Νέα

Κυριάκος Μητσοτάκης-ΝΔ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα stekas72
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 98K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

tramountana

Σεβαστός
Εγγρ.
2 Φεβ 2010
Μηνύματα
76.754
Κριτικές
2
Like
2.724
Πόντοι
1.306
παπαρολογιες
δεν βλεπω διδακτορικο,αφου με τις γνωριμιες της αγιας οικογενειας θα μπορουσε να παρει ενα(πλακας
βεβαια).
Βλεπω οτι σπουδασε κοινωνικες επιστημες και στην συνεχεια εργαστικε σαν οικ αναλυτης στην
CHASE?αυτο δεν δενει ισως μαθητευομενος να ηταν
Δεν βλεπεω ουτε αξιολογες σπουδες αλλα ουτε και επαγγελματικη επιτυχια..

μας βάζεις ένα απόσπασμα του δικού σου βιογραφικού να δούμε πως είναι οι επιτυχημένοι ?
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.465
Κριτικές
1
Like
32.476
Πόντοι
8.006
Στο παρελθον εχει υπαρξει φορα που καποιος αναφερθηκε στη μανα μου, και ο μοντ που παρακολουθουσε εριξε μιουταρισμα χωρις εγω να πατησω το ρουφιανοκουμπο.
Και μετα βαρεθηκα να εξηγω σε ολους οτι εγω δεν ζητησα την τιμωρια κανενος.

Προλαβαινω λοιπον και δημοσια ΠΑΡΑΚΑΛΩ τον μοντ που παρακολουθει (αν παρακολουθει) να ΜΗΝ μιουταρει το νικ Kostas Toumpanos, επειδη εχω σκυλοβαρεθει μετα να εξηγω στον καθε ηλιθιο οτι δεν εχω αναμιξη στο μιουταρισμα.

Ελπιζω να εισακουστω.
 

leonoro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
14.483
Like
11
Πόντοι
166
παπαρολογιες
δεν βλεπω διδακτορικο,αφου με τις γνωριμιες της αγιας οικογενειας θα μπορουσε να παρει ενα(πλακας
βεβαια).
Βλεπω οτι σπουδασε κοινωνικες επιστημες και στην συνεχεια εργαστικε σαν οικ αναλυτης στην
CHASE?αυτο δεν δενει ισως μαθητευομενος να ηταν
Δεν βλεπεω ουτε αξιολογες σπουδες αλλα ουτε και επαγγελματικη επιτυχια..

CEO
NBG Venture Capital
1999 – 2003 (4 years)|Greece

Founded NBG Venture Capital, the private equity and venture capital subsidiary of the National Bank of Greece. Managed Euro 90 mil. and executed transactions in Greece and the Balkans.

 

rouKoun13

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιαν 2010
Μηνύματα
3.562
Κριτικές
2
Like
60
Πόντοι
16
ρε μαν προσπαθεις να εξηγησεις στον μεγαλυτερο μαλακα παγκοσμιως τι ακριβως;
Ο ανθρωπος δεν νοιωθει.
ελα να πεφτει και ο μυθος των αυτοκτονιων

Ως πρώτη αιτία καταγράφονται και το 2013 και το 2014, τα ψυχολογικά προβλήματα (64 θάνατοι το 2013, 55 θάνατοι το 2014), ενώ ακολουθούν τα οικονομικά προβλήματα (όμως, το 2014, σημειώνεται μείωση των αυτοκτονιών από τη συγκεκριμένη αιτία: 43 το 2013 και 25 το 2014).
Αναφορικά με το επάγγελμα, σε αντίθεση με το 2013 που ήταν υψηλά οι αυτοαπασχολούμενοι, το 2014 είναι σε υψηλά επίπεδα οι συνταξιούχοι, η ομάδα με τα ανώτερα επαγγελματικά στελέχη και επαγγελματίες, και ακολουθούν οι αυτοαπασχολούμενοι και οι ανειδίκευτοι εργάτες.


Πηγή: Follow us: @skaigr on Twitter | skaigr on Facebook
 

KostasToumpanos

Μέλος
Εγγρ.
15 Φεβ 2014
Μηνύματα
988
Like
110
Πόντοι
6
Στο παρελθον εχει υπαρξει φορα που καποιος αναφερθηκε στη μανα μου, και ο μοντ που παρακολουθουσε εριξε μιουταρισμα χωρις εγω να πατησω το ρουφιανοκουμπο.
Και μετα βαρεθηκα να εξηγω σε ολους οτι εγω δεν ζητησα την τιμωρια κανενος.

Προλαβαινω λοιπον και δημοσια ΠΑΡΑΚΑΛΩ τον μοντ που παρακολουθει (αν παρακολουθει) να ΜΗΝ μιουταρει το νικ Kostas Toumpanos, επειδη εχω σκυλοβαρεθει μετα να εξηγω στον καθε ηλιθιο οτι δεν εχω αναμιξη στο μιουταρισμα.

Ελπιζω να εισακουστω.

Ο μοντ μπορεί να δει τους πρώτους χαρακτηρισμούς σου και θα καταλάβει ποιον θα κάνει μιούτ..

Μίλα καλύτερα απλά
 

apoc

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
17.705
Κριτικές
30
Like
393
Πόντοι
3.115
μας βάζεις ένα απόσπασμα του δικού σου βιογραφικού να δούμε πως είναι οι επιτυχημένοι ?
Γιατι να σου βαλει ρε μαλακα κατεβαινει για πρωθυπουργος? Αντε μαλακα στριβε απο εδω που εχεις αποψη για ολα τσιπουροστραπονιασμενε...!
 

tramountana

Σεβαστός
Εγγρ.
2 Φεβ 2010
Μηνύματα
76.754
Κριτικές
2
Like
2.724
Πόντοι
1.306
ελα να πεφτει και ο μυθος των αυτοκτονιων

Ως πρώτη αιτία καταγράφονται και το 2013 και το 2014, τα ψυχολογικά προβλήματα (64 θάνατοι το 2013, 55 θάνατοι το 2014), ενώ ακολουθούν τα οικονομικά προβλήματα (όμως, το 2014, σημειώνεται μείωση των αυτοκτονιών από τη συγκεκριμένη αιτία: 43 το 2013 και 25 το 2014).
Αναφορικά με το επάγγελμα, σε αντίθεση με το 2013 που ήταν υψηλά οι αυτοαπασχολούμενοι, το 2014 είναι σε υψηλά επίπεδα οι συνταξιούχοι, η ομάδα με τα ανώτερα επαγγελματικά στελέχη και επαγγελματίες, και ακολουθούν οι αυτοαπασχολούμενοι και οι ανειδίκευτοι εργάτες.


Πηγή: Follow us: @skaigr on Twitter | skaigr on Facebook

αει παραπέρα ρε... αφού το λέει ο καθόλα έγκριτος μαλάκας τούμπανος έτσι θα είναι...  :grin:
 

jhonny64

Σεβαστός
Εγγρ.
31 Μαρ 2007
Μηνύματα
67.517
Like
2.738
Πόντοι
1.306
10.000 κόσμος σε 5 χρόνια είναι ένας φαρμακοτρύφτης???? όταν πολλές αυτοκτονίες δηλώθηκαν ως ατυχήματα για ευνόητους λόγους.. ο πραγματικός αριθμός είναι υπερδιπλάσιος!!!

ρε τουμπανε σοβαρεψου και συ
 

apoc

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
17.705
Κριτικές
30
Like
393
Πόντοι
3.115
Στο παρελθον εχει υπαρξει φορα που καποιος αναφερθηκε στη μανα μου, και ο μοντ που παρακολουθουσε εριξε μιουταρισμα χωρις εγω να πατησω το ρουφιανοκουμπο.
Και μετα βαρεθηκα να εξηγω σε ολους οτι εγω δεν ζητησα την τιμωρια κανενος.

Προλαβαινω λοιπον και δημοσια ΠΑΡΑΚΑΛΩ τον μοντ που παρακολουθει (αν παρακολουθει) να ΜΗΝ μιουταρει το νικ Kostas Toumpanos, επειδη εχω σκυλοβαρεθει μετα να εξηγω στον καθε ηλιθιο οτι δεν εχω αναμιξη στο μιουταρισμα.

Ελπιζω να εισακουστω.
Παλι ρε παπαρα κλαις στους μοντ? αχχχαχαχαχαχαχχαχα και μετα λες τους αλλους παιδακι...
 

tramountana

Σεβαστός
Εγγρ.
2 Φεβ 2010
Μηνύματα
76.754
Κριτικές
2
Like
2.724
Πόντοι
1.306
Ο μοντ μπορεί να δει τους πρώτους χαρακτηρισμούς σου και θα καταλάβει ποιον θα κάνει μιούτ..

Μίλα καλύτερα απλά

βρε αει σύρε και γαμίσου νούμερο μην σε πάρει ο διάολος...

μα τον μωχαμέτη την επόμενη φορά που θα πιάσεις μάνα στο πληκτρολόγιο θα σε ξεσκίσω...
 

KostasToumpanos

Μέλος
Εγγρ.
15 Φεβ 2014
Μηνύματα
988
Like
110
Πόντοι
6

rouKoun13

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιαν 2010
Μηνύματα
3.562
Κριτικές
2
Like
60
Πόντοι
16
αει παραπέρα ρε... αφού το λέει ο καθόλα έγκριτος μαλάκας τούμπανος έτσι θα είναι...  :grin:
μα ειμαι και εγω μαλακας.
Δεν ελαβα υπ'οψιν τις αυτοκτονιες που τα σκηνοθετουν ως ατυχηματα.
Χιλια συγνωμη.
 

tramountana

Σεβαστός
Εγγρ.
2 Φεβ 2010
Μηνύματα
76.754
Κριτικές
2
Like
2.724
Πόντοι
1.306

Διάβασε ρε γελοίε και ο κάθε χαρακτηρισμός σου απευθύνετε στο ζώο που σε μεγάλωσε έτσι

Θα σε μάθω να μιλάς εγώ....  

ααα τα λέει ο Γιάνναρος αυτά ???


αυτός που έφυγε νύχτα από την πίσω πόρτα που τον πέταξε η ΠΦΑ κυβέρνηση...

αει γαμίσου γελοίε...
 

apoc

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
17.705
Κριτικές
30
Like
393
Πόντοι
3.115
βρε αει σύρε και γαμίσου νούμερο μην σε πάρει ο διάολος...

μα τον μωχαμέτη την επόμενη φορά που θα πιάσεις μάνα στο πληκτρολόγιο θα σε ξεσκίσω...
Τραβα ρε να σου σκισει κανενα πακι το πουστροστρινγκ σου μαλακα ε μαλακα που θυχτηκες...!
 

KostasToumpanos

Μέλος
Εγγρ.
15 Φεβ 2014
Μηνύματα
988
Like
110
Πόντοι
6
βρε αει σύρε και γαμίσου νούμερο μην σε πάρει ο διάολος...

Όποτε γουστάρεις τα λέμε απο κοντά μωρή λουμπίνα που πουλάς μαγκιά πίσω απο το pc σου

Απο κοντά θα δεις τον ίδιο τον διάολο, να σε μάθω να μιλάς πιτσιρίκο
 

democrat

Σεβαστός
Εγγρ.
23 Δεκ 2006
Μηνύματα
1.873
Κριτικές
11
Like
10
Πόντοι
2.007
CEO
NBG Venture Capital
1999 – 2003 (4 years)|Greece

Founded NBG Venture Capital, the private equity and venture capital subsidiary of the National Bank of Greece. Managed Euro 90 mil. and executed transactions in Greece and the Balkans.

αυτο ηταν ρουσφετι του Σημιτη
Ακομα γελανε και κλαινε με τα λεφτα που καηκαν απο τις θερμοκοιτηδες του Κουλη.
--------------------------------------------------------------------------------
Νομιζω οτι ο Κυριακος ακολουθησε την πεπατημενη της καστας των παιδιων πολιτικων οικογενειων
πασαλειματα απο δω και κει με τελικο σκοπο να μπουν στην οικογενειακη επιχειρηση,δηλ το
πολιτικο μαγαζι στα 30+
Αμφιβαλω αν αυτος ανθρωπος θα μπορουσε να μπει σε ελληνικο ΑΕΙ.
 

tramountana

Σεβαστός
Εγγρ.
2 Φεβ 2010
Μηνύματα
76.754
Κριτικές
2
Like
2.724
Πόντοι
1.306
η γραφικότης ορισμένων ξεπερνά τα όρια της γελοιότητας και του απλού αυνανισμού

«Δεν ξέρω με ποιον τρόπο κάποιος μπορεί να εξηγήσει αυτό που συνέβη. Πολλά άτομα προσπάθησαν να αυτοκτονήσουν, αλλά τους έσωσαν, ενώ δέκα χιλιάδες έχουν ήδη πεθάνει», σημειώνει ο διοικητής του Ελπίς που πρόσφατα έχασε τον γιο του όταν εκείνος αποφάσισε να βάλει τέλος στη ζωή του πέφτοντας στις γραμμές του μετρό.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom