Νέα

Κυριάκος Μητσοτάκης-ΝΔ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα stekas72
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 99K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 23 άτομα (4 μέλη και 19 επισκέπτες)

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.096
Κριτικές
123
Like
51.040
Πόντοι
27.261
Και τι ακριβώς θέλεις να σου απαντήσω τότε ρε μαν αφού κατάλαβες? Είμαι κακός εργοδότης εγώ κομπλέ μην έρθεις να δουλέψεις :confused:
xardalias-chardalias.gif
 

kontolagnos

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Μαρ 2007
Μηνύματα
31.351
Κριτικές
1
Like
35.430
Πόντοι
6.256
3 μυρια ειναι επισημως στα ορια της φτωχειας και ζουνε με λεμονοκουπες και το εξωτερικο απο το λαχανο απο τα σκουπιδια της λαικης,καθε πλατεια γειτονιας εχει 3-4 αστεγους,κεντρο τουλαχιστον 10.000:confused::confused::confused:
Στα τετοια μας, ο αλεξ δεν παει απο κέντρο, αρα δεν εχει αστεγους
 

ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιαν 2016
Μηνύματα
27.371
Κριτικές
49
Like
22.764
Πόντοι
24.596
τολμας να αντιμιλήσεις στον Αλεξ για νουμερα;;;
Δεν θα μας πεις εσυ αγορινα ποσοι ειναι οι αστεγοι , αυτος θα σου πει , που δεν πιστευει καταγραφές , δημοσκοπησεις κτλ , εκτος αν βγαζουν +10 μοναδες την ΝΔ , ολα τα αλλα ειναι ΣΑΧΛΑΜΑΡΕΣ , ΤΣΙΤΑΤΑ και το κανεις για τα λαικς
Και μην το΄λμησεις να του αντεπιτεθείς επειδη ειναι ΝΔ , τα μαθαμε τα κολπα σας μουνάκια
αστεγος τυπε περιμενει saul να παρει τα επιδοματα και να του τα δωσει:confused::confused::confused:

20160227_usp504.jpg
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: alex71

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
70.343
Like
72.652
Πόντοι
12.756
  • Χαχα
Αντιδράσεις: ROB. C

Saul

Μέγας
Εγγρ.
23 Αυγ 2020
Μηνύματα
15.683
Like
14.094
Πόντοι
3.656
τυπε δωσε ακριβης διευθυνση του φωτογραφικου ντοκουμεντου να μην περνάμε απο εκει , οπως και ο αρχηγος μας
Όταν περνάει από κάπου ο αρχηγός τύπε έχουν περάσει πριν οι ''σπέσιαλ φορσισ'' της φρουράς του και έχουν τσουβαλιάσει κάθε άστεγο να μην τον βλέπει η κάμερα και χαλάσει το πλάνο του αρχηγού . :confused:
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
70.343
Like
72.652
Πόντοι
12.756
Όταν περνάει από κάπου ο αρχηγός τύπε έχουν περάσει πριν οι ''σπέσιαλ φορσισ'' της φρουράς του και έχουν τσουβαλιάσει κάθε άστεγο να μην τον βλέπει η κάμερα και χαλάσει το πλάνο του αρχηγού . :confused:
για τον Αλεξ71 λεω τυπε :confused:
Να πα να γαμηθει ο αλλος
 

Saul

Μέγας
Εγγρ.
23 Αυγ 2020
Μηνύματα
15.683
Like
14.094
Πόντοι
3.656
Μονο η πισπιριγκου μας δυσκολεψε λίγο ειναι η αλήθεια
άγαν βγει το πόρισμα της επιστημονικής ομάδας μπου θα έχει τελειώσει η ιστορία όχι όταν το πουν στον σκαι
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

για τον Αλεξ71 λεω τυπε :confused:
Να πα να γαμηθει ο αλλος
και εγώ για τον ίδιο λέω :confused:
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
70.343
Like
72.652
Πόντοι
12.756
άγαν βγει το πόρισμα της επιστημονικής ομάδας μπου θα έχει τελειώσει η ιστορία όχι όταν το πουν στον σκαι
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


και εγώ για τον ίδιο λέω :confused:
δεν εχει φρουρα , είναι ταπεινός και δεξιός , οχι σαν κατι άλλα λαμόγια
 

celebre

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2019
Μηνύματα
18.576
Like
20.380
Πόντοι
6.056
Αξιοπροσεκτη η επιμονη Ανδρουλακη να μην ενημερωθει απο αυτους που υποκλεπτανε τις συνομιλιες του!!!

Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Ελα ρε αρκιντι αυριο τρωμε αρακα να πουμε....:vomit:
Μετα τον προαυλισμο:think::confused::confused::confused:
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.347
Κριτικές
1
Like
32.279
Πόντοι
8.006
3 μυρια ειναι επισημως στα ορια της φτωχειας και ζουνε με λεμονοκουπες και το εξωτερικο απο το λαχανο απο τα σκουπιδια της λαικης,καθε πλατεια γειτονιας εχει 3-4 αστεγους,κεντρο τουλαχιστον 10.000:confused::confused::confused:
Για την Αθηνα μιλας ή για την Μανιλα?
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.347
Κριτικές
1
Like
32.279
Πόντοι
8.006
Γιατί όταν κάποιος είναι άνεργος και μένει στο σπίτι μαζί με τη γιαγιά τον παππού και τους γονείς του και τρώνε όλοι μαζί φακές μια βδομάδα είναι σε πολύ καλύτερη κατάσταση?

υπάρχουν άνθρωποι που αν δεν είχαν βοήθεια από συγγενείς θα ήταν πραγματικά άστεγοι. Αυτοί ως τι μετράνε?
Aν θελεις τη γνωμη της πρώην μου, που ανεφερα παραπανω οτι ζει μονη απο τα 18 της, μετρανε ως αχρηστοι και τεμπεληδες που δεν μπορουν να ξεκολλησουν απο το βρακι της μανας τους.
 

Saul

Μέγας
Εγγρ.
23 Αυγ 2020
Μηνύματα
15.683
Like
14.094
Πόντοι
3.656
Aν θελεις τη γνωμη της πρώην μου, που ανεφερα παραπανω οτι ζει μονη απο τα 18 της, μετρανε ως αχρηστοι και τεμπεληδες που δεν μπορουν να ξεκολλησουν απο το βρακι της μανας τους.
Αν θες τη δίκη μου γνώμη ...αυτό ίσχυε μέχρι και πριν κάποια χρόνια. Σήμερα με την κατάσταση που επικρατεί πολύ απλά ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΖΗΣΕΙΣ μόνος σου εάν δεν έχεις δικό σου σπίτι ή κάποιο άλλο εισόδημα εάν παίρνεις τον βασικό μισθό.


Έχει νόημα να σου παραθέσω νούμερα? Ούτε θα μπω σε συζήτηση για το πόση είναι η ανεργία στην Ελλάδα. Ναι υπάρχουν πααααρα πολλά τεμπελόσκυλα που περιμένουν τα επιδόματα και το ταμείο ενέργειας για να παρασιτήσουν...αλλά για κάθε 1 από αυτούς υπάρχουν 3 κανονικοί άνθρωποι που δεν βρίσκουν δουλειά η αυτή που βρίσκουν δεν πληρώνει όσα χρειάζεσαι σήμερα για να τη βγάλεις.
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.347
Κριτικές
1
Like
32.279
Πόντοι
8.006
Αν θες τη δίκη μου γνώμη ...αυτό ίσχυε μέχρι και πριν κάποια χρόνια. Σήμερα με την κατάσταση που επικρατεί πολύ απλά ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΖΗΣΕΙΣ μόνος σου εάν δεν έχεις δικό σου σπίτι ή κάποιο άλλο εισόδημα εάν παίρνεις τον βασικό μισθό.


Έχει νόημα να σου παραθέσω νούμερα? Ούτε θα μπω σε συζήτηση για το πόση είναι η ανεργία στην Ελλάδα. Ναι υπάρχουν πααααρα πολλά τεμπελόσκυλα που περιμένουν τα επιδόματα και το ταμείο ενέργειας για να παρασιτήσουν...αλλά για κάθε 1 από αυτούς υπάρχουν 3 κανονικοί άνθρωποι που δεν βρίσκουν δουλειά η αυτή που βρίσκουν δεν πληρώνει όσα χρειάζεσαι σήμερα για να τη βγάλεις.
Kι εγω αυτα της ελεγα, και εβαζε το δαχτυλο στο στομα, και καλα οτι ξερνάει με τις βλακειες που της λεω
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
70.343
Like
72.652
Πόντοι
12.756

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom