Νέα

Κυριάκος Μητσοτάκης-ΝΔ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα stekas72
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 98K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 5 άτομα (1 μέλη και 4 επισκέπτες)

Κώστας Λαδάκης

Σεβαστός
Εγγρ.
21 Απρ 2011
Μηνύματα
24.062
Κριτικές
7
Like
9.800
Πόντοι
1.686
Μπήκα στη μέση όταν "ξέφυγες" και είπες ότι είναι το ίδιο πρόσωπο με τον Λίλα που δεν είναι απλά ανόητη εικασία αλλά αυταπόδεικτη κακεντρέχεια!
Όσο ασχολούσουν με το αν μένει ή όχι στην Αγγλία, τί καιρό κάνει εκεί, αν βγάζει όσα λέει ή λιγότερα κλπ, πράγματα για τα οποία δεν έχω άποψη, δεν είχα ανακατευτεί...

Είσαι ομοφοβικός Γιανεβάν και έχεις σπουδάσει και Ιατρική ;  :2funny: :2funny:

ΔΕΝ υποστηρίζω το γάμο ομοφυλοφίλων, αλλά αυτό δεν σημαίνει ότι
τρέφω έχθρα για τους γκέϋ .

Γιατί θεωρείς κακό να είναι ο Τραμουντάνα και ο Λίλα , το ίδιο πρόσωπο ;  :2funny:

Το μόνο που σε συνδέει με τον Τράμυ, είναι ότι
ψήφισε Κυριάκο .Γι'αυτό τον υποστηρίζεις .

Είπες " Όσο ασχολούσουν με το αν μένει ή όχι στην Αγγλία, τί καιρό κάνει εκεί, αν βγάζει όσα λέει ή λιγότερα κλπ, πράγματα για τα οποία δεν έχω άποψη, δεν είχα ανακατευτεί..."

Πως τον γνωρίζεις ,και δεν ξέρεις αν μένει στην Αγγλια ;
Όσο για τον καιρό, αναφερεται στο Ιντερνέτ,
δεν χρειάζεται να έχεις " άποψη " γι' αυτό.
 

Κώστας Λαδάκης

Σεβαστός
Εγγρ.
21 Απρ 2011
Μηνύματα
24.062
Κριτικές
7
Like
9.800
Πόντοι
1.686

metalfun

Μέλος
Εγγρ.
24 Φεβ 2012
Μηνύματα
1.074
Κριτικές
2
Like
22
Πόντοι
16
Το γεγονός ότι βγήκε ο ΣΥΡΙΖΑ και τον έκραξε, ότι η Ουφώφη Γεννηματά σχολίασε ότι τους χωρίζει άβυσσος, ανεβαίνει στην εκτιμησή μου. Πόσο μάλλον αν διώξει κάτι κοπρόσκυλα όπως τις καριόλες τις καθαρίστριες, τους γαμιόληδες της ΕΡΤ, τα κοπρόσκυλα των σωμάτων ασφαλείας και τουλάχιστον 500.000 άλλους δημοσίους κοπρίτες.

Αν ρε Κυριάκο κάνεις έστω τα μισά από αυτά θα σε ψηφίζω μια ζωή. Ίσως εντέλει έρθει ένας λογικός άνθρωπος στα πράγματα κάποτε και γίνουμε Ευρωπαίοι και δεν παραμείνουμε υποσαχάριοι Μπονόμπο .
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366
Αν τον είχες ψηφίσει πάντως μην προσπαθείς να ρίξεις το φταίξιμο στην Μέρκελ! Αυτή ίσως τον ήθελε, αλλά εσύ (ή ο όποιος άλλος) τον ψήφισες...
Τον ψηφισαμε επειδη μας αναγκασαν οι προηγουμενοι.Αν εκαναν σωστα την δουλεια τους δεν θα επερνε ποτε ο συριζα πανω απο 3-4 %.Για αυτο και τον ξαναεβγαλαν παρολα τα ψεματα που ελεγε και αυτος για αυτο και θα τον ξαναβγαζουν οσο δεν υπαρχει αντιπαλος.Οποιος θεωρει τον κυριακο αντιπαλο απλα ειναι ηλιθιος.
 

gianevan

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Φεβ 2009
Μηνύματα
17.130
Like
5.807
Πόντοι
1.206
Καλό είναι πάντως το ότι το έριξες στην τρελή, θα κατάλαβες το λάθος σου.
Όσο για το γιατί είναι κακό να είναι ο Τραμ και ο Λίλας το ίδιο πρόσωπο η απάντηση είναι "διότι δεν είναι αλήθεια".

Κι εμένα αν μου πουν ότι είμαι το ίδιο πρόσωπο μ΄ εσένα προσβολή θα το θεωρήσω. :)
 

metalfun

Μέλος
Εγγρ.
24 Φεβ 2012
Μηνύματα
1.074
Κριτικές
2
Like
22
Πόντοι
16
Ρε,ανοιξατε νημα για τον Μητσοτακη?Ανωμαλοι ειστε μωρε?
Ελεος με τον καθε αρχιδη...
Εδώ δεν έχει ανοίξει νήμα για την αναστολή των επενδύσεων στην Χαλκιδική που θα μείνουν άνεργοι 2.500 άνθρωποι, το νήμα για τον Κυριάκο σε πείραξε?
 

PA_2007

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Ιαν 2006
Μηνύματα
2.194
Κριτικές
6
Like
2.643
Πόντοι
456
Αν τον είχες ψηφίσει πάντως μην προσπαθείς να ρίξεις το φταίξιμο στην Μέρκελ! Αυτή ίσως τον ήθελε, αλλά εσύ (ή ο όποιος άλλος) τον ψήφισες...

Δεν ειμαι ρεμαλι του δημοσιου,δεν ειμαι αργοσχολος,δεν ειμαι καταληψιας εκ γεννετης,αρα σε καμια περιπτωση δεν θα μπορουσα να ειχα ψηφισει για πρωθυπουργο της χωρας που ζω και αγωνιζομαι,αυτον τον απιθανο ψευτη και κοπριτακο.

Οταν λεω τον εφερε η Μερκελ,νομιζω ολοι καταλαβαινουμε τι εννοω.Πως δουλευουν τα μηντια και οι δημοσκοποι στη χωρα μας.Τον εφερε η Μερκελ γιατι πολυ απλα ο Σαμαρας δεν μπορουσε να κανει οτι του ζητουσαν.Και δεν μπορουσε γιατι αν τα εκανε θα ειχαμε σστην Ελλαδα τουλαχιστον "εμφυλιο πολεμο",ενω ο Τσιπρας τα περνα και δεν κουνιεται φυλλο. Οταν αποτελειωσει τον ιδιωτικο τομεα τοτε θα ερθει ο Κυριακος να αποτελειωσει τον δημοσιο τομεα.Αυτον ο Τσιπρας δεν τον ακουμπα,ειναι τα πελατακια του.
 

Κώστας Λαδάκης

Σεβαστός
Εγγρ.
21 Απρ 2011
Μηνύματα
24.062
Κριτικές
7
Like
9.800
Πόντοι
1.686
Τον ψηφισαμε επειδη μας αναγκασαν οι προηγουμενοι.Αν εκαναν σωστα την δουλεια τους δεν θα επερνε ποτε ο συριζα πανω απο 3-4 %.Για αυτο και τον ξαναεβγαλαν παρολα τα ψεματα που ελεγε και αυτος για αυτο και θα τον ξαναβγαζουν οσο δεν υπαρχει αντιπαλος.Οποιος θεωρει τον κυριακο αντιπαλο απλα ειναι ηλιθιος.

:2funny: :2funny: :2funny:

Δεν έχουμε παρά να περιμένουμε !  :2funny: :2funny:
 

diomides

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2009
Μηνύματα
9.814
Κριτικές
1
Like
155
Πόντοι
166
Ο επομενος πρωθυπουργος,παντα συμφωνα με τις επιθυμιες της Μερκελ.Τον Τσιπρα [glow=red,2,300]τον εφερε η Μερκελ για να γαμησει τον ιδιωτικο τομεα[/glow] τελειως και ο Κυριακος θα ακολουθησει για να γαμησει τον δημοσιο τομεα (επιτελους).

Μην πεταχτει κανεις και πει οτι τον Τσιπρα τον εφερε ο λαος  :jerking:
η αλήθεια είναι οτι έχουμε συνηθίσει κατα καιρούς να διαβάζουμε μαλακίες στο σαιτ, ομολογω οτι αυτη είναι απο τις πολυ καλές..
 

democrat

Σεβαστός
Εγγρ.
23 Δεκ 2006
Μηνύματα
1.873
Κριτικές
11
Like
10
Πόντοι
2.007
Αν δεν τραβηξει ο ΚΜ οι δεξιοι εχουν εφεδρεια τον Ξυνακη ο οποιος
ισχυριζεται οτι εχει PhD αμερικανικο και οχι ενα  απλο master κοινωνιολογιας.
 

Κώστας Λαδάκης

Σεβαστός
Εγγρ.
21 Απρ 2011
Μηνύματα
24.062
Κριτικές
7
Like
9.800
Πόντοι
1.686
Καλό είναι πάντως το ότι το έριξες στην τρελή, θα κατάλαβες το λάθος σου.
Όσο για το γιατί είναι κακό να είναι ο Τραμ και ο Λίλας το ίδιο πρόσωπο η απάντηση είναι "διότι δεν είναι αλήθεια".

Κι εμένα αν μου πουν ότι είμαι το ίδιο πρόσωπο μ΄ εσένα προσβολή θα το θεωρήσω. :)

ΔΕΝ είπες πως τον ξέρεις τον Τραμουντάνα !

Εχετε συναντηθεί ; Για πες πρώτα , πως τον γνωρίζεις,
και μετά θα δούμε , αν λες και εσύ αλήθεια !
Μήπως είναι απλά άποψή σου , και δεν τον γνωρίζεις τον Τραμου ;

Όσο για το ποιός είσαι εσύ και ποιός είμαι εγώ,
και μόνο που δεν ξέρεις Μαθηματικά, Φυσική,Υπολογιστές
και Τεχνολογία ,αλλά...εκφέρεις άποψη σαν ειδικός για
την παγκόσμια οικονομία, αυτό λεει πολλά...
 

PA_2007

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Ιαν 2006
Μηνύματα
2.194
Κριτικές
6
Like
2.643
Πόντοι
456
η αλήθεια είναι οτι έχουμε συνηθίσει κατα καιρούς να διαβάζουμε μαλακίες στο σαιτ, ομολογω οτι αυτη είναι απο τις πολυ καλές..

Εσυ εισαι Συριζαιος μαλλον,πρωην πασοκος δηλαδη,αλλα απο αυτους που δεν εφαγαν μιζες ή δεν προλαβαν να διοριστουν στο δημοσιο.Υπομονη......
 

diomides

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2009
Μηνύματα
9.814
Κριτικές
1
Like
155
Πόντοι
166
Εσυ εισαι Συριζαιος μαλλον,πρωην πασοκος δηλαδη,αλλα απο αυτους που δεν εφαγαν μιζες ή δεν προλαβαν να διοριστουν στο δημοσιο.Υπομονη......
βουλωμενο γραμμα διαβαζεις ρε μαγκα...

Δεν εχω καμμια σχεση με το δημοσιο και ουτε θελω να εχω ψηφισα και ψηφιζω ΑΔΩΝΙ
 

democrat

Σεβαστός
Εγγρ.
23 Δεκ 2006
Μηνύματα
1.873
Κριτικές
11
Like
10
Πόντοι
2.007
το οτι ειναι επιστημη και τι δεν ειναι ειναι συμβατικη θεωρηση.
Οι αγγλοι αποκαλουν επιστημονες μονο αυτους που εργαζονται σε ερευνητικα εργαστηρια φυσικους,βιολογους κα.Εναν φυσικο σε σχολειο δεν τον καταχωρουν σαν επιστημονα.
Στην Ελλαδα επιστημονες θεωρουνται ακομα και οι γυμναστες.
 

rouKoun13

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιαν 2010
Μηνύματα
3.562
Κριτικές
2
Like
60
Πόντοι
16
το οτι ειναι επιστημη και τι δεν ειναι ειναι συμβατικη θεωρηση.
Οι αγγλοι αποκαλουν επιστημονες μονο αυτους που εργαζονται σε ερευνητικα εργαστηρια φυσικους,βιολογους κα.Εναν φυσικο σε σχολειο δεν τον καταχωρουν σαν επιστημονα.
Στην Ελλαδα επιστημονες θεωρουνται ακομα και οι γυμναστες.
μεχρι και αυτοι που βγαζουν προγνωστικα για το στοιχημα μην σου πω.
 

Talibanakos44

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2015
Μηνύματα
956
Κριτικές
10
Like
3.420
Πόντοι
736
Μπράβο μπράβο τώρα σωθήκαμε πάλι καλά που έγινε κι αυτό
 

gianevan

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Φεβ 2009
Μηνύματα
17.130
Like
5.807
Πόντοι
1.206
Αυτό που δεν καταλαβαίνει ούτε ο Τσίπρας ούτε όλοι εσείς που λέτε διάφορες ασυναρτησίες για τον Κυριάκο είναι ότι έτσι τον αναδεικύετε οι ίδιοι ως τον κατ' εξοχήν αντίπαλο του Τσίπρα. Το ίδιο λάθος είχε κάνει μεταπολιτευτικά ο Καραμανλής αναδεικνόντας ο ίδιος τον ΑΓΠ ως κύριό του αντίπαλο και προνομιακό του συνομιλητή.
Κι επειδή τις όποιες εκλογές δεν τις κερδίζει κανένας αν δεν τις χάσει κάποιος άλλος, τις επόμενες εκλογές που λογικά θα χάσει ο Τσίπρας θα τις κερδίσει ο Κυριάκος!
Θα τον ψηφίσουν όλοι όσοι θα θέλουν να διώξουν από την κυβέρνηση την συμμορία που κυβερνάει σήμερα κι αυτοί είναι πολλοί και θα γίνουν ακόμα περισσότεροι...
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366
Αυτό που δεν καταλαβαίνει ούτε ο Τσίπρας ούτε όλοι εσείς που λέτε διάφορες ασυναρτησίες για τον Κυριάκο είναι ότι έτσι τον αναδεικύετε οι ίδιοι ως τον κατ' εξοχήν αντίπαλο του Τσίπρα. Το ίδιο λάθος είχε κάνει μεταπολιτευτικά ο Καραμανλής αναδεικνόντας ο ίδιος τον ΑΓΠ ως κύριό του αντίπαλο και προνομιακό του συνομιλητή.
Κι επειδή τις όποιες εκλογές δεν τις κερδίζει κανένας αν δεν τις χάσει κάποιος άλλος, τις επόμενες εκλογές που λογικά θα χάσει ο Τσίπρας θα τις κερδίσει ο Κυριάκος!
Θα τον ψηφίσουν όλοι όσοι θα θέλουν να διώξουν από την κυβέρνηση την συμμορία που κυβερνάει σήμερα κι αυτοί είναι πολλοί και θα γίνουν ακόμα περισσότεροι...
Αν ποτε γινει αυτο,λογικα εσυ θα εισαι σε ηλικια που θα παρακολουθεις ζωντανα συναυλια του Μποουι.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom