Νέα

Κυριάκος Μητσοτάκης-ΝΔ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα stekas72
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 98K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 15 άτομα (0 μέλη και 15 επισκέπτες)

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
26.721
Κριτικές
183
Like
43.868
Πόντοι
21.896
Αυτές οι δηλώσεις είναι του Τσίπρα όχι του Μητσοτάκη

Υποστήριξε πως θεωρεί ότι «το μεγαλύτερο καλό που έχουν να κάνουν για το κόμμα» όλες οι τάσεις και όλα τα ρεύματα ιδεών «είναι είτε να ανασχηματιστούν είτε να ανασυντεθούν είτε να αυτοκαταργηθούν για να πάμε όλοι μαζί μπροστά την επόμενη μέρα, συγκροτώντας ένα κόμμα το οποίο θα είναι το κόμμα των μελών του, στο οποίο δεν θα υπάρχουν ομάδες και φατρίες, στο οποίο θα υπάρχουν στελέχη που άξια θα αναδεικνύονται και δημοκρατικά θα επιλέγονται, με έναν στόχο πια που είναι έξω από το κόμμα και είναι η νίκη στις επόμενες εκλογές. Η προοδευτική διακυβέρνηση για να ανταποκριθούμε στις μεγάλες προσδοκίες του λαού μας».

Για λέγε
Άσε τις γύριστες κ λέγε τι απόφασιστηκε.. για Μητσοτάκη είναι το νήμα κ όχι για τον πρόεδρο του δεκαπενταμελους
 
Εγγρ.
24 Μαρ 2022
Μηνύματα
10.000
Κριτικές
30
Like
20.555
Πόντοι
8.846
Καιρός να φεύγουν τα παράσιτα των Χανίων που καπηλεονται την δεξιά κ στηρίζουν 5-6 οικογένειες

Ο Ορφέας Γεωργίου έχει άριστες σχέσεις με Ανδρουλάκη κ πραγματικά δεν ξέρω τι μπορεί να γίνει στο μέλλον ..
Προχτές μπήκαν οι τρεις πυλώνες ανανεωτικης αλλαγής στη συνάντηση αλλά περιμένω να μάθω κ κανείς σε δεν λεει τι;
Ομερτά εχετε:confused:
5 χρονια κυριάκος κατ'ελάχιστο ακόμα...
 

daima703

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2019
Μηνύματα
5.743
Like
1.501
Πόντοι
266
Το μικροφωνο ειναι σαν τον ιδιοκτητη του....για το πουτσο.:confused:
ελα ρε τι φταει τι μικροφωνο που ειναι για τον πουτσο ο ιδιοκτητης?
Δεν φταίτε εσείς

Όταν η πολιτική έχει φτάσει σε τέτοιο σημείο που να βρίζουνε απαράδεκτα τον πρωθυπουργό
Όποιος και να είναι αυτός

Είτε Μητσοτάκης από τους συριζαίους είτε γαπ από όλους
Και λιγότερα Τσίπρας κυρίως για το θέμα της Μακεδονίας

Και με αρχηγό του ΣΥΡΙΖΑ τον πολάκη που δεν μπορώ να μετρήσω πόσες φορές έχει καταδικαστεί για συκοφαντική δυσφήμιση και βεβαίως έχει αθωωθεί και μερικές

Τι μπορώ να πω για τα τσικό
Εσάς

Νομίζετε ότι με βρισιές με ψέμματα με διαστρεβλώσειςκαι με υποτιμήσεις των πολιτικών αντιπάλων μπορείτε να κερδίσετε τις εκλογές
Ότι κάνετε δηλαδή εδώ στις πολιτικές συζητήσεις;

Τις εκλογές δεν τις κερδίζουν οι φανατικοί όπως εσείς αλλά οι μετακινούμενοι και αναποφάσιστοι σκεπτόμενοι άνθρωποι που όταν ακούν αυτά παίρνουν δρόμο

Πιστεύετε ότι με τις βρισιες και όλα τα ανωτέρω να τους κερδίσετε;

Συνεχίστε έτσι

Ξέχασα έχετε και ένα δυνατό επιχείρημα το μικρόφωνο
 

troubakhs

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Φεβ 2017
Μηνύματα
67.706
Like
27.993
Πόντοι
5.506
Δεν φταίτε εσείς

Όταν η πολιτική έχει φτάσει σε τέτοιο σημείο που να βρίζουνε απαράδεκτα τον πρωθυπουργό
Όποιος και να είναι αυτός

Είτε Μητσοτάκης από τους συριζαίους είτε γαπ από όλους
Και λιγότερα Τσίπρας κυρίως για το θέμα της Μακεδονίας

Και με αρχηγό του ΣΥΡΙΖΑ τον πολάκη που δεν μπορώ να μετρήσω πόσες φορές έχει καταδικαστεί για συκοφαντική δυσφήμιση και βεβαίως έχει αθωωθεί και μερικές

Τι μπορώ να πω για τα τσικό
Εσάς

Νομίζετε ότι με βρισιές με ψέμματα με διαστρεβλώσειςκαι με υποτιμήσεις των πολιτικών αντιπάλων μπορείτε να κερδίσετε τις εκλογές
Ότι κάνετε δηλαδή εδώ στις πολιτικές συζητήσεις;

Τις εκλογές δεν τις κερδίζουν οι φανατικοί όπως εσείς αλλά οι μετακινούμενοι και αναποφάσιστοι σκεπτόμενοι άνθρωποι που όταν ακούν αυτά παίρνουν δρόμο

Πιστεύετε ότι με τις βρισιες και όλα τα ανωτέρω να τους κερδίσετε;

Συνεχίστε έτσι

Ξέχασα έχετε και ένα δυνατό επιχείρημα το μικρόφωνο
την μαλακια που σε δερνει εχουμε επιχειρημα τυπε αλλα οκ μην τον παρεις προσωπικα
 

daima703

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2019
Μηνύματα
5.743
Like
1.501
Πόντοι
266
Άσε τις γύριστες κ λέγε τι απόφασιστηκε.. για Μητσοτάκη είναι το νήμα κ όχι για τον πρόεδρο του δεκαπενταμελους
Αφού είναι για το Μητσοτάκη δεν θα πρέπει να λέμε για τον Ανδρουλάκη για κοίτα ποιος έλεγε για τον Ανδρουλάκη ποιος ποιος ;

ΕΣΥ

Κάνεις δεν έχει σχολιάσει το μέλλον της Ελλάδος Κ τις πολύ στενές επαφές Γεωργίου με Ανδρουλάκη....θα έχει ενδιαφέρον στο μέλλον ανσοασει η οικογένειοκρατεια στη ΝΔ κ βγεί ο Γεωργίου πως θα έχει αντίπαλο τον Ανδρουλάκη μιας κ γνωρίζονται πολύ καλά ..βέβαια ποιος ζει; ποιος πεθαίνει ;μέχρι τοτε
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
26.721
Κριτικές
183
Like
43.868
Πόντοι
21.896
5 χρονια κυριάκος κατ'ελάχιστο ακόμα...
Το θέμα ότι θα ξαναβγεί ο Κυριάκος δε συζητιέται αλλά αν θα πάρει την υποστήριξη των οργάνων των καραμανλικων για τις επερχόμενες εκλογές
Διότι αν δεν βοηθηθεί θα έχει τεράστιο πρόβλημα να σχηματίσει κυβέρνηση το 23
 

daima703

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2019
Μηνύματα
5.743
Like
1.501
Πόντοι
266
την μαλακια που σε δερνει εχουμε επιχειρημα τυπε αλλα οκ μην τον παρεις προσωπικα
Δεν φανταζόμουν ότι θα απαντήσεις με άλλο τρόπο
Γιατί εσύ και ο άλλος από επιχειρήματα δύο και από βρισιές 20
 
Εγγρ.
24 Μαρ 2022
Μηνύματα
10.000
Κριτικές
30
Like
20.555
Πόντοι
8.846
Το θέμα ότι θα ξαναβγεί ο Κυριάκος δε συζητιέται αλλά αν θα πάρει την υποστήριξη των οργάνων των καραμανλικων για τις επερχόμενες εκλογές
Διότι αν δεν βοηθηθεί θα έχει τεράστιο πρόβλημα να σχηματίσει κυβέρνηση το 23
και θα βγει, και υποστήριξη θα έχει, και θα κυβερνήσει...
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
26.721
Κριτικές
183
Like
43.868
Πόντοι
21.896
Αφού είναι για το Μητσοτάκη δεν θα πρέπει να λέμε για τον Ανδρουλάκη για κοίτα ποιος έλεγε για τον Ανδρουλάκη ποιος ποιος ;

ΕΣΥ

Κάνεις δεν έχει σχολιάσει το μέλλον της Ελλάδος Κ τις πολύ στενές επαφές Γεωργίου με Ανδρουλάκη....θα έχει ενδιαφέρον στο μέλλον ανσοασει η οικογένειοκρατεια στη ΝΔ κ βγεί ο Γεωργίου πως θα έχει αντίπαλο τον Ανδρουλάκη μιας κ γνωρίζονται πολύ καλά ..βέβαια ποιος ζει; ποιος πεθαίνει ;μέχρι τοτε
Ρε αφού έγραψα Γεωργίου που έχει καλές σχέσεις με Ανδρουλάκη ....ο Γεωργίου δλδ δεν έχει σχέση με Μητσοτάκη;;;
Εγώ φταίω που γράφω με τρολ
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

και θα βγει, και υποστήριξη θα έχει, και θα κυβερνήσει...
Ξέρεις κ τα νουμερα του τζοκερ:confused:
 

daima703

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2019
Μηνύματα
5.743
Like
1.501
Πόντοι
266
Έχει έρθει ο πρώτος ξάδερφος μου από την ταμπά στην Ελλάδα
Συνταξιούχος καθηγητής

Πήγαμε σήμερα στο ίδρυμα Σταύρος Νιάρχος

Επειδή σήμερα ήταν ημέρα αθλητικών εκδηλώσεων πολλά σχολεία θεώρησαν καλό και φέραν τα παιδιά εκεί


Περνώντας λοιπόν από δίπλα τους μου λέει ξάδερφός μου καλά όλο μαλάκα μαλάκα μαλάκα λένε

Ε του λέω νομίζεις μόνο αυτά

Να δεις κάτι συζητητές που συζητάμε είναι χειρότεροι
Και δεν έχουν και τη δικαιολογία της νεανικής ηλικίας που το μυαλό δεν έχει πήξει και πολύ
 

troubakhs

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Φεβ 2017
Μηνύματα
67.706
Like
27.993
Πόντοι
5.506
Έχει έρθει ο πρώτος ξάδερφος μου από την ταμπά στην Ελλάδα
Συνταξιούχος καθηγητής

Πήγαμε σήμερα στο ίδρυμα Σταύρος Νιάρχος

Επειδή σήμερα ήταν ημέρα αθλητικών εκδηλώσεων πολλά σχολεία θεώρησαν καλό και φέραν τα παιδιά εκεί


Περνώντας λοιπόν από δίπλα τους μου λέει ξάδερφός μου καλά όλο μαλάκα μαλάκα μαλάκα λένε

Ε του λέω νομίζεις μόνο αυτά

Να δεις κάτι συζητητές που συζητάμε είναι χειρότεροι
Και δεν έχουν και τη δικαιολογία της νεανικής ηλικίας που το μυαλό δεν έχει πήξει και πολύ
πινεις?
 

μορφονιος

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2013
Μηνύματα
10.163
Κριτικές
2
Like
9.061
Πόντοι
2.456
Δεν είμαι στο κόμμα για να ξέρω αν αυτά που λες πόσο αλήθεια είναι
Ξέρεις πολλές φορές εκτός του γέρου Καραμανλή όταν έγινε πρόεδρος της δημοκρατίας
Πού να αλλάξει αρχηγό η Νέα Δημοκρατία αν έχει κερδίσει τις εκλογές;

Μερικές φορές δεν αλλάζει ούτε αν χάσει μία φορά
Παραδείγματος χάρη ο Κώστας Καραμανλής

Αυτό ισχύει και για άλλα κομμάτια π.χ. Τσίπρας

Οι εσωτερικές συζητήσεις στα κόμματα όσο ο αρχηγός κερδίζει τις εκλογές είναι τίποτα
Δεν είμαι στο κόμμα για ανά ξέρω..
Τι @@ σπιουνος κρυφοσυμβουλος είσαι;
:confused: :confused: :confused:
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: Νίο

Hellraiser4Ever

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Φεβ 2019
Μηνύματα
26.669
Like
24.492
Πόντοι
6.256
Περνώντας λοιπόν από δίπλα τους μου λέει ξάδερφός μου καλά όλο μαλάκα μαλάκα μαλάκα λένε
Μήπως έδειχναν στα παιδάκια φωτογραφία σου; :confused:

Στον ξάδερφο σου είπες και που κάνεις τις συνομιλίες και το κυριότερο πως; :confused:
 

Saul

Μέγας
Εγγρ.
23 Αυγ 2020
Μηνύματα
15.711
Like
14.095
Πόντοι
3.656
τύποι τι λέει? την αθώωση την siemens την ξεπλυνε η η ομαδα της νδ η εχω χασει επισοδεια?? :confused::confused::confused:
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: Νίο

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.102
Κριτικές
123
Like
51.058
Πόντοι
27.261

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom