Νέα

Κυριάκος Μητσοτάκης-ΝΔ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα stekas72
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 97K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 47 άτομα (1 μέλη και 46 επισκέπτες)

Enkidu

Μέλος
Εγγρ.
19 Απρ 2019
Μηνύματα
923
Like
839
Πόντοι
86
1683625335522.jpeg
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
26.690
Κριτικές
183
Like
43.792
Πόντοι
21.896
να σταματησεις και στα λιντλ που θα σου πει ο 703...λογικα θα θελουν να πεταξουν τιποτα ληγμενα ραδιενεργα σαλαμια εχουν προσφορες στα αλλαντικα...να πινεις τη μπυριτσα με το κουνιαδακι σου συνοδεια μεζε!
Μπατζανακης τυπε
Δεν έχω πάρει την αδερφή του για να είναι κουνιάδος μου
 

CLOSER822

Σπουδαίος
Εγγρ.
23 Ιουν 2008
Μηνύματα
24.940
Like
11.166
Πόντοι
2.606

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
70.091
Like
72.158
Πόντοι
12.756
το σαχο δεν ειναι του φιλου βαζελου αθηναιου?......και μια που τον θυμηθηκα......ξερει κανεις αν ειναι καλα το παληκαρι?....δεν μπηκε σημερα να μας δωσει λεπτομερειες απο τον καθημερινο του μοχθο!
στο νημα του βαζελου μυξοκλαίει
η ζωη τον έχει παρατήσει και τωρα και η ομάδα του
 

Enkidu

Μέλος
Εγγρ.
19 Απρ 2019
Μηνύματα
923
Like
839
Πόντοι
86
Ελευσίνα, Σκαραμαγκάς: Η φωνή των εργαζομένων ως ρεαλιστικό σεγκόντο σε ένα φαντασιακό success story: [Για όσους αποδέχονται ότι "Η τεράστια τεχνογνωσία που κατέχουν οι εργαζόμενοι στον Σκαραμαγκά, είναι εθνικό κεφάλαιο, και ως τέτοιο είναι υποχρέωση της χώρας να το διατηρήσει και να το αξιοποιήσει για τις ανάγκες της άμυνάς της και όχι μόνο."


 

karaflo trixompalaki

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2022
Μηνύματα
518
Κριτικές
1
Like
1.370
Πόντοι
206
Ποιος νομιζεις οτι εισαι ρε τυπε, που ασχολειται καποιος να σε παρακολουθει τι γραφεις?
Πρώτα Καλημέρα,ποιος σου είπε ότι αναφέρομαι σε εμένα
Μιλάω για τις μαλακίες που γράφουν κάποιοι λες κ μιλούν με φιλο σε καφέ πριβέ...
 

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
13.594
Like
17.716
Πόντοι
3.656
ρε τυπε ,τον εχεις γαμησει ομως τον δικηγορο.....να τα λεμε ολα ...δεν φταιει ο καψερος...ειχε να γεμισει το ψυγειο για τον ιπποποταμο ολα αυτα χρονια...δειξε λιγο κατανοηση..τωρα που επεσε στα λατιν ομως σε δυο χρονια το πολυ θα εχει μαζεψει για πορσικο και βαλε!



Ρε τύπε .... ΕΙΝΑΙ ΣΕ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑ ΠΟΥ ΤΟ ΕΧΕΙ ΓΑΜΗΣΕΙ Η ΚΡΙΣΗ ....

ΦΠΑ στη δικηγορική εργασία τους έβαλαν !!!
Τις ταμειακές , όπως και οι ιατροί , τις γλύτωσαν ... από κοινοτική οδηγία !
Θα τους έβαζαν και ταμειακές !!!!!!!!


Τους έβαλαν και .... pos !!!!!!!!


Και υποστηρίζει την κρίση ;


Μου λέει ότι έπρεπε να έχει μπει ΕΝΦΙΑ ... γιατί έχει και στο Βέλγιο ;;;;


Στο Βέλγιο για μήνυση , ελάχιστη ταρίφα είναι 2000€ .... στην ελλάδα είναι 200€ .....
Ελάχιστη παράσταση στο Βέλγιο είναι 3000€ ..... στην ελλάδα είναι 300€ .....


ΚΑΙ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΓΙΑ ΒΕΛΓΙΟ ;;;;


μου λένε ότι ... ΚΑΙ ΣΤΟ ΒΕΛΓΙΟ ΕΧΕΙ ΦΟΡΟ ΑΚΙΝΗΤΩΝ ;;;;;;

Με το φθηνότερο διαμέρισμα εκεί στην πρωτεύουσα να πιάνει 400.000€ ΚΑΙ ΝΑ ΠΩΛΕΙΤΑΙ ΑΜΕΣΑ ....

και στην αθήνα για το φθηνότερο να ζητάνε ..... 25.000€ και να μένει απούλητο ;;;;;


Δεν θέλουν ξεφτιλίκι όλοι αυτοί οι τρόμπες ;;;;;;;;;


Και να σου λέει .... ότι είσαι τσίπης που γκρινιάζεις που τα τέλη κυκλοφορίας για 2λιτρο του 2002 που δεν πιάνει τίποτε .... είναι 670€ .....


και από την άλλη να κυκλοφορούν με σαξό ;;;

Εγώ φταίω ;;;;;;;;;;;


Οι ελάχιστες εισφορές για δικηγόρους μετά την 5ετία σήμερα, είναι 310€ ......


και το 30% ΔΕΝ ΤΙΣ ΠΛΗΡΩΝΕΙ ......



και μου λέει .... ΝΑ ΑΛΛΑΞΟΥΝ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑ ;;;;;;;;;;;

Τι να κάνει αυτός που είναι δικηγόρος στα 45;

Να πάει να βάζει τις φακές στο σούπερ μάρκετ του ολιγάρχη για να πάρει 900€ ;;;;


Θα το αντέξει ;;;;


δεν θα τον τσακίσει η γαμημένη ελληνική κοινωνία όταν τον δει να στοιβάζει φασόλια ετικέτας ;;;
οι παλιοί του πελάτες, δεν θα τον κάνουν σούργελο ;;; δεν θα τον ξεφτιλίσουν ;;;


δεν θα πάθει καρκίνο στο πάγκρεας σε 6 μήνες ;;;;
 
Τελευταία τροποποίηση:

CLOSER822

Σπουδαίος
Εγγρ.
23 Ιουν 2008
Μηνύματα
24.940
Like
11.166
Πόντοι
2.606
Ρε τύπε .... ΕΙΝΑΙ ΣΕ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑ ΠΟΥ ΤΟ ΕΧΕΙ ΓΑΜΗΣΕΙ Η ΚΡΙΣΗ ....

ΦΠΑ στη δικηγορική εργασία τους έβαλαν !!!
Τις ταμειακές , όπως και οι ιατροί , τις γλύτωσαν ... από κοινοτική οδηγία !
Θα τους έβαζαν και ταμειακές !!!!!!!!


Τους έβαλαν και .... pos !!!!!!!!


Και υποστηρίζει την κρίση ;


Μου λέει ότι έπρεπε να έχει μπει ΕΝΦΙΑ ... γιατί έχει και στο Βέλγιο ;;;;


Στο Βέλγιο για μήνυση , ελάχιστη ταρίφα είναι 2000€ .... στην ελλάδα είναι 200€ .....
Ελάχιστη παράσταση στο Βέλγιο είναι 3000€ ..... στην ελλάδα είναι 300€ .....


ΚΑΙ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΓΙΑ ΒΕΛΓΙΟ ;;;;


Στο Βέλγιο .... ο φθηνότερος οδοντάιτρος
(λέω ο φθηνότερος, γιατί υπάρχουν ΚΟΜΠΛΕΞΙΚΟΙ ΜΑΛΑΚΕΣ ΣΚΟΥΠΙΔΙΑ, ΣΙΧΑΜΑΤΑ που θα πουν και στην ελλάδα κάποιοι παίρνουν 300€)
παίρνει για απλό καθαρισμό δοντιών 130€ .... στην ελβετία παίρνει 200€ .... ο ΦΘΗΝΟΤΕΡΟΣ
στην ελλάδα παίζει να παίρνει και κάτω από ..... 30€ ......

και μου λένε ότι ... ΚΑΙ ΣΤΟ ΒΕΛΓΙΟ ΕΧΕΙ ΦΟΡΟ ΑΚΙΝΗΤΩΝ ;;;;;;

Με το φθηνότερο διαμέρισμα εκεί στην πρωτεύουσα να πιάνει 400.000€ ΚΑΙ ΝΑ ΠΩΛΕΙΤΑΙ ΑΜΕΣΑ ....

και στην αθήνα για το φθηνότερο να ζητάνε ..... 25.000€ και να μένει απούλητο ;;;;;


Δεν θέλουν ξεφτιλίκι όλοι αυτοί οι τρόμπες ;;;;;;;;;


Και να σου λέει .... ότι είσαι τσίπης που γκρινιάζεις που τα τέλη κυκλοφορίας για 2λιτρο του 2002 που δεν πιάνει τίποτε .... είναι 670€ .....


και από την άλλη να κυκλοφορούν με σαξό ;;;

Εγώ φταίω ;;;;;;;;;;;


Οι ελάχιστες εισφορές για δικηγόρους μετά την 5ετία σήμερα, είναι 310€ ......


και το 30% ΔΕΝ ΤΙΣ ΠΛΗΡΩΝΕΙ ......



και μου λέει .... ΝΑ ΑΛΛΑΞΟΥΝ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑ ;;;;;;;;;;;

Τι να κάνει αυτός που είναι δικηγόρος στα 45;

Να πάει να βάζει τις φακές στο σούπερ μάρκετ του ολιγάρχη για να πάρει 900€ ;;;;


Θα το αντέξει ;;;;


δεν θα τον τσακίσει η γαμημένη ελληνική κοινωνία όταν τον δει να στοιβάζει φασόλια ετικέτας ;;;
οι παλιοί του πελάτες, δεν θα τον κάνουν σούργελο ;;; δεν θα τον ξεφτιλίσουν ;;;


δεν θα πάθει καρκίνο στο πάγκρεας σε 6 μήνες ;;;;
.....ναι ολα αυτα ,αλλα δειξε κατανοηση λεμε ...δε γεμισες ψυγειο ποτε σου με αγχος να πεταχτει ο ιπποποταμος ανα πασα στιγμη να σε τραβηξει μεσα να σε φαει....
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
70.091
Like
72.158
Πόντοι
12.756
Κάτι δεν πάει καλά με την ερευνα .. εμεις εδω μανι μανι και έχουμε 2

 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
26.690
Κριτικές
183
Like
43.792
Πόντοι
21.896
Ρε τύπε .... ΕΙΝΑΙ ΣΕ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑ ΠΟΥ ΤΟ ΕΧΕΙ ΓΑΜΗΣΕΙ Η ΚΡΙΣΗ ....

ΦΠΑ στη δικηγορική εργασία τους έβαλαν !!!
Τις ταμειακές , όπως και οι ιατροί , τις γλύτωσαν ... από κοινοτική οδηγία !
Θα τους έβαζαν και ταμειακές !!!!!!!!


Τους έβαλαν και .... pos !!!!!!!!


Και υποστηρίζει την κρίση ;


Μου λέει ότι έπρεπε να έχει μπει ΕΝΦΙΑ ... γιατί έχει και στο Βέλγιο ;;;;


Στο Βέλγιο για μήνυση , ελάχιστη ταρίφα είναι 2000€ .... στην ελλάδα είναι 200€ .....
Ελάχιστη παράσταση στο Βέλγιο είναι 3000€ ..... στην ελλάδα είναι 300€ .....


ΚΑΙ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΓΙΑ ΒΕΛΓΙΟ ;;;;


μου λένε ότι ... ΚΑΙ ΣΤΟ ΒΕΛΓΙΟ ΕΧΕΙ ΦΟΡΟ ΑΚΙΝΗΤΩΝ ;;;;;;

Με το φθηνότερο διαμέρισμα εκεί στην πρωτεύουσα να πιάνει 400.000€ ΚΑΙ ΝΑ ΠΩΛΕΙΤΑΙ ΑΜΕΣΑ ....

και στην αθήνα για το φθηνότερο να ζητάνε ..... 25.000€ και να μένει απούλητο ;;;;;


Δεν θέλουν ξεφτιλίκι όλοι αυτοί οι τρόμπες ;;;;;;;;;


Και να σου λέει .... ότι είσαι τσίπης που γκρινιάζεις που τα τέλη κυκλοφορίας για 2λιτρο του 2002 που δεν πιάνει τίποτε .... είναι 670€ .....


και από την άλλη να κυκλοφορούν με σαξό ;;;

Εγώ φταίω ;;;;;;;;;;;


Οι ελάχιστες εισφορές για δικηγόρους μετά την 5ετία σήμερα, είναι 310€ ......


και το 30% ΔΕΝ ΤΙΣ ΠΛΗΡΩΝΕΙ ......



και μου λέει .... ΝΑ ΑΛΛΑΞΟΥΝ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑ ;;;;;;;;;;;

Τι να κάνει αυτός που είναι δικηγόρος στα 45;

Να πάει να βάζει τις φακές στο σούπερ μάρκετ του ολιγάρχη για να πάρει 900€ ;;;;


Θα το αντέξει ;;;;


δεν θα τον τσακίσει η γαμημένη ελληνική κοινωνία όταν τον δει να στοιβάζει φασόλια ετικέτας ;;;
οι παλιοί του πελάτες, δεν θα τον κάνουν σούργελο ;;; δεν θα τον ξεφτιλίσουν ;;;


δεν θα πάθει καρκίνο στο πάγκρεας σε 6 μήνες ;;;;
Όλο αρνητικός είσαι Λάκη
Όλα στραβά τα βλέπεις
Καλά τα λέει ο Άλεξ


Περάσαμε κ το Τσαντ στην ελευθερία του τύπου ...εν τω μεταξύ τα μουνόπανα στη Βάθης ( υπ γεωργίας ) ακόμα να βάλουν τις γεωργικές επιδοτήσεις από το 2023 στα αγροπεριβαλλονυικα μέτρα και η dyana μου ανησυχεί για τις διακοπές στην Καραϊβική και τα καινούργια της βυζιά
 

politis

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Νοε 2005
Μηνύματα
4.502
Like
4.677
Πόντοι
1.706
Όλο αρνητικός είσαι Λάκη
Όλα στραβά τα βλέπεις
Καλά τα λέει ο Άλεξ


Περάσαμε κ το Τσαντ στην ελευθερία του τύπου ...εν τω μεταξύ τα μουνόπανα στη Βάθης ( υπ γεωργίας ) ακόμα να βάλουν τις γεωργικές επιδοτήσεις από το 2023 στα αγροπεριβαλλονυικα μέτρα και η dyana μου ανησυχεί για τις διακοπές στην Καραϊβική και τα καινούργια της βυζιά
Α, ΡΕ ΠΑΣΟΚΑΡΑ ΑΘΑΝΑΤΗ!
ΜΕ ΤΑ ΤΡΑΚΤΕΡΙΑ ΝΑ ΜΠΑΙΝΟΥΝ ΣΤΑ ΕΠΑΡΧΙΑΚΑ ΚΩΛΟΜΠΑΡΑ ΓΙΑ ΝΑ ΑΚΟΥΜΠΗΣΟΥΝ ΤΗΝ ΕΠΙΔΟΤΗΣΗ ΖΕΣΤΗ-ΖΕΣΤΗ!
Ασε τις μούφες για ΚΚΕ (μ-λ) και ΝΔ και άκου την καρδούλα σου! :rockon::rockon:
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
26.690
Κριτικές
183
Like
43.792
Πόντοι
21.896
Α, ΡΕ ΠΑΣΟΚΑΡΑ ΑΘΑΝΑΤΗ!
ΜΕ ΤΑ ΤΡΑΚΤΕΡΙΑ ΝΑ ΜΠΑΙΝΟΥΝ ΣΤΑ ΕΠΑΡΧΙΑΚΑ ΚΩΛΟΜΠΑΡΑ ΓΙΑ ΝΑ ΑΚΟΥΜΠΗΣΟΥΝ ΤΗΝ ΕΠΙΔΟΤΗΣΗ ΖΕΣΤΗ-ΖΕΣΤΗ!
Ασε τις μούφες για ΚΚΕ (μ-λ) και ΝΔ και άκου την καρδούλα σου! :rockon::rockon:
Κατά βάθος μέσα μας όλοι μας είμαστε ορθόδοξο πασοκ
 

mixalis k.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2012
Μηνύματα
7.835
Like
4.116
Πόντοι
506
Όλο αρνητικός είσαι Λάκη
Όλα στραβά τα βλέπεις
Καλά τα λέει ο Άλεξ


Περάσαμε κ το Τσαντ στην ελευθερία του τύπου ...εν τω μεταξύ τα μουνόπανα στη Βάθης ( υπ γεωργίας ) ακόμα να βάλουν τις γεωργικές επιδοτήσεις από το 2023 στα αγροπεριβαλλονυικα μέτρα και η dyana μου ανησυχεί για τις διακοπές στην Καραϊβική και τα καινούργια της βυζιά
Δεν εχεις καταλάβει τι εχει παιχτει με τον τυπο
Η θεση 107 είναι η τελευταία θέση της κατηγορίας "προβληματική λειτουργια του τυπου" . Απο την 108 και μετα πάμε στην κατηγορία πατος. Καποιες χωρες που μοστραρονται ψηλότερα πχ θεση 55-60 ειναι μεν ψηλότερα απο εμάς αλλα παλι στην ίδια κατηγορια. Με αλλα λογια απο Α4 πήγαμε Α3.
Ειδες ο κουλης?
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
45.439
Κριτικές
61
Like
42.579
Πόντοι
22.785
:cheesy::grin:
Κούλης και ξερό ψωμί !!
 

daima703

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2019
Μηνύματα
5.705
Like
1.498
Πόντοι
266
Με αυτά που λες δείχνεις την άγνοια σου. Ποια είναι απόδοση να βγάλει η ΝΔ αυτοδυναμία; Εκεί παίζεται το θέμα και όχι στο πρώτο κόμμα. Η νδ μπορεί να είναι πρωτο κόμμα αλλά ο ΣΥΡΙΖΑ με άλλο ένα κόμμα να κάνει κυβέρνηση. Κατάλαβες τώρα γιατί έχουν φαγωθεί όλοι για τους ψήφους του Κασιδιάρη; Γιατί μπορεί να στερήσουν η να δώσουν προβάδισμα.

Που είναι η δίκη σου απόδειξη; Αφού είσαι τόσο σίγουρος για τη νδ γιατί δε βάζεις εσυ κάνα χιλιάρικο; Σίγουρα λεφτά. Θες να πουλήσεις και πνεύμα καημένε.

Η Δούρου όπως και ο Καραμανλής ευθύνονται για θανάτους πρέπει και οι 2 να είναι υπόλογοι στα δικαστήρια. Ο παππάς δεν θυμάμαι να ευθύνεται για κανένα θάνατο αλλά ούτε αυτόν θέλω να τον βλέπω.

Τώρα το ότι εσείς οι νεοδημοκράτες αρκείστε στο ότι ο Καραμανλής δεν πρέπει να είναι υποψήφιος αλλα δεν σας απασχολεί η ποινική του ευθύνη για τον θάνατο 100 ανθρώπων δείχνει την σαπίλα σας. Χεστηκαμε αν θα είναι βουλευτής….πρέπει να λογοδοτήσει για τος ευθύνες του. Και η Δούρου το ίδιο.

Η διαφορά μας είναι ότι εγώ μπορω να το πω ελεύθερα ενώ εσυ πρέπει να μυρίσεις τις κατουρημένες ποδιές.

Απάντηση πρώτη
δεν μπορεί το κεφάλι σου να βάλει μέσα
Ότι υπάρχουν άνθρωποι που ενώ υποστηρίζουν ένα κόμμα όταν πιστεύουμε ότι δεν πρέπει θα πάμε εναντίον του
Για να δούμε τι έλεγα στις 7 Μαρτίου για τον Καραμανλή
Screenshot_2023-05-09-15-02-49-898_com.android.chrome.jpg
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
26.690
Κριτικές
183
Like
43.792
Πόντοι
21.896
Απάντηση πρώτη
δεν μπορεί το κεφάλι σου να βάλει μέσα
Ότι υπάρχουν άνθρωποι που ενώ υποστηρίζουν ένα κόμμα όταν πιστεύουμε ότι δεν πρέπει θα πάμε εναντίον του
Για να δούμε τι έλεγα στις 7 Μαρτίου για τον Καραμανλή
Screenshot_2023-05-09-15-02-49-898_com.android.chrome.jpg
Εμείς οι αγνοί Έλληνες της βόρειας Ελλάδος θα τον ψηφίσουμε
Εσείς οι γιαλαντζι νεοδημοκρατης της Νοτίου Ελλάδος ας ρίξετε την ψήφο σας στη οικογενειοκρατία του Μητσοτάκη κ στο έκτρωμα αυτό της φιλελεύθερης δεξιάς των σκανδάλων κ της διαφθοράς
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom