Νέα

Κυριάκος Μητσοτάκης-ΝΔ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα stekas72
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 99K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.915
Κριτικές
62
Like
45.749
Πόντοι
9.297
Είπα ότι δημιουργείται δικαστικό προηγούμενο.

Αν θες ψάξε να δεις πως επηρεάζει αυτό την ζωή σου.

Σε γενικές γραμμές όμως μπορώ να σχολιάζω ότι θέλω όπως μπορείς και εσύ δεν καταλαβαίνω την διαφωνία σου?
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Ποιος σου είπε ότι στο επαλ της γρκάβας δεν έχουν επίπεδο?
Oπως είπε πολύ εύγλωττα εκλεκτός συναγωνιστής:"Το κράτος επειδή δεν έχει λεφτά για φυλακες ανηλίκων έφτιαξε τα ΕΠΑΛ".
 

resp

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.714
Like
6.481
Πόντοι
2.356
Έχω γνωρίσει 2-3 τέτοια παιδάκια. Το ένα Ιατρική. Πέρα από τη δυσκολία με το χειρισμό της γλώσσας, καθότι μεγαλωμένα Γαλλία -Γερμανια, δεν είχαν και το γνωστικό επίπεδο να σταθούν στις σχολές τους. Φυσικά εγκατέλειψαν. Τα μόνα που πήγαν ως το πτυχίο είναι παιδιά υπαλλήλων και στρατιωτικών που έκαναν τις τελευταίες τάξεις εξω και πέρασαν όπου ηθελαν λόγω χαμηλότερης βάσης.
 
Τελευταία τροποποίηση:

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
40.612
Like
21.984
Πόντοι
5.006
Τα περί γαματου συναγερμου είναι κουβέντα να γίνεται. Είναι γνωστό σε όποιον δε ζει σε γυάλινο πύργο, ότι ο συναγερμός δεν προσφέρει καμία προστασία. Και συναγερμό είχαμε και φύλακα και gps στον εξοπλισμό και ασφάλιση. Το βρήκαμε στα Λιόσια. Η αστυνομία δεν ασχολήθηκε κι εμείς δώσαμε το κάτι τις να τον πάρουμε πισω.
Οτιδήποτε αφορά συνέπειες στη ζωή μας από αποφάσεις Ανωτάτων Δικαστηρίων που θα τα συζητησουμε, εκτός από το νήμα του ΠΘ;

ε που ηθελες να το βρεις?
στην φιλοθεη?
 

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
13.885
Like
18.132
Πόντοι
3.656
George71 ... τόσο χαμηλές ήταν οι βάσεις για ομογενείς ; Ήταν πάντως ελάχιστοι .
Ενώ παιδιά πολύτεκνων και ένστολων .... ήταν πάρα πολλά. Στις ΣΣΑΣ.

Ίσως έτυχε κι εγώ να ήξερα πολλούς.

Είχαμε κι εδώ ....
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.322
Κριτικές
1
Like
32.266
Πόντοι
8.006
Ρε ψοφίμια ....

ΕΣΕΙΣ ΘΑ ΚΑΝΕΤΕ ΚΑΙ ΤΟΝ ΤΣΙΠΡΑ ΠΡΟΕΔΡΟ ..........
Και Θα καμαρώνετε.

Ξεφτίλες .

Έχεις άντερα να υποσχεθείς ότι αν γίνει αυτό ΘΑ ΔΙΑΓΡΑΦΕΙΣ ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΘΑ ΕΜΦΑΝΙΣΤΕΙΣ ΞΑΝΑ ;;;
Eιναι καποιου ειδους τακτικη συζητησης, οταν σου επισημαινεται οτι ειπες μια ανακριβεια, να πετας κατι ασχετο?
Οκ, αποδεχομαστε λοιπον οτι ειπες ανακριβεια, αφου δεν αντικρούεις σε τιποτα αυτο που λεω, και παμε στο επομενο.

Ναι, φυσικα εχω τα αντερα να διαγραφω για παντα, αν προτεινει η ΝΔ τον Τσιπρα για προεδρο. Προσωπικα αναρωτιεμαι πώς σου εχει μπει στο μυαλο αυτη η παπαριά. Μονο ανθρωπος με μηδενική πολιτικη αντιληψη μπορει να σκεφθει κατι τετοιο. Αγωνιζεσαι σθεναρα να με πεισεις οτι η πολιτικη σου αντιληψη ειναι υπο του μηδενός. Ασχολησου λοιπον με τα σαξο και την τιμη του παστουρμά, μεχρι εκει εισαι.

Για να μην θυμισω την υποσχεση καποιου αλλου μελους, δεν θυμαμαι, Λακη τον ελεγαν? Οτι θα διαγραφει αν δεν περασει ο Κασιδιαρης στον δευτερο γύρο των δημοτικων εκλογων την προηγουμενη φορα. Φυσικα δεν το εκανε. Ετσι, για να βαζουμε καποια πραγματα στη θεση τους
 

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
13.885
Like
18.132
Πόντοι
3.656
Για να μην θυμισω την υποσχεση καποιου αλλου μελους, δεν θυμαμαι, Λακη τον ελεγαν? Οτι θα διαγραφει αν δεν περασει ο Κασιδιαρης στον δευτερο γύρο των δημοτικων εκλογων την προηγουμενη φορα. Φυσικα δεν το εκανε. Ετσι, για να βαζουμε καποια πραγματα στη θεση τους
Και καμαρώνεις τα έργα του δημάρχου που εκλέχτηκε τύπε ;



Σε ποιές πρωτεύουσες του κόσμου έχεις πάει ;;
ΕΧΕΙΣ ΔΕΙ ΠΙΟ ΑΘΛΙΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΘΗΝΑ ;
Εγώ πάλι όχι .



Μάλλον σου ταιριάζει και ο ΟΣΕ και ο "περίπατος στην αθήνα" και το στέγαστρο του καλατράβα
και οι πλημμύρες ... και οι στάχτες ........

ΔΕΝ ΒΡΙΣΚΕΙΣ ΤΙΠΟΤΕ ΣΤΡΑΒΟ . ΟΛΑ ΕΙΝΑΙ ΥΠΟΔΕΙΓΜΑΤΙΚΑ.
Στη χώρα με τους υψηλότερους φόρους, αναλογικά με το εισόδημα των πολιτών.
Και τους πλουσιότερους πολιτικούς και δημάρχους/περιφερειάρχες.
 
Τελευταία τροποποίηση:
  • Like
Αντιδράσεις: ROB. C

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
64.396
Like
23.055
Πόντοι
5.506
Eιναι καποιου ειδους τακτικη συζητησης, οταν σου επισημαινεται οτι ειπες μια ανακριβεια, να πετας κατι ασχετο?
Οκ, αποδεχομαστε λοιπον οτι ειπες ανακριβεια, αφου δεν αντικρούεις σε τιποτα αυτο που λεω, και παμε στο επομενο.

Ναι, φυσικα εχω τα αντερα να διαγραφω για παντα, αν προτεινει η ΝΔ τον Τσιπρα για προεδρο. Προσωπικα αναρωτιεμαι πώς σου εχει μπει στο μυαλο αυτη η παπαριά. Μονο ανθρωπος με μηδενική πολιτικη αντιληψη μπορει να σκεφθει κατι τετοιο. Αγωνιζεσαι σθεναρα να με πεισεις οτι η πολιτικη σου αντιληψη ειναι υπο του μηδενός. Ασχολησου λοιπον με τα σαξο και την τιμη του παστουρμά, μεχρι εκει εισαι.

Για να μην θυμισω την υποσχεση καποιου αλλου μελους, δεν θυμαμαι, Λακη τον ελεγαν? Οτι θα διαγραφει αν δεν περασει ο Κασιδιαρης στον δευτερο γύρο των δημοτικων εκλογων την προηγουμενη φορα. Φυσικα δεν το εκανε. Ετσι, για να βαζουμε καποια πραγματα στη θεση τους
Τώρα να κάτσουμε να βάλουμε τα απομνημονεύματα κωλοτούμπας του Λακη; Θα πέσει το σάιτ.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Και καμαρώνεις τα έργα του δημάρχου που εκλέχτηκε τύπε ;
Σου άρεσε ο περίπατος στην αθήνα ;;;


Σε ποιές πρωτεύουσες του κόσμου έχεις πάει ;;
ΕΧΕΙΣ ΔΕΙ ΠΙΟ ΞΕΦΤΙΛΙΣΜΕΝΗ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΘΗΝΑ ;
Εγώ πάλι όχι .
Να τος πάλι ο Ρίζος.
 

resp

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.714
Like
6.481
Πόντοι
2.356
Έτσι είναι αν έτσι πιστεύεις.
Μπήκες να πουλήσεις ειρωνεία για ταραχες, βλακείες και ψέματα, παρέθεσες ενα κείμενο που ούτε καν κατάλαβες τι γράφει, είπες το ποίημα, ρουφηξες το αυγουλακι σου, άρχισες τα καληνύχτα.
Τα υπόλοιπα αδιάφορα.
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
64.396
Like
23.055
Πόντοι
5.506
Μπήκες να πουλήσεις ειρωνία για ταραχες, βλακείες και ψέματα, παρέθεσες ενα κείμενο που ούτε καν κατάλαβες τι γράφει, είπες το ποίημα, ρουφηξες το αυγουλακι σου, άρχισες τα καληνύχτα.
Τα υπόλοιπα αδιάφορα.
Έγινε τύπε, μη σκας, καληνύχτα.
 
  • Like
Αντιδράσεις: resp

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.322
Κριτικές
1
Like
32.266
Πόντοι
8.006
Και καμαρώνεις τα έργα του δημάρχου που εκλέχτηκε τύπε ;
Σου άρεσε ο περίπατος στην αθήνα ;;;


Σε ποιές πρωτεύουσες του κόσμου έχεις πάει ;;
ΕΧΕΙΣ ΔΕΙ ΠΙΟ ΞΕΦΤΙΛΙΣΜΕΝΗ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΘΗΝΑ ;
Εγώ πάλι όχι .
Παλι ουδεμια απαντηση για το προκειμενο, περασαμε στο επομενο θεμα. Και αν επισημανω παλι ανακριβεια, θα περασουμε στο τεταρτο

Νομιζω στο youtube εχω δει καποιες αναλυσεις ψυχολογων για τον συγκεκριμενο τροπο συζητησης, επισης εχω την εντυπωση οτι αποτελεί αυτο ενα απο τα πρωτα μαθηματα κατηχησης στην ΚΝΕ.

Επειδη λοιπον εχω βαρεθει να λεω μηλα και να απαντας πορτοκαλια, λεω να σε βαλω εγω στην ignore list μου, που τοσο πολυ διαφημιζεις για τον εαυτο σου, και να μην ασχοληθω ποτέ ξανα.

bye
 

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
13.885
Like
18.132
Πόντοι
3.656
Μπήκες να πουλήσεις ειρωνεία για ταραχες, βλακείες και ψέματα, παρέθεσες ενα κείμενο που ούτε καν κατάλαβες τι γράφει, είπες το ποίημα, ρουφηξες το αυγουλακι σου, άρχισες τα καληνύχτα.
Τα υπόλοιπα αδιάφορα.


Σερβιτόρος είναι το άτομο τύπε. Και σώγαμπρος. Τίποτε δεν έχει κάνει στη ζωή του. Μηδενικό είναι . Τι περιμένεις ;
Και συμφωνούν με το χαζό δικηγόρο , γιατί έχουν κοινό βίτσιο .
 

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
13.885
Like
18.132
Πόντοι
3.656
Παλι ουδεμια απαντηση για το προκειμενο, περασαμε στο επομενο θεμα. Και αν επισημανω παλι ανακριβεια, θα περασουμε στο τεταρτο

Νομιζω στο youtube εχω δει καποιες αναλυσεις ψυχολογων για τον συγκεκριμενο τροπο συζητησης, επισης εχω την εντυπωση οτι αποτελεί αυτο ενα απο τα πρωτα μαθηματα κατηχησης στην ΚΝΕ.

Επειδη λοιπον εχω βαρεθει να λεω μηλα και να απαντας πορτοκαλια, λεω να σε βαλω εγω στην ignore list μου, που τοσο πολυ διαφημιζεις για τον εαυτο σου, και να μην ασχοληθω ποτέ ξανα.

bye


Περί δημάρχων .... έκανες κουβέντα .... της πρωτεύουσας .... επάνω σε αυτό σχολίασα .......
Λογικό να μην αντέχεις απαντήσεις. Με την κατάσταση της πόλης ....
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: barock

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
64.396
Like
23.055
Πόντοι
5.506
Σερβιτόρος είναι το άτομο τύπε. Και σώγαμπρος. Τίποτε δεν έχει κάνει στη ζωή του. Μηδενικό είναι . Τι περιμένεις ;
Και συμφωνούν με το χαζό δικηγόρο , γιατί έχουν κοινό βίτσιο .
Και 'σύ άφραγκος μαλακας που προσποιείται τον γαλαζοαιματο εδώ μέσα είσαι, είστε και πολλοί πανάθεμά σας, αλλά δεν το κάνουμε θέμα. Ούτε που έχεις φύγει τρεις φορές ΚΛΑΙΓΟΝΤΑΣ και επέστρεψες ακόμα πιο μαλακας σου το χτυπάμε. Εδώ είναι η ζωή σου.
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
64.396
Like
23.055
Πόντοι
5.506
Δεν περίμενα να σπάσεις έγραψε ο σπασμένος σε χίλια κομμάτια, μαγεία το μπου, ΜΑΓΕΙΑ.
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
70.754
Like
73.653
Πόντοι
12.756
ο ανθρωπος που οταν τον πιανεις να εχει πει μαλακία ανακαλυπτει οτι εκεινη την στιγμη πρεπει να συνομιλησει με την υπεργαλαξιακη γκομενα του,

ή

εξαφανιζεται εντελως και μπαινει μετά απο καιρό ή πολυ αργότερα κανοντας σαν να μην εχει συμβει τίποτα,
να μην απανταει σε νεες αλλα ουτε και στις παλιες ερωτησεις για την συγκεριμένη μαλακια που ειπε, και οχι απλα να μην δινει εστω μια απλη απάντηση
αλλά να συνεχιζει να μιλάει για επόμενα θέματα αγνοώντας τα μηνυματα προς αυτον για το προηγουμενο θεμα πριν την εξαφανιση του ..

Ε αυτος ο τυπος , κάνει και μάθημα στους αλλους για την συμπεριφορα τους στον χειρισμο μια συζητησης/ανταλλαγης αποψεων ..

Χρειάζεται ενας ειδικο΄ς επειγοντως , για να αναλαβει τον συγκεκριμένο

Γιατι τώρα τελευταια , προτρέπει σε άλλα μελη που εχουν πει κατι λανθασμενο να ζητησουν συγγνωμη :tooth::tooth:
Οταν ο ιδιος κρυβεται και σε αποδεδειγμενα γεγονοτα εχει πει τις πιο τραγελαφικές μαλακιες
Αυτό και αν ειναι θ΄ρασος :tooth::tooth::tooth:
 

celebre

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2019
Μηνύματα
18.724
Like
20.530
Πόντοι
6.056
ο ανθρωπος που οταν τον πιανεις να εχει πει μαλακία ανακαλυπτει οτι εκεινη την στιγμη πρεπει να συνομιλησει με την υπεργαλαξιακη γκομενα του,

ή

εξαφανιζεται εντελως και μπαινει μετά απο καιρό ή πολυ αργότερα κανοντας σαν να μην εχει συμβει τίποτα,
να μην απανταει σε νεες αλλα ουτε και στις παλιες ερωτησεις για την συγκεριμένη μαλακια που ειπε, και οχι απλα να μην δινει εστω μια απλη απάντηση
αλλά να συνεχιζει να μιλάει για επόμενα θέματα αγνοώντας τα μηνυματα προς αυτον για το προηγουμενο θεμα πριν την εξαφανιση του ..

Ε αυτος ο τυπος , κάνει και μάθημα στους αλλους για την συμπεριφορα τους στον χειρισμο μια συζητησης/ανταλλαγης αποψεων ..

Χρειάζεται ενας ειδικο΄ς επειγοντως , για να αναλαβει τον συγκεκριμένο

Γιατι τώρα τελευταια , προτρέπει σε άλλα μελη που εχουν πει κατι λανθασμενο να ζητησουν συγγνωμη :tooth::tooth:
Οταν ο ιδιος κρυβεται και σε αποδεδειγμενα γεγονοτα εχει πει τις πιο τραγελαφικές μαλακιες
Αυτό και αν ειναι θ΄ρασος :tooth::tooth::tooth:
Γινεσαι εμμονικος και τοξικος.
















































Οικοσμος Τεμπη:coffee::confused::confused::confused:
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.322
Κριτικές
1
Like
32.266
Πόντοι
8.006
Και 'σύ άφραγκος μαλακας που προσποιείται τον γαλαζοαιματο εδώ μέσα είσαι, είστε και πολλοί πανάθεμά σας, αλλά δεν το κάνουμε θέμα. Ούτε που έχεις φύγει τρεις φορές ΚΛΑΙΓΟΝΤΑΣ και επέστρεψες ακόμα πιο μαλακας σου το χτυπάμε. Εδώ είναι η ζωή σου.
Ελα μωρε , μην χαλιεσαι.

Δεν ειδες τι εγινε εδω, ελειψα μια εβδομαδα και με ψαχνανε ολοι σαν απατημενες γκομενες πότε θα γυρισω. Ετσι και συμφωνησουμε να σηκωθουμε να φυγουμε ολοι οσοι δεν ανηκουμε στην παρεα του αρχιμασονου, που ξυπναει 6 το πρωι και κανει παραθέσεις στον ντάιμα, θα πεθανουν οι μισοι απο καταθλιψη.

Σκεφτομαι σοβαρα να παω στο νημα του αγαπητού μπλιζαρντ και να αφησω τις ξεδοντιάρες γριές εδω μεσα να σκούζουν μονάχες τους
 
  • Like
Αντιδράσεις: barock

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
70.754
Like
73.653
Πόντοι
12.756
Γινεσαι εμμονικος και τοξικος.
















































Οικοσμος Τεμπη:coffee::confused::confused::confused:
προσπαθεις να δυναμιτίσεις ενα νημα που βλεπεις οτι περιβάλετε απο ευγένεια με σκοπο να το μπαχαλαψεις

Δεν θα γινει αυτο που θες , έκζεμα του διαδικτύου
 

Stories

Νέο!

Stories

Δεν υπάρχει καμία ιστορία αυτή τη στιγμή. Δημιούργησε μία! (click + στο avatar).
Top Bottom