Νέα

Κυριάκος Μητσοτάκης-ΝΔ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα stekas72
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 97K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 38 άτομα (8 μέλη και 30 επισκέπτες)

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
64.001
Like
22.765
Πόντοι
5.506
ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧ
Γελας μαλακα γιατι σε πηραμε λιγο μονοτερμα και δεν εχουν ερθει ενισχυσεις να γραψετε ομαδικα τις παπαριες σας.

Καταλαβες οχι λογικο που εγραφε και ενας μπανιαρισμενος συγχωρεμενος συριζοπουστας εδω μεσα.
 

Maximilien

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Δεκ 2018
Μηνύματα
23.166
Κριτικές
8
Like
32.364
Πόντοι
6.536
sad hip hop GIF by Story Time with Fat Jew
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.466
Κριτικές
1
Like
32.470
Πόντοι
8.006
Στην Ελλάδα ζούμε, η πολιτική ιδεολογία δεν έχει να κάνει με τη θρησκεία, εκτός αν είσαι στο κομμα των σατανιστών π.χ ή μουσουλμάνων της Θράκης.
Α ωστε ετσι.
Για το ΚΚΕ τι πιστευεις?
Συμφωνεί?
Η πολιτικη του ιδεολογια ειναι ανεξαρτητη της θρησκειας?
Ενας πραγματικος κομμουνιστης μπορει να ειναι ένθεος?
Το ρωταω επειδη μιλησες για σατανιστες και μουσουλμανους, αλλά εντεχνως το ΚΚΕ το αφησες απ' εξω. Μην τρελαθουμε κιολας, οτι η πολιτικη ιδεολογια ειναι ανεξαρτητη της θρησκειας. Εκτος αν συμφωνησουμε οτι οι κομμουνιστες λενε μαλακιες
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.466
Κριτικές
1
Like
32.470
Πόντοι
8.006
Ρε καραγκιόζη, ρωτάει για ένα προσωπικό θέμα του Τσίπρα, γνωρίζεις εσύ ας πούμε πως τρώει ο Κουλης τα ντολμαδάκια;
"Προσωπικο" θεμα?
Δεν ρωτησα αν εχει αιμορροιδες ρε τύπε.
Σε ρωτησα πώς γινεται ενω ειναι αθεος να πηγαινει με τη λαμπαδα στον επιταφιο.
Τι το "προσωπικο" εχει αυτο?

Υ.Γ. Μου απαντησες ομως ηδη. "Συμμετοχη στο συλλογικο ψυχισμο".
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: barock

★ Tony xx ★

Μέγας
Εγγρ.
30 Μαΐ 2019
Μηνύματα
5.914
Κριτικές
3
Like
18.079
Πόντοι
3.556
Γελας μαλακα γιατι σε πηραμε λιγο μονοτερμα και δεν εχουν ερθει ενισχυσεις να γραψετε ομαδικα τις παπαριες σας.

Καταλαβες οχι λογικο που εγραφε και ενας μπανιαρισμενος συγχωρεμενος συριζοπουστας εδω μεσα.
Τράβα ρε ασημένιε Μπραβοκουλάκια να πιπωσεις τον πεθερο :2funny:

Αυτόν που ρουφιανεψες στον Αντισθενη εννοείς ε;
Γιατί εκτός από πουστης εισαι και ρουφιάνος.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

"Προσωπικο" θεμα?
Δεν ρωτησα αν εχει αιμορροιδες ρε τύπε.
Σε ρωτησα πώς γινεται ενω ειναι αθεος να πηγαινει με τη λαμπαδα στον επιταφιο.
Τι το "προσωπικο" εχει αυτο?
Δηλαδή αμα σε ρωτήσω εγώ πως τρώει ο Κούλης τα ντολμαδάκια θα ξερεις να μου απαντήσεις;
 

troubakhs

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Φεβ 2017
Μηνύματα
67.576
Like
27.797
Πόντοι
5.506
αφου γαμιετε ο μουλος γιατι συζηταμε?
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
64.001
Like
22.765
Πόντοι
5.506
Ρε καραγκιόζη, ρωτάει για ένα προσωπικό θέμα του Τσίπρα, γνωρίζεις εσύ ας πούμε πως τρώει ο Κουλης τα ντολμαδάκια;
Ποιο ειναι το «προσωπικο» θεμα μωρη κουραδα; Οτι το παιζουν αθεοι/θρησκοι κατα πως ξυπνανε το πρωι;
 

Maximilien

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Δεκ 2018
Μηνύματα
23.166
Κριτικές
8
Like
32.364
Πόντοι
6.536
Α ωστε ετσι.
Για το ΚΚΕ τι πιστευεις?
Συμφωνεί?
Η πολιτικη του ιδεολογια ειναι ανεξαρτητη της θρησκειας?
Ενας πραγματικος κομμουνιστης μπορει να ειναι ένθεος?
Το ρωταω επειδη μιλησες για σατανιστες και μουσουλμανους, αλλά εντεχνως το ΚΚΕ το αφησες απ' εξω. Μην τρελαθουμε κιολας, οτι η πολιτικη ιδεολογια ειναι ανεξαρτητη της θρησκειας. Εκτος αν συμφωνησουμε οτι οι κομμουνιστες λενε μαλακιες
Ποιος σου είπε οτι ο Συριζας ειναι κομμουνιστές?
Σοσιαλιστικό κόμμα με εσάνς αντεθνισμού είναι.
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.466
Κριτικές
1
Like
32.470
Πόντοι
8.006
Γελας μαλακα γιατι σε πηραμε λιγο μονοτερμα και δεν εχουν ερθει ενισχυσεις να γραψετε ομαδικα τις παπαριες σας.
Μαλλον οι υπολοιποι ειναι στις εκκλησιες τύπε
 

Saul

Μέγας
Εγγρ.
23 Αυγ 2020
Μηνύματα
15.420
Like
13.770
Πόντοι
3.656
Τι λες ρε τυπε, εμεις χρησιμοποιουμε τη θρησκεια στα πολιτικα ή δε μπορουμε να σχολιαζουμε τα κοπροσκυλα τους κομμουνιστες που τη χρησιμοποιουν κατα πως τους βολευει;
Η θρησκεία είναι προσωπικό υπόθεση του καθενός. Το να συνδέει κάποιος την θρησκεία με τις πολιτικές απόψεις είναι ντροπιαστικό για την ίδια την θρησκεία η οποία για να θυμηθούμε δεν αποδέχεται κόμματα και διακρίσεις.

Ο ένας κοροϊδεύει τον άλλον που φιλάει σταυρούς, ο άλλος βάζει τον άθεο που πήγε στην εκκλησία...ο τρίτος συζητάει για το τι σημαίνουν τα θρησκευτικά ''έθιμα'' για τον καθένα και εσύ τώρα προσπαθείς να δείξεις ποσό κακοί είναι οι αριστεροί χρησιμοποιώντας ως επιχείρημα την θρησκεία.

Επειδή η θρησκεία βασίζεται σε ένα άτομο το οποίο όταν έζησε ήταν αντισυστημικό, δεν είχε καμία πολιτική ταυτότητα και δεν χώριζε τους ανθρώπους σε κανένα στρατόπεδο...

είναι το λιγότερο ηλίθιο να μπλέκουμε αυτή την θρησκεία με τις πατρίδες και τις οικογεννειες του Ελλαδιστάν σε αντίθεση με το αν είναι άθεοι οι αριστεροί η όχι.

Εγώ προσωπικά δεν ξέρω αν είμαι θρήσκος...αλλά σίγουρα σέβομαι τα πιστεύω όσων είναι...ώστε να μην μπλέκω τα θρησκευτικά με τα πολιτικά του κάθε καθισιού που βρίσκεται στην βουλή και ζει από εμένα.
 

★ Tony xx ★

Μέγας
Εγγρ.
30 Μαΐ 2019
Μηνύματα
5.914
Κριτικές
3
Like
18.079
Πόντοι
3.556
Ποιο ειναι το «προσωπικο» θεμα μωρη κουραδα; Οτι το παιζουν αθεοι/θρησκοι κατα πως ξυπνανε το πρωι;
Γούστο τους και καπέλο τους, προσωπικό θέμα είναι.
Ξέχασαν να σε ρωτήσουν μήπως;
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.466
Κριτικές
1
Like
32.470
Πόντοι
8.006

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
64.001
Like
22.765
Πόντοι
5.506
Τράβα ρε ασημένιε Μπραβοκουλάκια να πιπωσεις τον πεθερο :2funny:

Αυτόν που ρουφιανεψες στον Αντισθενη εννοείς ε;
Γιατί εκτός από πουστης εισαι και ρουφιάνος.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Δηλαδή αμα σε ρωτήσω εγώ πως τρώει ο Κούλης τα ντολμαδάκια θα ξερεις να μου απαντήσεις;
Τι ρουφιανεψα στον αντισθενη ρε τσιπροαυνανα; Εχεις χαζεψει εντελως;
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.466
Κριτικές
1
Like
32.470
Πόντοι
8.006
Δηλαδή αμα σε ρωτήσω εγώ πως τρώει ο Κούλης τα ντολμαδάκια θα ξερεις να μου απαντήσεις;
Οχι, αλλά θα ηταν εύλογο να με ρωτησεις γιατι δινει επιδοματα κοινωνικης προνοιας, ενω ηγειται της φιλελευθερης παραταξης. Αναλογικα ειναι το ιδιο. Προκειται για ανακολουθία στις βασικες ιδεολογικες αρχες.
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
64.001
Like
22.765
Πόντοι
5.506
Η θρησκεία είναι προσωπικό υπόθεση του καθενός. Το να συνδέει κάποιος την θρησκεία με τις πολιτικές απόψεις είναι ντροπιαστικό για την ίδια την θρησκεία η οποία για να θυμηθούμε δεν αποδέχεται κόμματα και διακρίσεις.

Ο ένας κοροϊδεύει τον άλλον που φιλάει σταυρούς, ο άλλος βάζει τον άθεο που πήγε στην εκκλησία...ο τρίτος συζητάει για το τι σημαίνουν τα θρησκευτικά ''έθιμα'' για τον καθένα και εσύ τώρα προσπαθείς να δείξεις ποσό κακοί είναι οι αριστεροί χρησιμοποιώντας ως επιχείρημα την θρησκεία.

Επειδή η θρησκεία βασίζεται σε ένα άτομο το οποίο όταν έζησε ήταν αντισυστημικό, δεν είχε καμία πολιτική ταυτότητα και δεν χώριζε τους ανθρώπους σε κανένα στρατόπεδο...

είναι το λιγότερο ηλίθιο να μπλέκουμε αυτή την θρησκεία με τις πατρίδες και τις οικογεννειες του Ελλαδιστάν σε αντίθεση με το αν είναι άθεοι οι αριστεροί η όχι.

Εγώ προσωπικά δεν ξέρω αν είμαι θρήσκος...αλλά σίγουρα σέβομαι τα πιστεύω όσων είναι...ώστε να μην μπλέκω τα θρησκευτικά με τα πολιτικά του κάθε καθισιού που βρίσκεται στην βουλή και ζει από εμένα.
Μα κανεις δε διαφωνει σε αυτα που γραφεις. Δε βαζουμε εμεις τη θρησκεια ως πολιτικο ζητημα, αυτα τα μουνοπανα τη χρησιμοποιουν ως μεσω πολιτικης και λογικο ειναι να σχολιαζουμε.

Αλλο που κομμουνοαυνανες κανουν οτι δεν καταλαβαινουν.
 

★ Tony xx ★

Μέγας
Εγγρ.
30 Μαΐ 2019
Μηνύματα
5.914
Κριτικές
3
Like
18.079
Πόντοι
3.556

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
64.001
Like
22.765
Πόντοι
5.506
Γούστο τους και καπέλο τους, προσωπικό θέμα είναι.
Ξέχασαν να σε ρωτήσουν μήπως;
Ε δεν ειναι τυχαιο οτι εισαι τσιπροσκυλο, μεχρι εκει μπορεις, ψοφας να σε δουλευουν και να σε φαπωνουν, οτι μπορει ο καθενας.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Κι αυτό εδώ τι είναι μωρη κουλορουφήχτρα;
Τι ειναι αυτο ρε τσιπροσκυλο;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom