Νέα

Κυριάκος Μητσοτάκης-ΝΔ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα stekas72
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 99K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 18 άτομα (2 μέλη και 16 επισκέπτες)

jim2323

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Σεπ 2021
Μηνύματα
3.534
Like
9.629
Πόντοι
2.306
eyzonas_.jpg
Αυτοί δεν είναι κανονικοί τσολιάδες -πρεπει να είναι από τον Έβρο και εγώ τέτοιος μιτασιον τσολιάς ήμουν στο φυλάκιο της νίκης
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.098
Κριτικές
123
Like
51.049
Πόντοι
27.261
:2funny::2funny::2funny:

Τρωει βρωμικο ψωμακι απο ΝουΝτου ο κακασχημος χοντρελας ή τον γαμησε ασαλειωτα κανενας Συριζαιος και βγαζει τετοιο αχτι;Γνωμη σου!!!
γκανγκ μπανγκ και μπουκεκακι τον εχουν κερασει ολοι :2on1:
 

Hellraiser4Ever

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Φεβ 2019
Μηνύματα
26.742
Like
24.572
Πόντοι
6.256
γκανγκ μπανγκ και μπουκεκακι τον εχουν κερασει ολοι :2on1:
Να θυμισουμε στους ακροατες μας οτι ο Χοντρελας εκτος απο κακασχημος ειναι τοσο βρωμιλας που τον εστελναν οι πουτανες να τον ψεκασουν με καυτο ατμο για να μην κολλησουν καμμια χολερα....:confused:
 

jim2323

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Σεπ 2021
Μηνύματα
3.534
Like
9.629
Πόντοι
2.306

daima703

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2019
Μηνύματα
5.743
Like
1.501
Πόντοι
266
Σύγκριση της αντιμετώπισης των πυρκαγιών

στην Πεντέλη. Η δεύτερη ήταν μακράν πιο απαιτητική, γιατί η φωτιά ξεκίνησε το βράδυ, οι καιρικές συνθήκες ήταν επικίνδυνες με ανέμους που έπνεαν με 113 - 115 χιλιόμετρα την ώρα (συγκριτικά, στο Μάτι έπνεαν με 80 χλμ/ώρα) και στην περιοχή υπήρχαν κρίσιμες υποδομές, όπως το νοσοκομείο Παίδων, με εγκαταστάσεις παροχής οξυγόνου, ή το δίκτυο φυσικού αερίου μέσα στον οικιστικό ιστό. Εκείνο το βράδυ εκκενώθηκαν 92.000 άνθρωποι χωρίς κυκλοφοριακή συμφόρηση και τραυματισμούς. Ο απολογισμός του φετινού καλοκαιριού δείχνει ότι σε 3% περισσότερες πυρκαγιές από πέρυσι, κάηκαν 52% λιγότερα στρέμματα.<p>Πηγή: <a target="_blank" href="iefimerida.gr - Ειδήσεις και νέα - Η κορυφαία εφημερίδα online">iefimerida.gr</a> - <a target="_blank" href="Πώς κινδύνευσε η Ελλάδα να μείνει χωρίς εναέρια το καλοκαίρι -Το άγνωστο παρασκήνιο μιας καταστροφής που αποφεύχθηκε στο παρά πέντε - iefimerida.gr">Πώς κινδύνευσε η Ελλάδα να μείνει χωρίς εναέρια το καλοκαίρι -Το άγνωστο παρασκήνιο μιας καταστροφής που αποφεύχθηκε στο παρά πέντε - iefimerida.gr</a></p>
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.098
Κριτικές
123
Like
51.049
Πόντοι
27.261
Σαν νέος Ατλάντας κρατάς το σάιτ στους ώμους σού αγόρι μου τι να λέμε
ας ειναι καλα οι πολυκλωνοι δωδωχλεχλεδες και οι "εξυπνοι" :effemine: που μας διασκεδαζουν.
btw αφαντος ο πολυκλωνος, αν και περασα για δεκατιανο στο μπρεϊκ μου... απο το μαγαζακι του. :cool2:
δωδωχλεχλεκαφε.jpg
 

Leclerc

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Μαρ 2020
Μηνύματα
6.344
Like
9.457
Πόντοι
2.356
τοπιο μοσχαρι σπαλα που αγοραζω

O Λεκλερκ ηταν ο Ντοντο;


Ναι, εγώ είμαι ο Ντοντο και εσύ είσαι ο Πόλντο.


Screenshot_1.jpg



Άντε κάνε κιμά το μοσχαράκι σου να φας κάνα μπέργκερ μπας και δουλέψει το κουφιοκέφαλό σου, καλύτερα να τρως παρά να γράφεις σαχλαμάρες, αηδία έχεις καταντήσει πια…
 

jim2323

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Σεπ 2021
Μηνύματα
3.534
Like
9.629
Πόντοι
2.306
ας ειναι καλα οι πολυκλωνοι δωδωχλεχλεδες και οι "εξυπνοι" :effemine: που μας διασκεδαζουν.
btw αφαντος ο πολυκλωνος, αν και περασα για δεκατιανο στο μπρεϊκ μου... απο το μαγαζακι του. :cool2:
δωδωχλεχλεκαφε.jpg
Από τι έχω καταλάβει εδώ πρέπει να γίνεται του κλώνου το κάγκελο -δε γαμησει τζερτζελες να γίνεται
 

Leclerc

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Μαρ 2020
Μηνύματα
6.344
Like
9.457
Πόντοι
2.356
Θα μας σώσουν από τους Τούρκους οι νεοδημοκρατες, που τους πετάνε 4 πακέτα μακαρόνια στην εξώπορτα, και κρύβουν τα παιδιά στο υπόγειο.




Δεν μας εντυπωσίασες, το ξέρουμε ότι αθλιότητα και συριζέικα παρτάλια πάτε πακέτο… :vomit:
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.098
Κριτικές
123
Like
51.049
Πόντοι
27.261
Από τι έχω καταλάβει εδώ πρέπει να γίνεται του κλώνου το κάγκελο -δε γαμησει τζερτζελες να γίνεται
τα 3/4 κλωνοι παρακλωνοι ειναι... χαβαλες να γινεται ομως :tooth:
 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
32.476
Κριτικές
36
Like
38.150
Πόντοι
19.795
Τωρα καταλαβα γιατι δεν μπορεσα ποτε να μπω και εγω ποτε σε κανενα αναπτυξιακο νομο. Εβαζα 70-80 χιλιαρικα και ζηταγα 200-300. Επρεπε να βαζω 4-5 χιλιαρικα και να ζηταω πανω απο 5 εκατομμυρια. :confused:
 

Hellraiser4Ever

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Φεβ 2019
Μηνύματα
26.742
Like
24.572
Πόντοι
6.256
Τωρα καταλαβα γιατι δεν μπορεσα ποτε να μπω και εγω ποτε σε κανενα αναπτυξιακο νομο. Εβαζα 70-80 χιλιαρικα και ζηταγα 200-300. Επρεπε να βαζω 4-5 χιλιαρικα και να ζηταω πανω απο 5 εκατομμυρια. :confused:
Δεν εισαι αριστος γιαυτο ρε τυπε....αμα ησουν αριστος θα εφτιαχνες εταιρειες με κεφαλαιο 9 χιλιαδες ευρω ΑΦΟΥ ειχαν προκηρυχθει διαγωνισμοι δεκαδων εκ ευρω και ολως τυχαιως θα τους αναλαμβανες εσυ.
 

DRMG

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Δεκ 2009
Μηνύματα
601
Κριτικές
16
Like
2.183
Πόντοι
2.257
Τωρα καταλαβα γιατι δεν μπορεσα ποτε να μπω και εγω ποτε σε κανενα αναπτυξιακο νομο. Εβαζα 70-80 χιλιαρικα και ζηταγα 200-300. Επρεπε να βαζω 4-5 χιλιαρικα και να ζηταω πανω απο 5 εκατομμυρια. :confused:
Καλημέρα φίλε. Ή εναλλακτικά να έταζες το 20% στο γραφείο του εξυπηρετούντος βουλευτή. Εκεί η δουλειά θα γινόταν αυθωρεί και παραχρήμα. Και για απλούστευση διαδικασιών θα σου έλεγαν, και για άλλα προγράμματα κλπ κλπ.
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.098
Κριτικές
123
Like
51.049
Πόντοι
27.261
πατσης αφαντος :rolleyes:
 

Saul

Μέγας
Εγγρ.
23 Αυγ 2020
Μηνύματα
15.735
Like
14.140
Πόντοι
3.656
Δεν εισαι αριστος γιαυτο ρε τυπε....αμα ησουν αριστος θα εφτιαχνες εταιρειες με κεφαλαιο 9 χιλιαδες ευρω ΑΦΟΥ ειχαν προκηρυχθει διαγωνισμοι δεκαδων εκ ευρω και ολως τυχαιως θα τους αναλαμβανες εσυ.
Αυτά δε γίνονται τύπε...το δημόσιο είναι κρυστάλλινο...γιαυτο υπάρχει η διαύγεια άλλωστε...για να δημοσιεύουν την ίδια μέρα την προκήρυξη, την μειοδοτική διαδικασία με 3 προσφορές και την κατακύρωση με διάστημα 10 λεπτών η κάθε μια
 

daima703

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2019
Μηνύματα
5.743
Like
1.501
Πόντοι
266
Άρχισε η δίκη του παπά
Ο Πάπας αποφάσισε να μην παραστεί στη δίκη του

Δεν είχε ακούσει τον αρχηγό του που έλεγε για το Μητσοτάκη

Έχετε δεί εσείς κανέναν αθώο να κρύβεται ;Μόνο οι ένοχοι κρύβονται

Ότι μας βολεύει

Όπως και ότι βολεύει τη Νέα Δημοκρατία

Τι λέει ο κυβερνητικός εκπρόσωπος

κ. Οικονόμου σημείωσε ότι «την ημέρα που ξεκινά στο Ειδικό Δικαστήριο η δίκη του πιο στενού του συνεργάτη, στη διάρκεια της πρωθυπουργίας του, κ. Ν. Παππά, κατηγορούμενου μάλιστα για βαρύτατα αδικήματα

Παραμύθια

Ένα είναι το βαρύτατο αδίκημα η παράβαση καθήκοντος σε βαθμό πλημμελήματος

Σαούλ σύμφωνα με τη λογική σου θα φάω πρόστιμο και από το κόμμα ε;

Πάνε τα λεφτά που μάζευα με κόπο ε Σαούλ και όχι μόνο Σαούλ

Δεν καταλαβαίνετε ότι ενώ εσείς δε λέτε ποτέ υπέρ της κυβέρνησης εγώ όταν χρειάζεται θα πω εναντίον
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
70.437
Like
72.743
Πόντοι
12.756
Άρχισε η δίκη του παπά
Ο Πάπας αποφάσισε να μην παραστεί στη δίκη του

Δεν είχε ακούσει τον αρχηγό του που έλεγε για το Μητσοτάκη

Έχετε δεί εσείς κανέναν αθώο να κρύβεται ;Μόνο οι ένοχοι κρύβονται

Ότι μας βολεύει

Όπως και ότι βολεύει τη Νέα Δημοκρατία

Τι λέει ο κυβερνητικός εκπρόσωπος

κ. Οικονόμου σημείωσε ότι «την ημέρα που ξεκινά στο Ειδικό Δικαστήριο η δίκη του πιο στενού του συνεργάτη, στη διάρκεια της πρωθυπουργίας του, κ. Ν. Παππά, κατηγορούμενου μάλιστα για βαρύτατα αδικήματα

Παραμύθια

Ένα είναι το βαρύτατο αδίκημα η παράβαση καθήκοντος σε βαθμό πλημμελήματος

Σαούλ σύμφωνα με τη λογική σου θα φάω πρόστιμο και από το κόμμα ε;

Πάνε τα λεφτά που μάζευα με κόπο ε Σαούλ και όχι μόνο Σαούλ

Δεν καταλαβαίνετε ότι ενώ εσείς δε λέτε ποτέ υπέρ της κυβέρνησης εγώ όταν χρειάζεται θα πω εναντίον
ενα σου παραστράτημα περιμενουμε για να φας αναφορα και μπαν :coffee:
 

daima703

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2019
Μηνύματα
5.743
Like
1.501
Πόντοι
266
ενα σου παραστράτημα περιμενουμε για να φας αναφορα και μπαν :coffee:
Δεν καταλαβαίνω τι σχέση έχει το κείμενο με αυτά που λες
Τόσο πολύ σε πειράζει αλήθεια;
Δεύτερη φορά θα μου κάνεις αναφορά;
Δεν βρίζω δεν υποτιμώ δεν ξέρω τι υπονοείς;
Φυσικά όλοι είστε ελεύθεροι όταν νομίζετε να μου κάνετε αναφορά
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom