Νέα

Κυριάκος Μητσοτάκης-ΝΔ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα stekas72
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 97K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 34 άτομα (12 μέλη και 22 επισκέπτες)

kontolagnos

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Μαρ 2007
Μηνύματα
31.304
Κριτικές
1
Like
35.334
Πόντοι
6.256
Έβγαλε και διαφημίσεις η ΝΔ εδώ είναι να γελας
Χωρις καραμανλη τι θα κανουμε ρε φίλε, εχω αρχισει και πεταγομαι τα βραδυα στον υπνο μου, ειμαι και γεννημα θρέμα δεξιος
 

pnewman

Μέγας
Εγγρ.
20 Δεκ 2012
Μηνύματα
6.942
Like
11.916
Πόντοι
3.556
Μας εκοψε το ντουζ ο κούλης, σα να ζουμε σε γερμανικο υποβρυχιο στο β ππ.
Α ρε κούλη.

- Η 4η βιομηχανική επανάσταση απαιτεί θυσίες ... Βάλτε πλάτη
- Συκοφαντίες των Συριζαίων
- Εγώ όπου κυκλοφορώ και συναντώ συμπολίτες μυρίζουν όλοι Creed και Chanel No5

Ορίστε 3 απαντήσεις που θα βόλευαν τον Κούλη
 

diamantino

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2018
Μηνύματα
1.150
Κριτικές
1
Like
2.410
Πόντοι
456
ΤσιρκοΣκερτσος ανακοινωνει επιδοτησεις ρευματος για τον απριλιο.
Οι τιμες ρευματος ειναι σε επιπεδα προ πολέμου ......αλλα οι τιμες που αυξηθηκαν λογω αυξησης ρευματος δε θα πεσουν, τόσο απλα ειναι τα πραγματα για τους αρίστους του κούλη, οτι ανεβαίνει δεν κατεβαίνει
ΠΟΛΥ ΜΑ ΠΟΛΎ ΣΩΣΤΆ.εΙΧΑ ΤΙΜΗ 7,73 σεντς ανοικτο συμβόλαιο και οταν εβαλαν τη ρητρα τους λεωω αντε γεια και για να μην τους φυγω μου εκαναν το προγραμμα fixing με 8,5 λεπτα χωρις ρητρα και μονο με 38 λεπτα μηνιαιο παγιο στη watt and wolt.τΩΡΤΑ ΜΕ ΤΗ δεη ΕΙΝΑΙ ΣΤΑ 15 ΛΕΠΤΑ ΜΕ ΠΑΓΙΟ 3,5 ΕΥΡΩ ΤΟ ΜΗΝΑ διπλη τιμη λοιπον, και για 100 κι9λοβ.το μηνα μεση καταναλωση με τετοιο πατγιο ειναι σαν να μου ερχεται 18,5 λεπτα.Εχω για οποιον νομιζει πως λεω ψεμματα να βαλω εδω να δειτε το λογαριασμο, επισης εχω να δειτε και το 2016 , με κοινωνικο τιμοπλογιο β που ειχα τη μοναδα μολις 3,6 λεπτα .τραβατε ψηφιστε τους ,τωρα ξεπουλησσαν και το νερό , θα πάθουμε μεγάλες πλακες
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.069
Κριτικές
123
Like
50.911
Πόντοι
27.261
Τ ΨΦΣΤ Ρ ΜΛΚΣ ??? :2funny::2funny::2funny:
336902308_555396253357774_2112043199805128046_n.jpg
 

★ Tony xx ★

Μέγας
Εγγρ.
30 Μαΐ 2019
Μηνύματα
5.914
Κριτικές
3
Like
18.079
Πόντοι
3.556
Προβοκάτορας είστε κύριε;
Αυτές οι ανθελληνικές αθλιότητες είναι των σταλινομαδούρων που θέλουν να βλάψουν την εικόνα μας στο εξωτερικό.

Ιδού η απόδειξη, η αληθινή φωτογραφία αυτού του κτηρίου.

20230324_102719.jpg
 

kontolagnos

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Μαρ 2007
Μηνύματα
31.304
Κριτικές
1
Like
35.334
Πόντοι
6.256
Με το μαλακό τον αλεξούκο τωρα που ειναι προεκλογικη περιοδος. Μονο αυτος μας έμεινε. Χαλαρά
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.466
Κριτικές
1
Like
32.470
Πόντοι
8.006
"<...> Βαρίδι η οικογένεια Μητσοτάκη
Στην κορυφή του πίνακα των "προβληματικών" κομμάτων βρίσκεται η ΝΔ με τις πηγές της κακοδαιμονίας της να βρίσκονται εμφανώς στην ηγεσία της. Για την ακρίβεια ο τρόπο με τον οποίο άσκησε την εξουσία η κυβέρνηση – και στην ουσία η οικογένεια- Μητσοτάκη είναι βαρίδι για το κόμμα και την κυβέρνηση..
<...>
Η φαυλότητα στη διοίκηση, η διασπάθιση του δημοσίου χρήματος, οι υποκλοπές, οι παρακρατικές πρακτικές, η εκτεταμένη διαφθορά, η ακροδεξιά κυριαρχία στο εσωτερικό και η συναλλαγή με οικονομικούς παράγοντες, έχουν αλλοιώσει τον χαρακτήρα του κόμματος των Καραμανλήδων, που είναι ορατά τριχοτομημένο.
<...>
Η παραδοσιακή Καραμανλική πτέρυγα ανασυντάσσεται για να προστατεύσει τη ιδρυτική φυσιογνωμία του κόμματος και ομάδα Σαμαρά εποφθαλμιά εκ νέου την ηγεσία.
Όπως φαίνεται, υπάρχει συναίσθηση, των δυο πρώην Πρωθυπουργών - και άλλων παραγόντων όπως ο πρώην πρόεδρος της Δημοκρατίας Προκόπης Παυλόπουλος - ότι ο σημερινός αρχηγός του κόμματος, μεθοδεύει τη διάσπασή του, ως αντίδραση - και κίνηση αυτοπροστασίας του ιδίου - μετά την εκλογική κατάρρευση.
Το ουσιαστικότερο πρόβλημα για τη ΝΔ είναι η απομόνωση του επικεφαλής της και ως αρχηγού του κόμματος και ως Πρωθυπουργού." <...>


Από εδώ:
"Η ομαδα Σαμαρα (ποιοι δηλαδη?) εποφθαλμιά εκ νέου την ηγεσία". Καπου εκει σταματαμε να διαβαζουμε. Αρθρο μνημειο σαχλαμαρας, κοινοτυπιών και ανοησιας καφενείου
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.466
Κριτικές
1
Like
32.470
Πόντοι
8.006
Προβοκάτορας είστε κύριε;
Αυτές οι ανθελληνικές αθλιότητες είναι των σταλινομαδούρων που θέλουν να βλάψουν την εικόνα μας στο εξωτερικό.

Ιδού η απόδειξη, η αληθινή φωτογραφία αυτού του κτηρίου.

20230324_102719.jpg
Θυμισε μου λιγακι, η αντιστοιχη εκθεση του 2018 επι Συριζα, τι ελεγε για την αστυνομικη βια, την ελευθερια του τύπου κλπ κλπ? Μηπως έλεγε ακριβως τα ιδια?

Επειδη η προπαγανδα σας , οτι ξαφνικά επι Κουλη ανακύψανε αυτά, δεν προκειται να περασει ετσι ευκολα.
 

★ Tony xx ★

Μέγας
Εγγρ.
30 Μαΐ 2019
Μηνύματα
5.914
Κριτικές
3
Like
18.079
Πόντοι
3.556
Θυμισε μου λιγακι, η αντιστοιχη εκθεση του 2018 επι Συριζα, τι ελεγε για την αστυνομικη βια, την ελευθερια του τύπου κλπ κλπ? Μηπως έλεγε ακριβως τα ιδια?

Επειδη η προπαγανδα σας , οτι ξαφνικά επι Κουλη ανακύψανε αυτά, δεν προκειται να περασει ετσι ευκολα.
Δεν θέλω να σε ταράξω καθόλου, αλλά ανάμεσα στο 2018 και το 2023 προέκυψε κάτι συγκλονιστικότατο, έγιναν εκλογές και ήρθε ο άριστος Κούλης, κυβερνάει 4 χρόνια τώρα.
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: koskam

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
70.103
Like
72.177
Πόντοι
12.756
Τον Μαιο θα πεφτουνε κορμια εδω μεσα :rockon::rockon::rockon:
Δεν θα προλαβαινουμε τα ραντεβου θανάτου :rockon::rockon::rockon:
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.466
Κριτικές
1
Like
32.470
Πόντοι
8.006
Δεν θέλω να σε ταράξω καθόλου, αλλά ανάμεσα στο 2018 και το 2023 προέκυψε κάτι συγκλονιστικότατο, έγιναν εκλογές και ήρθε ο άριστος Κούλης.
Α ενταξει, αρα συμφωνουμε οτι και η εκθεση του 2018 λεει τα ιδια, και απλως περιγραφει χρόνιες παθογένειες.
Και απλως ειπατε να ριξετε λιγη προπαγανδα οτι ολα αυτα ξεκινησαν τωρα.
Ελα, πες μου τωρα οτι για τις μονιμες παθογενειες δεν φταιει ο Συριζα, να ριξουμε την μπαλα στην εξεδρα και να γινουμε εκ νεου προβλεψιμοι.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Τον Μαιο θα πεφτουνε κορμια εδω μεσα :rockon::rockon::rockon:
Δεν θα προλαβαινουμε τα ραντεβου θανάτου :rockon::rockon::rockon:
Πολυ αργει ο Κουλης τις εκλογες και οπως παμε δεν με βλεπω να προλαβαινω να ψηφισω
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
70.103
Like
72.177
Πόντοι
12.756
Α ενταξει, αρα συμφωνουμε οτι και η εκθεση του 2018 λεει τα ιδια, και απλως περιγραφει χρόνιες παθογένειες.
Και απλως ειπατε να ριξετε λιγη προπαγανδα οτι ολα αυτα ξεκινησαν τωρα.
Ελα, πες μου τωρα οτι για τις μονιμες παθογενειες δεν φταιει ο Συριζα, να ριξουμε την μπαλα στην εξεδρα και να γινουμε εκ νεου προβλεψιμοι.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Πολυ αργει ο Κουλης τις εκλογες και οπως παμε δεν με βλεπω να προλαβαινω να ψηφισω
άλλο σου λεει μαν ..
 

★ Tony xx ★

Μέγας
Εγγρ.
30 Μαΐ 2019
Μηνύματα
5.914
Κριτικές
3
Like
18.079
Πόντοι
3.556
Α ενταξει, αρα συμφωνουμε οτι και η εκθεση του 2018 λεει τα ιδια, και απλως περιγραφει χρόνιες παθογένειες.
Και απλως ειπατε να ριξετε λιγη προπαγανδα οτι ολα αυτα ξεκινησαν τωρα.
Ελα, πες μου τωρα οτι για τις μονιμες παθογενειες δεν φταιει ο Συριζα, να ριξουμε την μπαλα στην εξεδρα και να γινουμε εκ νεου προβλεψιμοι.
Βασικά μπορεί να γράφεις και μαλακίες, που είναι αυτή η έκθεση του 2018;
Εγώ ξέρω ότι ο αριστος Κούλης κυβερνάει από το 2019.
Εκτός αν τον ψήφισες για να συνεχίσεις να κατηγορείς τον ΣΥΡΙΖΑ για τα πάντα.
Παραδέξου το, άνοιξε την καρδούλα σου, δεν θα σε παρεξηγήσει κανείς.
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
70.103
Like
72.177
Πόντοι
12.756
Πολυ αργει ο Κουλης τις εκλογες και οπως παμε δεν με βλεπω να προλαβαινω να ψηφισω
Να πας στο Πρεσβειος να ψηφίσεις μαν :rockon::rockon:
καμιά χαμένη ψήφος δεν αντεχουν αυτες οι εκλογες
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.466
Κριτικές
1
Like
32.470
Πόντοι
8.006
Παντως ναι, συμφωνω οτι υπαρχει θεμα με την "ελευθερια του τύπου" στην Ελλαδα.
Οταν δημοσιογραφοι στοχοποιουνται απο βουλευτες οπως ο Πολακης, προφανως πληττεται η ελευθερια του τύπου.
Οταν δημοσιογραφοι προπηλακιζονται και εξυβριζονται οπως ο Πορτοσαλτε με πανό στα γήπεδα, προφανως υπάρχει θεμα.

Ναι, συμφωνουμε. Υπαρχει θεμα με την ελευθερια του τύπου στην Ελλαδα. Την οποια υπονομεύει η αριστερα διαρκώς.
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
70.103
Like
72.177
Πόντοι
12.756
Παντως ναι, συμφωνω οτι υπαρχει θεμα με την "ελευθερια του τύπου" στην Ελλαδα.
Οταν δημοσιογραφοι στοχοποιουνται απο βουλευτες οπως ο Πολακης, προφανως πληττεται η ελευθερια του τύπου.
Οταν δημοσιογραφοι προπηλακιζονται και εξυβριζονται οπως ο Πορτοσαλτε με πανό στα γήπεδα, προφανως υπάρχει θεμα.

Ναι, συμφωνουμε. Υπαρχει θεμα με την ελευθερια του τύπου στην Ελλαδα. Την οποια υπονομεύει η αριστερα διαρκώς.
:tooth::tooth::tooth::tooth:
μάλλον δεν βλεπεις τηλεοραση μαν
 

★ Tony xx ★

Μέγας
Εγγρ.
30 Μαΐ 2019
Μηνύματα
5.914
Κριτικές
3
Like
18.079
Πόντοι
3.556
Παντως ναι, συμφωνω οτι υπαρχει θεμα με την "ελευθερια του τύπου" στην Ελλαδα.
Οταν δημοσιογραφοι στοχοποιουνται απο βουλευτες οπως ο Πολακης, προφανως πληττεται η ελευθερια του τύπου.
Οταν δημοσιογραφοι προπηλακιζονται και εξυβριζονται οπως ο Πορτοσαλτε με πανό στα γήπεδα, προφανως υπάρχει θεμα.

Ναι, συμφωνουμε. Υπαρχει θεμα με την ελευθερια του τύπου στην Ελλαδα. Την οποια υπονομεύει η αριστερα διαρκώς.
Όταν δημοσιογράφοι στην Ελλάδα κατηγορούν τον Τσίπρα ότι αγόρασε βίλα στο Σούνιο, αλλά τελικά αποδεικνύεται οτι πληρώνει ενοικιο γι αυτήν, τι είναι;
Όταν δημοσιογράφοι αποκαλούν μαντρόσκυλο τον Πολάκη, τι είναι;
Όταν δημοσιογράφοι βάζουν πρώτο θέμα στις ειδήσεις, ότι ΜΕΛΟΣ, ούτε καν στέλεχος κόμματος, πέρασε με κόκκινο, τι είναι;

αρχείο λήψης.jpeg-31.jpg
 

Leclerc

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Μαρ 2020
Μηνύματα
6.345
Like
9.457
Πόντοι
2.356
Παντως ναι, συμφωνω οτι υπαρχει θεμα με την "ελευθερια του τύπου" στην Ελλαδα.
Οταν δημοσιογραφοι στοχοποιουνται απο βουλευτες οπως ο Πολακης, προφανως πληττεται η ελευθερια του τύπου.
Οταν δημοσιογραφοι προπηλακιζονται και εξυβριζονται οπως ο Πορτοσαλτε με πανό στα γήπεδα, προφανως υπάρχει θεμα.

Ναι, συμφωνουμε. Υπαρχει θεμα με την ελευθερια του τύπου στην Ελλαδα. Την οποια υπονομεύει η αριστερα διαρκώς.


Πάλι διδάσκεις μπαλίτσα στα αριστερά ζωάδια;

Άδικος κόπος, είναι ανεπίδεκτοι μαθήσεως!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom