Νέα

Κυριάκος Μητσοτάκης-ΝΔ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα stekas72
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 98K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.465
Κριτικές
1
Like
32.476
Πόντοι
8.006

Διάβασε ρε γελοίε και ο κάθε χαρακτηρισμός σου απευθύνετε στο ζώο που σε μεγάλωσε έτσι

Θα σε μάθω να μιλάς εγώ....  

Επιμενω και δηλωνω ΔΗΜΟΣΙΑ ΟΤΙ ΚΑΜΙΑ ΣΧΕΣΗ ΔΕΝ ΘΑ ΕΧΩ ΜΕ ΤΥΧΟΝ ΜΙΟΥΤΑΡΙΣΜΑ ΤΟΥ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟΥ ΝΙΚ.

Εννοειται οτι αν πεσει μιουταρισμα και τολμησει να υπονοησει κανενας οτι το ζητησα εγω, θα ακουσει όσα δεν εχει ακουσει σε ολη τη ζωη του.
 

tramountana

Σεβαστός
Εγγρ.
2 Φεβ 2010
Μηνύματα
76.754
Κριτικές
2
Like
2.724
Πόντοι
1.306
Όποτε γουστάρεις τα λέμε απο κοντά μωρή λουμπίνα που πουλάς μαγκιά πίσω απο το pc σου

Απο κοντά θα δεις τον ίδιο τον διάολο, να σε μάθω να μιλάς πιτσιρίκο

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

με αυτό που έγραψες εξιλεώθηκες...
 

rouKoun13

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιαν 2010
Μηνύματα
3.562
Κριτικές
2
Like
60
Πόντοι
16

Διάβασε ρε γελοίε και ο κάθε χαρακτηρισμός σου απευθύνετε στο ζώο που σε μεγάλωσε έτσι

Θα σε μάθω να μιλάς εγώ....  
ρε τυπε ο τυπος ΕΧΑΣΕ το παιδι του.Αυτοκτονησε επειδη τον απολυσαν.
Πανω στην θλιψη του βγηκε και ειπε αυτον τον αριθμο αυθαιρετα που αναπαραγοταν απο τα μπλογκς για πολιτικους σκοπους.
Μην τσιμπατε
 

apoc

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
17.705
Κριτικές
30
Like
393
Πόντοι
3.115
Επιμενω και δηλωνω ΔΗΜΟΣΙΑ ΟΤΙ ΚΑΜΙΑ ΣΧΕΣΗ ΔΕΝ ΘΑ ΕΧΩ ΜΕ ΤΥΧΟΝ ΜΙΟΥΤΑΡΙΣΜΑ ΤΟΥ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟΥ ΝΙΚ.

Εννοειται οτι αν πεσει μιουταρισμα και τολμησει να υπονοησει κανενας οτι το ζητησα εγω, θα ακουσει όσα δεν εχει ακουσει σε ολη τη ζωη του.
Πρωτη φορα ειναι???????

Και για να μην μπερδευτεις δεν το υπονοω ΤΟ ΕΝΝΟΩΩ
 

tramountana

Σεβαστός
Εγγρ.
2 Φεβ 2010
Μηνύματα
76.754
Κριτικές
2
Like
2.724
Πόντοι
1.306

KostasToumpanos

Μέλος
Εγγρ.
15 Φεβ 2014
Μηνύματα
988
Like
110
Πόντοι
6
Επιμενω και δηλωνω ΔΗΜΟΣΙΑ ΟΤΙ ΚΑΜΙΑ ΣΧΕΣΗ ΔΕΝ ΘΑ ΕΧΩ ΜΕ ΤΥΧΟΝ ΜΙΟΥΤΑΡΙΣΜΑ ΤΟΥ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟΥ ΝΙΚ.

Εννοειται οτι αν πεσει μιουταρισμα και τολμησει να υπονοησει κανενας οτι το ζητησα εγω, θα ακουσει όσα δεν εχει ακουσει σε ολη τη ζωη του.

Μάθε να μιλάς με επιχειρήματα και όχι με προσβολές τύπου είσαι γραφικός λες και είσαι καμία ανήλικη γκόμενα και μετά κλάψε όσο θέλεις στους μοντ...

Το έχεις ξανακάνει άλλωστε... 
 

apoc

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
17.705
Κριτικές
30
Like
393
Πόντοι
3.115
Μάθε να μιλάς με επιχειρήματα και όχι με προσβολές τύπου είσαι γραφικός λες και είσαι καμία ανήλικη γκόμενα και μετά κλάψε όσο θέλεις στους μοντ...

Το έχεις ξανακάνει άλλωστε...  
Και δεν θα ειναι ουτε η πρωτη αλλα ουτε η τελευταια φορα...



:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.465
Κριτικές
1
Like
32.476
Πόντοι
8.006
Πρωτη φορα ειναι???????

Και για να μην μπερδευτεις δεν το υπονοω ΤΟ ΕΝΝΟΩΩ
Να ζητησω τιμωρια καποιου απο τους μοντ? Ποτέ.
Και επειδη ακριβως πολλές φορες οι μοντ απο μονοι τους τιμωρουν καποια ποσταρισματα, και βαρεθηκα να ακουω μετα οτι το προκαλεσα εγω, λεω εκ των προτερων οτι δεν θελω να τιμωρηθει ο συγκεκριμενος.

Αυτο σημαινει "κλαιγομαι στους μοντ"?
Ειπαμε δεν ειστε και πολυ εξυπνοι μερικοι, αλλά αυτο παραπαει.
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366
Να ζητησω τιμωρια καποιου απο τους μοντ? Ποτέ.
Και επειδη ακριβως πολλές φορες οι μοντ απο μονοι τους τιμωρουν καποια ποσταρισματα, και βαρεθηκα να ακουω μετα οτι το προκαλεσα εγω, λεω εκ των προτερων οτι δεν θελω να τιμωρηθει ο συγκεκριμενος.

Αυτο σημαινει "κλαιγομαι στους μοντ"?
Ειπαμε δεν ειστε και πολυ εξυπνοι μερικοι, αλλά αυτο παραπαει.
Αμα μιουταριστει ο τουμπανος θα σε θεωρησω υπευθηνο.
 

democrat

Σεβαστός
Εγγρ.
23 Δεκ 2006
Μηνύματα
1.873
Κριτικές
11
Like
10
Πόντοι
2.007
δεν ειναι απαραιτητο ο πολιτικος να εχει εγκυκλιες σπουδες.
Ο Ζακ Ντελορ ειχε τελειωσει μονο νυκτερινο γυμνασιο
Ο πρωθυπουργος Τζων Μειτζορ παρατησε το σχολειο στα στα 15 για να δουλεψει.
Ο τωρινος καγγελαριος της Αυστριας Φαιμαν ηταν ταξιτζης.

Κρινουμε τον Κυριακο γιατι μας πουλαει παπαρολογιες

 

apoc

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
17.705
Κριτικές
30
Like
393
Πόντοι
3.115
Να ζητησω τιμωρια καποιου απο τους μοντ? Ποτέ.
Και επειδη ακριβως πολλές φορες οι μοντ απο μονοι τους τιμωρουν καποια ποσταρισματα, και βαρεθηκα να ακουω μετα οτι το προκαλεσα εγω, λεω εκ των προτερων οτι δεν θελω να τιμωρηθει ο συγκεκριμενος.

Αυτο σημαινει "κλαιγομαι στους μοντ"?
Ειπαμε δεν ειστε και πολυ εξυπνοι μερικοι, αλλά αυτο παραπαει.
Αφου σε ειχαν ξεμπροστιασει ρε παπαρα οτι το ειχες πατησει το κουμπακι.....τι ψαχνεις ρε? Θυμασαι τοτε που εφυγες και ειχαμε καιρο να σε δουμε...ΚΡΑΚ ΚΡΑΚ ΚΡΑΚ σαν να ακουγεται...! Παλι ετσι εκλαιγες και εκραζες και τους μοντ οτι δεν κανουν καλα την δουλεια τους...! Τα ξεχασες??????????
 

KostasToumpanos

Μέλος
Εγγρ.
15 Φεβ 2014
Μηνύματα
988
Like
110
Πόντοι
6
ρε τυπε ο τυπος ΕΧΑΣΕ το παιδι του.Αυτοκτονησε επειδη τον απολυσαν.
Πανω στην θλιψη του βγηκε και ειπε αυτον τον αριθμο αυθαιρετα που αναπαραγοταν απο τα μπλογκς για πολιτικους σκοπους.
Μην τσιμπατε

Και οι επίσημες στατιστικές τα ίδια γράφουν και πολλοί στα χωριά το δηλώνουν σαν ατύχημα για να τους θάψει ο παπάς...

3 χάσαμε στο χωριό μου από αυτοκτονία και όλοι κάτω των 50

Σεβασμός στους νεκρούς πάνω απο όλα  
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.465
Κριτικές
1
Like
32.476
Πόντοι
8.006
Αφου σε ειχαν ξεμπροστιασει ρε παπαρα οτι το ειχες πατησει το κουμπακι.....τι ψαχνεις ρε? Θυμασαι τοτε που εφυγες και ειχαμε καιρο να σε δουμε...ΚΡΑΚ ΚΡΑΚ ΚΡΑΚ σαν να ακουγεται...! Παλι ετσι εκλαιγες και εκραζες και τους μοντ οτι δεν κανουν καλα την δουλεια τους...! Τα ξεχασες??????????
Στον υπνο σου εγιναν αυτα?
 

Duke Nukem

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2015
Μηνύματα
13.369
Like
489
Πόντοι
186
Αριστούχος Κολεγίου- Καταληψίας πολυκλαδικού

Στο πολυκλαδικο δε μπαινει οποιος νανε θελει βαθμους. Αλλα εμενα με απασχολει αλλο. Γιατι θεωρουμε οτι ειναι καλο πρωθυπουργος να ειναι φυτο; Σπασικλας; Αυτους που στο σχολειο τρωγαν καρπαζες θα τους βαλουμε να μας κυβερνησουν; Ενταξει να εχει μορφωση αλλα πρεπει να κοιταμε σφερικα την προσωπικοτητα του ατομου.
 

apoc

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
17.705
Κριτικές
30
Like
393
Πόντοι
3.115
Να ζητησω τιμωρια καποιου απο τους μοντ? Ποτέ.
Και επειδη ακριβως πολλές φορες οι μοντ απο μονοι τους τιμωρουν καποια ποσταρισματα, και βαρεθηκα να ακουω μετα οτι το προκαλεσα εγω, λεω εκ των προτερων οτι δεν θελω να τιμωρηθει ο συγκεκριμενος.

Αυτο σημαινει "κλαιγομαι στους μοντ"?
Ειπαμε δεν ειστε και πολυ εξυπνοι μερικοι, αλλά αυτο παραπαει.
Αμα μιουταριστει ο τουμπανος θα σε θεωρησω υπευθηνο.
Το εχει ηδη πατησει...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom