Νέα

Κυριάκος Μητσοτάκης-ΝΔ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα stekas72
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 98K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 13 άτομα (1 μέλη και 12 επισκέπτες)

μορφονιος

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2013
Μηνύματα
10.162
Κριτικές
2
Like
9.053
Πόντοι
2.456
Έτσι τυπε Λιοσίων στο Σκλαβενίτη απέναντι γίνεται πανηγύρι από πρέζα. Σατωβριανδου ασε μην σου πω...! Εσύ είσαι υψηλής κοινωνίας δεν περνάς από αυτά τα στενά
Το κόλπο του συστήματος να κατευθύνει τις πιάτσες, λάθρο για να υποβαθμίζονται περιοχές κ να αγοράζουν κοψοχρονια οι μεγαλοκαρχαριες είναι φανερό ..
:vomit:
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.102
Κριτικές
123
Like
51.058
Πόντοι
27.261
δυνατες καλημερες απο τον αρχοντα και σημερα.
ΚΟΥΛΟΪΟΣ.jpg

ε και???
σαχλαμαρες...
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
64.128
Like
22.840
Πόντοι
5.506

Περασα απ εξω απο την πολυκατοικια στην Αχαρνων που εγιναν οι εκρηξεις. Μυριζει ακομα καμμενο. Δεν εχω ξαναδει τετοιο πραγμα. Ολοκληρη η πολυκατοικια κλειστη. Εχουν σφραγισει την κεντρικη εισοδο. Και αλλες φορες εχουμε δει πυρκαγια σε πολυκατοικια. Καμμενο ενα διαμερισμα. Ενας οροφος, μαζι και ο απο πανω και απο κατω. Ολοκληρη πολυκατοικια με τετοιες καταστροφες, δεν εχω ξαναδει.
Ποιος ειναι υπευθυνος για τον ελεγχο σε τετοιες επιχειρησεις; Η Πυροσβεστικη; Η αστυνομια; Η Περιφερεια; Ο Δημος; Οι κατοικοι λενε οτι ειχαν προειδοποιησει, τα κατηγγειλαν εγκαιρως. Την ηθοποιο Μαγδα Τσαγγανη την ειχα δει πριν χρονια εκει να βγαινει απο πολυκατοικια. Τωρα εμαθα οτι εμενε κι εκεινη εκει στη περιοχη.

Ωραιο κρατος. Βγαλανε πορισμα οτι γινονταν παρανομιες γι αυτο και η εκρηξη. Να φροντιζαν απο πριν, ουτε λογος.
Τι λες ρε τύπε, γίνονται παρανομίες σε αυτή τη χώρα; Πέφτω από τα σύννεφα.
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.102
Κριτικές
123
Like
51.058
Πόντοι
27.261
Έτσι τυπε Λιοσίων στο Σκλαβενίτη απέναντι γίνεται πανηγύρι από πρέζα. Σατωβριανδου ασε μην σου πω...! Εσύ είσαι υψηλής κοινωνίας δεν περνάς από αυτά τα στενά
εγω πιστευω οτι ουτε φυλης δεν εχει παει-γαμησει ο πιμπο, λογω υψηλου στατους και μορφωσης.
εσυ τι λες?
 

dantedmc

Μέγας
Εγγρ.
1 Νοε 2017
Μηνύματα
11.586
Κριτικές
3
Like
11.144
Πόντοι
3.936
εγω πιστευω οτι ουτε φυλης δεν εχει παει-γαμησει ο πιμπο, λογω υψηλου στατους και μορφωσης.
εσυ τι λες?
tom hunter surprise GIF by goblintom


Σίγουρα έχει περάσει τα βράδια από αυτές τις περιοχές και δείχνει το...πτυχίο του
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.102
Κριτικές
123
Like
51.058
Πόντοι
27.261

dantedmc

Μέγας
Εγγρ.
1 Νοε 2017
Μηνύματα
11.586
Κριτικές
3
Like
11.144
Πόντοι
3.936
για σκεψου να ξηγιεται πινατιστικα και αυτος ομως εεε?
να πηγαινει μεταξουργειο και να γλειφει γυφτικα κωλαρακια για 10 ψοφοεουρος. :tooth:
Δεν τον εχω για τόσο χαμηλά....βέβαια εδώ μας είπε έπρεπε να ζητήσουμε συγνώμη για την Siemens. Όχι όχι δεν θέλω να το σκέφτομαι αυτό το σενάριο.
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.102
Κριτικές
123
Like
51.058
Πόντοι
27.261
Δεν τον εχω για τόσο χαμηλά....βέβαια εδώ μας είπε έπρεπε να ζητήσουμε συγνώμη για την Siemens. Όχι όχι δεν θέλω να το σκέφτομαι αυτό το σενάριο.
κατσε μπορει να τον πετυχουμε σε κακη ψυχοσυνθεση παλι και να μας αποκαλυψει τιποτα κινκυ περιεργα ακομα, οπως χθες-προχθες, που ειπε οτι εχει ψηφισει καρκινιαρικες αριστεριλες και μας εκανε τη ζωη πιο ευκολη.
ρε τον πιμπο, απολαυση ειναι ο απιθανος.
 

dantedmc

Μέγας
Εγγρ.
1 Νοε 2017
Μηνύματα
11.586
Κριτικές
3
Like
11.144
Πόντοι
3.936
κατσε μπορει να τον πετυχουμε σε κακη ψυχοσυνθεση παλι και να μας αποκαλυψει τιποτα κινκυ περιεργα ακομα, οπως χθες-προχθες, που ειπε οτι εχει ψηφισει καρκινιαρικες αριστεριλες και μας εκανε τη ζωη πιο ευκολη.
ρε τον πιμπο, απολαυση ειναι ο απιθανος.
Νομίζω ότι μας τρολαρει. Ψυχοθεραπεία γιατί κατά βάθος ξέρει ότι η ψήφος του πήγε πάτο. Είμαι κοντά πάντως να τον κάνω να ψηφίσει Σύριζα. Ξέρει αυτός
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.102
Κριτικές
123
Like
51.058
Πόντοι
27.261
Νομίζω ότι μας τρολαρει. Ψυχοθεραπεία γιατί κατά βάθος ξέρει ότι η ψήφος του πήγε πάτο. Είμαι κοντά πάντως να τον κάνω να ψηφίσει Σύριζα. Ξέρει αυτός
τι να σου πω, δε ξερω... :dunno:
ο βοκτας ο φιλος σου, τι λεει... πως τονε κοβεις? :tooth:
 

kontolagnos

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Μαρ 2007
Μηνύματα
31.356
Κριτικές
1
Like
35.425
Πόντοι
6.256
Θα δικαιωθούν ομως οι ενοικοι και θα αποζημιωθούν
( στην αλλη ζωή ) γιατι εχουν εμπιστοσύνη στην ελληνικη δικαιοσύνη και εχουν ενα προσφατο παραδειγμα γρηγορων αντανακλαστικων στην περιπτωση της siemens novartis κλπ.
Ας περιμενουν λιγο ( 200 χρόνια ) και θα παρουν τ αρχιδια του ιδιοκτητη του παρανομου καταστηματος.
Αμ πως
 

kontolagnos

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Μαρ 2007
Μηνύματα
31.356
Κριτικές
1
Like
35.425
Πόντοι
6.256
Θα πανηγυρισουν οι άριστοι, και καλα θα κανουν,
Βεβαια τα ανήλικα που ζητιανευουν στο λιμανι και τους δρομους δε θα τα δουν γιατι απλα δεν βλεπουν τι γινεται κατω απ τη μυτη τους.
 

dantedmc

Μέγας
Εγγρ.
1 Νοε 2017
Μηνύματα
11.586
Κριτικές
3
Like
11.144
Πόντοι
3.936
ελα μην κανεις τον αλεκο και εσυ, ο βοκτας-ο κλεφτοκοτας.
XAXAXAXAXA το φαντάστηκα άλλα είπα να το επιβεβαιώσω.

Δεν γνωρίζω έχει καιρό να εμφανιστεί. Μάλλον του άλλαξαν την αγωγή
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.102
Κριτικές
123
Like
51.058
Πόντοι
27.261
XAXAXAXAXA το φαντάστηκα άλλα είπα να το επιβεβαιώσω.

Δεν γνωρίζω έχει καιρό να εμφανιστεί. Μάλλον του άλλαξαν την αγωγή
καιρο?????
βγαλτον απο ιγνορ να δεις καλυτερα, καθε μερα εδω ειναι.
 

daima703

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2019
Μηνύματα
5.743
Like
1.501
Πόντοι
266
Είμαι κοντά πάντως να τον κάνω να ψηφίσει Σύριζα. Ξέρει αυτός
Αν μπορούσε να αποδειχθεί θα πηγαίναμε και στοίχημα.
Αν ο Αλεξ ψήφιζε σύριζα θα ψήφιζα και εγώ ΣΥΡΙΖΑ αν ο Άλεξ δεν ψήφιζε ΣΥΡΙΖΑ θα ψήφιζες εσύ Νδ
 

dantedmc

Μέγας
Εγγρ.
1 Νοε 2017
Μηνύματα
11.586
Κριτικές
3
Like
11.144
Πόντοι
3.936
Αν μπορούσε να αποδειχθεί θα πηγαίναμε και στοίχημα.
Αν ο Αλεξ ψήφιζε σύριζα θα ψήφιζα και εγώ ΣΥΡΙΖΑ αν ο Άλεξ δεν ψήφιζε ΣΥΡΙΖΑ θα ψήφιζες εσύ Νδ
Δεν σε ρωτησε κανεις. Πηγαινε για υπνο. Δεν εχει ξημερωσει ακομα.
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.102
Κριτικές
123
Like
51.058
Πόντοι
27.261
Αν μπορούσε να αποδειχθεί θα πηγαίναμε και στοίχημα.
Αν ο Αλεξ ψήφιζε σύριζα θα ψήφιζα και εγώ ΣΥΡΙΖΑ αν ο Άλεξ δεν ψήφιζε ΣΥΡΙΖΑ θα ψήφιζες εσύ Νδ
να σου πω φιλτατε δαλαϊ, τι γνωμη εχεις για τα λαμογια της ζιμενς και τη σκοπιμως επιτηδευμενη, με την παροδο του χρονου, αθωωση τους?
 
Τελευταία τροποποίηση:
  • Like
Αντιδράσεις: Νίο

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom