Νέα

Κυριάκος Μητσοτάκης-ΝΔ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα stekas72
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 97K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 45 άτομα (2 μέλη και 43 επισκέπτες)

KALLIMAXOS

Μέγας
Εγγρ.
9 Νοε 2013
Μηνύματα
6.170
Κριτικές
26
Like
11.097
Πόντοι
4.746
453738341_478421298272996_5271568493750888666_n.jpg

Ομως εμεις προσπαθουμε να γινουμε
 

xlboy

Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2024
Μηνύματα
10
Like
10
Πόντοι
0
επομενοσ αρχηγοσ του κομματοσ???
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
63.956
Like
22.732
Πόντοι
5.506
Τραβά να φας καμμια στραπατσαδα από τις πουτανες που φαντασιωνεσαι ότι είναι φίλες σου ρε ναυαγιο της ζωής...:tooth:
Μπα, πιο πολλη πλακα εχει να σε κατουραω στα μουτρα.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

εξαρταται τύπε. οταν το μαγειρεύει ο τεας ειναι στραπ Ατσαδα , και ο τυπος παρανυφάκι με ψωμάκι το τρωει :coffee:
Κακως τα @@ μας τα δυο.
 

Hellraiser4Ever

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Φεβ 2019
Μηνύματα
26.494
Like
24.251
Πόντοι
6.256
εξαρταται τύπε. οταν το μαγειρεύει ο τεας ειναι στραπ Ατσαδα , και ο τυπος παρανυφάκι με ψωμάκι το τρωει :coffee:
Ρε μαλεα ανοιξε νημα Μιστερ Μαλακας να εχει λιγη προβολη το στραπονιασμενο κρυφοπουστρακι!Μεχρι και οι πουτανες τον εχουν παρει στο ψιλο και ανησυχω μην κανει καμμια τρελα....:confused:
 

mixalis k.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2012
Μηνύματα
7.829
Like
4.097
Πόντοι
506
 

Easy Rider

Μέγας
Εγγρ.
4 Νοε 2020
Μηνύματα
9.209
Κριτικές
18
Like
19.988
Πόντοι
4.546
Απο το άρθρο: "Το παράδοξο είναι ότι το μέσο επιτόκιο αυξήθηκε παρά το ότι η Ευρωπαϊκή Κεντρική Τράπεζα προχώρησε σε μείωση των επιτοκίων στις αρχές Ιουνίου 2024 κατά 25 μονάδες βάσης (0,25%). Αλλά στην Ελλάδα βρισκόμαστε…, όπου αυτή η μείωση επιτοκίων δεν πέρασε στους δανειολήπτες."

ΝΕΑ ΚΟΥΛΟΚΡΑΤΙΑ.
 

Akatanomasto$

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2024
Μηνύματα
756
Like
1.255
Πόντοι
206
Τυπε για ποιον δικηγορο λετε;Και εγω νεος στο σαι....
Τον διαδρομιστη δικηγορο του μπουρδέλα που στέλνει λεφτά κάθε μήνα σε έναν Κολομβιανό νταβα με αντάλλαγμα μια αγχωτική μαλάκια πίσω από το γραφειάκι του ενώ η γυναίκα του ροχαλιζει στον καναπέ.

Τον επίσημο μαλάκα του 2023 και φαβορί για τον τίτλο τα επόμενα 30 χρόνια
 

Hellraiser4Ever

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Φεβ 2019
Μηνύματα
26.494
Like
24.251
Πόντοι
6.256
Τον διαδρομιστη δικηγορο του μπουρδέλα που στέλνει λεφτά κάθε μήνα σε έναν Κολομβιανό νταβα με αντάλλαγμα μια αγχωτική μαλάκια πίσω από το γραφειάκι του ενώ η γυναίκα του ροχαλιζει στον καναπέ.

Τον επίσημο μαλάκα του 2023 και φαβορί για τον τίτλο τα επόμενα 30 χρόνια
Τι λες τωρα ρε φιλε;Γινονται τετοια πραγματα εδω μεσα;Πρωτη φορα τα ξαναδιαβαζω.....
 

Hellraiser4Ever

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Φεβ 2019
Μηνύματα
26.494
Like
24.251
Πόντοι
6.256
Απο το άρθρο: "Το παράδοξο είναι ότι το μέσο επιτόκιο αυξήθηκε παρά το ότι η Ευρωπαϊκή Κεντρική Τράπεζα προχώρησε σε μείωση των επιτοκίων στις αρχές Ιουνίου 2024 κατά 25 μονάδες βάσης (0,25%). Αλλά στην Ελλάδα βρισκόμαστε…, όπου αυτή η μείωση επιτοκίων δεν πέρασε στους δανειολήπτες."

ΝΕΑ ΚΟΥΛΟΚΡΑΤΙΑ.
Τυπε τι θελεις τωρα να παρεμβουμε στις τραπεζες που σωσαμε με κρατικο χρημα;Ας ειμαστε σοβαροι....
 

Hellraiser4Ever

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Φεβ 2019
Μηνύματα
26.494
Like
24.251
Πόντοι
6.256
13 εκ μεινανε μονο για να πετυχουμε τον ιστορικο στοχο του να χρωσταμε μισο δις στις τραπεζες χωρις βεβαια να μας ενοχλει κανεις ουτε εισπρακτικες ουτε δικαστηρια!!!

Κουλη γερα και γαμα τα μουνια!!!

GT6dPJnXMAArmTZ

Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Οι τραπεζες διπλασιασαν τα κέρδη τους επι μητσοτακη
Εσας ποσο αυξήθηκαν τα κέρδη σας?
Καταλαβες τωρα γιατι κανουμε τα στραβα ματια στις τραπεζες;Με μισο δις χρεη να κανουμε και τους μαγκες γινεται;
 

gnnakos

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
13 Απρ 2019
Μηνύματα
1.667
Κριτικές
99
Like
14.469
Πόντοι
25.186
Οι τραπεζες διπλασιασαν τα κέρδη τους επι μητσοτακη
Εσας ποσο αυξήθηκαν τα κέρδη σας?
Screenshot_2024_0802_095623.png
Screenshot_2024_0802_095251.png
Ολα απο προμηθειες ηλεκτρονικων συναλλαγων!και τοκους φυσικα
Καθονται και βρεχει λεφτα απο τον ουρανο δηλαδη

Η (κολο)Πειραιως μηδένισε τις προμηθειες εμβασματων μεχρι 15.000..ωραια λες,που ομως;;
στο phone banking!τοσο απατη;ποιος χρησιμοποιεί phone banking ;;με εκεινα τα τραγικά αυτοματα συστηματα απάντησης που σου βγαινει η πίστη σε σχεση με το internet banking;

Θελω να στειλω τωρα 50 ευρω σε μια εταιρεια,σε αλλη τράπεζα και μου ζηταει 4.5 ευρω!για άμεσα και 3,5-4 για 2-3 εργασιμες.
Δεν εχω αλλη επιλογη,ταμειο νομιζω δεν δεχονται μετρητα,η εταιρεια εχει λογαρασιαμο στην Εθνικη εγω οχι,οποτε υποχρεωτικά θα φαμε την προμηθεια στα αυτια!
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.466
Κριτικές
1
Like
32.460
Πόντοι
8.006
Δεν χωρά πλέον καμιά αμφιβολία. Η σεμνή τελετή για τον εορτασμό των πενήντα χρόνων της Μεταπολίτευσης έλαβε τέλος. Η συζήτηση για την ποιότητα και τα ελαττώματα της Δημοκρατίας μας έλαβε επίσης τέλος. Περάσαμε πλέον σε άλλη εποχή. Δεν παρατηρούμε απλώς κάποια σημάδια για τη σημασία των οποίων δεν είμαστε εντελώς βέβαιοι. Βρισκόμαστε αντιμέτωποι με ένα αδίστακτο καθεστώς. Όλοι οι βασικοί μηχανισμοί του κράτους σε συνεργασία με κυνικά επιχειρηματικά συμφέροντα λειτουργούν για να παραμείνει αλώβητο στη θέση του αυτό το καθεστώς. Όποιος στη δημόσια σφαίρα σήμερα παριστάνει πως δεν έχει καταλάβει τι συνέβη είναι ή βλάκας ή συνένοχος.


Η Δημοκρατία απειλείται και μαζί απειλείται η ίδια μας η χώρα. Κάθε μέρα που περνάει με το καθεστώς αυτό δεν γκρεμίζονται απλώς οι δημοκρατικές κατακτήσεις μισού αιώνα, αποσυντίθενται με ταχύτητα η δημοκρατική κουλτούρα και το δημοκρατικό ήθος που επιχειρήσαμε να διαμορφώσουμε δεκαετίες τώρα. Στις μέρες μας, η Δημοκρατία εκμαυλίζεται και μετατρέπεται σε οιονεί μαφιοκρατία.

Η Αντίσταση απέναντι στο καθεστώς πρέπει να αποτελέσει την ηθική προτεραιότητα κάθε δημοκρατικού πολίτη. Η Αντίσταση απέναντι στον εκμαυλισμό του δημόσιου βίου, απέναντι στη σήψη, απέναντι στο παρακράτος, απέναντι στο φόβο, απέναντι στην ένοχη σιωπή είναι ύψιστης ηθικής προτεραιότητας.
:hi::hi:


Σωστός!
Μια τραγωδια ζουμε
Φαντασου δηλαδη να μην κυβερνουσε ενα κομμα που κερδισε με 23 μοναδες διαφορα
Τεραστια απειλη για τη δημοκρατια ο ιδιος ο λαος δηλαδη
Λογια, μπούρδες, σαχλαμαρες
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.466
Κριτικές
1
Like
32.460
Πόντοι
8.006
https://www.newsbreak.gr/ellada/664630/eleytheri-me-perioristikoys-oroys-i-dj-poy-poloyse-narkotika-stin-mykono/
ΕΛΛΑΔΑ

Ελεύθερη με περιοριστικούς όρους η DJ που πωλούσε ναρκωτικά στην Μύκονο

Εγγύηση 5.000 ευρώ και εμφάνιση στις ελληνικές προξενικές Αρχές στην Βαρσοβία


Tί ζουμε;Σιγα μην εμφανιζεται και σε ελληνικό εστιατόριο στο Ντυσσελντορφ,δεν εχω ξανακουσει τέτοια παπαριά.
Επειδη εσυ δεν ετυχε να ξανακούσεις εμφανιση σε προξενείο, δεν σημαινει οτι δεν προβλεπεται κιολας
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

επομενοσ αρχηγοσ του κομματοσ???
Προς το παρον ψαχνουν αλλοι για αρχηγο
 

riding

Σεβαστός
Εγγρ.
23 Μαΐ 2023
Μηνύματα
2.668
Κριτικές
1
Like
6.746
Πόντοι
1.056
Ολα απο προμηθειες ηλεκτρονικων συναλλαγων!και τοκους φυσικα
Καθονται και βρεχει λεφτα απο τον ουρανο δηλαδη

Η (κολο)Πειραιως μηδένισε τις προμηθειες εμβασματων μεχρι 15.000..ωραια λες,που ομως;;
στο phone banking!τοσο απατη;ποιος χρησιμοποιεί phone banking ;;με εκεινα τα τραγικά αυτοματα συστηματα απάντησης που σου βγαινει η πίστη σε σχεση με το internet banking;

Θελω να στειλω τωρα 50 ευρω σε μια εταιρεια,σε αλλη τράπεζα και μου ζηταει 4.5 ευρω!για άμεσα και 3,5-4 για 2-3 εργασιμες.
Δεν εχω αλλη επιλογη,ταμειο νομιζω δεν δεχονται μετρητα,η εταιρεια εχει λογαρασιαμο στην Εθνικη εγω οχι,οποτε υποχρεωτικά θα φαμε την προμηθεια στα αυτια!
Να πας ν ανοιξεις κ στην Εθνικη ή οποια αλλη τραπεζα
 

mixalis k.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2012
Μηνύματα
7.829
Like
4.097
Πόντοι
506
Ολα απο προμηθειες ηλεκτρονικων συναλλαγων!και τοκους φυσικα
Καθονται και βρεχει λεφτα απο τον ουρανο δηλαδη

Η (κολο)Πειραιως μηδένισε τις προμηθειες εμβασματων μεχρι 15.000..ωραια λες,που ομως;;
στο phone banking!τοσο απατη;ποιος χρησιμοποιεί phone banking ;;με εκεινα τα τραγικά αυτοματα συστηματα απάντησης που σου βγαινει η πίστη σε σχεση με το internet banking;

Θελω να στειλω τωρα 50 ευρω σε μια εταιρεια,σε αλλη τράπεζα και μου ζηταει 4.5 ευρω!για άμεσα και 3,5-4 για 2-3 εργασιμες.
Δεν εχω αλλη επιλογη,ταμειο νομιζω δεν δεχονται μετρητα,η εταιρεια εχει λογαρασιαμο στην Εθνικη εγω οχι,οποτε υποχρεωτικά θα φαμε την προμηθεια στα αυτια!
Στειλε με wise
Ειναι ξένη εταιρεία αλλα χρεώνει λιγοτερο απο τις εγχώριες τραπεζες.Διατραπεζικη μεταφορα σε 30". Και πιο γρηγορη. Δυστυχώς εκμεταλλευονται την άγνοια μας και συσσωρεουν πλουτο απο αερα κοπανιστο
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.466
Κριτικές
1
Like
32.460
Πόντοι
8.006
Στειλε με wise
Ειναι ξένη εταιρεία αλλα χρεώνει λιγοτερο απο τις εγχώριες τραπεζες.Διατραπεζικη μεταφορα σε 30". Και πιο γρηγορη. Δυστυχώς εκμεταλλευονται την άγνοια μας και συσσωρεουν πλουτο απο αερα κοπανιστο
Συνιστώ wise επισης
Το αγνοουσα εντελως αλλά τελικα με έπεισε η κολομπιανα μου να το κανω.
Κατα τα άλλα περνιομαστε εμεις για εξυπνοι εδω στην Ευρωπη και για χαζοι οι λατινοαμερικανοι, με εμαθε μπαλιτσα το κοριτσι.
Δεν μας φταινε οι άλλοι για την αγνοια μας τύπε, ζούμε στην εποχη της πληροφοριας, ολα διαθεσιμα ειναι, εμεις ειμαστε τεμπεληδες
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom