Νέα

Κυριάκος Μητσοτάκης-ΝΔ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα stekas72
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 99K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 8 άτομα (1 μέλη και 7 επισκέπτες)

troubakhs

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Φεβ 2017
Μηνύματα
67.795
Like
28.084
Πόντοι
5.506
αυτό δεν το ξέρω...
μπορεί οι δικοί μας να έχουν και βιντεο με παρτούζες, πάντως δεν έχουν βγει στη φόρα.
εγω σχολιάζω ότι βλέπω...
λες οτι δεν εχουν?...δεν ειναι καθολου τυχαιο οτι αυτη η κυβερνηση φορτωθηκε 2 σκανδαλα παιδεραστιας
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
70.348
Like
72.664
Πόντοι
12.756
αυτό δεν το ξέρω...
μπορεί οι δικοί μας να έχουν και βιντεο με παρτούζες, πάντως δεν έχουν βγει στη φόρα.
εγω σχολιάζω ότι βλέπω...
Ναι στην φόρα δεν εχουν βγει , εχεις ενα δικιο, αλλα με την συμπεριφορα που βλεπουμε μπορεις να φανταστεις τι θα γινεται ιδιωτικα ... Βεβαια και παλι δεν εχει βγει εξω κατι , αλλα δεν προκειται και να βγει , με τοσα λεφτα που εχουν σκασει παντου
Και επισης γιατι ετσι που ειναι φτιαγμενα τα μιντια στην Ελλαδα και οι δημοσιογραφοι πρωτα θα πανε να εκβιασουν για να παρουν λεφτα και χάρες παρά να ενημερώσουν το κοσμο στο τι γινεται ...
Μην πας μακριά , δες Τραγκα και τα λεφτα που εκανε απο εκβιασμους ..
Σαπια ολα εδω , και η εξουσια και η δημοσιογραφία ...
Για να βγει κάτι ή θα ειναι τερμα ηλιθιος ο δημοσιογραφος και θα του ξεφυγει η ειδηση ή θα την ''εχει παει'' να πληρωθει και του ειπαν δεν δινουμε μια
 

troubakhs

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Φεβ 2017
Μηνύματα
67.795
Like
28.084
Πόντοι
5.506
α και ενα ψιλοσκανδαλακι που δεν ετρεξε οσο θα επρεπε με την λιστα πετσα...

Την παραίτησή του υπέβαλε ο αντιπρόεδρος του Συμβουλίου της Επικρατείας (ΣτΕ) Παναγιώτης Ευστρατίου και πρόεδρος του Γ΄ Τμήματος του Ανωτάτου Ακυρωτικού Δικαστηρίου λίγα 24ωρα μετά την φερόμενη εμπλοκή του σε υπόθεση ναρκωτικών.

Αν και δεν αποδέχεται την οποιαδήποτε εμπλοκή του στην υπόθεση με τα ναρκωτικά, ο κ. Ευστρατίου επισημαίνει ότι παραιτείται για την προάσπιση του κύρους του δικαστηρίου, αν και δεν αποδέχεται τις κατηγορίες που του αποδίδονται.

Το όνομα του ανώτατου δικαστή ενεπλάκη σε υπόθεση χρήσης κοκαΐνης νεαρών ατόμων στα νότια προάστια της Αθήνας και ειδικά στην πολυκατοικία που διαμένει.

Μετά από ενημέρωση κατοίκων προς την ΕΛ.ΑΣ. ότι νεαρά άτομα κινούνται ύποπτα σε περιοχή των νοτίων προαστίων πραγματοποιήθηκε έλεγχος από άνδρες της ΔΙΑΣ στα νεαρά αυτά άτομα και στην κατοχή τους βρέθηκε ποσότητα κοκαΐνης, ενώ όταν τους ρώτησαν από πού τα προμηθεύτηκαν, εκείνοι απάντησαν ότι τα πήραν από ένοικο της πολυκατοικίας και υπέδειξαν τον εν λόγω δικαστικό λειτουργό.

Στη συνέχεια ακολούθησε έρευνα από τους αστυνομικούς στο σπίτι όπου διέμενε ο δικαστικός και εκεί βρέθηκαν υπολείμματα της ίδιας ναρκωτικής ουσίας σε ένα μπουκάλι.
 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
32.470
Κριτικές
36
Like
38.132
Πόντοι
18.565
Καθόλου.

Απλά παρουσίαζε ενδιαφέρον η περίπτωσή του.... γι' αυτούς.
Τι ενδιαφερον μπορει να παρουσιαζει ενας πολιτικος για οποιαδηποτε ξενη χωρα, ωστε να σχοληθει η ΕΥΠ με αυτον, εκτος απο το να συνεργαζεται με αλλες αντιπαλες χωρες, κοινως να προδιδει την χωρα του η, τους συμμαχους της χωρας του;
 
Εγγρ.
24 Μαρ 2022
Μηνύματα
9.939
Κριτικές
30
Like
20.467
Πόντοι
8.846
Ναι στην φόρα δεν εχουν βγει , εχεις ενα δικιο, αλλα με την συμπεριφορα που βλεπουμε μπορεις να φανταστεις τι θα γινεται ιδιωτικα ... Βεβαια και παλι δεν εχει βγει εξω κατι , αλλα δεν προκειται και να βγει , με τοσα λεφτα που εχουν σκασει παντου
Και επισης γιατι ετσι που ειναι φτιαγμενα τα μιντια στην Ελλαδα και οι δημοσιογραφοι πρωτα θα πανε να εκβιασουν για να παρουν λεφτα και χάρες παρά να ενημερώσουν το κοσμο στο τι γινεται ...
Μην πας μακριά , δες Τραγκα και τα λεφτα που εκανε απο εκβιασμους ..
Σαπια ολα εδω , και η εξουσια και η δημοσιογραφία ...
Για να βγει κάτι ή θα ειναι τερμα ηλιθιος ο δημοσιογραφος και θα του ξεφυγει η ειδηση ή θα την ''εχει παει'' να πληρωθει και του ειπαν δεν δινουμε μια
όλα μπορεί να συμβαίνουν και να μην το ξέρουμε.
αν και το γενίκευσες τώρα. το αρχικό μου ποστ ήταν για το πάρτυ της πρωθυπουργού κι αν με τέτοια ελευθεριότητα είναι οκ...(για το αξίωμά της πάντα).
τέλος πάντων ανοιξα θεμα επ'αυτού
 

Rand0m1

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Αυγ 2019
Μηνύματα
6.467
Κριτικές
1
Like
6.154
Πόντοι
2.356
Τι ενδιαφερον μπορει να παρουσιαζει ενας πολιτικος για οποιαδηποτε ξενη χωρα, ωστε να σχοληθει η ΕΥΠ με αυτον, εκτος απο το να συνεργαζεται με αλλες αντιπαλες χωρες, κοινως να προδιδει την χωρα του η, τους συμμαχους της χωρας του;
Πολλά ρωτάς ρε γέρο, μεσημεριάτικα.

Ήταν σε κάποια επιτροπή του Ευρωκοινοβουλίου με αντικείμενο εμπορικές σχέσεις της ΕΕ με την Κίνα, άγνωστος είναι για τους Γιάνκηδες, σου λέει δεν ξέρουμε τι καπνό φουμάρει ο συγκεκριμένος, ο καταληψίας είναι ΓΤΠΚ, αυτός έχει potential για τη μετα-Μητσοτάκη εποχή.

Οπότε ας στείλουμε ένα μηνυματάκι στην ΕΥΠ να το κανονίσει.
 

madrach

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2015
Μηνύματα
2.121
Κριτικές
10
Like
1.566
Πόντοι
506
Εχω ομως μια απορια: Αν θελω να ψηφισω Ανδρουλακη, καποιος δεν πρεπει να μου πει τι επιληψιμο ειχε κανει και τον παρακολουθουσε η ΕΥΠ;
την ιδια απορεια ειχα. Γιατι η ΕΥΠ (Εθνικη Υπηρεσια, υπηρεσια του ελληνικου κρατους οχι του κουλη) να παρακολουθησει εναν αχρομο πολιτικο με θεσεις τελειως συστημικες. Ανθρωπος του συστηματος ο Ανδρουλακης, ευρωβουλευτης, λεφτας, με πολιτικο παρελθον πιστης στο συστημα.
Θυμηθηκα ενα αρθρο στο bankingnews, οπου ο συντακτης κατελιγε, οτι το πασοκ θα εχει ρολο κλειδη στις μετεκλογικες. Απ οτι θυμαμαι ο συντακτης τ αρθρου εγραφε οτι ο Ανδρουλακης ειπε ο τι δεν θα δεχτει συνκυβερνηση με τον κουλη...
Οι παρακολουθηση πιστευω ηταν για να βρουνε στοιχεια ωστε να εχουν κατι για ν τον εκβιασουν
 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
32.470
Κριτικές
36
Like
38.132
Πόντοι
18.565
Πολλά ρωτάς ρε γέρο, μεσημεριάτικα.

Ήταν σε κάποια επιτροπή του Ευρωκοινοβουλίου με αντικείμενο εμπορικές σχέσεις της ΕΕ με την Κίνα, άγνωστος είναι για τους Γιάνκηδες, σου λέει δεν ξέρουμε τι καπνό φουμάρει ο συγκεκριμένος, ο καταληψίας είναι ΓΤΠΚ, αυτός έχει potential για τη μετα-Μητσοτάκη εποχή.

Οπότε ας στείλουμε ένα μηνυματάκι στην ΕΥΠ να το κανονίσει.
Πολλα ρωταω για καποιον που θα μου ζητησει να τον ψηφισω και ξερω οτι τον παρακολουθουσε η ΕΥΠ, αλλα δεν ξερω για ποιο λογο;
 

troubakhs

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Φεβ 2017
Μηνύματα
67.795
Like
28.084
Πόντοι
5.506

Rand0m1

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Αυγ 2019
Μηνύματα
6.467
Κριτικές
1
Like
6.154
Πόντοι
2.356
Πολλα ρωταω για καποιον που θα μου ζητησει να τον ψηφισω και ξερω οτι τον παρακολουθουσε η ΕΥΠ, αλλα δεν ξερω για ποιο λογο;
Ρε τύπε, εδώ δεν ξέρει αυτός.... θα ξέρεις εσύ; :2funny:

Εγώ σου έδωσα ένα hint, αλλά άντε και έμαθες με κάποιο μαγικό τρόπο.... θα τον ψηφίσεις; :2funny:
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.097
Κριτικές
123
Like
51.042
Πόντοι
27.261

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.097
Κριτικές
123
Like
51.042
Πόντοι
27.261
α και ενα ψιλοσκανδαλακι που δεν ετρεξε οσο θα επρεπε με την λιστα πετσα...

Την παραίτησή του υπέβαλε ο αντιπρόεδρος του Συμβουλίου της Επικρατείας (ΣτΕ) Παναγιώτης Ευστρατίου και πρόεδρος του Γ΄ Τμήματος του Ανωτάτου Ακυρωτικού Δικαστηρίου λίγα 24ωρα μετά την φερόμενη εμπλοκή του σε υπόθεση ναρκωτικών.

Αν και δεν αποδέχεται την οποιαδήποτε εμπλοκή του στην υπόθεση με τα ναρκωτικά, ο κ. Ευστρατίου επισημαίνει ότι παραιτείται για την προάσπιση του κύρους του δικαστηρίου, αν και δεν αποδέχεται τις κατηγορίες που του αποδίδονται.

Το όνομα του ανώτατου δικαστή ενεπλάκη σε υπόθεση χρήσης κοκαΐνης νεαρών ατόμων στα νότια προάστια της Αθήνας και ειδικά στην πολυκατοικία που διαμένει.

Μετά από ενημέρωση κατοίκων προς την ΕΛ.ΑΣ. ότι νεαρά άτομα κινούνται ύποπτα σε περιοχή των νοτίων προαστίων πραγματοποιήθηκε έλεγχος από άνδρες της ΔΙΑΣ στα νεαρά αυτά άτομα και στην κατοχή τους βρέθηκε ποσότητα κοκαΐνης, ενώ όταν τους ρώτησαν από πού τα προμηθεύτηκαν, εκείνοι απάντησαν ότι τα πήραν από ένοικο της πολυκατοικίας και υπέδειξαν τον εν λόγω δικαστικό λειτουργό.

Στη συνέχεια ακολούθησε έρευνα από τους αστυνομικούς στο σπίτι όπου διέμενε ο δικαστικός και εκεί βρέθηκαν υπολείμματα της ίδιας ναρκωτικής ουσίας σε ένα μπουκάλι.
μεσα σε μια βδομαδα το θαψανε αυτο.
 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
32.470
Κριτικές
36
Like
38.132
Πόντοι
18.565
Ρε τύπε, εδώ δεν ξέρει αυτός.... θα ξέρεις εσύ; :2funny:

Εγώ σου έδωσα ένα hint, αλλά άντε και έμαθες με κάποιο μαγικό τρόπο.... θα τον ψηφίσεις; :2funny:
Τυπε εγω τον ειχα για αχρωμο και αοσμο, αν ειναι τοσο μαγκας και με κοροιδεψε και πουλαγε στους Κινεζους μυστικα, ναι, μπορει να τον ψηφισω.
 

troubakhs

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Φεβ 2017
Μηνύματα
67.795
Like
28.084
Πόντοι
5.506
ναι τυπε και εμεις αυτο βλεπουμε...κατι καλο
FabIQxlWQAAHQjP.jpg

Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Τυπε εγω τον ειχα για αχρωμο και αοσμο, αν ειναι τοσο μαγκας και με κοροιδεψε και πουλαγε στους Κινεζους μυστικα, ναι, μπορει να τον ψηφισω.
γκολ
 
  • Like
Αντιδράσεις: Νίο

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.097
Κριτικές
123
Like
51.042
Πόντοι
27.261

JOHN-PLAYER-SPECIAL

Σπουδαίος
Εγγρ.
23 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.799
Κριτικές
23
Like
8.904
Πόντοι
3.446
543823C8-61F0-46B7-BDD9-07346E896824.png



Πανευρωπαϊκό ρεζίλεμα για άλλη μια φορά …..!!!!
 

Rand0m1

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Αυγ 2019
Μηνύματα
6.467
Κριτικές
1
Like
6.154
Πόντοι
2.356
Τυπε εγω τον ειχα για αχρωμο και αοσμο, αν ειναι τοσο μαγκας και με κοροιδεψε και πουλαγε στους Κινεζους μυστικα, ναι, μπορει να τον ψηφισω.
Γέρο, σε κόβω για James Bond fan. :2funny:

Ποια μυστικά στους Κινέζους, ρε τύπε. Σιγά μην είναι και ο Μαγκάιβερ. :2funny:

Σου είπα, αποφάσισαν να τον παρακολουθήσουν διότι παρουσίαζε ενδιαφέρον η περίπτωση και αν οδηγούσε κάπου η παρακολούθηση, τα αποτελέσματα θα μπορούσαν να χρησιμοποιηθούν κάπου στο μέλλον.

Το βασικό αντικείμενο μιας υπηρεσίας πληροφοριών είναι ακριβώς αυτό. Συλλογή, επεξεργασία & αξιοποίηση πληροφοριών.

Τα black ops είναι για να χαζεύεις τον Matt Damon στο Netflix. :2funny:
 
Τελευταία τροποποίηση:

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom