Νέα

Κυριάκος Μητσοτάκης-ΝΔ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα stekas72
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 90K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 10 άτομα (0 μέλη και 10 επισκέπτες)

riding

Σεβαστός
Εγγρ.
23 Μαΐ 2023
Μηνύματα
2.180
Κριτικές
1
Like
5.593
Πόντοι
1.056
Κατώτατος μισθός 2018 = 586,08, MIKTA.
Με έπεισες για το πόσο "λογικά" είναι τα επιχειρήματά σου.
Ρε μαλακα φασίστα!

Μονο εσεις φέρεται τετοια παραδειγματα.Τι σκατα συγκρινεις γαμημενε;

Που πλήρωνα 50€ ρευμα τον εκκαθαριστικό σ ενα παρατημένο σπιτι στο χωριο και τωρα πληρωνω 50€ τον μηνα,ήτοι 200€ το τετράμηνο!

Γαμω το μουνι σου που θα μας πεισεις οτι τωρα ειναι καλυτερα απ το 2018,οπου κοσμος παει να βαλει βετζινα,πεφτει κατω σωριάζεται και τον παιρνουν σε κάσα,λεγοντας μας "παντα συνέβαιναν αυτα αλλα δεν τα μαθαίναμε"

Κωλοπαιδα
 

Saul

Μέγας
Εγγρ.
23 Αυγ 2020
Μηνύματα
13.921
Like
12.288
Πόντοι
3.656
Δεν την περναει...πεθαινει απο την πεινα...οπως λεει και ο λακαρος...ψοφο...εχουν πεθανει 3 μυρια Ελληνες και μας το κρυβουν τα μπασταρδια
χειρότερο από αυτό

τον ζουν οι άλλοι....εγώ προτιμώ να πεθάνω παρά να με ζουν με τη σύνταξη ή να μένω στο παιδικό μου δωμάτιο
 

Μπιρλας

Σπουδαίος
Εγγρ.
21 Μαρ 2017
Μηνύματα
10.631
Like
8.871
Πόντοι
2.456
χειρότερο από αυτό

τον ζουν οι άλλοι....εγώ προτιμώ να πεθάνω παρά να με ζουν με τη σύνταξη ή να μένω στο παιδικό μου δωμάτιο
Πως τον ζουν??
Αφου και οι αλλοι-αλλοι τα ιδια σκατα ειναι...Πεθαμενοι ειναι και οι αλλοι..
 

kinks

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουν 2006
Μηνύματα
2.318
Like
711
Πόντοι
96
Ρε μαλακα φασίστα!

Μονο εσεις φέρεται τετοια παραδειγματα.Τι σκατα συγκρινεις γαμημενε;

Που πλήρωνα 50€ ρευμα τον εκκαθαριστικό σ ενα παρατημένο σπιτι στο χωριο και τωρα πληρωνω 50€ τον μηνα,ήτοι 200€ το τετράμηνο!

Γαμω το μουνι σου που θα μας πεισεις οτι τωρα ειναι καλυτερα απ το 2018,οπου κοσμος παει να βαλει βετζινα,πεφτει κατω σωριάζεται και τον παιρνουν σε κάσα,λεγοντας μας "παντα συνέβαιναν αυτα αλλα δεν τα μαθαίναμε"

Κωλοπαιδα
Καλά τύπε, πάρε ένα ηρεμιστικό για να ηρεμήσεις.
 

kinks

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουν 2006
Μηνύματα
2.318
Like
711
Πόντοι
96
Όχι όλες....μόνο τα βασικά για την επιβίωση όπως στέγαση, ηλεκτρισμός και σίτιση

Οπότε αν είσαι μια χαρά στα μαθηματικά μπορείς να κάνεις μια ανάλυση δημοτικού με 1000 ευρώ πως την περνάει κάποιος με ενοίκιο και πως την περνούσε με 500 ευρώ το 2018?
Εντάξει τύπε ότι πεις. Σε αφήνω στην μιζέρια σου, να γράφεις πάνω από 10 ποστς την ημέρα να ξεσπάς
Αν θέλεις μια συμβουλή, κοίταξε να διοχετεύσεις την ενέργειά σου στο να βελτιώσεις την θέση σου και τις προοπρικές σου και όχι να γρα΄φεις παπαρολογίες.

Τέλος από μένα και καλή συνέχεια.
 

Saul

Μέγας
Εγγρ.
23 Αυγ 2020
Μηνύματα
13.921
Like
12.288
Πόντοι
3.656

Saul

Μέγας
Εγγρ.
23 Αυγ 2020
Μηνύματα
13.921
Like
12.288
Πόντοι
3.656
Εντάξει τύπε ότι πεις. Σε αφήνω στην μιζέρια σου, να γράφεις πάνω από 10 ποστς την ημέρα να ξεσπάς
Αν θέλεις μια συμβουλή, κοίταξε να διοχετεύσεις την ενέργειά σου στο να βελτιώσεις την θέση σου και τις προοπρικές σου και όχι να γρα΄φεις παπαρολογίες.

Τέλος από μένα και καλή συνέχεια.
Τις ίδιες γαλάζιες αοριστολογίες λες πάντα...και πάντα την κάνεις με τον ίδιο τρόπο....κάνοντας ''επίθεση''

η πραγματικότητα είναι ότι παίζει να μου φέρνεις και τον καφέ μου με το μηχανακάκι το πρωί και να λες ευχαριστώ για την ευκαιρία και τα τιπς :coffee:

σημείωση : τελικά μαθηματικά μάλλον δεν ξέρεις :confused:
 

Μπιρλας

Σπουδαίος
Εγγρ.
21 Μαρ 2017
Μηνύματα
10.631
Like
8.871
Πόντοι
2.456
Πεθαμένος είσαι ΜΟΝΟ όταν το κράτος αποφασίσει ότι δε χρωστάς τίποτα :coffee:
Καλά...πέθανε εσύ και κάτσε να ανησυχείς μέσα από το κουτάκι για τα χρέη που άφησες στον Κούλη...
 

james tiberius kirk

Σπουδαίος
Εγγρ.
4 Φεβ 2013
Μηνύματα
4.161
Κριτικές
5
Like
6.812
Πόντοι
2.306
Δεν εννοούσα εγώ αυτό

εγώ εννόησα ότι οι μεγάλες αλυσίδες εισπράττουν άμεσα το ΦΠΑ και μετά ρίχνουν πιστόλια δεν το πληρώνουν ποτέ...

τρώγοντας το ΦΠΑ δεν είναι αλληλεγγύη μεταξύ επιχειρηματία και πελάτη....

διότι ο πελάτης κερδίζει και το παίρνει πιο φτηνά ενώ ο επιχειρηματίας ρισκάρει και θέτει τον εαυτό του σε κίνδυνο σοβαρού προστίματος αλλά και ποινικής δίωξης....
Το πρόστιμα του προστίματος τύπε;
 

Upogeios

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.218
Κριτικές
2
Like
732
Πόντοι
96
η μαυρη περιοδος της ΝΔ ειναι ο Κουλης, η ζημια για τη χωρα και το κομμα ειναι απεριγραπτη και δεν ξερω αν ποτε θα καταφερουν να επανελθουν οι θεσμοι που εχει διαλυσει για το συμφερον του!
 

pezoporos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουν 2009
Μηνύματα
5.380
Κριτικές
7
Like
3.114
Πόντοι
786
η πραγματικότητα είναι ότι παίζει να μου φέρνεις και τον καφέ μου με το μηχανακάκι το πρωί και να λες ευχαριστώ για την ευκαιρία και τα τιπς :coffee:
ούτε ο τραμουντάνα ούτε ο άλεξ τόση περιφρόνηση στη χειρωνακτική εργασία χαμηλής εξειδίκευσης.
έχεις ανάγκη από επιβεβαίωση;
 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
31.902
Κριτικές
36
Like
36.088
Πόντοι
18.565
Ναναι καλά ο κύριος Κυριάκος, ο Θεός να κόβει μέρες από τους εχθρούς του και να του τις δίνει μίζες. Με την δικαιολογία ότι η ζωή έγινε πανάκριβη εδώ, 4 μήνες διακοπές θα κάνω φέτος.
1719835661742.png
 

james tiberius kirk

Σπουδαίος
Εγγρ.
4 Φεβ 2013
Μηνύματα
4.161
Κριτικές
5
Like
6.812
Πόντοι
2.306
χειρότερο από αυτό

τον ζουν οι άλλοι....εγώ προτιμώ να πεθάνω παρά να με ζουν με τη σύνταξη ή να μένω στο παιδικό μου δωμάτιο
Για αυτό γαμάνε Ελληνίδες τα Πάκια και οι Αφρικανοί τύπε.
Γιατί είναι μακριά από τη μαμά τους και οικονομικώς ανεξάρτητοι.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

δείξε κατανόηση , είναι Αλβανός :coffee:
ΟΧΙ ΤΥΠΕ, ΜΗ, ΘΑ ΦΑΡΜΑΚΩΘΩ!
 

Upogeios

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.218
Κριτικές
2
Like
732
Πόντοι
96
η μονη του ελπιδα ειναι η γενικη αχρηστια των ιθαγεννων και μια πολεμικη συρραξη, που πιστευω οτι θα την επιδιωξει κιολας αν του δωθει η ευκαιρια
 

Saul

Μέγας
Εγγρ.
23 Αυγ 2020
Μηνύματα
13.921
Like
12.288
Πόντοι
3.656

Saul

Μέγας
Εγγρ.
23 Αυγ 2020
Μηνύματα
13.921
Like
12.288
Πόντοι
3.656

Saul

Μέγας
Εγγρ.
23 Αυγ 2020
Μηνύματα
13.921
Like
12.288
Πόντοι
3.656
ούτε ο τραμουντάνα ούτε ο άλεξ τόση περιφρόνηση στη χειρωνακτική εργασία χαμηλής εξειδίκευσης.
έχεις ανάγκη από επιβεβαίωση;
έχω ανάγκη από λιγότερους γαλάζιους κλώνους με εγκεφαλική δραστηριότητα κάκτου


και είναι χειρωνακτική εργασία το ντιλίβερι? τόσες αναλύσεις υψηλού επιπέδου παράγει....

έχω μεγαλύτερο σεβασμό στις -πραγματικές- χειρωνακτικές εργασίες...δηλαδή αυτές που για να τις κάνεις πρέπει να σου βγει ο κώλος.....


αλλά ΚΑΠΙΤΑΛΙΣΜΟ δε θέλουν????? πούτσα ξύλο μεροκάματο να γυαλίζουν τα παπούτσια του αφεντικού για 4/h και να λένε ευχαριστώ :alivedick:
 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
31.902
Κριτικές
36
Like
36.088
Πόντοι
18.565
απλά δε καταλαβαίνετε ότι οι ψηφοφόροι του κυρίου κυριάκου δεν είναι τίποτα λέτσοι να χορταίνουν με φαγητό στέγαση και ηλεκτρισμό

είναι σοβαρά και μεγάλα μυαλά και τρέφονται με αναλύσεις, νούμερα, non papers και επενδυτικές βαθμίδες


δεν φταίνε αυτοί αν εμείς ασχολούμαστε με ποταπά θέματα
Γι αυτο ψηφιζουμε Αυτια.....και Μελετη.:confused:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom