Νέα

Κυριάκος Μητσοτάκης-ΝΔ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα stekas72
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 97K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 24 άτομα (2 μέλη και 22 επισκέπτες)

dantedmc

Μέγας
Εγγρ.
1 Νοε 2017
Μηνύματα
11.559
Κριτικές
3
Like
11.120
Πόντοι
3.936
το κράτος είναι στα χέρια "περίεργων" κατσαπλιάδων που κοντρολάρουν αντιδημοκρατικά την Δικαιοσύνη
και όλο αυτό καλύπτεται
από τα κρατικοδίαιτα λαμόγια που ελέγχουν
τα επιδοτούμενα μμε,
αρπάζουν με αναθέσεις τα δημόσια έργα
και έχουν μοιραστεί την πίτα με το ληστρικά πανάκριβο ρεύμα ενώ ΔΕΝ έχουν επενδύσει σεντς
Νταβατζήδες τους έλεγαν οι δεξιοί με αρχίδια πριν η ΝΔ καταντήσει σε Κουλοσυμμορία -μικρό κόμμα με < 1 μύριο ψηφοφόρους
Στο ίδιο έργο θεατές
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
70.030
Like
72.075
Πόντοι
12.756
Έχει χαθεί η ατομική ευθύνη, το κράτος κάνει ό,τι μπορεί...:confused::confused::confused:
στελνει το μουνι ο Κικιλιας τα αεροπλανο και γεμιζουν απο την λιμνη ναπουμε και θα βγει σε καμια εβδομαδα να μας πει λειψυδρία στην Αθηνα και αυξησεις τιμων ΚΑΙ ΘΑ ΤΟΝ ΓΑΜΗΣΩ ΜΕΤΑ
 

gnnakos

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
13 Απρ 2019
Μηνύματα
1.667
Κριτικές
99
Like
14.469
Πόντοι
25.186

Πολυ σωστός ο συνταγματολόγος,γενικά οι Ελληνες για θεσμικά θεματα δεν ιδρωνει το αυτί τους.Για καμια ξαπλώστρα κανενα αρνακι το πασχα αν ακριβαινουν τα λάστιχα και τα αμορτισέρ ,τετοια ενδιαφεροντα εχουν

Ο Ακρίτας Καϊδατζής χαρακτηρίζει «θεσμική ηλιθιότητα» το σχόλιο του Γεωργιάδη «δεν έχω να κρύψω κάτι»​


Κρατικός λειτουργός που διακηρύσσει στεντορείως, και ηλιθιωδώς, ότι παραιτείται από την προστασία του απορρήτου των επικοινωνιών του, γιατί δήθεν «δεν έχει τίποτα να κρύψει», παραιτείται από κάτι που δεν του ανήκει.

Οι επικοινωνίες κρατικού λειτουργού δεν είναι μόνο με οικείους και φίλους για προσωπικές υποθέσεις του. Είναι επίσης επικοινωνίες για υποθέσεις της αρμοδιότητάς του και κατά την ενάσκησή της.

Κρατικός λειτουργός που δημοσίως παραιτείται από την προστασία του απορρήτου των επικοινωνιών του, μολονότι υπήρξε θύμα ή και επιβεβαιωμένος στόχος παράνομων παρακολουθήσεων, προσβάλλει τη θέση που η Πολιτεία τού εμπιστεύτηκε.

Είναι, απλούστατα, επίορκος και υπέχει πειθαρχικές και ποινικές ευθύνες. Όσοι τον διατηρούν στη θέση του υπέχουν βαρύτατες πολιτικές ευθύνες.
 
  • Like
Αντιδράσεις: j 1973

resp

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.555
Like
6.178
Πόντοι
2.356
Σημείωση : Αθηναίε σε έιδα που έκανες λαικ στις μπαρούφες του να ξέρεις ότι εγώ για σένα δουλεύω για να μπορέσεις να πάρεις τελικά xbox βγαίνει το καινούριο GTA σε λίγο και εσεί συντάσεσαι με τον μπαρόκ που δεν τον νοιάζει αν θα τρως κονσέρβες αρκεί να ψηφίζεις κούλη :coffee:
Ρε συ, λες να ζει ο Αλεξ, έστω να το παλεύει να μη μπαρκάρει για τον Αχέροντα, να δει ότι γύρισε στο μαντρί και να δακρύσει συγκινημενος, γιατί ποτέ δεν έπαψε να ελπίζει ότι ο άσωτος θα γυρίσει;
Μπα, σε καλό του! Συγκινήθηκα κι εγώ τώρα.
Βουρκωσα, να πάρει η ευχή!
:undecided:
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
70.030
Like
72.075
Πόντοι
12.756
200w.gif
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
63.956
Like
22.732
Πόντοι
5.506
Το ότι ασχολείται όπως πρέπει δεν ξέρω πως το βγάζεις...και αυτό είναι το πρόβλημα σου ότι βαφτίζεις ότι θες όπως θες χωρίς στοιχεία. Μαλακίες ασχολείται όπως πρέπει για τα μάτια του κόσμου γίνεται....αλλά για να το παραδέχεται και η γαλάζια μαφία σημαίνει ότι είναι υπαρκτό πρόβλημα. Αυτό είπα.

Τα αυτονόητα ποια είναι? Τα αστοιχείωτα που γράφεις για τις τιμές που δεν ήξερες και για τα ενοίκια που δεν είχες ιδέα???? Τουλάχιστον αυτός για πράγματα που δεν κατέχει πετάει και ένα ''σου έχω ήδη απαντήσει'' εσύ συνεχίζεις να εκτίθεσαι :confused: Απλά το επισήμανα γιατί δεν τον κόβω να μπαίνει για υποστήριξη :coffee:

Καφειανό είναι αυτό που κάνεις εσύ : Να ισχυρίζεσαι κάτι συγκεκριμένο - ότι το 2019 ο βασικός μισθός δεν έφτανε για να ζήσεις....το ίδιο με τώρα...και μάλιστα ότι πάντα έτσι ήταν- δικά σου λόγια

να σου παρουσιάζουν νούμερα και παραδείγματα απτά και συγκεκριμένα και να μην τα δέχεσαι ενώ δεν έχεις ιδέα...

και στο τέλος να πετάς ένα ''ο κόσμος ζορίζεται αλλά δεν πεθαίνει και στους δρόμους'' και ''η τεμπελιά και η γκρίνια δεν είναι...''


Δεν είναι δύσκολο...βάλε κάτω 2-3 τιμές και απέδειξε μου πως βγαίνει με τον βασικό κάποιος σήμερα και πως έβγαινε το 2019. - μην στεναχωριέσαι ούτε ο αρχηγός της δεξιάς στρατιάς τα πάει καλά με τους αριθμούς :coffee::coffee:
Αμα λεω οτι δε διαβαζεις ουτε τι γραφεις ουτε τι απαντας εγω φταιω.
 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
15.569
Like
11.452
Πόντοι
2.406
Πάντως καβλα οι ιρανικές ακτές...που και που φέρνουν και κάνα κατασχεμένο τάνκερ και το έχουν επισκέψιμο για το κοινό ...καλή φάση ,στο φεύγα σε δίνουν μπιτονι γκρουντ ενθύμιο...το μόνο κακο ως τώρα είναι ότι ζουν λίγο επικίνδυνα οι τύποι και δεν φοράνε μάσκες κοβιντ....και όπως όλοι ξέρουμε ο ιός θερίζει...κρίμα αλλά δεν μπορείς να τα έχεις όλα ..αυτά μόνο στην χώρα πρότυπο της Ευρώπης...
Τυπε για μπάνιο πουωπας
Κουρουτα? αγιο ηλια? Αγιο αντρεαω? Θινες? Κακόβατο?
Στο λεω γιατι προβλεοω απο Λιβύη μα σκαει κανα αποβατικο μεςνσρις ξαπλωστρες κανα απόγευμα
 

Akatanomasto$

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2024
Μηνύματα
756
Like
1.255
Πόντοι
206
Τυπε για μπάνιο πουωπας
Κουρουτα? αγιο ηλια? Αγιο αντρεαω? Θινες? Κακόβατο?
Στο λεω γιατι προβλεοω απο Λιβύη μα σκαει κανα αποβατικο μεςνσρις ξαπλωστρες κανα απόγευμα
walking-with-beasts-neanderthal.gif
 

CLOSER822

Σπουδαίος
Εγγρ.
23 Ιουν 2008
Μηνύματα
24.938
Like
11.165
Πόντοι
2.606
Τελικα ρε τυποι με τον Ρεμο τι εγινε ; που ειχε ξεσηκωθει ολος ο ντουνιας οτι κλεβει ο ανθρωπος και του ειχαν μπλοκαρει λογαριασμους ;

ΕΜΑΘΕ ΚΑΝΕΙΣ ΚΑΤΙ ;; :coffee:

η μηπως ηταν πυροτεχνημα για να καλυφθει καμιά μαλακια της ΝΔ :coffee: ;;

Αρα οκ , φαγωθηκε το σανό Ρεμος , ΠΑΜΕ ΠΑΡΑΚΑΤΩ
Τύπε κάπως έτσι ονομάστηκε και το Σαν Ρέμο...
 

CLOSER822

Σπουδαίος
Εγγρ.
23 Ιουν 2008
Μηνύματα
24.938
Like
11.165
Πόντοι
2.606
Τυπε για μπάνιο πουωπας
Κουρουτα? αγιο ηλια? Αγιο αντρεαω? Θινες? Κακόβατο?
Στο λεω γιατι προβλεοω απο Λιβύη μα σκαει κανα αποβατικο μεςνσρις ξαπλωστρες κανα απόγευμα
Μακριά από Αγρίνιο και πύργο τύπε...στον χάρτη έχω κόψει το κομμάτι....
 

gnnakos

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
13 Απρ 2019
Μηνύματα
1.667
Κριτικές
99
Like
14.469
Πόντοι
25.186
Τελικα ρε τυποι με τον Ρεμο τι εγινε ; που ειχε ξεσηκωθει ολος ο ντουνιας οτι κλεβει ο ανθρωπος και του ειχαν μπλοκαρει λογαριασμους ;

ΕΜΑΘΕ ΚΑΝΕΙΣ ΚΑΤΙ ;; :coffee:

η μηπως ηταν πυροτεχνημα για να καλυφθει καμιά μαλακια της ΝΔ :coffee: ;;

Αρα οκ , φαγωθηκε το σανό Ρεμος , ΠΑΜΕ ΠΑΡΑΚΑΤΩ
Γινονται ελεγχοι προφανως που ειναι χρονοβοροι.
Το μεγαλυτερο ανεκδοτο ειναι "Τι εγινε με τον Τραγκα?".Για κακουργηματα ακουγαμε, δεσμευσεις περιουσιών,τελικα η χηρα τα πουλαει ενα ενα.
Θα της αφησε κανενα τετραδιο ο Τραγκας με ονοματα πολιτικων και τις βρωμοδουλειές τους (παλια μου τεχνη κοσκινο ο Τραγκας) και θα της ειπε "αμα σε πειραξουνε βγαλτα στη φορα".Σιγα μην την αφηνε απροστατευτη.
 

Saul

Μέγας
Εγγρ.
23 Αυγ 2020
Μηνύματα
15.301
Like
13.639
Πόντοι
3.656
Ρε συ, λες να ζει ο Αλεξ, έστω να το παλεύει να μη μπαρκάρει για τον Αχέροντα, να δει ότι γύρισε στο μαντρί και να δακρύσει συγκινημενος, γιατί ποτέ δεν έπαψε να ελπίζει ότι ο άσωτος θα γυρίσει;
Μπα, σε καλό του! Συγκινήθηκα κι εγώ τώρα.
Βουρκωσα, να πάρει η ευχή!
:undecided:
Θα ήθελα να γράψω ότι ζει βασιλεύει αλλά θεωρώ το ίδιο πιθανό να βρίσκεται διασκορπισμένος σε υπονόμους στην μπογκοτά :undecided:
 
  • Λύπη
Αντιδράσεις: resp

Saul

Μέγας
Εγγρ.
23 Αυγ 2020
Μηνύματα
15.301
Like
13.639
Πόντοι
3.656
Αμα λεω οτι δε διαβαζεις ουτε τι γραφεις ουτε τι απαντας εγω φταιω.
καλά πες ότι δεν μπορείς να συμμετάσχεις σε συζήτηση που δεν αφορά το σκουπίδιασμα του λάκη ή τις πολιτικές αντιπαραθέσεις σε επίπεδο καφενείου τύπου ''γαμιέται ο κασελάκης'' ''σας τον βάζει στον κώλο ο μητσοτάξης''

και άσε τι γράφω και τι διαβάζω εγώ

δε φταίω που δεν μπορείς να παρακολουθήσεις μια συζήτηση :confused:
 

gnnakos

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
13 Απρ 2019
Μηνύματα
1.667
Κριτικές
99
Like
14.469
Πόντοι
25.186
Tι θες να γινει
Ακαθάριστα οικοπεδα
Το ειπε ο σκαι
Ε τι θες,ενα πυροσβεστικο για καθε σπιτι;
Για αυτο ασφαλιστε τα σπιτια σας,κλέφτες θα γινουν οι CVC;Θα αναγκαστουν να απολυσουν τη Σοφια Μητσοτακη.Εκει θελετε να φτασουμε;
 

athinaios44

Ανώτατος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2018
Μηνύματα
52.138
Like
50.848
Πόντοι
12.756
ρε σεις γαμηθηκε το συμπαν...μεχρι εδω εχουν ερθει οι σταχτες
γαμω το σπιτι τους παλι εμπρησμοι
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
70.030
Like
72.075
Πόντοι
12.756
να πας να βοηθησεις απο το να γκρινιαζεις μονο
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom