Νέα

Κυριάκος Μητσοτάκης-ΝΔ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα stekas72
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 99K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
32.516
Κριτικές
36
Like
38.258
Πόντοι
19.795
Μήπως τα έχουμε λύση κ από το μεσαίωνα ???:confused:οπως θα έλεγε κάποιος
Χαζολογας συνεχεια στα πολιτικα νηματα και εγω σου εκανα χθες μια σοβαρη ερωτηση και δεν μου απαντησες.:confused:




Θα μου εξηγησεις τελικα τι ειναι ο ωροσκοπος;;;;:sad2:
 

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
13.761
Like
17.908
Πόντοι
3.656
Οποιοδήποτε ΣΚ (καλά για 3ήμερο δεν το συζητάμε) προσπαθήσετε να κλείσετε δωμάτιο για μια αποδρασούλα θα ανακαλύψετε ότι οι πληρότητες στους συνήθεις προορισμούς αγγίζουν το 100% και μάλιστα σε τιμές που θα ακούγονταν παράλογες μια 5ετία πριν…
Τα ξενοδοχεία , απευθύνονται στο 5% του πληθυσμού. Και τα ακριβά εστιατόρια.
Και το χειμώνα του 1942, στο υπόγειο της Αθηναίας στη Βουκουρεστίου, μπουζουξίδικο , τρώγαν φιλέτα και πίναν σαμπάνιες.
Άρα το 1942 οι αθηναίοι ευμερούσαν .
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
26.891
Κριτικές
184
Like
44.194
Πόντοι
21.896
Χαζολογας συνεχεια στα πολιτικα νηματα και εγω σου εκανα χθες μια σοβαρη ερωτηση και δεν μου απαντησες.:confused:




Θα μου εξηγησεις τελικα τι ειναι ο ωροσκοπος;;;;:sad2:
Τι ζώδιο είσαι κ τι ώρα γεννήθηκες ; επίσης να προσέξεις να μου δώσεις την χειμερινή ώρα διότι πολλοί μπερδεύονται κ δίνουν την θερινή αλλά η επίσημη ώρα γέννησης μας είναι η χειμερινή για τον ωροσκόπο.

:confused:
 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
32.516
Κριτικές
36
Like
38.258
Πόντοι
19.795
Πολλα παιδια εδω βαζουν ειδησεις με φυσικες καταστροφες απο διαφορα μερη. Και ρωτανε: Γαμιεται ο Μπαιντεν; Γαμιεται ο Μακρον κλπ, κλπ.
Ε, ναι. Αν αυτο συμβαινει και δευτερη φορα στην Αμερικη η, στην Γαλλια, γαμιεται και ο Μπαιντεν και ο Μακρον και οποιος δεν εχει παρει μετρα, για να μην επαναληφθει δευτερη φορα η ιδια καταστροφη.
 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
32.516
Κριτικές
36
Like
38.258
Πόντοι
19.795
Τι ζώδιο είσαι κ τι ώρα γεννήθηκες ; επίσης να προσέξεις να μου δώσεις την χειμερινή ώρα διότι πολλοί μπερδεύονται κ δίνουν την θερινή αλλά η επίσημη ώρα γέννησης μας είναι η χειμερινή για τον ωροσκόπο.

:confused:
Εδω η μανα μου δεν ηξερε καλα καλα τι ημερα με γεννησε, την ωρα θα θυμοτανε;:confused:
 

resp

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.694
Like
6.390
Πόντοι
2.356
Πολλα παιδια εδω βαζουν ειδησεις με φυσικες καταστροφες απο διαφορα μερη. Και ρωτανε: Γαμιεται ο Μπαιντεν; Γαμιεται ο Μακρον κλπ, κλπ.
Ε, ναι. Αν αυτο συμβαινει και δευτερη φορα στην Αμερικη η, στην Γαλλια, γαμιεται και ο Μπαιντεν και ο Μακρον και οποιος δεν εχει παρει μετρα, για να μην επαναληφθει δευτερη φορα η ιδια καταστροφη.
Αυτοί είναι οι γνωστοί και ως επικεφαλιδάκηδες.
Διαβάζουν την επικεφαλίδα, χωρίς καν να διαβάσουν το άρθρο, που και να το διαβάσουν δεν καταλαβαίνουν γρι, και έρχονται περιχαρείς να το παραθέσουν γιατί νομίζουν ότι δοξάζει τον λατρεμένο τους ΠΘ.
Και μόλις τους κάνεις μια δύο ερωτήσεις γι αυτά που γράφει το άρθρο παριστάνουν τη Μάγια την Πλισετσκαγια.
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
64.362
Like
22.980
Πόντοι
5.506
Ο ηλιθιος θεωρει πως τα ξενοδοχεια, βιλες, αιρμπιενμπι που βουλιαζουν απευθυνονται στο……..5% του πληθυσμου.


Επισης συνεχιζει να θεωρει γκαρσονια οσους εχουν παρει αυτοκινητο του 2006 απο τη Γερμανια (που σημαινει πληρωμη τιμολογιου και τελωνειου ΚΑΣΕΡΙ) τελικης αξιας 50-55 χιλιαρικα.


Ο τυπος με το σεατ λεον ντιζελ και τα πολλα τηλεκοντρολ. :confused:
 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
32.516
Κριτικές
36
Like
38.258
Πόντοι
19.795
Αυτοί είναι οι γνωστοί και ως επικεφαλιδάκηδες.
Διαβάζουν την επικεφαλίδα, χωρίς καν να διαβάσουν το άρθρο, που και να το διαβάσουν δεν καταλαβαίνουν γρι, και έρχονται περιχαρείς να το παραθέσουν γιατί νομίζουν ότι δοξάζει τον λατρεμένο τους ΠΘ.
Και μόλις τους κάνεις μια δύο ερωτήσεις γι αυτά που γράφει το άρθρο παριστάνουν τη Μάγια την Πλισετσκαγια.
Το θεμα ειναι οτι επρεπε εδω και καιρο να ειχε γινει μια επιστημονικη επιτροπη, περα απο κομματα και μασαμπουκικα συμφεροντα και παντελονιασματα ΕΣΠΑ, απο μετερεωλογους, γεωλογους, κοινωνιολογους, και οποιον ειδικο επιστημονα χρειαζεται και μπορει να συνεισφερει με επιστημονικη αποψη, για το πως μπορει να προβλεφθουν και αντιμετωπισθουν στο αμεσο μελλον, φαινομενα φυσικων καταστροφων.
 

resp

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.694
Like
6.390
Πόντοι
2.356
Το θεμα ειναι οτι επρεπε εδω και καιρο να ειχε γινει μια επιστημονικη επιτροπη, περα απο κομματα και μασαμπουκικα συμφεροντα και παντελονιασματα ΕΣΠΑ, απο μετερεωλογους, γεωλογους, κοινωνιολογους, και οποιον ειδικο επιστημονα χρειαζεται και μπορει να συνεισφερει με επιστημονικη αποψη, για το πως μπορει να προβλεφθουν και αντιμετωπισθουν στο αμεσο μελλον, φαινομενα φυσικων καταστροφων.
Φυσικά. Το αυτονόητο για κάθε σωστά λειτουργούσα κυβέρνηση. Του Τσίπρα, ο Γερμανός ειδικός του παρέδωσε έκθεση αντιμετώπισης των πυρκαγιών. Την οποία μάλιστα ζήτησε ο ίδιος. Δεν έκανε τίποτα. Ο Μητσοτάκης την είχε επίσης στη διάθεσή του. Ούτε αυτός έκανε κάτι.
Τώρα ανακοίνωσε ότι ζήτησε τη συνδρομή Ολλανδών ειδικών για τη διαχείριση των υδάτων στη Θεσσαλία. Για να διώξουν τα νερά πρωτίστως. Τα οποία δεν πάνε πουθενά λόγω της κάκιστης διαχείρισης των αντιπλημμυρικών έργων από τον Περιφερειάρχη της ΝΔ. Ας δούμε τι θα πουν αυτοί και τι θα κάνει από όσα προτείνουν ο Κυριάκος. Επιστήμονες υπάρχουν πολλοί και στα ελληνικά πανεπιστήμια και σε πανεπιστήμια του εξωτερικού.
Το θέμα είναι αν πραγματικά θελει να τους συμβουλευτεί.
Μέχρι στιγμής συστήνεται επιτροπή που θα εξετάσει τη μετεγκατάσταση της Βάσης στο Στεφανοβίκειο, για την οποία έχει γραφεί ότι οι πρώτες μελέτες επισήμανσης κινδύνου πλημμυρικών φαινομένων κατατέθηκαν αρχες της δεκαετιας του 1990. Τις οποίες αγνοούσαν διαχρονικά.
Και όλα τα αντιπλημμυρικά που ανακοινώνονται ή συζητούνται για τη λειτουργία τους για κάποιο μυστήριο λόγο σχετίζονται με τη ΓΕΚ-Τερνα.
Πολύ φοβάμαι ότι θα είμαστε στο ίδιο έργο θεατές.
Κανένα έργο ουσιας και οι κυβερνητικοί σαλιαρηδες να αποθεώνουν το τίποτα.
 

mixalis k.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2012
Μηνύματα
7.910
Like
4.234
Πόντοι
506
Δεν διαβάζεις καλά τη στατιστική έρευνα :confused::confused:
Εγώ πρώτους μάς βλέπω
IMG_20231004_212917.jpg
Πολική θερμοκρασία θυμίζουν οι επιδοσεις μας
 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
32.516
Κριτικές
36
Like
38.258
Πόντοι
19.795
Εγω παιρνω παραδειγμα εδω στην περιοχη που δραστηριοποιουμαι επαγγελματικα. Με τον Ιανο κοντα σε αυτην την περιοχη ειχαμε πλημμυρες. ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΓΙΝΕΙ ΑΠΟΛΥΤΩΣ ΤΙΠΟΤΑ απο τοτε. Εγκριθηκαν καποια κονδυλια, η περιφερεια με καποιους φωτογραφικες προσληψεις (Παρασκευη απογευμα εβγαιναν στην Διαυγεια και δευτερα μεσημερι εληγε ο χρονος υποβολης των δικαιολογητικων που χρειαζοτανε μια εβδομαδα για να τα μαζεψεις) και απλως διοριζε τον κομματικο της στρατο με οκταμηνες συμβασεις για να δουλεψουν στο πουθενα.
 
Τελευταία τροποποίηση:

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
70.557
Like
72.949
Πόντοι
12.756
Θα εχουμε απολαυστικες εκλογες εδω μέσα , χωρις τοξικους ανθρωπους και τοξικες αντιληψεις
Πολιτισμενο διάλογο, τοποθετησεις , διαφωνίες , και ραντεβου θανάτου
Bourdela 2.0
 

Hellraiser4Ever

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Φεβ 2019
Μηνύματα
26.778
Like
24.617
Πόντοι
6.256
Θα εχουμε απολαυστικες εκλογες εδω μέσα , χωρις τοξικους ανθρωπους και τοξικες αντιληψεις
Πολιτισμενο διάλογο, τοποθετησεις , διαφωνίες , και ραντεβου θανάτου
Bourdela 2.0
Μπουστης Βλακοκ απο παιδικο δωματιο με χεσμενο γεροντοσωβρακο λεει οτι ειμαστε πελουσιοι....γνωμη σου!
 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
32.516
Κριτικές
36
Like
38.258
Πόντοι
19.795
Θα εχουμε απολαυστικες εκλογες εδω μέσα , χωρις τοξικους ανθρωπους και τοξικες αντιληψεις
Πολιτισμενο διάλογο, τοποθετησεις , διαφωνίες , και ραντεβου θανάτου
Bourdela 2.0
Ναι, αφου διωξατε τον Αλεξ και τον στειλατε στο νημα των παππουληδων, μεινατε μονοι σας εδω να σας πηγαινει αιμα ο Νταιμας, μονος του και ολοι σας, με τις στατστικες του.
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
70.557
Like
72.949
Πόντοι
12.756
Μπουστης Βλακοκ απο παιδικο δωματιο με χεσμενο γεροντοσωβρακο λεει οτι ειμαστε πελουσιοι....γνωμη σου!

Χρειάζεται άμεσα διαχειριση απο ειδικο :rockon:
Πολυ πιθανον να μην εχει και τα χρηματα για να το κάνει,
ας ελπισουμε να βαλει σε λειτουργια ο δήμος του μια γραμμη υποστηριξης ηλιθιων.
Εχουμε εμπιστοσυνη στον Κο Κυριακο οτι θα το κάνει
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
64.362
Like
22.980
Πόντοι
5.506
Εκτος απο αφραγκος μπινες ειναι και κρυφος πισωγλεντζες, οχι οτι εχουμε κατι με τους ανωμαλους, να τα λεμε κι αυτα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom