Νέα

Κυριάκος Μητσοτάκης-ΝΔ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα stekas72
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 99K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 23 άτομα (4 μέλη και 19 επισκέπτες)

Μπιρλας

Μέγας
Εγγρ.
21 Μαρ 2017
Μηνύματα
11.933
Like
11.644
Πόντοι
3.656
Ρουμανια του 90
Γιατι σημερα ειμαστε κατω απο τα αρχδια των Ρουμανων
Μεχρι το τελος της τετραετιας θα βρεθουμε και κατω απο τα αρχιδια των Βουλγαρων

gbt.PNG
Εννοειται τυπαρα μου!!
Αυτο αλλωστε ειναι και το πλανο.
 

riding

Σεβαστός
Εγγρ.
23 Μαΐ 2023
Μηνύματα
2.766
Κριτικές
1
Like
7.030
Πόντοι
1.056
Συγγενικό πρόσωπο, λίγο πριν τα 60 του, έκανε πάρτι που βγήκε δεύτερη φορά δεξιά.

Την μεθεπόμενη του κόψανε το ρεύμα και μου κλαιγοτανε πως θα το ξανασυνεδεε.Επειδη όμως είναι εξαιρετικό άτομο και βοήθησε την οικογένεια μου με ιατρικής φύσης θέμα στο παρελθόν του έδωσα λύση άμεσα.
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
70.556
Like
72.939
Πόντοι
12.756
Συγγενικό πρόσωπο, λίγο πριν τα 60 του, έκανε πάρτι που βγήκε δεύτερη φορά δεξιά.

Την μεθεπόμενη του κόψανε το ρεύμα και μου κλαιγοτανε πως θα το ξανασυνεδεε.Επειδη όμως είναι εξαιρετικό άτομο και βοήθησε την οικογένεια μου με ιατρικής φύσης θέμα στο παρελθόν του έδωσα λύση άμεσα.
μεσαια τάξη και αυτος να υποθέσω :coffee:
 

athinaios44

Ανώτατος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2018
Μηνύματα
52.285
Like
51.236
Πόντοι
12.756
να σου πω την μου την δινει...εχω φιλους,συναδελφους Δεξιους και μιλαμε καθε μερα...βασικα τσακωνομαστε..
μου ελεγαν πριν 2 μηνες..ελα μωρε μαλακα αντε γαμησου τερμα η ενεργειακη κριση ολα εφτιαξαν,,
τους εξηγουσα,τους εβριζα εκει αυτοι...
τωρα δειλα δειλα που μπαινει σιγα σιγα η μπουτσα το τροπαρι ειναι θα δωθει λυση..
ε αυτα τα κομματοσκυλα μου την δινουν...
 

Μπιρλας

Μέγας
Εγγρ.
21 Μαρ 2017
Μηνύματα
11.933
Like
11.644
Πόντοι
3.656
Στον κηπο δεν παταει κανεις το γρασιδι γιατι του κοβονται τα πόδια απο την λεκάνη
ενα καρω λεφτα δινω για να ειναι καλυτερο και απο το Καραισκακη

θα κλεινουν ραντεβου , οπως στο Κτηματολογιο που εφτιαξε η ΝΔ :rockon::rockon::rockon:
Ριξε ενα πανωσηκωμα στον φραχτη,σκαψε και μια ταφρο γυρω απο τη βιλα,πετα μεσα και 3-4 κειμαν για ασφαλεια,γιατι σε βλεπω να βιωνεις πολιορκια απο τους αστεγους τον χειμωνα
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: riding
Εγγρ.
24 Μαρ 2022
Μηνύματα
9.939
Κριτικές
30
Like
20.469
Πόντοι
8.846
Τύπε @riding έχεις 809 μηνύματα, τα 800 περίπου για πολιτικά (όλο αισχρές μαλακίες), εκ των οποίων σχεδόν όλα στο μητσοτάκη...

Τι φάση?
Ερωτευμένος σφόδρα ή μεροκάματο?
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: riding

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
70.556
Like
72.939
Πόντοι
12.756


Ευτυχως που ηρθε ο Κουλης στα πραγματα να σωσει την χωρα, και θα την σωσει δεν υπαρχει αμφιβολια , το χρεος παει γαμιοντας , λεπτομέρεια βεβαια

Το καλο ειναι οτι η χωρα θα σωθει απλα δεν θα σωθουν οι πολιτες της , πουτσα μας βεβαια γιατι αυτοι που θα πεθάνουν φυρα ηταν για την χωρα :rockon::rockon::rockon:
 

athinaios44

Ανώτατος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2018
Μηνύματα
52.285
Like
51.236
Πόντοι
12.756
Ριξε ενα πανωσηκωμα στον φραχτη,σκαψε και μια ταφρο γυρω απο τη βιλα,πετα μεσα και 3-4 κειμαν για ασφαλεια,γιατι σε βλεπω να βιωνεις πολιορκια απο τους αστεγους τον χειμωνα
αν δεν εχει πεθανει πρωτα η στην καλυτερη να προχωρα με π
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: barock

Lekker

Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2023
Μηνύματα
504
Like
693
Πόντοι
86
Εννοειται τυπαρα μου!!
Αυτο αλλωστε ειναι και το πλανο.
Θα ειμαστε ομως Ρουμανια χωρις Ρουμανες
Το πλανο προβλεπει επισης και μερικα μυρια αλαχμπαριδες που θα καθονται και θα παιρνουν επιδοματα και τσαμπα σπιτι
Αυτοι θα ειναι τα κελεπουρια για τις ελληνιδες
Οπως κατι σλαβακια που καποτε παντρευονταν αραβες στην Γερμανια γιατι τσιμπουσαν επιδοματα
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
70.556
Like
72.939
Πόντοι
12.756
Ριξε ενα πανωσηκωμα στον φραχτη,σκαψε και μια ταφρο γυρω απο τη βιλα,πετα μεσα και 3-4 κειμαν για ασφαλεια,γιατι σε βλεπω να βιωνεις πολιορκια απο τους αστεγους τον χειμωνα

Δεν περναει κουνουπι , ολα υπολογισμενα :coffee:
 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
32.511
Κριτικές
36
Like
38.249
Πόντοι
19.795
το χειροτερο απο ολα ειναι οτι δεν υπαρχει αντιπολιτευση...νομιζω πρωτη φορα στα χρονικα συμβαινει αυτο...
σε σχεση με τους αλλους ο Μητσοτακης φανταζει ηγεμονας ...
ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΑΠΟΜΑΚΡΥΝΣΗ ΕΚ ΤΟΥ ΤΑΜΕΙΟΥ ΟΥΔΕΝ ΛΑΘΟΣ ΑΝΑΓΝΩΡΙΖΕΤΑΙ
41% :headbaning1:
 

Lekker

Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2023
Μηνύματα
504
Like
693
Πόντοι
86
να σου πω την μου την δινει...εχω φιλους,συναδελφους Δεξιους και μιλαμε καθε μερα...βασικα τσακωνομαστε..
μου ελεγαν πριν 2 μηνες..ελα μωρε μαλακα αντε γαμησου τερμα η ενεργειακη κριση ολα εφτιαξαν,,
τους εξηγουσα,τους εβριζα εκει αυτοι...
τωρα δειλα δειλα που μπαινει σιγα σιγα η μπουτσα το τροπαρι ειναι θα δωθει λυση..
ε αυτα τα κομματοσκυλα μου την δινουν...
Φταιει η ενεργειακη κριση που εχουμε απο τις ακριβοτερες τιμες ρευματος και βενζινης στην Ευρωπη?
 

Μπιρλας

Μέγας
Εγγρ.
21 Μαρ 2017
Μηνύματα
11.933
Like
11.644
Πόντοι
3.656
Θα ειμαστε ομως Ρουμανια χωρις Ρουμανες
Το πλανο προβλεπει επισης και μερικα μυρια αλαχμπαριδες που θα καθονται και θα παιρνουν επιδοματα και τσαμπα σπιτι
Αυτοι θα ειναι τα κελεπουρια για τις ελληνιδες
Οπως κατι σλαβακια που καποτε παντρευονταν αραβες στην Γερμανια γιατι τσιμπουσαν επιδοματα
Κατσε ρε τυπε..
ειπαμε να γινουμε φτωχοι,να μας κοψουν το ρευμα,να μας παρουν τα σπιτια,να τρωμε απο τους καδους να πηγαινουμε με τα ποδια...ΑΛΛΑ και τις γυναικες????
Τι αλλο ακολουθει με αυτον τον πουστη???παιδομαζωμα???
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
70.556
Like
72.939
Πόντοι
12.756
Κατσε ρε τυπε..
ειπαμε να γινουμε φτωχοι,να μας κοψουν το ρευμα,να μας παρουν τα σπιτια,να τρωμε απο τους καδους να πηγαινουμε με τα ποδια...ΑΛΛΑ και τις γυναικες????
Τι αλλο ακολουθει με αυτον τον πουστη???παιδομαζωμα???

Όλα καλα θα πανε , μην τρομοκρατεις το κοσμος ρε μουνοπανο :coffee:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom