Νέα

Κυριάκος Μητσοτάκης-ΝΔ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα stekas72
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 97K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 23 άτομα (5 μέλη και 18 επισκέπτες)

celebre

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2019
Μηνύματα
18.449
Like
20.280
Πόντοι
6.056
Α είσαι μιλφολάγνος όχι πιπινολάγνος :confused::tooth:
:coffee::confused::confused::confused:
maxresdefault.jpg
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.466
Κριτικές
1
Like
32.470
Πόντοι
8.006
Μεχρι να ανεβάσεις αποδείξεις θα τσαμπουναει μαλακίες οτι λες παραμυθια
Μολις ανεβάσεις αποδείξεις αρχιζει να παιζει φλογερα και γραφει λες και ειναι το πρωτο του μηνυμα ..

Τουλαχιστον οσοι πουλαγαν αμφισβήτηση με τόσο σθενος οταν ετρωγαν τις αποδειξεις στην μάπα το βουλωναν για λιγο καιρό μεχρι να ξεχαστει το θεμα και επανερχόντουσαν στο άσχετο..
Αυτοι βεβαια ειχαν και λιγο τσιπα , εστω και αν το επαιζαν "ιστορία"..
Αντι να αναλύεις με τοση ζέση τα δικα μου λεγομενα, θα εβρισκα πιο λογικο να εκφρασεις καμια απορια πώς εγραψε ο αλλος οτι οφειλει εισφορα αλληλλεγγυης που εχει καταργηθει. Αλλά γι αυτο το ζητημα ειναι απλως Παρασκευή, εσενα σε νοιαζει να αφιερωσεις δεκα ποσταρισματα γιατι δεν αποδεχθηκα την προκληση για να διαγραφω, καλός είσαι και του λόγου σου και μου έκανες και τον φιλο
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.466
Κριτικές
1
Like
32.470
Πόντοι
8.006
Λογικα θα ειχα....συμψηφισμός δεν γινεται?
"Λογικά" θα ειχες συμψηφισμο...αλλά δεν ξερεις.
"Λογικά"...θα εκανε λαθος ο λογιστης για την εισφορά αλληλλεγγυης....
Τα φίδια τα δικα μου σε πειραξανε, καθε τοσο κατι βγαινει λαθος
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.466
Κριτικές
1
Like
32.470
Πόντοι
8.006
Στον καφετζη φίλο του Αλεξ να κανονίσουμε να το ανοιξουμε
Που με Κουλη ξεχρέωσε τα παντα και ειναι στο τσακ για να κανει το καφενειο αλυσίδα φρανσαιζ ωστε σε λιγα χρόνια να του παιρνουν τσιμπουκια και τα starbucks
Ναι τύπε, σε εσας φανηκε παραξενο οτι ο πατερας μου ειχε 600 ευρω επιδοτηση στη ΔΕΗ, οταν ομως ο αλλος εγραψε οτι οφειλει την εισφορα που εχει καταργηθει, κάνετε τα κορόιδα.
 

dantedmc

Μέγας
Εγγρ.
1 Νοε 2017
Μηνύματα
11.567
Κριτικές
3
Like
11.123
Πόντοι
3.936
"Λογικά" θα ειχες συμψηφισμο...αλλά δεν ξερεις.
"Λογικά"...θα εκανε λαθος ο λογιστης για την εισφορά αλληλλεγγυης....
Τα φίδια τα δικα μου σε πειραξανε, καθε τοσο κατι βγαινει λαθος
Λεγε ρε χασοδικη εαν την ποσταρω την δηλωση θα παρεις το ΜΠΟΥΛΟ παλιο ΜΠΡΟΥΣΤΗ?
 

Βασιλοφρων13

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Φεβ 2014
Μηνύματα
34.664
Like
5.976
Πόντοι
1.406
Αντι να αναλύεις με τοση ζέση τα δικα μου λεγομενα, θα εβρισκα πιο λογικο να εκφρασεις καμια απορια πώς εγραψε ο αλλος οτι οφειλει εισφορα αλληλλεγγυης που εχει καταργηθει. Αλλά γι αυτο το ζητημα ειναι απλως Παρασκευή, εσενα σε νοιαζει να αφιερωσεις δεκα ποσταρισματα γιατι δεν αποδεχθηκα την προκληση για να διαγραφω, καλός είσαι και του λόγου σου και μου έκανες και τον φιλο
Δεν υπαρχουν φιλοι,ολοι το κακο μας θελουνε :confused: ΜΟΝΟ Κουλης :worship::worship::worship:
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.466
Κριτικές
1
Like
32.470
Πόντοι
8.006
Από πού κι ως πού αυτο ειναι ΕΝΦΙΑ?
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Λεγε ρε χασοδικη εαν την ποσταρω την δηλωση θα παρεις το ΜΠΟΥΛΟ παλιο ΜΠΡΟΥΣΤΗ?
Ανοιξε μας την καρδια σου τύπε. Πες μας πως απεκτησες ακινητα 3 εκατομμυριων ευρω και οφειλεις ΕΝΦΙΑ 10 χιλιαρικα. Πες μας πώς οφειλεις εισφορα αλληλεγγυης που εχει καταργηθει. Περιμενουμε με ενδιαφερον
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.466
Κριτικές
1
Like
32.470
Πόντοι
8.006
Που πήγε ο χασοδικης?????
Λεπτό δεν κάνεις χωρις εμενα ε? Εχουμε και δουλειες ρε φιλε
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

3 εκατομμυρίων ακίνητα , έχουν ΕΝΦΙΑ 10 χιλιάρικα Αλεξούκο ;;
Σε τι αντικειμενικη αξια αντιστοιχουν τα 10 χιλιαρικα τύπε? Για πες. 2 εκατομμυρια?
 

dantedmc

Μέγας
Εγγρ.
1 Νοε 2017
Μηνύματα
11.567
Κριτικές
3
Like
11.123
Πόντοι
3.936
Από πού κι ως πού αυτο ειναι ΕΝΦΙΑ?
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Ανοιξε μας την καρδια σου τύπε. Πες μας πως απεκτησες ακινητα 3 εκατομμυριων ευρω και οφειλεις ΕΝΦΙΑ 10 χιλιαρικα. Πες μας πώς οφειλεις εισφορα αλληλεγγυης που εχει καταργηθει. Περιμενουμε με ενδιαφερον

Ναι τύπε, σε εσας φανηκε παραξενο οτι ο πατερας μου ειχε 600 ευρω επιδοτηση στη ΔΕΗ, οταν ομως ο αλλος εγραψε οτι οφειλει την εισφορα που εχει καταργηθει, κάνετε τα κορόιδα.
Οταν σου ζητησαμε τον λογαριασμο ειπες οτι δεν θα τον βαλεις γιατι και να τον ανεβάσεις τότε θα τον αμφισβητησουμε και ειναι τσαμπα κοπος ΓΙΑ ΣΕΝΑ.

Και ΣΕ ΠΡΟΚΑΛΩ ΛΟΙΠΟΝ. ΕΑΝ ΑΝΕΒΑΣΩ ΤΗΝ ΔΗΛΩΣΗ ΘΑ ΔΙΑΓΡΑΦΕΙΣ?
 
  • Like
Αντιδράσεις: RETRO

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.466
Κριτικές
1
Like
32.470
Πόντοι
8.006
Οταν σου ζητησαμε τον λογαριασμο ειπες οτι δεν θα τον βαλεις γιατι και να τον ανεβάσεις τότε θα τον αμφισβητησουμε και ειναι τσαμπα κοπος ΓΙΑ ΣΕΝΑ.

Και ΣΕ ΠΡΟΚΑΛΩ ΛΟΙΠΟΝ. ΕΑΝ ΑΝΕΒΑΣΩ ΤΗΝ ΔΗΛΩΣΗ ΘΑ ΔΙΑΓΡΑΦΕΙΣ?
Σου ζητησε κανενας να ανεβασεις τη δηλωση? Οχι βεβαια, δεν εχω καμια διαθεση να διαγραφω. Εβαλα κανενα στοιχημα και δεν το θυμαμαι? Εσυ κοιτα να ξεκαθαρισεις γιατι οφειλεις κατι που δεν ισχυει.
 

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
13.600
Like
17.726
Πόντοι
3.656
Σε τι αντικειμενικη αξια αντιστοιχουν τα 10 χιλιαρικα τύπε? Για πες. 2 εκατομμυρια?
Αν θυμάμαι καλά , χωρίς να κοιτάξω , πολύ κάτω από 2.5 τύπε. Ίσως σκάρτα 2 ... και βγάλε μάλλον ....

Ας με διορθώσουν αν κάνω λάθος.
 

dantedmc

Μέγας
Εγγρ.
1 Νοε 2017
Μηνύματα
11.567
Κριτικές
3
Like
11.123
Πόντοι
3.936
3 εκατομμυρίων ακίνητα , έχουν ΕΝΦΙΑ 10 χιλιάρικα Αλεξούκο ;;
Γάμησε τον τον μαλάκα ρε.

Είναι καραγκιόζης.


Εχω ακινητη περιουσια ρε ΒΛΑΚΑ. Τον μεγαλυτερο ΕΝΦΙΑ τον εχει επαγγελματικο ακινητο το οποιο ειναι ΚΛΕΙΣΤΟ ΜΗ ΗΛΕΚΤΡΟΔΟΤΟΥΜΕΝΟ
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.466
Κριτικές
1
Like
32.470
Πόντοι
8.006
Το μονο που ανεβασες βεβαια, ειναι ενα ποσο οφειλής 10.800 εκτος ρυθμισης. Φυσικα αποκλειεται να ειναι ΕΝΦΙΑ, γιατι δεν εχει καταστει ακομη ολο ληξιπροθεσμο. Μας εχεις τρελανει στην μπαρούφα, και πρεπει εγω να διαγραφω. Και ο αλλος ο σαχλαμάρας ο νίπλης φυσικα δεν παιρνει χαμπαρι τιποτα απο αυτα, μονο εγω τον απασχολω
 

dantedmc

Μέγας
Εγγρ.
1 Νοε 2017
Μηνύματα
11.567
Κριτικές
3
Like
11.123
Πόντοι
3.936
Σου ζητησε κανενας να ανεβασεις τη δηλωση? Οχι βεβαια, δεν εχω καμια διαθεση να διαγραφω. Εβαλα κανενα στοιχημα και δεν το θυμαμαι? Εσυ κοιτα να ξεκαθαρισεις γιατι οφειλεις κατι που δεν ισχυει.
Αφου κοπτεσαι λοιπον βαλε το στοιχηματακι.

Αφου εισαι σιγουρος και ανεβασες κ το φιδακι.

ΣΕ ΠΡΟΚΑΛΩ..
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.466
Κριτικές
1
Like
32.470
Πόντοι
8.006
Αν θυμάμαι καλά , χωρίς να κοιτάξω , πολύ κάτω από 2.5 τύπε. Ίσως σκάρτα 2 ... και βγάλε μάλλον ....

Ας με διορθώσουν αν κάνω λάθος.
Τα οποια ΔΕΝ κληρονομησε, αλλά απεκτησε μονος κατα δηλωση του.
Με εισοδημα 25 χιλιαρικα φετινο.
Και οφειλει εισφορα που εχει καταργηθει.
Και εχει ΕΝΦΙΑ 10 χιλιαρικα ηδη, χωρις να ειναι ολο ληξιπροθεσμο.
Και δεν θυμαται αν εχει συμψηφισμο απο περσι.

Ναι τύπε, ολα αυτα ειναι συμπτωσεις, μονο αν πω εγω κατι ξερετε να κανετε αναλυσεις, εδω τα τερατα περνανε μπροστα σας αλλά δεν τρεχει καστανο
 

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
13.600
Like
17.726
Πόντοι
3.656
Αν θυμάμαι καλά από μνήμης .... ασήμαντα οικογενειακά 3όροφα , 2όροφα κτλ .... λέμε με οροφοδιαμερίσματα .... όχι πολυκατοικίες γίγαντες , δηλαδή συνολικά τετραγωνικά κάπου 350 με 400 βγάζουν ΕΝΦΙΑ κάπου 2.5 χιλιάρικα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom