Νέα

Κυριάκος Μητσοτάκης-ΝΔ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα stekas72
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 98K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 2 άτομα (1 μέλη και 1 επισκέπτες)

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.465
Κριτικές
1
Like
32.476
Πόντοι
8.006
Σου ξαναλεω,πες μου ενα πειστικο επιχειρημα για καποιο κομμα.Πεισε με οτι εχω αδικο.
Η νδ εχει αποδειξει οτι ειναι ανικανη ναι η οχι;ο συριζα το απεδειξε ναι η οχι;πως να ειμαι με καποιο απο αυτα τα κομματα;Ετσι για την καυλα μου;η για την ιδεολογια της ηλιθιοτητας δεξιων και αριστερων;
Γιατι, οταν σου λεμε οτι αποδεδειγμενα η ΝΔ το 2012-2014 στηριξε τη χωρα στα ποδια της, το πιστευεις?
Αρα τι νοημα εχει να σου πουμε επιχειρηματα?
Θα σου πουμε για πλεονασματα, για πτωση της υφεσης, για ανασχεση της ανεργιας, για μειωση των ελλειμματων και θα βρεις να πεις παλι κατι.
Αρα τι νοημα εχει?
Κατσε με την αγαπημενη σου αρνηση για τα παντα και αυτο-επαινεσου.
 

tramountana

Σεβαστός
Εγγρ.
2 Φεβ 2010
Μηνύματα
76.754
Κριτικές
2
Like
2.724
Πόντοι
1.306
Σου ξαναλεω,πες μου ενα πειστικο επιχειρημα για καποιο κομμα.Πεισε με οτι εχω αδικο.
Η νδ εχει αποδειξει οτι ειναι ανικανη ναι η οχι;ο συριζα το απεδειξε ναι η οχι;πως να ειμαι με καποιο απο αυτα τα κομματα;Ετσι για την καυλα μου;η για την ιδεολογια της ηλιθιοτητας δεξιων και αριστερων;

ρε αει σύρε βάλε την άρνηση σου στον κώλο σου και αυτοκτόνα μαλάκα... θα σταματήσεις την αναπνοή σου και θα πεθάνεις από ασφυξία να ησυχάσουμε...
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366
Γιατι, οταν σου λεμε οτι αποδεδειγμενα η ΝΔ το 2012-2014 στηριξε τη χωρα στα ποδια της, το πιστευεις?
Αρα τι νοημα εχει να σου πουμε επιχειρηματα?
Θα σου πουμε για πλεονασματα, για πτωση της υφεσης, για ανασχεση της ανεργιας, για μειωση των ελλειμματων και θα βρεις να πεις παλι κατι.
Αρα τι νοημα εχει?
Κατσε με την αγαπημενη σου αρνηση για τα παντα και αυτο-επαινεσου.
Μα τα ιδια θα μου πει ενας συριζαιος και θα τον πω το ιδιο που λεω και εναν δεξιο.Μαλακα.
Και αυτοι νομιζουν οτι στηριζουν την χωρα.Τα ιδια πραγματα που πιστευεις και εσυ για την διετια της ΝΔ.Το πλεονασμα ηταν τεχνασμα μηπως και σωθει η ΝΔ στις εκλογες.Για τα υπολοιπα απαξιω να σου απαντησω,το θεωρω περιτο.Εχω πιει και τεκιλες.
 

Gunnar

Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2013
Μηνύματα
6.336
Κριτικές
26
Like
76
Πόντοι
76
Σου ξαναλεω,πες μου ενα πειστικο επιχειρημα για καποιο κομμα.Πεισε με οτι εχω αδικο.
Η νδ εχει αποδειξει οτι ειναι ανικανη ναι η οχι;ο συριζα το απεδειξε ναι η οχι;πως να ειμαι με καποιο απο αυτα τα κομματα;Ετσι για την καυλα μου;η για την ιδεολογια της ηλιθιοτητας δεξιων και αριστερων;

Μα δεν θα σου πω εγώ τι να ψηφίσεις και ποιός αξίζει,εγώ φιλελεύθερος είμαι, αλλά από 25 κόμματα μιλάς σοβαρά ότι δεν βρίσκεις κάποιο να συμφωνείς έστω και εν μέρει μαζί του ? Και αν ακόμα συμβαίνει αυτό ψηφίζουμε το λιγότερο κακό.
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366
ρε αει σύρε βάλε την άρνηση σου στον κώλο σου και αυτοκτόνα μαλάκα... θα σταματήσεις την αναπνοή σου και θα πεθάνεις από ασφυξία να ησυχάσουμε...
ΜΑ δεν αρνουμαι οτι εισαι ενας αγαμητος χοντρος μαλακας,αυτο φαινεται απο μακρια αλλωστε,οταν κανεις επιδειξη πλουτου και καλα.Ισα ισα το υποστηριζω με σθενος.Και εχει αποδειχτει οτι παντα εχω δικιο σε οσα υποστηριζω.
 

pussy wagon

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2010
Μηνύματα
28.766
Κριτικές
18
Like
5.571
Πόντοι
1.796
Μα τα ιδια θα μου πει ενας συριζαιος και θα τον πω το ιδιο που λεω και εναν δεξιο.Μαλακα.
Και αυτοι νομιζουν οτι στηριζουν την χωρα.Τα ιδια πραγματα που πιστευεις και εσυ για την διετια της ΝΔ.Το πλεονασμα ηταν τεχνασμα μηπως και σωθει η ΝΔ στις εκλογες.Για τα υπολοιπα απαξιω να σου απαντησω,το θεωρω περιτο.Εχω πιει και τεκιλες.

ελα πισω
εμεις θα σου πουμε οτι θα δεις πραματα τρελα σε λιγο καιρο
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366
Μα δεν θα σου πω εγώ τι να ψηφίσεις και ποιός αξίζει,εγώ φιλελεύθερος είμαι, αλλά από 25 κόμματα μιλάς σοβαρά ότι δεν βρίσκεις κάποιο να συμφωνείς έστω και εν μέρει μαζί του ? Και αν ακόμα συμβαίνει αυτό ψηφίζουμε το λιγότερο κακό.
Μιλαω παντα για τα κομματα που διεκδικουν εξουσια.Η αποψη μου ειναι οτι κανενα απο αυτα δεν εχει ουτε τα στελεχη,ουτε την θεληση περισσοτερο για να βοηθησει.Και κακα τα ψεματα ετσι οπως ηρθαν τα πραγματα η χωρα οτι και να γινει δεν σωζεται.ΜΕ την νοοτροπια του Ελληνα.
 

pussy wagon

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2010
Μηνύματα
28.766
Κριτικές
18
Like
5.571
Πόντοι
1.796
Μιλαω παντα για τα κομματα που διεκδικουν εξουσια.Η αποψη μου ειναι οτι κανενα απο αυτα δεν εχει ουτε τα στελεχη,ουτε την θεληση περισσοτερο για να βοηθησει.Και κακα τα ψεματα ετσι οπως ηρθαν τα πραγματα η χωρα οτι και να γινει δεν σωζεται.ΜΕ την νοοτροπια του Ελληνα.

ψηφισε κκε ρε τυπε αφου δε θες συριζα
και εχεις το κεφαλι σου ησυχο
 

ass_kavlos

Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2009
Μηνύματα
8.224
Κριτικές
2
Like
27
Πόντοι
66
Το μονο πράγμα που Αλέξης και Κούλης θα συμφωνήσουν,

είναι να παραχωρήσουν το όνομα Μακεδονία οριστικά και αμετάκλητα....
 

Cr9

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
6.061
Κριτικές
10
Like
408
Πόντοι
96
Σε όλη την γη και για όλο τον κόσμο από Unicef μέχρι UEFA τα ΣΚΟΠΙΑ είναι ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ.

LXM6QcBl.jpg

1Kfo55wU.jpg
 

Duke Nukem

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2015
Μηνύματα
13.369
Like
489
Πόντοι
186
και μπηκε και στο ΕΜΠ
Ο Τσιπρας εχει μια νορμαλ και καλη εκπαιδευτικη διαδρομη με ολες τις πρσλαμβανουσες  της ελληνικης κοινωνιας.
Ο Κυριακος απο το αποστειρωμενο κολλεγιο για κοινωνικες επιστημες master στην Αμερικη.
Η διαδρομη Κυριακου ειναι διαδρομη τριτοκοσμικων ελιτ
Θα βγαλει ενας γαλλος,γερμανος αμερικανικο κολλεγιο και μετα θα σπουδασει στην Αμερικη ?

Μου τη σπαει ο Κυριακος γιατι ειναι νευρικος τυπος. Τον θυμαστε οταν εκλεισαν οι τραπεζες που εβγαινε στα καναλια και φωναζε και χτυπουσε το χερι του στο τραπεζι; Εκλεινα την τηλεοραση, με αγχωνε.
 

SuperMario

Μέλος
Εγγρ.
3 Φεβ 2009
Μηνύματα
1.162
Like
0
Πόντοι
16
Συλλεκτικό: Όταν ο Άδωνις «έκραζε» τον Κυριάκο Μητσοτάκη!
Κάπως έτσι μιλούσε πριν 5 χρόνια για τον πλέον «κολλητό» του και πρόεδρο της Νέας Δημοκρατίας, Κυριάκο Μητσοτάκη, ο Άδωνις Γεωργιάδης.
Ας ελπίσουμε να μη δει το σχετικό βίντεο ο Κυριάκος και αλλάξει γνώμη για την θέση που θέλει να τον τοποθετήσει…
 

Tsolias.Psolias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2007
Μηνύματα
15.110
Like
28
Πόντοι
166
εδώ κάνανε το σαμαρά πρόεδρο... που τους γάμησε το σπίτι το 90
 

ass_kavlos

Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2009
Μηνύματα
8.224
Κριτικές
2
Like
27
Πόντοι
66
Σε όλη την γη και για όλο τον κόσμο από Unicef μέχρι UEFA τα ΣΚΟΠΙΑ είναι ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ.

LXM6QcBl.jpg

1Kfo55wU.jpg

Έχεις κρεββάτι στο σπίτι σου;

Αν ναι, εγώ αυθαίρετα σου λέω ότι μου ανήκει.

Και το επιχείρημά μου είναι ότι και οι γείτονές σου, οι φίλοι σου, όλοι, λένε ότι μου ανήκει.


Εσύ βέβαια μπορείς κατόπιν να κοιμάσαι στο πάτωμα. Το αποδέχεσαι, επειδή σου το λένε οι άλλοι.

Τόσα απλά...
 

Tsolias.Psolias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2007
Μηνύματα
15.110
Like
28
Πόντοι
166
Έχεις κρεββάτι στο σπίτι σου;

Αν ναι, εγώ αυθαίρετα σου λέω ότι μου ανήκει.

Και το επιχείρημά μου είναι ότι και οι γείτονές σου, οι φίλοι σου, όλοι, λένε ότι μου ανήκει.


Εσύ βέβαια μπορείς κατόπιν να κοιμάσαι στο πάτωμα. Το αποδέχεσαι, επειδή σου το λένε οι άλλοι.

Τόσα απλά...
αυτοί άμα πουν ότι είναι μακεδόνες είναι αυτοπροσδιορισμός γι' αυτούς.
άμα πουμε εμείς ότι είμαστε έλληνες, μας λένε ότι πέρασαν τούρκοι για 400 χρόνια άρα δεν είμαστε...

ααααχαχαχαχαχαχα...
επιχειρηματολογία αριστερού... ο κατσίβελος των βαλκανίων μακεδόνας αλλά ο έλληνας θέλει αποδείξεις.
 

1970

Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
307
Like
292
Πόντοι
21
Προσωπικά πάντα λάτρευα τον Κυριάκο Μητσοτάκη, πάντα τον θεωρούσα σπουδαίο πολιτικό, πάντα πίστευα ότι έναν τέτοιο θέλουμε για να σω΄σει την Ελλάδα μας...
ΑΛΛΑ ήρθε στη ζωή μας ο πλέον θερμός υποτηρικτής του και άριστος γνώστης προσώπων και πραγμάτων του πολιτικού χώρου όπου ανήκουν και οι δύο, αξιοσέβαστος κύριος Άδωνις Γεωργιάδης, ο οποίος σε ανύποπτο χρόνο (2011) όχι μόνο ειρωνευόταν την αξία του Κυριάκου (και εντάξει, αυτό είναι κάτι για το οποίο δικαιούται απολύτως κάποιος να αλλάξει γνώμη στην πορεία του χρόνου), αλλά τον κατηγορούσε ευθέως ως εκπρόσωπο οικογένειας που ήταν διαπλεόμενη και υποστηριζόταν οικονομικά επί δεκαετίες από ιδιωτικά οικονομικά συμφέροντα. Όχι ότι πέφτουμε παό τα σύννεφα, αλλά είναι διαφορετικό να τα λέει αυτά κάποιος από τον ίδιο πολιτικό χώρο και σημερινός θερμός υποστηρικτής του.
Τα περί διαπλοκής από το 1.25 και μετά..
 

CLOSER822

Σπουδαίος
Εγγρ.
23 Ιουν 2008
Μηνύματα
24.969
Like
11.214
Πόντοι
2.606
Προσωπικά πάντα λάτρευα τον Κυριάκο Μητσοτάκη, πάντα τον θεωρούσα σπουδαίο πολιτικό, πάντα πίστευα ότι έναν τέτοιο θέλουμε για να σω΄σει την Ελλάδα μας...
ΑΛΛΑ ήρθε στη ζωή μας ο πλέον θερμός υποτηρικτής του και άριστος γνώστης προσώπων και πραγμάτων του πολιτικού χώρου όπου ανήκουν και οι δύο, αξιοσέβαστος κύριος Άδωνις Γεωργιάδης, ο οποίος σε ανύποπτο χρόνο (2011) όχι μόνο ειρωνευόταν την αξία του Κυριάκου (και εντάξει, αυτό είναι κάτι για το οποίο δικαιούται απολύτως κάποιος να αλλάξει γνώμη στην πορεία του χρόνου), αλλά τον κατηγορούσε ευθέως ως εκπρόσωπο οικογένειας που ήταν διαπλεόμενη και υποστηριζόταν οικονομικά επί δεκαετίες από ιδιωτικά οικονομικά συμφέροντα. Όχι ότι πέφτουμε παό τα σύννεφα, αλλά είναι διαφορετικό να τα λέει αυτά κάποιος από τον ίδιο πολιτικό χώρο και σημερινός θερμός υποστηρικτής του.
Τα περί διαπλοκής από το 1.25 και μετά..
....αφου σε πεφτει βαρυ το κωλοχορτο,τι το πινεις ρε τυπε και δε ξες τι γραφεις μετα!
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366
Προσωπικά πάντα λάτρευα τον Κυριάκο Μητσοτάκη, πάντα τον θεωρούσα σπουδαίο πολιτικό, πάντα πίστευα ότι έναν τέτοιο θέλουμε για να σω΄σει την Ελλάδα μας...
ΑΛΛΑ ήρθε στη ζωή μας ο πλέον θερμός υποτηρικτής του και άριστος γνώστης προσώπων και πραγμάτων του πολιτικού χώρου όπου ανήκουν και οι δύο, αξιοσέβαστος κύριος Άδωνις Γεωργιάδης, ο οποίος σε ανύποπτο χρόνο (2011) όχι μόνο ειρωνευόταν την αξία του Κυριάκου (και εντάξει, αυτό είναι κάτι για το οποίο δικαιούται απολύτως κάποιος να αλλάξει γνώμη στην πορεία του χρόνου), αλλά τον κατηγορούσε ευθέως ως εκπρόσωπο οικογένειας που ήταν διαπλεόμενη και υποστηριζόταν οικονομικά επί δεκαετίες από ιδιωτικά οικονομικά συμφέροντα. Όχι ότι πέφτουμε παό τα σύννεφα, αλλά είναι διαφορετικό να τα λέει αυτά κάποιος από τον ίδιο πολιτικό χώρο και σημερινός θερμός υποστηρικτής του.
Τα περί διαπλοκής από το 1.25 και μετά..
Προφανως κανεις πλακα.Το λυπηρο ειναι οτι υπαρχουν οντως ανθρωποι που πιστευουν οτι αυτοι οι δυο ειναι λυση για την χωρα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom