Νέα

Κυριάκος Μητσοτάκης-ΝΔ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα stekas72
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 97K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 24 άτομα (5 μέλη και 19 επισκέπτες)

Hellraiser4Ever

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Φεβ 2019
Μηνύματα
26.537
Like
24.301
Πόντοι
6.256
Χρωστγε 1,5 εκατομμυριο ευρω, εδωσε 50 χιλιαδες και ξοφλησε.
Μαλιστα. Ωραιο το παραμυθακι. Μονο που το διαψεύδει ακομη και η ιδια η τραπεζα
Ναι γιατι αμα ισχυε θα εβγαινε η τραπεζα που σκανδαλωδως εκανε τετοια ρυθμιση και θα το παραδεχοταν.....ρε πλακα μας κανεις;:2funny:
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.466
Κριτικές
1
Like
32.470
Πόντοι
8.006
ρε καημένε τι μαλακίες κάθεσαι και γράφεις εδώ μέσα μόνος σου; Ποιους προσπαθείς να υποστηρίξεις, τους απατεώνες; Ποιους να πείσεις, τα πρόβατα της ΝΔ; Αυτοί έτσι κι αλλιώς δεν αλλάζουν, πρόβατα θα παραμείνουν.

Οι νοήμονες άνθρωποι όμως σε γράφουν στα @ρχίδι@ τους!
Ξερεις ποια ειναι η μεγαλη πλακα? Οτι εισαι καμια τριανταρια χρονια νεοτερος μου, και καθεσαι και μου κουνας το δαχτυλο περί "νοημόνων". Μην χολοσκάς, δεν ειμαι εγω αυτος που γραφει μαλακίες. Μαλακίες λενε όσοι υποστηριζουν οτι διαγραφηκε το δανειο του 1,5 εκατομμυριου με καταβολη 50 χιλιαδων ευρω. Το ποιον θα υποστηριζω, ειναι δικος μου λογαριασμός. Και αν δεν σας αρεσει σε μερικους, να μην με διαβαζετε και να μην μου απαντατε. Αϊντε μπραβο πιτσιρίκο, ενταξει ειμαστε?
 

pnewman

Μέγας
Εγγρ.
20 Δεκ 2012
Μηνύματα
6.942
Like
11.916
Πόντοι
3.556
Eιδες ρε παιδι μου μια παλιοκατάσταση, να τολμαει δημοσιογραφος να εχει αποψη, και μαλιστα...."δεξιά" αποψη. Εγκλημα. Εκτέλεση στο Σύνταγμα. Προφανως η "ελευθερια του τύπου" εχει να κανει μονο με αριστερους ή οσους βριζουν την κυβερνηση. Συνεχιστε, καλα το πατε.

Η α΄ποψη του συγκεκριμένου δημοσιοκάφρου είναι πάντα μπροστά από την επικαιρότητα

Πρώτος είπε για το γιατί να μη μειωθούν οι φόροι των καυσίμων και ωφεληθούν τα Καγιεν αφού οι φτωχοί δεν έχουν αμάξι και μετά το είπε ο Υπουργός.

Πρώτος είπε για τη θυσία των νεκρών στα Τέμπη και μετά το είπε ο Πρωθυπουργός.

Συνέχισε να τον χειροκροτάς για τις "απόψεις" χάριν της ελευθερίας του τύπου.
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.466
Κριτικές
1
Like
32.470
Πόντοι
8.006
Ναι γιατι αμα ισχυε θα εβγαινε η τραπεζα που σκανδαλωδως εκανε τετοια ρυθμιση και θα το παραδεχοταν.....ρε πλακα μας κανεις;:2funny:
Φοβερο επιχειρημα. Επειδη δεν θα μπορούσε να το παραδεχθει, αρα το εκανε
 

RevoXXX

Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2010
Μηνύματα
1.864
Κριτικές
3
Like
818
Πόντοι
96
Δηλαδή ειλικρινά στα σοβαρά σκέφτεστε ορισμένοι να ψηφίσετε κούλη?Δεν έχουμε ξαναδεί πιο ύπουλη,πονηρή και διεφθαρμένη κυβέρνηση.
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.466
Κριτικές
1
Like
32.470
Πόντοι
8.006
Η α΄ποψη του συγκεκριμένου δημοσιοκάφρου είναι πάντα μπροστά από την επικαιρότητα

Πρώτος είπε για το γιατί να μη μειωθούν οι φόροι των καυσίμων και ωφεληθούν τα Καγιεν αφού οι φτωχοί δεν έχουν αμάξι και μετά το είπε ο Υπουργός.

Πρώτος είπε για τη θυσία των νεκρών στα Τέμπη και μετά το είπε ο Πρωθυπουργός.

Συνέχισε να τον χειροκροτάς για τις "απόψεις" χάριν της ελευθερίας του τύπου.
Μα ειναι σαφές. Η ευαισθησια καποιων ειναι επιλεκτική. Οταν μιλανε για "ελευθερια του τύπου", με πιανουν τα γελια, γιατι προφανως εννοουν την ελευθερια των "δικων τους". Οταν κανενας αντιθετος πει τιποτα αλλο, τον εκτελουμε και του στελνουμε τον Ρουβικωνα σπιτι του.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Δηλαδή ειλικρινά στα σοβαρά σκέφτεστε ορισμένοι να ψηφίσετε κούλη?Δεν έχουμε ξαναδεί πιο ύπουλη,πονηρή και διεφθαρμένη κυβέρνηση.
Ε καλα, μην σε πιασει και καταθλιψη.
 

Hellraiser4Ever

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Φεβ 2019
Μηνύματα
26.537
Like
24.301
Πόντοι
6.256
Φοβερο επιχειρημα. Επειδη δεν θα μπορούσε να το παραδεχθει, αρα το εκανε
Ειναι αναλογο με το τεραστιας ευφυιας δικο σου επιχειρημα οτι αφου το διεψευσε η ΕΜΠΛΕΚΟΜΕΝΗ τραπεζα δεν ισχυει....
 

pnewman

Μέγας
Εγγρ.
20 Δεκ 2012
Μηνύματα
6.942
Like
11.916
Πόντοι
3.556
Μα ειναι σαφές. Η ευαισθησια καποιων ειναι επιλεκτική. Οταν μιλανε για "ελευθερια του τύπου", με πιανουν τα γελια, γιατι προφανως εννοουν την ελευθερια των "δικων τους". Οταν κανενας αντιθετος πει τιποτα αλλο, τον εκτελουμε και του στελνουμε τον Ρουβικωνα σπιτι του.

Ο Πορδοσάλτε πάντως είναι όχι μόνο για Ρουβίκωνα αλλά για φάλαγγα στα υπόγεια της Μέρλιν
 

troubakhs

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Φεβ 2017
Μηνύματα
67.581
Like
27.804
Πόντοι
5.506
αλεξ πως βλεπεις το ενδεχομενο εμεις στην νεα δημοκρατια να αλλαξουμε αρχηγο και φυγει ο σαλτιμπακος?
 

pezoporos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουν 2009
Μηνύματα
5.474
Κριτικές
7
Like
3.207
Πόντοι
786

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.466
Κριτικές
1
Like
32.470
Πόντοι
8.006
αλεξ πως βλεπεις το ενδεχομενο εμεις στην νεα δημοκρατια να αλλαξουμε αρχηγο και φυγει ο σαλτιμπακος?
Δεν μου φαινεται πολυ λογικο, να αλλαξουμε εναν αρχηγο ο οποιος εχει το κομμα πρωτο εδω και επτά (7) χρονια, δεν εχει εσωκομματική αντιπολιτευση ολη την τετραετια, εχει καταφερει ωστε η αντιπολιτευση επι μια τετραετια να μην παιρνει ούτε πόντο, και στις δημοσκοπησεις να ειναι παντα ο καταλληλοτερος.
 

pipa(2)

Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2020
Μηνύματα
518
Κριτικές
3
Like
1.037
Πόντοι
86
Ξερεις ποια ειναι η μεγαλη πλακα? Οτι εισαι καμια τριανταρια χρονια νεοτερος μου, και καθεσαι και μου κουνας το δαχτυλο περί "νοημόνων". Μην χολοσκάς, δεν ειμαι εγω αυτος που γραφει μαλακίες. Μαλακίες λενε όσοι υποστηριζουν οτι διαγραφηκε το δανειο του 1,5 εκατομμυριου με καταβολη 50 χιλιαδων ευρω. Το ποιον θα υποστηριζω, ειναι δικος μου λογαριασμός. Και αν δεν σας αρεσει σε μερικους, να μην με διαβαζετε και να μην μου απαντατε. Αϊντε μπραβο πιτσιρίκο, ενταξει ειμαστε?
Τι λε ρε φίλε, έχεις και μαντικές ικανότητες; Με έκοψες για πιτσιρίκο. Εγώ απλά σου είπα να μη ζορίζεσαι να ξεπλένεις τους απατεώνες. Λερώνεσαι και τζάμπα χαλάς το σαπούνι σου.
 

troubakhs

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Φεβ 2017
Μηνύματα
67.581
Like
27.804
Πόντοι
5.506
Δεν μου φαινεται πολυ λογικο, να αλλαξουμε εναν αρχηγο ο οποιος εχει το κομμα πρωτο εδω και επτά (7) χρονια, δεν εχει εσωκομματική αντιπολιτευση ολη την τετραετια, εχει καταφερει ωστε η αντιπολιτευση επι μια τετραετια να μην παιρνει ούτε πόντο, και στις δημοσκοπησεις να ειναι παντα ο καταλληλοτερος.
ναι γιατι γεμησε το κομμα γλυφοκωλοτρυπιδες και εφτιαξε ισχυρο παρακρατος....αποδειξη ειναι οτι μας κυβερναει το λαος 4 χρονια και οχι η νεα δημοκρατια
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.466
Κριτικές
1
Like
32.470
Πόντοι
8.006
Τι λε ρε φίλε, έχεις και μαντικές ικανότητες; Με έκοψες για πιτσιρίκο. Εγώ απλά σου είπα να μη ζορίζεσαι να ξεπλένεις τους απατεώνες. Λερώνεσαι και τζάμπα χαλάς το σαπούνι σου.
Λυπαμαι τύπε, δεν καταλαβαινω τι λες για απατεωνες. Εγω δεν θελω να ξαναδω υπουργους τον Κατρουγκαλο με τις προσωπικες διαφορες στις συνταξεις, τον Παρασκευοπουλο και τον Καλογηρου με τους ποινικους κωδικες της ατιμωρησιας, την Τασια με τους μεταναστες που λιαζονταν, τον Πολακη στο υπουργειο υγειας, τους καμμενοκοτζιάδες στην αμυνα και την εξωτερικη πολιτικη της χωρας, και την φορολογια στα υψη.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

ναι γιατι γεμησε το κομμα γλυφοκωλοτρυπιδες και εφτιαξε ισχυρο παρακρατος....
Ή απλώς κατι κανει σωστα...
 

Hellraiser4Ever

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Φεβ 2019
Μηνύματα
26.537
Like
24.301
Πόντοι
6.256
Λυπαμαι τύπε, δεν καταλαβαινω τι λες για απατεωνες. Εγω δεν θελω να ξαναδω υπουργους τον Κατρουγκαλο με τις προσωπικες διαφορες στις συνταξεις, τον Παρασκευοπουλο και τον Καλογηρου με τους ποινικους κωδικες της ατιμωρησιας, την Τασια με τους μεταναστες που λιαζονταν, τον Πολακη στο υπουργειο υγειας, τους καμμενοκοτζιάδες στην αμυνα και την εξωτερικη πολιτικη της χωρας, και την φορολογια στα υψη.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Ή απλώς κατι κανει σωστα...
Λοιπον ασε τα κομματικα δελτια που μας διαβαζεις...αυτα τα ακουμε και απο την ανεξαρτητη δημοσιογραφια.Πες καμμια αληθεια....εχει παει το σκατο στη καλτσα με τις αληθινες δημοσκοπησεις;

Τα κουπονακια για λαγουδακια και μακαρονια δεν φτανουν πια;
 

troubakhs

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Φεβ 2017
Μηνύματα
67.581
Like
27.804
Πόντοι
5.506
ο αλεξ ειναι πραγματικος ινφλουενσερ....με της αποψεις του δοιωχνει κοσμο απο την νδ
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom