Νέα

Κυριάκος Μητσοτάκης-ΝΔ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα stekas72
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 97K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 9 άτομα (2 μέλη και 7 επισκέπτες)

Βασιλοφρων13

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Φεβ 2014
Μηνύματα
34.656
Like
5.947
Πόντοι
1.406
O τραλαλάκης και ο κοντολάγνος ακόμη περιμένουν τις κινητοποιήσεις του φθινοπώρου που θα έριχναν τον Κούλη;
Γινονται εδω και 2-3 φθινοπωρα αυτες οι κινητοποιησεις εν τω μεταξυ, εχουν γινει θεσμος :2funny:
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.466
Κριτικές
1
Like
32.460
Πόντοι
8.006
Είναι τουλάχιστον γελοίο να αναφέρεσαι σε έναν τύπο με διπλά βιβλία ενώ κάνει δωρεάν επισκέψεις σε σπίτια φτωχών ασθενών, όταν ψηφίζεις μια ζωή αυτούς που χρωστάνε την μάνα και τον πατέρα τους στις τράπεζες, έχουν τις μίζες για πρωινο, κι έχουν από 30 σπίτια ο καθένας κληρονομιά.
Τι λες ρε παιδι μου. Κάνει δωρεαν επισκεψεις σε φτωχους? Ε τοτε ας εχει διπλα βιβλια, κανενα προβλημα. Τετοια να λετε εσεις, και μετα θα αναρωτιεστε γιατι παιρνετε 25%.
 

Hellraiser4Ever

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Φεβ 2019
Μηνύματα
26.525
Like
24.279
Πόντοι
6.256
13-0 η αποφαση, να θυμισω. Ολοι πουλημενοι ε? Και οι 13. Μονο η Εισαγγελεας ηταν αδέκαστη. Ευτυχως δεν εισαι Συριζα γιατρε
Μπα δεν ειμαι Συριζα....και 40-0 να ειναι τετοια πουλημενα τομαρια που ειναι δεν μου κανει καμμια εντυπωση.Ο εισαγγελεας ετσι απο περιεργεια γιατι ελεγε να βγει αθωος;Συριζαιος και αυτος;
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.466
Κριτικές
1
Like
32.460
Πόντοι
8.006
Αλεξη, ευτυχως "υπαρχουν δικαστες εις τας Αθηνας"....
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Μπα δεν ειμαι Συριζα....και 40-0 να ειναι τετοια πουλημενα τομαρια που ειναι δεν μου κανει καμμια εντυπωση.Ο εισαγγελεας ετσι απο περιεργεια γιατι ελεγε να βγει αθωος;Συριζαιος και αυτος;
Δηλαδη καποιοι αγορασανε τους 13, αλλά δεν τους εμεινε τιποτα να αγορασουν και την εισαγγελεα. Κατα τα αλλα πώς εισαι? Ολα καλα?
 

Hellraiser4Ever

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Φεβ 2019
Μηνύματα
26.525
Like
24.279
Πόντοι
6.256
Τι λες ρε παιδι μου. Κάνει δωρεαν επισκεψεις σε φτωχους? Ε τοτε ας εχει διπλα βιβλια, κανενα προβλημα. Τετοια να λετε εσεις, και μετα θα αναρωτιεστε γιατι παιρνετε 25%.
Ο δικος σου που χρωσταει δανεια σε τραπεζες και δεν πληρωνει καμμια δοση γιατι δεν πανε να του κανουν δεσμευση της περιουσιας του....μπηκες φορτσατος να κανεις το κομματοσκυλο βλεπω σημερα.:tooth:
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.466
Κριτικές
1
Like
32.460
Πόντοι
8.006
Ο δικος σου που χρωσταει δανεια σε τραπεζες και δεν πληρωνει καμμια δοση γιατι δεν πανε να του κανουν δεσμευση της περιουσιας του....μπηκες φορτσατος να κανεις το κομματοσκυλο βλεπω σημερα.:tooth:
Δεν θα χρειαστει τύπε. Η Τσαπανιδου και ο Αλεξης κάνουν τα παντα για να επανεκλεγει η ΝΔ, δεν χρειαζεται να κοπιασω καθολου
 

★ Tony xx ★

Μέγας
Εγγρ.
30 Μαΐ 2019
Μηνύματα
5.914
Κριτικές
3
Like
18.079
Πόντοι
3.556
Τι λες ρε παιδι μου. Κάνει δωρεαν επισκεψεις σε φτωχους? Ε τοτε ας εχει διπλα βιβλια, κανενα προβλημα. Τετοια να λετε εσεις, και μετα θα αναρωτιεστε γιατι παιρνετε 25%.
Ναι τυπε, πολυ προτιμότερο από το να έχεις 40 σπίτια και να εξακολουθείς να χρωστάς πανω απο μύριο.

Το 25% μπορείς να το φαντάζεσαι όσο θες, όπως και το '19.
 

Hellraiser4Ever

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Φεβ 2019
Μηνύματα
26.525
Like
24.279
Πόντοι
6.256
Αλεξη, ευτυχως "υπαρχουν δικαστες εις τας Αθηνας"....
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Δηλαδη καποιοι αγορασανε τους 13, αλλά δεν τους εμεινε τιποτα να αγορασουν και την εισαγγελεα. Κατα τα αλλα πώς εισαι? Ολα καλα?
Μια απλη ερωτηση εκανα....ο εισαγγελεας που υποτιθεται θα ηθελε σαν τρελος να καταδικασει τον κατηγορουμενο γιατι ζητησε να κηρυχθει αθωος.Ασε τις πιπες και τις τρελιτσες σε μενα και απαντα ξεκαθαρα.....
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.466
Κριτικές
1
Like
32.460
Πόντοι
8.006
Μια απλη ερωτηση εκανα....ο εισαγγελεας που υποτιθεται θα ηθελε σαν τρελος να καταδικασει τον κατηγορουμενο γιατι ζητησε να κηρυχθει αθωος.Ασε τις πιπες και τις τρελιτσες σε μενα και απαντα ξεκαθαρα.....
Αυτη ηταν η αποψη της. Γιατι να θελει "σαν τρελη" την καταδίκη; Και στην Χρυση Αυγη η Εισαγγελεας προτεινε την αθωωση.
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.466
Κριτικές
1
Like
32.460
Πόντοι
8.006
Ναι τυπε, πολυ προτιμότερο από το να έχεις 40 σπίτια και να εξακολουθείς να χρωστάς πανω απο μύριο.

Το 25% μπορείς να το φαντάζεσαι όσο θες, όπως και το '19.
Ειδες τύπε, επεσα μεσα για το 9 Απριλιου.
 

Βασιλοφρων13

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Φεβ 2014
Μηνύματα
34.656
Like
5.947
Πόντοι
1.406
Μια απλη ερωτηση εκανα....ο εισαγγελεας που υποτιθεται θα ηθελε σαν τρελος να καταδικασει τον κατηγορουμενο γιατι ζητησε να κηρυχθει αθωος.Ασε τις πιπες και τις τρελιτσες σε μενα και απαντα ξεκαθαρα.....
δεν ειναι και τοσο σπανιο φαινομενο αυτο ρε τυπε,εχει συμβει κ αλλες φορες
 

Hellraiser4Ever

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Φεβ 2019
Μηνύματα
26.525
Like
24.279
Πόντοι
6.256
Δεν θα χρειαστει τύπε. Η Τσαπανιδου και ο Αλεξης κάνουν τα παντα για να επανεκλεγει η ΝΔ, δεν χρειαζεται να κοπιασω καθολου
Καμμια Τσαπανιδου και κανενας Αλεξης δεν χρειαζεται να κανουν τιποτα για να ξαναβγει ο μαλακας σου....ας ειναι καλα τα καναλια που εχετε εξαγορασει και θαβουν ολα τα σκανδαλα και κανουν πλυση εγκεφαλου στα χαπατα που θα τον ψηφισουν.

Τον Αινσταιν να ειχε αντιπαλο ο μαλακας σου με τετοιο συνδυασμο προπαγανδας και ηλιθιοτητας ψηφοφορων θα εβγαινε χαλαρα ο δικος σου....

Υ.Γ
Ναι και ο Τσιπρας τα ιδια σκατα ειναι για να μην μου ζαλιζεις τα αρχιδια με τον Συριζα....
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.466
Κριτικές
1
Like
32.460
Πόντοι
8.006
Άλεξ καλησπέρα, εύχομαι όλα καλά.

Τον τελευταίο καιρό βιώνω λίγο περισσότερα τα 2 μέτρα και 2 σταθμά της κοινωνίας.

Από τη μία, κοντινός μου άνθρωπος, για χρέος 7000 ευρώ στην εφορία του κράτησαν με κατάσχεση που δεν του κοινοποιήθηκε, 1000 ευρώ από την συνταξή του (είναι 78) και του άφησαν 200 ευρώ.

Από την άλλη... ας μην τα συζητάμε.

Είναι λίγο άδικο.
3 εκατομμυρια κατασχεσεις υπαρχουν αυτη τη στιγμη απο την Εφορια σε τραπεζικους λογαριασμους. Γιατι ειναι αδικο; Τι προτεινεις δηλαδη; Γιατι δεν εκανε μια ρυθμιση; Επιπλεον, να θυμισω οτι ο γνωστος σου, εχει και καποιο μηνιαιο ακατασχετο. Δεν του μενουν μονο 200 ευρω. Να το ψαξει.
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.466
Κριτικές
1
Like
32.460
Πόντοι
8.006
Καμμια Τσαπανιδου και κανενας Αλεξης δεν χρειαζεται να κανουν τιποτα για να ξαναβγει ο μαλακας σου....ας ειναι καλα τα καναλια που εχετε εξαγορασει και θαβουν ολα τα σκανδαλα και κανουν πλυση εγκεφαλου στα χαπατα που θα τον ψηφισουν.

Τον Αινσταιν να ειχε αντιπαλο ο μαλακας σου με τετοιο συνδυασμο προπαγανδας και ηλιθιοτητας ψηφοφορων θα εβγαινε χαλαρα ο δικος σου....

Υ.Γ
Ναι και ο Τσιπρας τα ιδια σκατα ειναι για να μην μου ζαλιζεις τα αρχιδια με τον Συριζα....
Α τα καναλια φταινε τωρα. Οκ τύπε. Αρα Κουλης ως το 2050, γιατι δεν βλεπω τα καναλια να αλλαζουν γραμμη
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Κάτσε μην τις κάνει μετά το Πάσχα, αφού δώσει δωράκια.
Και το Καλοκαίρι έλεγες ότι θα γίνουν Σεπτέμβρη.
Οχι ρε, τι μετα το Πασχα, τελευταιο υπουργικο συμβουλιο 9 Μαρτιου και τελειωσαμε.
 

Hellraiser4Ever

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Φεβ 2019
Μηνύματα
26.525
Like
24.279
Πόντοι
6.256
δεν ειναι και τοσο σπανιο φαινομενο αυτο ρε τυπε,εχει συμβει κ αλλες φορες
Οκ δεν διαφωνω.....αλλα να ζηταει ο εισαγγελεας να αθωωθει ο κατηγορουμενος και 13 δικαστες ομοφωνα να λενε ειναι ενοχος;Δηλαδη ουτε ενας δεν ειχε αμφιβολια;

Και ναι αμα ηταν κανονικο δικαστηριο σε καποια κανονικη χωρα δεν θα ελεγα τιποτα αλλα επειδη μιλαμε για το Ελλαδισταν της Δημοκρατικης Χουντας του Κουλη και επειδη υπαρχει προηγουμενο με την ξεφτιλα με την αποφαση για τα funds επετρεψε μου να μην τους εχω εμπιστοσυνη....
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.466
Κριτικές
1
Like
32.460
Πόντοι
8.006
Οκ δεν διαφωνω.....αλλα να ζηταει ο εισαγγελεας να αθωωθει ο κατηγορουμενος και 13 δικαστες ομοφωνα να λενε ειναι ενοχος;Δηλαδη ουτε ενας δεν ειχε αμφιβολια;

Και ναι αμα ηταν κανονικο δικαστηριο σε καποια κανονικη χωρα δεν θα ελεγα τιποτα αλλα επειδη μιλαμε για το Ελλαδισταν της Δημοκρατικης Χουντας του Κουλη και επειδη υπαρχει προηγουμενο με την ξεφτιλα με την αποφαση για τα funds επετρεψε μου να μην τους εχω εμπιστοσυνη....
Και η αποφαση για τα funds σωστη και αναμενομενη ηταν
 

Hellraiser4Ever

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Φεβ 2019
Μηνύματα
26.525
Like
24.279
Πόντοι
6.256
Και η αποφαση για τα funds σωστη και αναμενομενη ηταν
Και σε χρονο dt....οχι σαν κατι αλλες που λιμναζουν!!!Ειδες αμα δωσεις οικονομικα κινητρα στους δικασταρες πως μπορουν να κανουν γρηγορα τη δουλεια τους;
 

dantedmc

Μέγας
Εγγρ.
1 Νοε 2017
Μηνύματα
11.559
Κριτικές
3
Like
11.120
Πόντοι
3.936
Εσενα σου φαινεται απολυτα λογικο καποιος να παει να περασει μεσα απο τους διαδηλωτες? Μετα θα λεγανε οτι "προκαλεί". Και ενταξει, κόψε λιγο ρε τύπε, σας διαβαζει κανενας και θα νομιζει οτι βραζει η λαϊκή οργή, ενώ παιζει να διανύουμε και την πιο ηρεμη πολιτικα περιοδο της μεταπολιτευσης. Με το ζορι δηλαδη να μας πεισετε οτι εξω ειναι καλοκαιρι.
το να μην πάει καθόλου ή εάν κ εφόσον πιστεύει ότι έχουν λάθος να δεχτεί αντιπροσωπεία νσ μιλήσουν
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom