι καλη περιπετεια οντως , γιατι η μιση διαδρομη διάβαζα γινεται με πουλμαν :2on1:
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
70.324
Like
72.572
Πόντοι
12.756

poutsesmple1447

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαΐ 2022
Μηνύματα
1.127
Like
836
Πόντοι
96

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
70.324
Like
72.572
Πόντοι
12.756
που ειναι ο Νταιμα που τον Ε-θέλω

βρηκα μπροστα μου κατι fresh ναπουμε , αυτα τα ζαχαροπλαστεια και ειπα να παρω κανα γλυκο για το σπιτι , ειχε και θεση να παρκαρω απ εξω , λεω ευκαιρία ειναι , απο περιεργεια λεω κατσε να δω την χρεωση στην καρτα , μαλακα 57,80 ...
Τι γινεται ρε πουστη μου :confused::confused::confused:

Γαμαει αυτος την Καγια και την πληρωνουμε εμεις ναπουμε
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
70.324
Like
72.572
Πόντοι
12.756
ειπα οτι θα ξυπνησω κατα τις δωδεκα γτ εχω κατι υποχρεωσεις τοτε ε και μετα θα αφοσιωθω...:confused::confused::confused:

μια Θεσσαλονικη πηγες ρε μαλακα με αεροπλανο και πρεπει να κοιμηθεις ναπουμε 16 ωρες για να συνέλθεις ... τι ερείπιο εισαι γαμω την τρελα σου , λες και οδηγαγες εσυ ναπουμε και κατεβηκες να ξεφορτωσεις και ολες τις βαλιτσες απο το αεροπλανο
 

poutsesmple1447

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαΐ 2022
Μηνύματα
1.127
Like
836
Πόντοι
96
μια Θεσσαλονικη πηγες ρε μαλακα με αεροπλανο και πρεπει να κοιμηθεις ναπουμε 16 ωρες για να συνέλθεις ... τι ερείπιο εισαι γαμω την τρελα σου , λες και οδηγαγες εσυ ναπουμε και κατεβηκες να ξεφορτωσεις και ολες τις βαλιτσες απο το αεροπλανο
εχουνε σκληρύνει τα πραγματα στην ολυμπιακη πλεον ολα μονος μου τα εκανα
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
70.324
Like
72.572
Πόντοι
12.756
εχουνε σκληρύνει τα πραγματα στην ολυμπιακη πλεον ολα μονος μου τα εκανα

σαπακι εισαι .. να δω ποιος θα παει στον πόλεμο ναπουμε , ο ενας θα κανει καφεδες, ο αλλος θα κοιταει τα φυλλαδια , ο αλλος θα μιλαει σκαιπ με την γκομενα που δεν χωραει στην καμερα , ο αλλος θα τυλιγεται με φυλλαδια προσφορών , και ο τελευταιος θα κανει ολιγολεπτα διαλλείματα
 

poutsesmple1447

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαΐ 2022
Μηνύματα
1.127
Like
836
Πόντοι
96
σαπακι εισαι .. να δω ποιος θα παει στον πόλεμο ναπουμε , ο ενας θα κανει καφεδες, ο αλλος θα κοιταει τα φυλλαδια , ο αλλος θα μιλαει σκαιπ με την γκομενα που δεν χωραει στην καμερα , ο αλλος θα τυλιγεται με φυλλαδια προσφορών , και ο τελευταιος θα κανει ολιγολεπτα διαλλείματα
εγω θα παω πρωτος πρωτος
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom