Νέα

Κυριάκος Μητσοτάκης-ΝΔ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα stekas72
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 98K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

tramountana

Σεβαστός
Εγγρ.
2 Φεβ 2010
Μηνύματα
76.754
Κριτικές
2
Like
2.724
Πόντοι
1.306
151659.jpg

Το μελλον της χωρας.Οι ελπιδες μας.Με αυτους θα παμε μπροστα.

όχι θα πάμε με τον Λαφαζάνη, τον Κατσανέβα τον χοντρομαλάκα τον Καζάκη ή τον Λεβέντη  :jerking: :jerking: :jerking: :jerking:
 

Gunnar

Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2013
Μηνύματα
6.336
Κριτικές
26
Like
76
Πόντοι
76
Ελπίζω ο Κυριάκος να φυλάγεται καλά απο'δω και πέρα γιατί η Ρωσία είναι ικανή να κάνει τα πάντα για να μη χάσει την Ελλάδα. Δε θα διστάσουν να χρησιμοποιήσουν βία εναντίον του όπως έριξαν και το αεροπλάνο με τον Πολωνό πρωθυπουργό κάποτε. Ζούμε άσχημες εποχές...
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.465
Κριτικές
1
Like
32.476
Πόντοι
8.006
Ελπίζω ο Κυριάκος να φυλάγεται καλά απο'δω και πέρα γιατί η Ρωσία είναι ικανή να κάνει τα πάντα για να μη χάσει την Ελλάδα. Δε θα διστάσουν να χρησιμοποιήσουν βία εναντίον του όπως έριξαν και το αεροπλάνο με τον Πολωνό πρωθυπουργό κάποτε. Ζούμε άσχημες εποχές...
Η Ρωσια αν θελει να μην χασει την Ελλαδα ας δωσει και κανενα φραγκο...
Ο τζαμπας πεθανε.
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366
όχι θα πάμε με τον Λαφαζάνη, τον Κατσανέβα τον χοντρομαλάκα τον Καζάκη ή τον Λεβέντη  :jerking: :jerking: :jerking: :jerking:
Η διαφορα μας,για να δεις ποσο μαλακας εισαι γεροχοντρε,ειναι οτι εγω δεν πιστευω οτι κανενας απο δαυτους μπορει να παει την χωρα μπροστα.Κανεις απο οσους ειναι στο προσκυνιο,δυστυχως.Εσυ συνεχισε να ελπιζεις.Οτι ο αδωνις με τον κουλη ειναι το μελον της χωρας.
 

tramountana

Σεβαστός
Εγγρ.
2 Φεβ 2010
Μηνύματα
76.754
Κριτικές
2
Like
2.724
Πόντοι
1.306
Η διαφορα μας,για να δεις ποσο μαλακας εισαι γεροχοντρε,ειναι οτι εγω δεν πιστευω οτι κανενας απο δαυτους μπορει να παει την χωρα μπροστα.Κανεις απο οσους ειναι στο προσκυνιο,δυστυχως.Εσυ συνεχισε να ελπιζεις.Οτι ο αδωνις με τον κουλη ειναι το μελον της χωρας.

εεε τότε κάτσε και περίμενε τον μεσσία να έρθει να πάει την χώρα μπροστά... μέχρι τότε βγάλε τον σκασμό..
 

Gunnar

Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2013
Μηνύματα
6.336
Κριτικές
26
Like
76
Πόντοι
76
Η διαφορα μας,για να δεις ποσο μαλακας εισαι γεροχοντρε,ειναι οτι εγω δεν πιστευω οτι κανενας απο δαυτους μπορει να παει την χωρα μπροστα.Κανεις απο οσους ειναι στο προσκυνιο,δυστυχως.Εσυ συνεχισε να ελπιζεις.Οτι ο αδωνις με τον κουλη ειναι το μελον της χωρας.

Εσύ με ποιούς είσαι ρε τύπε ?  :think:
 

efes

Μέλος
Εγγρ.
7 Σεπ 2009
Μηνύματα
1.244
Like
215
Πόντοι
36
Η διαφορα μας,για να δεις ποσο μαλακας εισαι γεροχοντρε,ειναι οτι εγω δεν πιστευω οτι κανενας απο δαυτους μπορει να παει την χωρα μπροστα.Κανεις απο οσους ειναι στο προσκυνιο,δυστυχως.Εσυ συνεχισε να ελπιζεις.Οτι ο αδωνις με τον κουλη ειναι το μελον της χωρας.

Ρε δεν αφηνεις τα σαπια που δεν θελεις κανενα! Γλυφτρονι του Τσιπρα εισαι και τα πιανεις απο το Μαξιμου για να ποσταρεις με μισο ευρω το ποσταρισμα
50 ποστ τη μερα το εβγαλες το μεροκαματο γκαιμπελισκο
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366
Ρε δεν αφηνεις τα σαπια που δεν θελεις κανενα! Γλυφτρονι του Τσιπρα εισαι και τα πιανεις απο το Μαξιμου για να ποσταρεις με μισο ευρω το ποσταρισμα
50 ποστ τη μερα το εβγαλες το μεροκαματο γκαιμπελισκο
Γαμιεσαι και εσυ και ο τσιπρας  :rockon:
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366
εεε τότε κάτσε και περίμενε τον μεσσία να έρθει να πάει την χώρα μπροστά... μέχρι τότε βγάλε τον σκασμό..
Μεσσιας δεν προκειται να ερθει και ουτε προκειται αυτη η χωρα να παει μπροστα.
Με το να καταστρεφεται ο ιδιωτικος τομεας για χαρη του δημοσιου το μονο που κανουμε ειναι να μεγαλωνουμε το χρεος και να γαμαμε οτι εχει αγαμητο ακομη η χωρα.Καθηστε εσεις σαν μαλακες να πιστευετε οτι θα σας σωσει ενα κομμα καταχρεωμενο και ανικανο ακομη και να οργανωσει τυπικες εκλογες αναδειξης αρχηγου.Εγω σας βλεπω και γελαω με την κακομοιρια σας.
 

pussy wagon

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2010
Μηνύματα
28.766
Κριτικές
18
Like
5.571
Πόντοι
1.796
Μεσσιας δεν προκειται να ερθει και ουτε προκειται αυτη η χωρα να παει μπροστα.
Με το να καταστρεφεται ο ιδιωτικος τομεας για χαρη του δημοσιου το μονο που κανουμε ειναι να μεγαλωνουμε το χρεος και να γαμαμε οτι εχει αγαμητο ακομη η χωρα.Καθηστε εσεις σαν μαλακες να πιστευετε οτι θα σας σωσει ενα κομμα καταχρεωμενο και ανικανο ακομη και να οργανωσει τυπικες εκλογες αναδειξης αρχηγου.Εγω σας βλεπω και γελαω με την κακομοιρια σας.

καλα κανεις

οι ανθρωποι ειναι γραφικοι γελαει ο κοσμος
 

Gunnar

Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2013
Μηνύματα
6.336
Κριτικές
26
Like
76
Πόντοι
76
Μεσσιας δεν προκειται να ερθει και ουτε προκειται αυτη η χωρα να παει μπροστα.
Με το να καταστρεφεται ο ιδιωτικος τομεας για χαρη του δημοσιου το μονο που κανουμε ειναι να μεγαλωνουμε το χρεος και να γαμαμε οτι εχει αγαμητο ακομη η χωρα.Καθηστε εσεις σαν μαλακες να πιστευετε οτι θα σας σωσει ενα κομμα καταχρεωμενο και ανικανο ακομη και να οργανωσει τυπικες εκλογες αναδειξης αρχηγου.Εγω σας βλεπω και γελαω με την κακομοιρια σας.

Θα μας πεις εσύ με ποιούς είσαι ?? Λαφαζάνοφ ??
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366
Θα μας πεις εσύ με ποιούς είσαι ?? Λαφαζάνοφ ??
Τι εννοεις με ποιους ειμαι;Πρεπει να ειμαι με καποιον οπωσδηποτε;Κανεις δεν με καλυπτει ρε φιλε.Πες μου με επιχειρηματα,ποιο απο ολα αυτα τα κομματα πρεπει να πιστεψω.Εχουν αποδειξει ολα πως ειναι ανικανα.Δεν ειναι μαλακας,αντικειμενικα,οποιος τα πιστευει ακομη;
 

Gunnar

Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2013
Μηνύματα
6.336
Κριτικές
26
Like
76
Πόντοι
76
Τι εννοεις με ποιους ειμαι;Πρεπει να ειμαι με καποιον οπωσδηποτε;Κανεις δεν με καλυπτει ρε φιλε.Πες μου με επιχειρηματα,ποιο απο ολα αυτα τα κομματα πρεπει να πιστεψω.Εχουν αποδειξει ολα πως ειναι ανικανα.Δεν ειναι μαλακας,αντικειμενικα,οποιος τα πιστευει ακομη;
Το να κατηγορείς τους πάντες και τα πάντα και να μην παίρνεις θέση δεν είναι μια υπεύθηνη στάση,ούτε φυσικά το να μην πηγαίνεις να ψηφίσεις...
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366
Το να κατηγορείς τους πάντες και τα πάντα και να μην παίρνεις θέση δεν είναι μια υπεύθηνη στάση,ούτε φυσικά το να μην πηγαίνεις να ψηφίσεις...
Σου ξαναλεω,πες μου ενα πειστικο επιχειρημα για καποιο κομμα.Πεισε με οτι εχω αδικο.
Η νδ εχει αποδειξει οτι ειναι ανικανη ναι η οχι;ο συριζα το απεδειξε ναι η οχι;πως να ειμαι με καποιο απο αυτα τα κομματα;Ετσι για την καυλα μου;η για την ιδεολογια της ηλιθιοτητας δεξιων και αριστερων;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom