Νέα

Κυριάκος Μητσοτάκης-ΝΔ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα stekas72
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 97K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 33 άτομα (8 μέλη και 25 επισκέπτες)

CLOSER822

Σπουδαίος
Εγγρ.
23 Ιουν 2008
Μηνύματα
24.941
Like
11.166
Πόντοι
2.606
Με αυτά περνάς παντού καλά. Και έχει δίκιο ο Alex71. Στη μεσαία τάξη εντάσσονται άνθρωποι με 25000 εισόδημα κι ας είναι οικογενειακό. Στην Ελλάδα ζούμε αυτά είναι τα μεγέθη.
με 25 στην ελλαδα ,αλλα 25 οχι να τσονταρει ο παππους η γιαγια το σοι ,η να μαζευεις μαυρελια ,απλα υπαρχεις.......Οταν γραφουμε για οικογενειες δεν μιλαμε προφανως για αντρα και γυναικα....ΞΕΡΕΤΕ ΟΙ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΕΣ ΕΧΟΥΝ ΚΑΙ ΠΑΙΔΙΑ ΚΑΙ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΕΧΟΥΝ ΥΠΟΧΡΕΩΣΕΙΣ...ΠΟΛΛΕΣ ΥΠΟΧΡΕΩΣΕΙΣ!
 

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
13.594
Like
17.716
Πόντοι
3.656
Με αυτά περνάς παντού καλά. Και έχει δίκιο ο Alex71. Στη μεσαία τάξη εντάσσονται άνθρωποι με 25000 εισόδημα κι ας είναι οικογενειακό. Στην Ελλάδα ζούμε αυτά είναι τα μεγέθη.


To καλά , είναι σχετικό . Αν το σπίτι που έχουν , δεν είναι μεγάλο , το συντηρούν άνετα και έχουν θέρμανση , βασική τουλάχιστον
και κλιματισμό το καλοκαίρι . Αν είναι μεγάλο και έχει κήπο , δεν ζεσταίνεται όπως προ κρίσης .... ούτε βάζεις κλιματισμό όπως προ κρίσης ....
ΚΑΙ ΑΠΟΓΕΙΩΣΗΣ ΤΩΝ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΩΝ ΡΕΥΜΑΤΟΣ ΑΡΧΕΣ 2022 ....

Μπορούν να μην τρώνε σκουπίδια ετικέτας και να τρώνε και κρέας που και που ... και κανά ψαρικό .....
Και να συντηρούν αυτοκίνητα .... μέχρι 1800cc , ειδικά αν είναι παλιά ... και να τα κυκλοφορούν ...........


Και συντηρητικές διακοπές, ελλάδα ... είτε σε εξοχικό .... είτε σε ρεντ ρουμ ....


ΔΕΝ ΣΥΖΗΤΑΜΕ ΓΙΑ ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΑ ....
Δεν συζητάμε για ταξίδια εξωτερικό ....
Δεν συζητάμε για ταξίδια 3μερα και ΣΚ ....
Δεν συζητάμε για μπουζούκια .... θέατρα ..... όπερες ....

Δεν συζητάμε για ακριβά ρούχα ..... ειδικά γυναικεία .... ΜΕ ΤΙΠΟΤΕ ΟΜΩΣ .....


Δεν συζητάμε για ιδιωτικά σχολεία .....
 
OP
OP
stekas72

stekas72

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
22.251
Κριτικές
3
Like
1.423
Πόντοι
566

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
13.594
Like
17.716
Πόντοι
3.656
Σε αρκετές χώρες εντός και εκτός ΕΕ ρε μπαγλαμά .... ψεύτη σαν τον αρχηγό σου δεν είδα πουθενά!!!
εκτός Ε.Ε. πήγες αλβανία και σκόπια ρε σούργελο ..... πέραν του ατλαντικού .... ειρηνικό .... δεν τα έχεις δει ούτε στο youtube ....

εκτός από τη λάτζα στη μελβούρνη που ζούσες .....
 

resp

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.569
Like
6.197
Πόντοι
2.356
με 25 στην ελλαδα ,αλλα 25 οχι να τσονταρει ο παππους η γιαγια το σοι ,η να μαζευεις μαυρελια ,απλα υπαρχεις.......Οταν γραφουμε για οικογενειες δεν μιλαμε προφανως για αντρα και γυναικα....ΞΕΡΕΤΕ ΟΙ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΕΣ ΕΧΟΥΝ ΚΑΙ ΠΑΙΔΙΑ ΚΑΙ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΕΧΟΥΝ ΥΠΟΧΡΕΩΣΕΙΣ...ΠΟΛΛΕΣ ΥΠΟΧΡΕΩΣΕΙΣ!
Το ξέρουμε φίλε μου. Κι εγώ έχω οικογένεια. Κι οι περισσότεροι γύρω μου. Δυστυχώς αυτά είναι τα μεγέθη. Εγώ δεν είπα ότι δεν είναι μεροδούλι-μεροφάι. Αλλά με 25.000 καθαρά ανήκεις στη μεσαία τάξη.
 

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
13.594
Like
17.716
Πόντοι
3.656
Το ξέρουμε φίλε μου. Κι εγώ έχω οικογένεια. Κι οι περισσότεροι γύρω μου. Δυστυχώς αυτά είναι τα μεγέθη. Εγώ δεν είπα ότι δεν είναι μεροδούλι-μεροφάι. Αλλά με 25.000 καθαρά ανήκεις στη μεσαία τάξη.


Και ζεις πολύ χειρότερα από το 2008 .....
 

CLOSER822

Σπουδαίος
Εγγρ.
23 Ιουν 2008
Μηνύματα
24.941
Like
11.166
Πόντοι
2.606
Ρε Λάκη, μου σπαράζεις την καρδιά!

1.500€ ΕΝΦΙΑ για το σπίτι;
700€ ΕΝΦΙΑ για το εξοχικό;
4.000€ για πετρέλαιο;

Οχι ρε πούστη μου, τον 20ό αιώνα δεν μπορεί να ζουν κάτω από τέτοιες συνθήκες.
Άνθρωποι είναι, όχι ζώα.
Στείλε ρε ένα IBAN, κάτι να τσοντάρουμε και εμείς να σωθούν οι άνθρωποι.
Κι αν δεν έχουμε λεφτά δεν πειράζει... ένα πακέτο μακαρόνια... μια αγκαλιά... :confused:
Το 1500 ενφια για σπιτι ειναι εξωπραγματικο? το να δινεις 700 για ενα μετριο εξοχικο καπου σε ενα παραλιακο μερος της χωρας ειναι καποια υπερβολη ως νουμερο?το τετραχιλιαρο για θερμανση συνολικα (χειμωνα καλοκαιρι και στα δυο αυτα σπιτια) ειναι καποιο ξωπραγματικο νουμερο?
Για να καταλαβω ,κουβεντιαζουμε σε καποια σοβαρη βαση η λεμε χαζομαρες για να εμπλουτισουμε το νημα με τα "ναυαγια"....
 
OP
OP
stekas72

stekas72

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
22.251
Κριτικές
3
Like
1.423
Πόντοι
566
χαζούλη Τέλη πονάς;;;;; κάτσε να δεις τι πουτσα σας περιμένει 21/5 ....
 

CLOSER822

Σπουδαίος
Εγγρ.
23 Ιουν 2008
Μηνύματα
24.941
Like
11.166
Πόντοι
2.606
Το ξέρουμε φίλε μου. Κι εγώ έχω οικογένεια. Κι οι περισσότεροι γύρω μου. Δυστυχώς αυτά είναι τα μεγέθη. Εγώ δεν είπα ότι δεν είναι μεροδούλι-μεροφάι. Αλλά με 25.000 καθαρά ανήκεις στη μεσαία τάξη.
μαλλον μπερδευεις τα πραγματα....και βεβαια δεν ειναι μεσαια ταξη......μεσαια ταξη στην ελλαδα το 2023 αν δεν μπαινει στο σπιτι ενα ταληρακι και πανω το μηνα δεν εισαι για κανενα λογο....απο τρια εως πεντε εισαι μικρομεσαιος .....και απο τρια και κατω εισαι κλαυτα χαραλαμπε......δεν βαζω καν στην εξισωση οικογενειες που την βγαζουν με 1,5 μαξ 2 το μηνα και δυστυχως ειναι παρα πολλες ...οι ανθρωποι αυτοι ειναι φακιρηδες κανονικοι -οχι σαν τους ινδους τους γιαλαντζι-.....οσο βεβαια για το κομματι που την βγαζει με 1,5 και κατω το μηνα ,απλα δεν υπαρχουν λογια.....τα χει γραψει ολα στους αθλιους ο ουγκω !
 
Εγγρ.
24 Μαρ 2022
Μηνύματα
10.000
Κριτικές
30
Like
20.550
Πόντοι
8.846
Πιο ανεκδοτο απο καποιους βουλευτες δεινοσαυρους της ΝΔ δεν ειναι παντως. Ουτε και κατι γλαστρες τριτοτεταρτους βουλευτες μικρων νομων που μιλανε στη βουλη συνολικα 4 φορες σε ολη τους τη θητεια και αυτο σε κατι επιτροπες για ασημαντα θεματα, μετα τα μεσανυχτα προπαραμονη Χριστουγεννων με 5 ατομα συνεδριαση
Τα αρθρα που εχει γραψει ο Τζημερος και οι γενικοτερες του θεσεις ειναι Κινεζικα για τους αλλους βουλευτες. Καθε του αρθρο μοιαζει με διδακτορικο του Χαρβαρντ και μιλαει παντα με αριθμους.
Το οτι με το 1% που παιρνει του αναλογουνε 3 εδρες στη Βουλη, αλλα τα μεγαλα κομματα εχουν φροντισει να τους τις κλεψουν με τον νομο περι ελαχιστου 3% δε θα με κανει με κανεναν τροπο να υποστηριξω την κλοπη αυτη...
Τζημερο λοιπον και οποιος θελει να βγει, μου ειναι αδιαφορο αν ειναι αλλος
Ουσιαστικα ο πολιτικος που ψηφιζω κερδιζει εδρα, αλλα του την κλεβει καποιος τριτοτεταρτος αγνωστος βουλευτης μεγαλου κομματος.
Θελω οταν γερασω να θυμαμαι οτι ψηφιζα αυτον με τις καλυτερες αποψεις και πλανο για τη χωρα μου και οχι καποιον αβουλο καραγκιοζη "ΝΑΙ ΣΕ ΟΛΑ"
προσωπικά συμφωνώ με τις περισσότερες από τις απόψεις του τζήμερου.
μην ξεχνάς όμως ότι πολιτική είναι η τέχνη του εφικτού, άλλο το τι πρέπει και άλλο το τι είναι εφικτό να εφαρμοσθεί.
πάντως θα τον ήθελα στη βουλή, είναι τραγικό να βλέπουμε βελόπουλους, γιάνιδες και κουτσούμπες και να μένει εκτός μια φωνή σύγχρονης λογικής...
 
Τελευταία τροποποίηση:

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
13.594
Like
17.716
Πόντοι
3.656
Το 1500 ενφια για σπιτι ειναι εξωπραγματικο? το να δινεις 700 για ενα μετριο εξοχικο καπου σε ενα παραλιακο μερος της χωρας ειναι καποια υπερβολη ως νουμερο?το τετραχιλιαρο για θερμανση συνολικα (χειμωνα καλοκαιρι και στα δυο αυτα σπιτια) ειναι καποιο ξωπραγματικο νουμερο?
Καταλαβαίνεις για τι ζωή μιλάνε τα άτομα ;
Σου λένε αν το σπίτι είναι παραπάνω από 65τμ του 1978 στο πολύδροσο (ΕΝΦΙΑ=250€)
και το εξοχικό παραπάνω από αυθαίρετο με ελενίτ στη σαλαμίνα ...

ΕΙΣΑΙ ΠΛΟΥΣΙΟΣ ....

Για θέρμανση .... λένε για τα 65τμ του 1978 ... να ανάβεις κανένα 12.000btu μία ώρα προ του ύπνου .... με νυχτερινό ωράριο ....
ΑΛΛΙΩΣ ΕΙΣΑΙ ΠΛΟΥΣΙΟΣ ....

Μπάνιο .... να πλένεις τον κώλο σου κάθε σάββατο ........
τι θέμε τώρα αφού ... να ανάβεις ηλεκτρικό το χειμώνα, το βράδυ , που δεν έχει ζεστάνει ο ηλιακός ;;;
ΠΟΙΟΙ ΕΙΜΑΣΤΕ .... Ο ΤΡΑΜΠ ;;; Αυτά είναι για ολιγάρχες !

Άσε που αν δεν τρως πολύ δεν χέζεις και συχνά .... γιατί να πλύνεις τον κώλο σου χωρίς χέσιμο ......
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.466
Κριτικές
1
Like
32.470
Πόντοι
8.006
Ναι αλλα αυτο συμβαινει επειδη γινεται ΚΛΟΠΗ της εδρας του βουλευτη που ψηφιζω.
Δημοκρατια σημαινει πως δεδομενου οτι εχουμε 300 βουλευτες, αν ψηφιζουν 3.000.000 ατομα, με 10.000 ψηφους κερδιζεις εδρα. Οι φωστηρες ομως φροντισαν εαν ο δικος μου παρει 29.000 ψηφους, να του κλεβουν την εδρα και να τη δινουν σε καποιον που πηρε...2000 ψηφους
Καλο ε;
Ακομα ομως και να παρουμε αυτο ως δεδομενο, ψηφιζω εχοντας την μαθηματικη πιθανοτητα να παθουν επιφοιτηση ακομα 20000 συμπολιτες μου και να δουμε καποιον που αξιζει επιτελους στη Βουλη και οχι καποιους ακομα αχυρανθρωπους "ΝΑΙ ΣΕ ΟΛΑ"
Oι "φωστηρες" φροντισαν να μπορει να βγαινει και κυβερνηση απο τις εκλογες.
Οριστε, εχουμε απλη αναλογικη. Αυτοι που την ψηφισαν και την πρεσβευουν, γιατι δεν μπορουν να συνεργασθούν? Θα ψηφιζουμε απλη αναλογικη χωρις να μπορούμε να την εφαρμόσουμε? Για ποιο λογο?
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.466
Κριτικές
1
Like
32.470
Πόντοι
8.006
Ρε Λάκη, μου σπαράζεις την καρδιά!

1.500€ ΕΝΦΙΑ για το σπίτι;
700€ ΕΝΦΙΑ για το εξοχικό;
4.000€ για πετρέλαιο;

Οχι ρε πούστη μου, τον 20ό αιώνα δεν μπορεί να ζουν κάτω από τέτοιες συνθήκες.
Άνθρωποι είναι, όχι ζώα.
Στείλε ρε ένα IBAN, κάτι να τσοντάρουμε και εμείς να σωθούν οι άνθρωποι.
Κι αν δεν έχουμε λεφτά δεν πειράζει... ένα πακέτο μακαρόνια... μια αγκαλιά... :confused:
Φοβερος τύπε, εχει σπιτια που κανουν 2000 ΕΝΦΙΑ, εξοχικα, αυτοκινητα, αλλά μας χαλάει η αύξηση στην τιμη του παστουρμά.
Τετοιο γελιο σαν αυτο που προσφερει το μπου κομ, ούτε σε επιθεωρηση.
 

resp

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.569
Like
6.197
Πόντοι
2.356
μαλλον μπερδευεις τα πραγματα....και βεβαια δεν ειναι μεσαια ταξη......μεσαια ταξη στην ελλαδα το 2023 αν δεν μπαινει στο σπιτι ενα ταληρακι και πανω το μηνα δεν εισαι για κανενα λογο....απο τρια εως πεντε εισαι μικρομεσαιος .....και απο τρια και κατω εισαι κλαυτα χαραλαμπε......δεν βαζω καν στην εξισωση οικογενειες που την βγαζουν με 1,5 μαξ 2 το μηνα και δυστυχως ειναι παρα πολλες ...οι ανθρωποι αυτοι ειναι φακιρηδες κανονικοι -οχι σαν τους ινδους τους γιαλαντζι-.....οσο βεβαια για το κομματι που την βγαζει με 1,5 και κατω το μηνα ,απλα δεν υπαρχουν λογια.....τα χει γραψει ολα στους αθλιους ο ουγκω !
Η μεσαία τάξη έχει διαβαθμίσεις προς τα πάνω και προς τα κάτω. Κι αυτοί με τα 25k κι αυτοί με τα 50k στη μεσαία τάξη ανήκουν. Μεσαία τάξη δε σημαίνει ότι όποιος ανήκει σε αυτή είναι απλας οικονομικά.
 

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
13.594
Like
17.716
Πόντοι
3.656
Φοβερος τύπε, εχει σπιτια που κανουν 2000 ΕΝΦΙΑ, εξοχικα, αυτοκινητα, αλλά μας χαλάει η αύξηση στην τιμη του παστουρμά.
Ο παστουρμάς .... είναι μόνο για μένα ; Για μένα τον αυξήσατε ;;

Είναι σαν τη βενζίνη και το ρεύμα ... που δεν κόβετε φόρους και φπα ...για να μην τα έχουν φθηνά αυτοί με τα καγιέν ;;
ΚαΙ τις ... λαμποργκίνι να προσθέσω !

Για πες μας για τη φιλελεύθερη δεξιά πως τη φαντάζεσαι ..............

Επειδή κάποιοι πάντα, θα μπορούν να πληρώνουν τα πάντα ....


ΓΙΑΥΤΟ ΕΤΟΙΜΑΖΕΣΤΕ
ΜΕΤΑ ΤΟ ΡΕΥΜΑ
να απογειώσετε και το νερό ;;;

Οι παραγωγοί ρεύματος θα το πάρουν κι αυτό ;;;
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.466
Κριτικές
1
Like
32.470
Πόντοι
8.006
με 25 στην ελλαδα ,αλλα 25 οχι να τσονταρει ο παππους η γιαγια το σοι ,η να μαζευεις μαυρελια ,απλα υπαρχεις.......Οταν γραφουμε για οικογενειες δεν μιλαμε προφανως για αντρα και γυναικα....ΞΕΡΕΤΕ ΟΙ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΕΣ ΕΧΟΥΝ ΚΑΙ ΠΑΙΔΙΑ ΚΑΙ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΕΧΟΥΝ ΥΠΟΧΡΕΩΣΕΙΣ...ΠΟΛΛΕΣ ΥΠΟΧΡΕΩΣΕΙΣ!
Οπως καινουργιο αιφον καθε χρονο ας πουμε?
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Το ξέρουμε φίλε μου. Κι εγώ έχω οικογένεια. Κι οι περισσότεροι γύρω μου. Δυστυχώς αυτά είναι τα μεγέθη. Εγώ δεν είπα ότι δεν είναι μεροδούλι-μεροφάι. Αλλά με 25.000 καθαρά ανήκεις στη μεσαία τάξη.
Πες τα ρε τύπε, γιατι θα μας τρελανουν καποιοι εδω μεσα, που θεωρουν οτι με 5 και 6 χιλιαδες το μηνα "απλως δεν πεινάς".
 
  • Like
Αντιδράσεις: barock

politis

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Νοε 2005
Μηνύματα
4.502
Like
4.677
Πόντοι
1.706
Το 1500 ενφια για σπιτι ειναι εξωπραγματικο? το να δινεις 700 για ενα μετριο εξοχικο καπου σε ενα παραλιακο μερος της χωρας ειναι καποια υπερβολη ως νουμερο?το τετραχιλιαρο για θερμανση συνολικα (χειμωνα καλοκαιρι και στα δυο αυτα σπιτια) ειναι καποιο ξωπραγματικο νουμερο?
Για να καταλαβω ,κουβεντιαζουμε σε καποια σοβαρη βαση η λεμε χαζομαρες για να εμπλουτισουμε το νημα με τα "ναυαγια"....
Ελα ρε τύπε σοβαρέψου που θα συζητήσουμε "ΤΙ ΘΑ ΚΑΝΟΥΝ ΑΥΤΟΙ" που έχουν σπίτι με 1.500€ ΕΝΦΙΑ, εξοχικό με 700€ ΕΝΦΙΑ και πετρέλαιο 4k το έτος.
Αφού είσαι συμπάσχων και άπλας τσόνταρε εσύ να βγουν από το αδιέξοδο οι άνθρωποι.
Εμένα θα μου επιτρέψεις να απέχω.
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.466
Κριτικές
1
Like
32.470
Πόντοι
8.006
μαλλον μπερδευεις τα πραγματα....και βεβαια δεν ειναι μεσαια ταξη......μεσαια ταξη στην ελλαδα το 2023 αν δεν μπαινει στο σπιτι ενα ταληρακι και πανω το μηνα δεν εισαι για κανενα λογο....απο τρια εως πεντε εισαι μικρομεσαιος .....και απο τρια και κατω εισαι κλαυτα χαραλαμπε......δεν βαζω καν στην εξισωση οικογενειες που την βγαζουν με 1,5 μαξ 2 το μηνα και δυστυχως ειναι παρα πολλες ...οι ανθρωποι αυτοι ειναι φακιρηδες κανονικοι -οχι σαν τους ινδους τους γιαλαντζι-.....οσο βεβαια για το κομματι που την βγαζει με 1,5 και κατω το μηνα ,απλα δεν υπαρχουν λογια.....τα χει γραψει ολα στους αθλιους ο ουγκω !
Πολύ καλομαθημενος εισαι πουλάκι μου, ακου εκει μικρομεσαιος στα 5 χιλιαρικα....
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Ο παστουρμάς .... είναι μόνο για μένα ; Για μένα τον αυξήσατε ;;

Είναι σαν τη βενζίνη και το ρεύμα ... που δεν κόβετε φόρους και φπα ...για να μην τα έχουν φθηνά αυτοί με τα καγιέν ;;
ΚαΙ τις ... λαμποργκίνι να προσθέσω !

Για πες μας για τη φιλελεύθερη δεξιά πως τη φαντάζεσαι ..............

Επειδή κάποιοι πάντα, θα μπορούν να πληρώνουν τα πάντα ....


ΓΙΑΥΤΟ ΕΤΟΙΜΑΖΕΣΤΕ
ΜΕΤΑ ΤΟ ΡΕΥΜΑ
να απογειώσετε και το νερό ;;;

Οι παραγωγοί ρεύματος θα το πάρουν κι αυτό ;;;
Αν ακριβυνει το νερο, να πιεις περιέ
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.466
Κριτικές
1
Like
32.470
Πόντοι
8.006
Ελα ρε τύπε σοβαρέψου που θα συζητήσουμε "ΤΙ ΘΑ ΚΑΝΟΥΝ ΑΥΤΟΙ" που έχουν σπίτι με 1.500€ ΕΝΦΙΑ, εξοχικό με 700€ ΕΝΦΙΑ και πετρέλαιο 4k το έτος.
Αφού είσαι συμπάσχων και άπλας τσόνταρε εσύ να βγουν από το αδιέξοδο οι άνθρωποι.
Εμένα θα μου επιτρέψεις να απέχω.
Με αυτα που γραφουν καποιοι ειναι να τρελαινεσαι. Ειναι καλο βεβαια οτι εχουν συνηθισει σε πολλά λεφτα, αλλά μην μας λενε κιολας οτι ζουν ενα δραμα οσοι παιρνουν 3 ή 4 χιλιαρικα το μηνα. Ελεος δηλαδη, θα μας διαβαζουν καποιοι και θα τραβανε τα βυζια τους.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom