Νέα

Κυριάκος Μητσοτάκης-ΝΔ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα stekas72
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 97K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 41 άτομα (2 μέλη και 39 επισκέπτες)

mixalis k.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2012
Μηνύματα
7.829
Like
4.097
Πόντοι
506
Συνιστώ wise επισης
Το αγνοουσα εντελως αλλά τελικα με έπεισε η κολομπιανα μου να το κανω.
Κατα τα άλλα περνιομαστε εμεις για εξυπνοι εδω στην Ευρωπη και για χαζοι οι λατινοαμερικανοι, με εμαθε μπαλιτσα το κοριτσι.
Δεν μας φταινε οι άλλοι για την αγνοια μας τύπε, ζούμε στην εποχη της πληροφοριας, ολα διαθεσιμα ειναι, εμεις ειμαστε τεμπεληδες
Σου στέλνει χαρτζηλικι τυπε?
 

RETRO

Μέγας
Εγγρ.
6 Οκτ 2020
Μηνύματα
6.310
Like
16.751
Πόντοι
3.556

Συνημμένα

  • IMG_0173.jpeg
    IMG_0173.jpeg
    180,4 KB · Εμφανίσεις: 19

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
32.398
Κριτικές
36
Like
37.886
Πόντοι
18.565
Ολα απο προμηθειες ηλεκτρονικων συναλλαγων!και τοκους φυσικα
Καθονται και βρεχει λεφτα απο τον ουρανο δηλαδη
Ας γινοσουν και εσύ Τραπεζίτης.
Ο καθένας επιλέγει το μέλλον του. Αμάν πια, έλεος, όλα αρνητικά τα βλέπετε.
 

gnnakos

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
13 Απρ 2019
Μηνύματα
1.667
Κριτικές
99
Like
14.469
Πόντοι
25.186
Συνιστώ wise επισης
Το αγνοουσα εντελως αλλά τελικα με έπεισε η κολομπιανα μου να το κανω.
Κατα τα άλλα περνιομαστε εμεις για εξυπνοι εδω στην Ευρωπη και για χαζοι οι λατινοαμερικανοι, με εμαθε μπαλιτσα το κοριτσι.
Δεν μας φταινε οι άλλοι για την αγνοια μας τύπε, ζούμε στην εποχη της πληροφοριας, ολα διαθεσιμα ειναι, εμεις ειμαστε τεμπεληδες
Ναι η άγνοια μας φταίει
Θα ανοίξει ο 60 αρης 70 αρης wise για να πληρώσει έναν λογαριασμο
Όχι ότι έχουμε τα χειρότερα και πιο ισχυρά καρτέλ παγκοσμίως σε όλους τους τομείς της οικονομιας με την ανοχή -αν όχι παρότρυνση και καθοδήγηση -Μητσοτακη
 

Μπιρλας

Μέγας
Εγγρ.
21 Μαρ 2017
Μηνύματα
11.673
Like
11.137
Πόντοι
3.656
@Νίπλης
Ειναι κανα δικο σου???(μην αρχισεις τις μαλακιες "εγω τυπε εχω ιδιωτικη μαρινα δεν παρκαρω διπλα στην πλεμπα κτλ)

 

geoMan

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2009
Μηνύματα
27.888
Κριτικές
16
Like
14.708
Πόντοι
6.515
Ακροδεξιούς αποκαλούν τα κανάλια του καθεστώτος κουλη τους χιλιάδες Εγγλέζους που διαδηλώνουν για τη σφαγή των κοριτσιών από τον 17χρονο ρουαντα
 

Easy Rider

Μέγας
Εγγρ.
4 Νοε 2020
Μηνύματα
9.209
Κριτικές
18
Like
19.987
Πόντοι
4.546
Ακροδεξιούς αποκαλούν τα κανάλια του καθεστώτος κουλη τους χιλιάδες Εγγλέζους που διαδηλώνουν για τη σφαγή των κοριτσιών από τον 17χρονο ρουαντα
Παρόμοια περιστατικά με αλλαχουαμπάρηδες έχουν γίνει με το κιλό, εδώ και χρόνια... Για αυτό και η αγανάκτηση. Τι να πρωτοθυμηθούμε.
 
  • Like
Αντιδράσεις: j 1973

Akatanomasto$

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2024
Μηνύματα
756
Like
1.255
Πόντοι
206
Συνιστώ wise επισης
Το αγνοουσα εντελως αλλά τελικα με έπεισε η κολομπιανα μου να το κανω.
Κατα τα άλλα περνιομαστε εμεις για εξυπνοι εδω στην Ευρωπη και για χαζοι οι λατινοαμερικανοι, με εμαθε μπαλιτσα το κοριτσι.
Δεν μας φταινε οι άλλοι για την αγνοια μας τύπε, ζούμε στην εποχη της πληροφοριας, ολα διαθεσιμα ειναι, εμεις ειμαστε τεμπεληδες
Να είσαι σίγουρος πως τέτοιο θύμα-μαλάκα σαν και σένα δεν έχει γνωρίσει ξανά ολόκληρη η Λατινική Αμερική...:tooth::tooth::tooth:
 

pnewman

Μέγας
Εγγρ.
20 Δεκ 2012
Μηνύματα
6.942
Like
11.916
Πόντοι
3.556
Συνιστώ wise επισης
Το αγνοουσα εντελως αλλά τελικα με έπεισε η κολομπιανα μου να το κανω.
Κατα τα άλλα περνιομαστε εμεις για εξυπνοι εδω στην Ευρωπη και για χαζοι οι λατινοαμερικανοι, με εμαθε μπαλιτσα το κοριτσι.
Δεν μας φταινε οι άλλοι για την αγνοια μας τύπε, ζούμε στην εποχη της πληροφοριας, ολα διαθεσιμα ειναι, εμεις ειμαστε τεμπεληδες

Νιγηριανή πριγκίπισσα στην Κολομβία ? :confused:
 

pnewman

Μέγας
Εγγρ.
20 Δεκ 2012
Μηνύματα
6.942
Like
11.916
Πόντοι
3.556
Στειλε με wise
Ειναι ξένη εταιρεία αλλα χρεώνει λιγοτερο απο τις εγχώριες τραπεζες.Διατραπεζικη μεταφορα σε 30". Και πιο γρηγορη. Δυστυχώς εκμεταλλευονται την άγνοια μας και συσσωρεουν πλουτο απο αερα κοπανιστο

7 δολάρια στο 1000αρικο ... μια η άλλη είναι ... δεν έχει απλά το σπασαρχίδικο 2-3μερο εμφάνισης μεταφοράς .. σημαντικό δε λέω αλλά από οικονομική σκοπιά καμία διαφορά
 

riding

Σεβαστός
Εγγρ.
23 Μαΐ 2023
Μηνύματα
2.668
Κριτικές
1
Like
6.746
Πόντοι
1.056
Ενταξει μαλακες...μου φυγε ο κεφτες απ τη μυτη!

Τετοια ενημερωση απ το "κυριο" καναλι της ενημερωσης δεν την αξιζει κανενας ανθρωπος!

Λυπηθειτε μας:

 

gnnakos

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
13 Απρ 2019
Μηνύματα
1.667
Κριτικές
99
Like
14.469
Πόντοι
25.186
7 δολάρια στο 1000αρικο ... μια η άλλη είναι ... δεν έχει απλά το σπασαρχίδικο 2-3μερο εμφάνισης μεταφοράς .. σημαντικό δε λέω αλλά από οικονομική σκοπιά καμία διαφορά
Λάθος κάνεις
Έστειλα μόλις 100 ευρώ σε εθνική στην Ελλάδα.
Η wise Βέλγιο είναι
Κόστος 0 ευρώ
100 πλήρωσα ακριβώς
Άμεση πίστωση στο δευτερόλεπτο . Δεν το ήξερα αν και έχω wise πολλά χρόνια.

Εδώ στην Ελλάδα οι τράπεζες θεωρούνται...μεσαία τάξη και χρηζουν ενισχύσεως βλέπεις..4.5 ευρώ ήθελε η Αλφα για κάτι που γίνεται αυτόματα!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom