Νέα

Κυριάκος Μητσοτάκης-ΝΔ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα stekas72
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 99K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 9 άτομα (2 μέλη και 7 επισκέπτες)

πολυζωης

Ανώτατος
Εγγρ.
30 Ιουν 2018
Μηνύματα
12.027
Κριτικές
2
Like
73.729
Πόντοι
12.056
Κουλη θελουμε για άλλα 8 χρόνια :rockon::rockon::rockon:

:wanker::wanker::wanker::wanker:

να πιασουμε επενδυτικη ΑΑΑ και να μας δανειζουν μεχρι και οι εξωγηινοι :rockon::rockon:
σαν ο μονος γνησιος γλυφαδιωτης επρεπε να δανειζεις εσυ τους πτωχους συντοπιτες ακομη και αν ειναι αστεγοι
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
70.537
Like
72.920
Πόντοι
12.756

πολυζωης

Ανώτατος
Εγγρ.
30 Ιουν 2018
Μηνύματα
12.027
Κριτικές
2
Like
73.729
Πόντοι
12.056
δεν παιζει ετσι :coffee:
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

τι γινεται ρε μαλακες με ολα αυτα τα αεροπλάνα ;;;

Μας την πεφτουν ;;;
ο ταγιπ κανει αποβαση στο ελ. βενιζελος
 

geoMan

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2009
Μηνύματα
27.905
Κριτικές
16
Like
14.790
Πόντοι
6.515
Αυτό ίσχυε κανονικά και πριν τις φωτιές . Έπαιρναν άδεια για ανεμογεννήτριες παντού. Το μόνο που άλλαξε είναι ότι πλέον μπορούν να εγκαταστήσουν και στα αναδασωτεα. Παλιότερα έπρεπε να περιμένουν την ολοκλήρωση της αναδάσωσης για να ξεκινήσουν εργασίες εγκαταστασης. Τώρα μπορούν να το κάνουν μέσα στις στάχτες. Οπότε γι αυτούς δεν υπάρχει λόγος να βάζουν φωτιές.
Δεν ήταν δυνατή η διανοιξη των δασικών δρόμων για να χωρέσουν
Έπρεπε να κοπουν δέντρα σε όλο το μήκος της διαδρομής
 

geoMan

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2009
Μηνύματα
27.905
Κριτικές
16
Like
14.790
Πόντοι
6.515
Μετά τους Παπαχελά, Έλις, τη σκυτάλη παίρνει ο Πάσχος Μανδραβελης.


Και περιέργως πως κάνει κι ο Καμπουρακης αρνητικό σχόλιο. Μέχρι ενός σημείου αυτός βέβαια.

Περιμένουν να, μπουκωθουν με επιχορηγήσεις τα βοθροκαναλα
 

resp

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.674
Like
6.362
Πόντοι
2.356
Δεν ήταν δυνατή η διανοιξη των δασικών δρόμων για να χωρέσουν
Έπρεπε να κοπουν δέντρα σε όλο το μήκος της διαδρομής
Και το επετρεπαν χωρίς μα και μου. Δεν υπήρξε ούτε μία εγκατάσταση που να ακυρώθηκε επειδή θα έπρεπε να γίνει διάνοιξη δασικού δρόμου.
 

μορφονιος

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2013
Μηνύματα
10.166
Κριτικές
2
Like
9.087
Πόντοι
2.456
Τους δουλευει ψιλο γαζί , οτι λεξεις να ναι λεει και ο κοσμος απο κατω χειροκροτεί
Ολα τα σαητ μαθανε απο τον Κουλη τι ειναι το πυρονεφος , που κατα ενα μαγικο τροπο το ανακαλυψε το meteo.gr πριν λιγο καιρο
και τωρα ολα το αναπαραγουν με αναλυσεις , θεωρίες και οτι τους κατεβει στο κεφαλι , επειδη ετσι ειπαν οι επιστημονες του meteo.gr , που δεν ξερει κανεις ποιοι ειναι , ποσοι ειναι , τι εχουν σπουδάσει , που εχουν σπουδάσει και αν το εχουν βγαλει απο το κωλο τους ολο αυτο

εντωμεταξυ στο chat gtp



οπου και να ψαξεις στο ιντερνερ δεν υπαρχει στα Ελληνικά ο όρος πέρα απο την ανακαλυψη πριν λιγες ημερες απο το meteo.gr
Τουλαχιστον εγω δεν βρηκα , αν ειναι κανας άλλος τσακαλος ας μας ενημερωσει με ενα παλιο αποτελεσμα οχι τους τελευταιους 2 μηνες που ανακαλυφθηκε με τις φωτιες μας ο ορος

ΠΥΡΟΝΕΦΟΣ ΝΥΧΤΑΣ , αυτο ειπε το ζαβο
Χειροκρότημα από τον
"υπουργό της καρδιάς μας.."
 

resp

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.674
Like
6.362
Πόντοι
2.356
Τους δουλευει ψιλο γαζί , οτι λεξεις να ναι λεει και ο κοσμος απο κατω χειροκροτεί
Ολα τα σαητ μαθανε απο τον Κουλη τι ειναι το πυρονεφος , που κατα ενα μαγικο τροπο το ανακαλυψε το meteo.gr πριν λιγο καιρο
και τωρα ολα το αναπαραγουν με αναλυσεις , θεωρίες και οτι τους κατεβει στο κεφαλι , επειδη ετσι ειπαν οι επιστημονες του meteo.gr , που δεν ξερει κανεις ποιοι ειναι , ποσοι ειναι , τι εχουν σπουδάσει , που εχουν σπουδάσει και αν το εχουν βγαλει απο το κωλο τους ολο αυτο

εντωμεταξυ στο chat gtp



οπου και να ψαξεις στο ιντερνερ δεν υπαρχει στα Ελληνικά ο όρος πέρα απο την ανακαλυψη πριν λιγες ημερες απο το meteo.gr
Τουλαχιστον εγω δεν βρηκα , αν ειναι κανας άλλος τσακαλος ας μας ενημερωσει με ενα παλιο αποτελεσμα οχι τους τελευταιους 2 μηνες που ανακαλυφθηκε με τις φωτιες μας ο ορος

ΠΥΡΟΝΕΦΟΣ ΝΥΧΤΑΣ , αυτο ειπε το ζαβο
Αρχηγέ μου, νομίζω ότι παρουσιάζεις τα πρώτα συμπτώματα της κενής περιεχομένου ξερολίασης.
Εκεί στα νήματα που γυρνάς κάπου θα την αρπαξες.
Πυροσωρείτες εννοεί.
Απλά το πυρονεφος ακούγεται πιο πιασαρικο στο αυτί του μέσου ακροατή.
Τα περί νύχτας που θα συζητούν για χρόνια και τα περί μερας, είναι οι γνωστές μαλακίες που εκτοξεύει ο Κυριάκος. Πως περίμενε τα χιόνια νύχτα και έπεσαν μέρα και γαμηθηκε το σύμπαν;
Ε, το ίδιο και το αυτό σε βερσιόν λαμπαδιάσματος.
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
70.537
Like
72.920
Πόντοι
12.756
Αρχηγέ μου, νομίζω ότι παρουσιάζεις τα πρώτα συμπτώματα της κενής περιεχομένου ξερολίασης.
Εκεί στα νήματα που γυρνάς κάπου θα την αρπαξες.
Πυροσωρείτες εννοεί.
Απλά το πυρονεφος ακούγεται πιο πιασαρικο στο αυτί του μέσου ακροατή.
Τα περί νύχτας που θα συζητούν για χρόνια και τα περί μερας, είναι οι γνωστές μαλακίες που εκτοξεύει ο Κυριάκος. Πως περίμενε τα χιόνια νύχτα και έπεσαν μέρα και γαμηθηκε το σύμπαν;
Ε, το ίδιο και το αυτό σε βερσιόν λαμπαδιάσματος.
Αμφισβητείς Κουλη μοναδικό άρχοντα της χώρας;;;
Τολμάς να λες ότι είπε πάθος λέξη ;; Ότι δημιούργησε μια λέξη για εντυπωσιασμό του πλήθους αγραμμάτων προβάτων ;;
 

Michael Scott

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Νοε 2021
Μηνύματα
8.121
Κριτικές
20
Like
27.357
Πόντοι
8.346
ΕσταΛη μνμ απ την Cosmote.. Με το "ετσι γουσταρω" καταργει την εκπτωση των ηλεκτρονικων λογαριασμων.

Ο Μητσοτακης και η παρεα του, ειναι ΑΝΙΚΑΝΟΙ πλεον να ελεγξουν τα καρτελ και την ακριβεια. ΕΙΝΑΙ ΕΠΙΚΙΝΔΥΝΟΙ ΠΛΕΟΝ..
( αλλιως ειναι ικανοι αλλα τους αγανταρουν).

υγ - πιστευω οτι ακομα και ανθρωποι σαν τον Alex71, θα ντρεπονται να τον διαφημισουν!
Ανίκανος είναι αν θέλει να ελέγξει τα καρτέλ κ δεν μπορεί. Εγώ δεν βλέπω καμια προσπάθεια ελέγχου κανενός καρτελ ( σούπερ μάρκετ, πρατήρια, ενέργεια, τηλεφωνία)

Ποιος να ντραπει μωρέ. Αυτός θα πουλούσε την μάνα του για το κόμμα
 

resp

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.674
Like
6.362
Πόντοι
2.356
Αμφισβητείς Κουλη μοναδικό άρχοντα της χώρας;;;
Τολμάς να λες ότι είπε πάθος λέξη ;; Ότι δημιούργησε μια λέξη για εντυπωσιασμό του πλήθους αγραμμάτων προβάτων ;;
Όχι, λάθος σε καμία περίπτωση. Οι σωρείτες είναι νέφη, οι πυροσωρείτες είναι πυρονεφη, εκ του τρόπου που δημιουργούνται.
Αλλά ισχύει το δεύτερο μέρος αυτού που εγραψες. Απευθύνεται σε πλήθος αμόρφωτων προβατων, στη συντριπτική τους πλειονότητα ξερολικά, που υποστηρίζουν με εμμονή την άγνοιά τους.
Οπότε τους έδωσε κάτι εύπεπτο να μηρυκάσουν.
Σε αυτό σωστό τον βρίσκω.
 

kolompourdas

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Μαρ 2012
Μηνύματα
3.638
Like
3.005
Πόντοι
1.706
Τους δουλευει ψιλο γαζί , οτι λεξεις να ναι λεει και ο κοσμος απο κατω χειροκροτεί
Ολα τα σαητ μαθανε απο τον Κουλη τι ειναι το πυρονεφος , που κατα ενα μαγικο τροπο το ανακαλυψε το meteo.gr πριν λιγο καιρο
και τωρα ολα το αναπαραγουν με αναλυσεις , θεωρίες και οτι τους κατεβει στο κεφαλι , επειδη ετσι ειπαν οι επιστημονες του meteo.gr , που δεν ξερει κανεις ποιοι ειναι , ποσοι ειναι , τι εχουν σπουδάσει , που εχουν σπουδάσει και αν το εχουν βγαλει απο το κωλο τους ολο αυτο

εντωμεταξυ στο chat gtp



οπου και να ψαξεις στο ιντερνερ δεν υπαρχει στα Ελληνικά ο όρος πέρα απο την ανακαλυψη πριν λιγες ημερες απο το meteo.gr
Τουλαχιστον εγω δεν βρηκα , αν ειναι κανας άλλος τσακαλος ας μας ενημερωσει με ενα παλιο αποτελεσμα οχι τους τελευταιους 2 μηνες που ανακαλυφθηκε με τις φωτιες μας ο ορος

ΠΥΡΟΝΕΦΟΣ ΝΥΧΤΑΣ , αυτο ειπε το ζαβο
Το έχει κάνει και στο παρελθόν να πετάξει αντίστοιχη μπαρούφα για εντυπωσιασμό αλλά δεν μου έρχεται τώρα η λέξη. Ας θυμηθεί κάποιος να γελάσουμε λίγο.
 

resp

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.674
Like
6.362
Πόντοι
2.356
Ένα ακόμα δείγμα της πάταξης της βίας στα γήπεδα, όπως την προανήγγειλε ο πρωθυπουργός. Είναι κι αυτή η σύσκεψη των μεγαλοπαε με την ουεφα που μας καθησύχασε.

 

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
13.727
Like
17.865
Πόντοι
3.656
Το έχει κάνει και στο παρελθόν να πετάξει αντίστοιχη μπαρούφα για εντυπωσιασμό αλλά δεν μου έρχεται τώρα η λέξη. Ας θυμηθεί κάποιος να γελάσουμε λίγο.


Διακρίνω έναν αρνητισμό και μία τοξικότητα , που θυμίζει εποχή των μνημονίων . Μήπως εξακολουθείς να γοητεύεσαι από το υβρεολόγιο των άκρων ; Έχουν τελειώσει αυτά ! Ανάπτυξη και κανονικότητα.

Σαρανταένατακατο !
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom