Νέα

Κυριάκος Μητσοτάκης-ΝΔ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα stekas72
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 97K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 65 άτομα (4 μέλη και 61 επισκέπτες)

mixalis k.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2012
Μηνύματα
7.829
Like
4.097
Πόντοι
506

Χούθι: Υποστηρίζουν ότι κατέρριψαν αμερικανικό drone στην Υεμένη​


Βλακούληδες ανέβασαν φόρους ή ακόμα;
Οι Εβραιοι σ ενα χρονο εχουν κανει δουλεια κατα των ισλαμοπιθηκων οσο κανουν οι δυτικοί σε 10. Νταξει φαγανε και κατι χιλιάδες ασχετους αλλα αυτα συμβαίνουν
 

KALLIMAXOS

Μέγας
Εγγρ.
9 Νοε 2013
Μηνύματα
6.167
Κριτικές
26
Like
11.094
Πόντοι
4.746
453724211_480103278104798_145826803429133827_n.jpg
 

pnewman

Μέγας
Εγγρ.
20 Δεκ 2012
Μηνύματα
6.942
Like
11.916
Πόντοι
3.556

Όχι ότι τώρα είναι βιώσιμα αλλά κάντε τα ρε κωλοτράπεζες ένα bundle και πουλήστε τα και με τα εισερχόμενα κεφάλαια ξανά δάνειο να τους έχετε στο χέρι άλλη μια μεταπολίτευση :rockon:
 

Easy Rider

Μέγας
Εγγρ.
4 Νοε 2020
Μηνύματα
9.209
Κριτικές
18
Like
19.987
Πόντοι
4.546

Σίφορντ για υποκλοπές: «Απόλυτη μπανανία» – Η οργισμένη αντίδραση για το πόρισμα του Άρειου Πάγου για τις υποκλοπές​


«Ψευδαίσθηση ότι υπάρχει ανεξάρτητη και ικανή δικαιοσύνη στην Ελλάδα» αναφέρει το πρώην στέλεχος της Facebook που είχε τεθεί υπό παρακολούθηση.

Ιησούς Κούλης Νικά, και όλα τα Κακά Σκορπά.
 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
15.569
Like
11.452
Πόντοι
2.406
τι να ζηλεψω ρε μαλακα , που δεν πηγα στον γαμο του πρωτοξαδελφου του Παιτερη .. είσαι με τα καλά σου ; :coffee:
Εκει ο πιο ανοιχτοχρωμος θα ηταν κανας Νιγηριανος
Πακιστανους δεν θαχε?
 

Hellraiser4Ever

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Φεβ 2019
Μηνύματα
26.494
Like
24.251
Πόντοι
6.256

celebre

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2019
Μηνύματα
18.412
Like
20.235
Πόντοι
6.056

Hellraiser4Ever

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Φεβ 2019
Μηνύματα
26.494
Like
24.251
Πόντοι
6.256
Του χρόνου πάλι, αφού ο τύπος από εδώ κατάγεται.
Αν τώρα θα τις ξαναφάει και του χρόνου...............
Μαλακα θα πρεπε να ντρεπεστε για τους ουγκανους στα κωλοχωρια που τους επιτρεπετε και αναπνεουν....
1722840393568.png

Τραχειοστομια,στραπατσαρισμενη μουρη και οπως το κοβω απο τη φωτογραφια απωλεια ορασεως απο τον αριστερο οφθαλμο.....
 

cretan336

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Ιουλ 2020
Μηνύματα
4.260
Like
3.518
Πόντοι
1.706
Μαλακα θα πρεπε να ντρεπεστε για τους ουγκανους στα κωλοχωρια που τους επιτρεπετε και αναπνεουν....
1722840393568.png

Τραχειοστομια,στραπατσαρισμενη μουρη και οπως το κοβω απο τη φωτογραφια απωλεια ορασεως απο τον αριστερο οφθαλμο.....
Δεν κατάγομαι από κάποιο μεγάλο σόι ή κάποιο κεφαλοχώρι για να υπερασπιστώ ούγκανους.
Συνεπώς δεν έχω λόγο για να ντραπώ όπως και πολλοί άλλοι στο νησί.
Αν νομίζεις πως αυτό το περιστατικό έγινε για μια κάφτρα κάνεις λάθος.
Δεν ξέρω λεπτομέρειες απλά μετά από τόσα χρόνια ξέρω πως ζουν/λειτουργούν αυτοί οι τύποι.
Λεπτομέρεια και αν θέλεις κράτα την.
Οι γιατροί του νοσοκομείου κάλεσαν την αστυνομία μόλις είδαν τι του είχαν κάνει εκείνο το βράδυ.
 

gnnakos

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
13 Απρ 2019
Μηνύματα
1.667
Κριτικές
99
Like
14.469
Πόντοι
25.186
Koμματα ειναι πως θα λειτουργησουν;Δημοκρατία εχουμε,μήπως θα ηθελες κάποιο αλλο καθεστως,που δεν θα εδινε επιχορηγησεις σε κομματα γιατι απλά δεν θα υπήρχαν κομματα;
Ξεφυγαν λίγο στο φαγοπότι,απο τόκους ειναι αυτα,προστιθενται καθε χρόνο.
Πρέπει να το αποδεχτουμε,αν θέλουμε δημοκρατια.Αυτα θα κοιτάμε τωρα και τους ξυλοδαρμους τουριστων στην Κρήτη;

alex71
 

Akatanomasto$

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2024
Μηνύματα
756
Like
1.255
Πόντοι
206
Δεν κατάγομαι από κάποιο μεγάλο σόι ή κάποιο κεφαλοχώρι για να υπερασπιστώ ούγκανους.
Συνεπώς δεν έχω λόγο για να ντραπώ όπως και πολλοί άλλοι στο νησί.
Αν νομίζεις πως αυτό το περιστατικό έγινε για μια κάφτρα κάνεις λάθος.
Δεν ξέρω λεπτομέρειες απλά μετά από τόσα χρόνια ξέρω πως ζουν/λειτουργούν αυτοί οι τύποι.
Λεπτομέρεια και αν θέλεις κράτα την.
Οι γιατροί του νοσοκομείου κάλεσαν την αστυνομία μόλις είδαν τι του είχαν κάνει εκείνο το βράδυ.
Αφού του ξέρεις τόσο καλά πες μας γιατί όταν έρχονται Αθήνα κάθονται σαν τις κότες...:coffee:
 

Hellraiser4Ever

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Φεβ 2019
Μηνύματα
26.494
Like
24.251
Πόντοι
6.256
Δεν κατάγομαι από κάποιο μεγάλο σόι ή κάποιο κεφαλοχώρι για να υπερασπιστώ ούγκανους.
Συνεπώς δεν έχω λόγο για να ντραπώ όπως και πολλοί άλλοι στο νησί.
Αν νομίζεις πως αυτό το περιστατικό έγινε για μια κάφτρα κάνεις λάθος.
Δεν ξέρω λεπτομέρειες απλά μετά από τόσα χρόνια ξέρω πως ζουν/λειτουργούν αυτοί οι τύποι.
Λεπτομέρεια και αν θέλεις κράτα την.
Οι γιατροί του νοσοκομείου κάλεσαν την αστυνομία μόλις είδαν τι του είχαν κάνει εκείνο το βράδυ.
Μονο απο τη φωτογραφια που βλεπω χωρις να εχω τον ιατρικο του φακελο οι τυποι δεν τον δειρανε απλα πηγανε να του λιωσουν το κεφαλι.Κανονικη αποπειρα δολοφονιας....και δεν ειναι η πρωτη φορα που γινονται αυτα στο νησακι σας.

Προφανως και οι γιατροι καλεσαν την αστυνομια μετα απο τετοιο ξυλοδαρμο ειναι και υποχρεωμενοι βασει νομου στη τελικη....

Το θεμα ειναι εσεις γιατι ανεχεστε αυτους τους κωλοβλαχους να σας λερωνουν το νησι;
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
70.030
Like
72.075
Πόντοι
12.756
Τα πολλα ρεκορ και ρεκορ και ρεκορ που μας ειχαν ζαλισει τ αρχιδια περσι εχουν γινει "πολυ τουρισμος" φέτος ..

Τωρα θα φταινε οι πολεμοι και οι Ολυμπιακοι αγωνες που δεν ηρθαν οι τουριστες :rockon::rockon:
 

cretan336

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Ιουλ 2020
Μηνύματα
4.260
Like
3.518
Πόντοι
1.706
Μονο απο τη φωτογραφια που βλεπω χωρις να εχω τον ιατρικο του φακελο οι τυποι δεν τον δειρανε απλα πηγανε να του λιωσουν το κεφαλι.Κανονικη αποπειρα δολοφονιας....και δεν ειναι η πρωτη φορα που γινονται αυτα στο νησακι σας.

Προφανως και οι γιατροι καλεσαν την αστυνομια μετα απο τετοιο ξυλοδαρμο ειναι και υποχρεωμενοι βασει νομου στη τελικη....

Το θεμα ειναι εσεις γιατι ανεχεστε αυτους τους κωλοβλαχους να σας λερωνουν το νησι;
Αυτά είναι γραμμένα στο ανάλογο θρεντ από την πρώτη ημέρα.
Για να σου απαντήσω όμως, σιγά μην λερώσω εγώ τα χέρια μου και να ασχοληθώ με τα ούγκανα.
Θες να μάθεις και το γιατί??
Όσο και να αξίζουν μια μεσοκαύκαλη όλο και κάποιος έξυπνος θα βρεθεί από το σόι τους να γυρεύει μετά εκδίκηση γιατί είναι από το τάδε σόι.
Εδώ και πολλά χρόνια τους έχουμε στο περιθώριο το λοιπόν και σιγά σιγά περιορίζονται αυτοί οι τύποι.
Τόσο απλό είναι.
 

pnewman

Μέγας
Εγγρ.
20 Δεκ 2012
Μηνύματα
6.942
Like
11.916
Πόντοι
3.556
Τα πολλα ρεκορ και ρεκορ και ρεκορ που μας ειχαν ζαλισει τ αρχιδια περσι εχουν γινει "πολυ τουρισμος" φέτος ..

Τωρα θα φταινε οι πολεμοι και οι Ολυμπιακοι αγωνες που δεν ηρθαν οι τουριστες :rockon::rockon:

Μόνο τα πουσταριά που δεν ήρθαν φέτο και πήγαν Ολυμπιακούς φτάνει … βούλιαξε η βαριά βιομηχανία μας

Άκουσα άρχισαν οι προσφορές Μύκονο ; Πληρώνεις δυο ξαπλώστρες και δώρο το σκαμπό ; :confused:
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
70.030
Like
72.075
Πόντοι
12.756
Μόνο τα πουσταριά που δεν ήρθαν φέτο και πήγαν Ολυμπιακούς φτάνει … βούλιαξε η βαριά βιομηχανία μας

Άκουσα άρχισαν οι προσφορές Μύκονο ; Πληρώνεις δυο ξαπλώστρες και δώρο το σκαμπό ; :confused:

ο αγαπημενος δημος τους Αλεξ πηγε σε αγαπημένο του Ραμα :coffee:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom