Νέα

Κυριάκος Μητσοτάκης-ΝΔ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα stekas72
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 99K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 24 άτομα (3 μέλη και 21 επισκέπτες)
Εγγρ.
13 Ιουν 2012
Μηνύματα
5.280
Κριτικές
8
Like
7.313
Πόντοι
2.636
Τα διεθνή μέσα, από την Deutsche Welle έως τους New York Times, κρεμούν «στα μανταλάκια» το ελληνικό Watergate συγκρίνοντας μάλιστα το «καθεστώς» Μητσοτάκη με τη χούντα των συνταγματαρχών, και στην Ελλάδα ξημερώνει ένα ακόμη ανέμελο καλοκαιρινό πρωινό…
Ελα ρε τυπε με τα αμερικλανακια π θα μας το παίξουν αμερόληπτοι να ουμε κ μας κατηγορούν τον καλυτερο πρωθυπουργο της Ελλαδας που βοήθησε τον Ελλην φορολογούμενο οσο κανεις αλλος..

Ελα να ου με…
 

ROB. C

Μέγας
Εγγρ.
15 Ιουν 2021
Μηνύματα
10.488
Κριτικές
2
Like
19.302
Πόντοι
3.656
:tooth:
:tooth::tooth::tooth::tooth::tooth:
που πάει και βρίσκει τέτοιες ταλεντάρες ο Μέσι της πολιτικής , που ????????????
απολαύστε καλά μελετημένες επιλογές τιτανοτεράστιου παιχταρά-προπονηταρά-μανατζαραίου κούλι:smiley6600:

:tits::wanker::respect:
...jpg

:smiling-face-with-heart-eyes::headbaning1:
αχαχαχα.jpg


:respect::tits2::smiling-face-with-heart-eyes::headbaning2:
 
Τελευταία τροποποίηση:

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
64.299
Like
22.929
Πόντοι
5.506
ωραια απαντηση....σαν να λεμε σε γαμαει ενας σε μια γωνια και πας να αντισταθεις και αυτος γυριζει με υφος βλοσυρο και σου λεει Ο ΑΛΛΟΣ ΘΑ ΣΕ ΓΑΜΗΣΕΙ ΧΕΙΡΟΤΕΡΑ!.... σκυβεις το κεφαλι και σε γαμανε μια ζωη....


Υ.Γ. εμενα ο κουλης δεν θα με γαμησει
Ρε μλκ μπρο, τα εχουμε πει αυτα, αυτους εχουμε, ριξε μια ματια απο δεξια εως αριστερα.
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.347
Κριτικές
1
Like
32.283
Πόντοι
8.006
Συνεληφθησαν 11 κοπελες λεει, για τα επεισοδια στον σταθμο μετρό των Εξαρχείων.
Εχουμε καμια πληροφορια για την συγκεκριμενη συντροφισσα με το μωβ μπλουζακι?
prosagoges2.jpg
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
64.299
Like
22.929
Πόντοι
5.506
Συνεληφθησαν 11 κοπελες λεει, για τα επεισοδια στον σταθμο μετρό των Εξαρχείων.
Εχουμε καμια πληροφορια για την συγκεκριμενη συντροφισσα με το μωβ μπλουζακι?
prosagoges2.jpg
Τι σε κανει να πιστευεις πως δεν ειναι εγχειρισμενη;
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
26.879
Κριτικές
184
Like
44.171
Πόντοι
21.896

daima703

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2019
Μηνύματα
5.744
Like
1.501
Πόντοι
266
:tooth:
:tooth::tooth::tooth::tooth::tooth:
που πάει και βρίσκει τέτοιες ταλεντάρες ο Μέσι της πολιτικής , που ????????????
απολαύστε καλά μελετημένες επιλογές τιτανοτεράστιου παιχταρά-προπονηταρά-μανατζαραίου κούλι:smiley6600:

:tits::wanker::respect:
...jpg

:smiling-face-with-heart-eyes::headbaning1:
αχαχαχα.jpg


:respect::tits2::smiling-face-with-heart-eyes::headbaning2:
Εγώ βρήκα ότι πολλές από αυτές είχαν γίνει 2012 μέχρι 2014


Αναλογες δηλώσεις εναντίον της Νέας Δημοκρατίας είχαν κάνει και ο Άδωνις και οΒορίδης και πολλοί άλλοι όταν ήταν σε άλλο κόμμα

Και φυσικά πολλοί άλλοι πρώην πασόκοι Η της δημαρ που προσχώρησαν στο ΣΥΡΙΖΑ εναντίον του ΣΥΡΙΖΑ όταν ήταν στο άλλο κόμμα
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.811
Κριτικές
62
Like
45.638
Πόντοι
9.297
Συνεληφθησαν 11 κοπελες λεει, για τα επεισοδια στον σταθμο μετρό των Εξαρχείων.
Εχουμε καμια πληροφορια για την συγκεκριμενη συντροφισσα με το μωβ μπλουζακι?
prosagoges2.jpg
Ρεπατζου στο Μετάξι;Ρε Μήτσο xxx ,την ξέρεις;
 

Saul

Μέγας
Εγγρ.
23 Αυγ 2020
Μηνύματα
15.781
Like
14.182
Πόντοι
3.656
Γιατί να σου ρίξει κάνεις κόκκινη κάρτα καλά περνάμε

Αφενός λες ότι κακώς τους έβγαλαν λαδι
Δεν δέχεσαι δικαστική απόφαση
Αφετέρου λες να μην Βάζω κείμενα που σε αυτό απάντησες

Έγιναν αυτά ναι ή όχι;
Διαψεύδεις τα κείμενα
Στα κατωτέρω;

Τα κείμενα λένε για το πως αθωώθηκε ο Βουλγαράκης και Άγγελου και πως δεν πήγε καν σε δίκη ο ρουσόπουλος ενώ είχαν γίνει δεκτές οι παραιτήσεις τους από τον Καραμανλή

Και θες να ξεχάσεις το κείμενο ξέχασέ το

εγώ λέω τις 6 παραπάνω γραμμές

Σύμφωνα με σένα που έχεις λογική;;;;

Διαψεύσε τις η παραδέξου ότι έχεις λάθος στο επιχείρημα σου

Κανένα από αυτά δεν πιστεύω ότι θα γίνει



Πάει το αφήγημα σου ότι παραίτηση σημαίνει ενοχή

Στις συζητήσεις μας
έχεις κατά καιρούς επιχειρήματα;;;;
Παίρνεις ποστ τόσο
Είσαι δεξιό τρολ
Τον αφεντικό σου τον Μητσοτάκη
Τι να μου λένε οι νόμοι και τα άρθρα
Τι να λένε δικαστικές αποφάσεις
Δεν χρειάζονται στη συζήτηση αποδείξεις έχω τη λογική μου

Ποτέ δεν έχεις άδικο,!!!!!

Υ.γ
Ποτέ δεν έχεις γράψει σε τι είσαι υπέρ
Όλο κατά
Στο παράδειγμα που έφερα πριν μερικά ποστ με το φούρναρη τον μπαμπά και το γιο όποια και από τις τέσσερις λύσεις να έβαζε η κυβέρνηση εσύ δεν θαλεγες μία από τις τρεις άλλες αλλά θα εκανες κριτική στην λύση της κυβέρνησης

ΧΩΡΙΣ να προτείνεις ποια είναι η σωστή

Τότε θα μπορούσαμε και εμείς να σου πούμε για τις λύσεις σου

Σε τι πράγματι πιστεύεις;

Αν θες να απαντήσεις όχι καλοδεχούμενες γενικότητες
Τύπε...παίρνεις απαντήσεις από εμένα τύπου ποσό πάει το πόστ και για τα γαλάζια αφεντικά σου για δυο λόγους.

Όλες οι απαντήσεις σου έρχονται με ένα κείμενο με στοιχεία τα οποία τις περισσότερες φορές ουδεμία σχέση έχουν με το αντικείμενο της συζήτησης μας. Δεν προβάλεις επιχειρήματα ούτε νομίζεις ότι είσαι πονηρός με το να μπλέκεις τον άλλον με χιλιάδες λεπτομέρειες που δεν έχουν καμία συνοχή. Για αυτό και κανένας εδώ δεν μπορεί να καταλάβει 9 στις 10 φορές τι θες να πεις.

Ξέρεις ποιοι άλλοι το κάνουν αυτό? Οι υπουργοί όταν τους κάνουν ερωτήσεις στην τηλεόραση...και αφού σου αρέσουν τα παραδείγματα να δεις την συνέντευξη του Βορίδη πριν 2-3 μέρες που τον ρώταγε η δημοσιογράφος (του σκαι παρεπιπτόντως...άντε πες τώρα εσύ για αντιπολίτευση)...τον ρώταγε γιατί έπαιξαν οι παραιτήσεις και το διάγγελμα του πφ αφού όλα έγιναν κατα το νόμο...

και ο Βορίδης έλεγε για 5 λεπτά ποσά καλά έχει κάνει η κυβέρνηση και πως ο σύριζα φέρνει εμπόδιο στις μεταρυθμισεις. Σου θυμίζει κάτι? Εσένα? Όταν ποστάρεις άσχετα και τα κλείνεις με το τι έκανε ο ΣΥΡΙΖΑ πριν 4 χρόνια? Αν θες λοιπόν σοβαρές απαντήσεις να γράφεις και εσύ σοβαρά πράγματα και να μην θεωρείς χαζό τον συνομιλητή σου.

Για να σου απαντήσω σοβαρά λοιπόν σε αυτά που έγραψες...ακόμα και αθώοι να ήταν αυτοί οι 2...δεν σημαίνει τίποτα ούτε αποδεικνύει οτιδήποτε σχετικά με την σημερινή κατάσταση. Εξηγώ : Είτε έκαναν παρανομία στην οποία περίπτωση καλώς απολύθηκαν και πρέπει να εξετασθεί ποιος άλλος γνώριζε για την παρανομία...η δεν έκαναν παρανομία και τους παραίτηση ο πθ όπως έλεγε και ο άλλος από πάνω για τα μάτια του κόσμου.

Εγώ έχω πει την άποψη μου η οποία είναι ότι η ευπ καλώς κάνει και δρα κακώς κάνει αν χρησιμοποιεί spyware και ιδιαιτερα απο third party ετραιρειες.
 
Εγγρ.
24 Μαρ 2022
Μηνύματα
9.939
Κριτικές
30
Like
20.469
Πόντοι
8.846

ROB. C

Μέγας
Εγγρ.
15 Ιουν 2021
Μηνύματα
10.488
Κριτικές
2
Like
19.302
Πόντοι
3.656
Εγώ βρήκα ότι πολλές από αυτές είχαν γίνει 2012 μέχρι 2014


Αναλογες δηλώσεις εναντίον της Νέας Δημοκρατίας είχαν κάνει και ο Άδωνις και οΒορίδης και πολλοί άλλοι όταν ήταν σε άλλο κόμμα

Και φυσικά πολλοί άλλοι πρώην πασόκοι Η της δημαρ που προσχώρησαν στο ΣΥΡΙΖΑ εναντίον του ΣΥΡΙΖΑ όταν ήταν στο άλλο κόμμα
τι λες τυπάρα μικροφωνάκια , ότι οι μεν είναι καραμπούσταροι αλλά και οι δε είναι καραπούτανοι ? αντιστοίχησε όποιον θες στο μεν-δε
Συμφωνούμε :grin:
 

μορφονιος

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2013
Μηνύματα
10.166
Κριτικές
2
Like
9.087
Πόντοι
2.456
Συνεληφθησαν 11 κοπελες λεει, για τα επεισοδια στον σταθμο μετρό των Εξαρχείων.
Εχουμε καμια πληροφορια για την συγκεκριμενη συντροφισσα με το μωβ μπλουζακι?
prosagoges2.jpg
Λοατκι βιγκαν μπαχαλοσατανιστρια,
ενίοτε στραποναρει τρέλα ζουμπουρλουδικα βορειομυκονιάτικα αγοράκια ..
:confused: :confused: :confused:
Αλέκο έμπαινες;
:coffee:
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: ROB. C

daima703

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2019
Μηνύματα
5.744
Like
1.501
Πόντοι
266
Τύπε...παίρνεις απαντήσεις από εμένα τύπου ποσό πάει το πόστ και για τα γαλάζια αφεντικά σου για δυο λόγους.

Όλες οι απαντήσεις σου έρχονται με ένα κείμενο με στοιχεία τα οποία τις περισσότερες φορές ουδεμία σχέση έχουν με το αντικείμενο της συζήτησης μας. Δεν προβάλεις επιχειρήματα ούτε νομίζεις ότι είσαι πονηρός με το να μπλέκεις τον άλλον με χιλιάδες λεπτομέρειες που δεν έχουν καμία συνοχή. Για αυτό και κανένας εδώ δεν μπορεί να καταλάβει 9 στις 10 φορές τι θες να πεις.

Ξέρεις ποιοι άλλοι το κάνουν αυτό? Οι υπουργοί όταν τους κάνουν ερωτήσεις στην τηλεόραση...και αφού σου αρέσουν τα παραδείγματα να δεις την συνέντευξη του Βορίδη πριν 2-3 μέρες που τον ρώταγε η δημοσιογράφος (του σκαι παρεπιπτόντως...άντε πες τώρα εσύ για αντιπολίτευση)...τον ρώταγε γιατί έπαιξαν οι παραιτήσεις και το διάγγελμα του πφ αφού όλα έγιναν κατα το νόμο...

και ο Βορίδης έλεγε για 5 λεπτά ποσά καλά έχει κάνει η κυβέρνηση και πως ο σύριζα φέρνει εμπόδιο στις μεταρυθμισεις. Σου θυμίζει κάτι? Εσένα? Όταν ποστάρεις άσχετα και τα κλείνεις με το τι έκανε ο ΣΥΡΙΖΑ πριν 4 χρόνια? Αν θες λοιπόν σοβαρές απαντήσεις να γράφεις και εσύ σοβαρά πράγματα και να μην θεωρείς χαζό τον συνομιλητή σου.

Για να σου απαντήσω σοβαρά λοιπόν σε αυτά που έγραψες...ακόμα και αθώοι να ήταν αυτοί οι 2...δεν σημαίνει τίποτα ούτε αποδεικνύει οτιδήποτε σχετικά με την σημερινή κατάσταση. Εξηγώ : Είτε έκαναν παρανομία στην οποία περίπτωση καλώς απολύθηκαν και πρέπει να εξετασθεί ποιος άλλος γνώριζε για την παρανομία...η δεν έκαναν παρανομία και τους παραίτηση ο πθ όπως έλεγε και ο άλλος από πάνω για τα μάτια του κόσμου.

Εγώ έχω πει την άποψη μου η οποία είναι ότι η ευπ καλώς κάνει και δρα κακώς κάνει αν χρησιμοποιεί spyware και ιδιαιτερα απο third party ετραιρειες.
Φαντάζομαι από τη σύγχυση σου δεν ξέρεις τι λες

Για ποιο ΣΥΡΙΖΑ μιλάςς

Για πια άσχετα μιλάς;

Είπα εγώ τίποτα για ΣΥΡΙΖΑ σε αυτή τη συζήτηση;

Είναι άσχετο ότι επέμενες σε 5-6 ποστ ότι εάν δεν ήταν ένοχοι δεν θα παραιτούντο

Είναι άσχετο ότι σου έβαλα σε αντιδιαστολή του επιχειρήματος σου ότι αυτό που λες δεν ισχύει γιατί Ρουσόπουλος Βουλγαράκης και Αγγέλου παραιτήθηκαν και βρέθηκαν μετά αθώοι

Εάν τα ανωτέρω δεν τα καταλαβαίνουν τι να σου πω λυπάμαι πάρα πολύ

ΕΠΙΤΈΛΟΥΣ ΔΕΧΘΗΚΕΣ ΟΤΙ ΜΠΟΡΕΊ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΕΊΝΑΙ ΕΝΟΧΟΙ
Και να παραιτήθηκαν λες εσύ για τα μάτια του κόσμου

Άρα ΔΕΝ ΞΕΡΟΥΜΕ αυτό που έλεγα εγώ από την αρχή

Και για τους ίδιους λόγους δεν ξέρουμε αν το ήξερε ή όχι ο Κούλης

Και όπως την άλλη φορά σου σου είχα πει ότι τελειώνει η συζήτηση και την τελείωσα από τη δικιά μου πλευρά έτσι πιστεύω ότι εδώ τελειώνει η διαφωνία μας
 

daima703

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2019
Μηνύματα
5.744
Like
1.501
Πόντοι
266
Μετά τους αρμούς της εξουσίας έχουμε νεότερα

Εδώ που φτάσαμε δεν αρκεί μια απλή εναλλαγή στην εξουσία. Απέναντι στο Κράτος - οικογενειακό λάφυρο, απαιτείται ένα σχέδιο ανάταξης της 3ης Ελληνικής Δημοκρατίας, που θα αφορά όχι μόνο την ΕΥΠ αλλά και Δικαιοσύνη, λειτουργία των ΜΜΕ, ανεξάρτητες αρχές και ελεγκτικούς μηχανισμούς

Μόνο μία εναλλαγή στην εξουσία Άλλοίμονο
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom