Νέα

Κυριάκος Μητσοτάκης-ΝΔ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα stekas72
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 97K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 9 άτομα (2 μέλη και 7 επισκέπτες)

Mpratan

Μέγας
Εγγρ.
29 Δεκ 2019
Μηνύματα
5.841
Κριτικές
21
Like
10.955
Πόντοι
4.546
Πρέπει να μάθεις και να χάνεις σε συζητήσεις , μην είσαι μουνοπανο ξερολας , τον ρόλο αυτό τον έχει ο Αλεξ , τον έχει κερδίσει με την αξία του
Επ ευκαιρία, που έχει εξαφανιστεί? Τι του έκανες ρε παπάρα? :coffee:
 

celebre

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2019
Μηνύματα
18.436
Like
20.265
Πόντοι
6.056
Ρε παιδιά μια ερώτηση.

Εάν ένα συγγενικό πρόσωπο σου έχει κάνει πουστια κλέβοντας σου την υπογραφή με δόλιο τρόπο με αποτέλεσμα να έχει διαπράξει ποινικό αδίκημα τι του κάνεις? Μήνυση η τον στριμωχνεις στην γωνία και του εξηγείς το όνειρο και μετά μήνυση?

ΥΓ Επειδή παίζει να το διαβάσει...να ξέρεις μπασταρδε έρχομαι...
Καλα που εκανε παραθεση ο Σαουλ,θα χανοταν το ποστ μεσα στην διαμαχη.Δηλαδη τυπε ξερεις καποιον συγγενη σου που ειναι μελος στο μπου και αυτος ξερει για σενα?Πρωτον εχει τιποτα αξιας ή ειναι μεγαλοεφοπλιστης του σαη?:confused::confused::confused::coffee:
 

Saul

Μέγας
Εγγρ.
23 Αυγ 2020
Μηνύματα
15.399
Like
13.749
Πόντοι
3.656
Αυτή την ατάκα την χρησιμοποιούσαμε πριν 6 χρόνια.
εσείς είσαι εσύ και το κοινό σου?


και μετά έμεινες μόνο εσύ για αυτό κυνηγάς τα ποσταρίσματα σαν γεράκι για να βγεις από πάνω????



:2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny:
 

dantedmc

Μέγας
Εγγρ.
1 Νοε 2017
Μηνύματα
11.565
Κριτικές
3
Like
11.121
Πόντοι
3.936
Καλα που εκανε παραθεση ο Σαουλ,θα χανοταν το ποστ μεσα στην διαμαχη.Δηλαδη τυπε ξερεις καποιον συγγενη σου που ειναι μελος στο μπου και αυτος ξερει για σενα?Πρωτον εχει τιποτα αξιας ή ειναι μεγαλοεφοπλιστης του σαη?:confused::confused::confused::coffee:
Έχει το μουνόπανο στην πραγματική ζωή. Δεν ξέρει ποιός είμαι αλλά εάν διαβάζει θα καταλάβει ποιός είμαι
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

δεν έχει η υπογραφή από μόνη της καμία νομική ισχύ νομίζω
Τι εννοείς δεν έχει?
 

Saul

Μέγας
Εγγρ.
23 Αυγ 2020
Μηνύματα
15.399
Like
13.749
Πόντοι
3.656
Έχει το μουνόπανο στην πραγματική ζωή. Δεν ξέρει ποιός είμαι αλλά εάν διαβάζει θα καταλάβει ποιός είμαι
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Τι εννοείς δεν έχει?
Όλα πλέον θέλουν ηλεκτρονική υπογραφή από taxis δεν υπάρχει ότι σε έβαλε να υπογράψεις κάτι που δεν ήξερες τι είναι η πλαστογράφησε την υπογραφή σου.
 

dantedmc

Μέγας
Εγγρ.
1 Νοε 2017
Μηνύματα
11.565
Κριτικές
3
Like
11.121
Πόντοι
3.936
Όλα πλέον θέλουν ηλεκτρονική υπογραφή από taxis δεν υπάρχει ότι σε έβαλε να υπογράψεις κάτι που δεν ήξερες τι είναι η πλαστογράφησε την υπογραφή σου.
Έχεις δίκιο. Δεν θέλω να επεκταθω σε λεπτομέρειες γιατί μπλέκονται διάφοροι ας υποθέσουμε ότι δεν υπάρχουν τα gov κλτπ και υπόγραψε με κάποιο τρόπο για λογαριασμό σου.
 

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
13.593
Like
17.713
Πόντοι
3.656
Οι σκατάδες που λουκετιάζουν τώρα .... λέτε απλά να μην πάνε να ψηφίσουν σε επόμενη κάλπη ;

Εστίαση περιμένω μέχρι το επόμενο καλοκαίρι να κλείσουν οι μισοί .
 

Saul

Μέγας
Εγγρ.
23 Αυγ 2020
Μηνύματα
15.399
Like
13.749
Πόντοι
3.656
Έχεις δίκιο. Δεν θέλω να επεκταθω σε λεπτομέρειες γιατί μπλέκονται διάφοροι ας υποθέσουμε ότι δεν υπάρχουν τα gov κλτπ και υπόγραψε με κάποιο τρόπο για λογαριασμό σου.
Τι να πω αν είναι ειδική περίπτωση δε ξέρω
 

Saul

Μέγας
Εγγρ.
23 Αυγ 2020
Μηνύματα
15.399
Like
13.749
Πόντοι
3.656
Οι σκατάδες που λουκετιάζουν τώρα .... λέτε απλά να μην πάνε να ψηφίσουν σε επόμενη κάλπη ;

Εστίαση περιμένω μέχρι το επόμενο καλοκαίρι να κλείσουν οι μισοί .
Εχεις κολλήσει την κασέτα ρε λακη

Μιλάμε ότι το φορολογικό το βλέπεις και στον ύπνο σου

:confused::confused::confused:
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
63.998
Like
22.764
Πόντοι
5.506
ναι ναι ξέρω όλα καλά

μέχρι την επόμενη φορά που θα προσπαθήσεις μπορεί και να σου βγει ποτέ δε ξέρεις :thumbsup:
Tι να μου βγει, ότι ξέρω κάτι ή έχω δίκιο; Αποκλείεται, εσύ τα ξέρεις ΟΛΑ.
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
63.998
Like
22.764
Πόντοι
5.506
Οι σκατάδες που λουκετιάζουν τώρα .... λέτε απλά να μην πάνε να ψηφίσουν σε επόμενη κάλπη ;

Εστίαση περιμένω μέχρι το επόμενο καλοκαίρι να κλείσουν οι μισοί .
Σκάσε επιτέλους ρε άχρηστο μουνοπανο, επειδή τα μπουμπουνηξες όλα εσύ δε θα γίνει το ίδιο με τους άλλους, εσύ είσαι Ο ΤΕΛΕΙΩΣ ΑΧΡΗΣΤΟΣ της υπόθεσης.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom