Νέα

Κυριάκος Μητσοτάκης-ΝΔ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα stekas72
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 99K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 5 άτομα (2 μέλη και 3 επισκέπτες)

troubakhs

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Φεβ 2017
Μηνύματα
67.847
Like
28.190
Πόντοι
5.506
ρε μαλακα...η πολιτικη και οικονομικη ρεμουλα ας πουμε οκ....
Αλλα αφησανε επισημα ενοχο ΕΞΩ! βιαστη ανηλικων....
ποση μποχα κρυβει το κωλοσωγο?
ποσο μαφια ειναι?
 

Hellraiser4Ever

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Φεβ 2019
Μηνύματα
26.742
Like
24.572
Πόντοι
6.256
ρε μαλακα...η πολιτικη και οικονομικη ρεμουλα ας πουμε οκ....
Αλλα αφησανε επισημα ενοχο ΕΞΩ! βιαστη ανηλικων....
ποση μποχα κρυβει το κωλοσωγο?
ποσο μαφια ειναι?
Ενταξει τωρα μονο 2 ειχε βιασει....στους 3 καιγεσαι.
 

troubakhs

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Φεβ 2017
Μηνύματα
67.847
Like
28.190
Πόντοι
5.506

Hellraiser4Ever

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Φεβ 2019
Μηνύματα
26.742
Like
24.572
Πόντοι
6.256
πες ρε και ανησυχησα ....
στην αρχη τους ειχα για απλους λωποδυτες...τωρα πιστευω οτι ειναι παμφαγα μουνοπανα
Και τον αλλον τον στενο συνεργατη του Μητσοτακη ανηλικα πηδουσε αλλα του τα παραγραψαμε ολα.....δεν μασαμε εμεις.
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
64.257
Like
22.896
Πόντοι
5.506
Σκασε ρε κομματοσκυλε του ελεους....
Ρε μλκ, αντε εγω ειμαι κομματοσκυλο, εσυ που μυξοκλαιγεσαι μερα νυχτα, μολις ξυπνησεις και πριν κοιμηθεις για τον κυριακο, τι στον πουτσο εισαι;
 

BAKALIS74

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2012
Μηνύματα
4.732
Like
2.017
Πόντοι
456
Αλλα αφησανε επισημα ενοχο ΕΞΩ! βιαστη ανηλικων....
ποση μποχα κρυβει το κωλοσωγο?
ποσο μαφια ειναι?
Ποιοι αφήσανε, πρέπει να είσαι πιο συγκεκριμένος. 12 χρόνια έφαγε και πήρε αναστολή μέχρι το εφετείο. ο κουφοντίνας με 10 φορές οσόια στα 20 χρόνια θα βγει. ο κορκονέας βγήκε στα 15, οι δολοφόνοι παοκτσήδες του βούλγαρου στη θεσσαλονίκη έκατσαν μέσα ούτε 2 χρόνια,ο κτήνος που κατέστρεψε τη Μυρτώ έκανε αίτηση αποφυλάκισης στα 10 χρόνια, επί συριζα και συνεχίζεται και τώρα έχουν βγει χιλιάδες εγκληματίες,δολοφόνοι,αλβανοί,λάθρο,γύφτοι. δεν έχεις καταλάβει που ζεις? ο λιγνάδης σε πείραξε
 

Hellraiser4Ever

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Φεβ 2019
Μηνύματα
26.742
Like
24.572
Πόντοι
6.256
Ρε μλκ, αντε εγω ειμαι κομματοσκυλο, εσυ που μυξοκλαιγεσαι μερα νυχτα, μολις ξυπνησεις και πριν κοιμηθεις για τον κυριακο, τι στον πουτσο εισαι;
Εσυ δεν εισαι απλα κομματοσκυλο εισαι τελειωμενο κομματοσκυλο....για ολα οσα λεμε εχεις να σχολιασεις κατι;Τιποτα κακο στον Μητσοτακη βρισκεις;

Αμα λοιπον δεν εχεις να πεις τιποτα ειτε γιατι δεν σου κοβει ειτε γιατι εισαι βολεμενος να μην σχολιαζεις τους αλλους που δεν κρεμονται απο τα αρχιδια του καθε Μητσοτακη και εχουν γνωμη.....
 

troubakhs

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Φεβ 2017
Μηνύματα
67.847
Like
28.190
Πόντοι
5.506
Ποιοι αφήσανε, πρέπει να είσαι πιο συγκεκριμένος. 12 χρόνια έφαγε και πήρε αναστολή μέχρι το εφετείο. ο κουφοντίνας με 10 φορές οσόια στα 20 χρόνια θα βγει. ο κορκονέας βγήκε στα 15, οι δολοφόνοι παοκτσήδες του βούλγαρου στη θεσσαλονίκη έκατσαν μέσα ούτε 2 χρόνια,ο κτήνος που κατέστρεψε τη Μυρτώ έκανε αίτηση αποφυλάκισης στα 10 χρόνια, επί συριζα και συνεχίζεται και τώρα έχουν βγει χιλιάδες εγκληματίες,δολοφόνοι,αλβανοί,λάθρο,γύφτοι. δεν έχεις καταλάβει που ζεις? ο λιγνάδης σε πείραξε
πουτσα μου....και ειπαμε ρε ανωμαλα μην καλυπτετε μαι μαλακια με μια αλλη......
για καλυτερους σας βγαλαμε οχι για καλυτερους μαλακες


αντε γαμωπροβατα κομματοσκυλα
 

Hellraiser4Ever

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Φεβ 2019
Μηνύματα
26.742
Like
24.572
Πόντοι
6.256
Ποιοι αφήσανε, πρέπει να είσαι πιο συγκεκριμένος. 12 χρόνια έφαγε και πήρε αναστολή μέχρι το εφετείο. ο κουφοντίνας με 10 φορές οσόια στα 20 χρόνια θα βγει. ο κορκονέας βγήκε στα 15, οι δολοφόνοι παοκτσήδες του βούλγαρου στη θεσσαλονίκη έκατσαν μέσα ούτε 2 χρόνια,ο κτήνος που κατέστρεψε τη Μυρτώ έκανε αίτηση αποφυλάκισης στα 10 χρόνια, επί συριζα και συνεχίζεται και τώρα έχουν βγει χιλιάδες εγκληματίες,δολοφόνοι,αλβανοί,λάθρο,γύφτοι. δεν έχεις καταλάβει που ζεις? ο λιγνάδης σε πείραξε
Και εσυ πιστευεις οτι τυχαια η προεδρος του δικαστηριου υπερψηφισε να μην φυλακιστει ο Λιγναδης.....ο κολλητος της υπουργου Πολιτισμου και φιλος του Μητσοτακη;

Και ναι το ξερουμε οτι η δικαιοσυνη στην Ελλαδα ειναι τερμα για το πουτσο και πολιτικα ελεγχομενη απο την εκαστοτε κυβερνηση....αυτο τι σημαινει οτι δεν πρεπει να σχολιαζουμε οποτε διαπρατει καποιο σκανδαλο;
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
64.257
Like
22.896
Πόντοι
5.506
Εσυ δεν εισαι απλα κομματοσκυλο εισαι τελειωμενο κομματοσκυλο....για ολα οσα λεμε εχεις να σχολιασεις κατι;Τιποτα κακο στον Μητσοτακη βρισκεις;

Αμα λοιπον δεν εχεις να πεις τιποτα ειτε γιατι δεν σου κοβει ειτε γιατι εισαι βολεμενος να μην σχολιαζεις τους αλλους που δεν κρεμονται απο τα αρχιδια του καθε Μητσοτακη και εχουν γνωμη.....
Τη βλακεια σου σχολιαζω τυπε
 

Hellraiser4Ever

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Φεβ 2019
Μηνύματα
26.742
Like
24.572
Πόντοι
6.256

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
64.257
Like
22.896
Πόντοι
5.506
Αμα θελεις να σχολιασεις βλακεια πηγαινε μπροστα σε ενα καθρεπτη....θα τη δεις προσωποποιημενη.
Εγω τυπε δεν ειμαι βλακας οπως λες, κομματοσκυλο με ειπες. Μαντεψε ποιος ειναι ο βλακας.
 

celebre

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2019
Μηνύματα
18.616
Like
20.412
Πόντοι
6.056
Ρε μλκ, αντε εγω ειμαι κομματοσκυλο, εσυ που μυξοκλαιγεσαι μερα νυχτα, μολις ξυπνησεις και πριν κοιμηθεις για τον κυριακο, τι στον πουτσο εισαι;
Kαψουρης,αλλα δεν του το λεμε:coffee::confused::confused::confused:
 

celebre

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2019
Μηνύματα
18.616
Like
20.412
Πόντοι
6.056
οπου να ναι σκαει δικηγόρος του σαη με τη γνωστη ατακα με
ξεπερνάει πως μιλανε ολοι για νομικά χωρις να ειναι δικηγόροι να πουμε :wanker::wanker::wanker:
Εδω γραφουμε και συζηταμε εμεις που δεν ξερουμε γραφη και αναγνωση:dunno::confused::confused::confused:
 
  • Like
Αντιδράσεις: RETRO

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
64.257
Like
22.896
Πόντοι
5.506
Kαψουρης,αλλα δεν του το λεμε:coffee::confused::confused::confused:
Με τον Κυριακο; Ετσι εξηγειται
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

οπου να ναι σκαει δικηγόρος του σαη με τη γνωστη ατακα με
ξεπερνάει πως μιλανε ολοι για νομικά χωρις να ειναι δικηγόροι να πουμε :wanker::wanker::wanker:
Χωρις να εχουν σχεση με τα νομικα ειναι η ακριβης εκφραση, να τα λεμε κι αυτα
 

Hellraiser4Ever

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Φεβ 2019
Μηνύματα
26.742
Like
24.572
Πόντοι
6.256
οπου να ναι σκαει δικηγόρος του σαη με τη γνωστη ατακα με
ξεπερνάει πως μιλανε ολοι για νομικά χωρις να ειναι δικηγόροι να πουμε :wanker::wanker::wanker:
Αστον γιατι μετα την ατακα τη πρωινη για τον Σημιτη πρεπει να εκαψε πολλα εγκεφαλικα κυτταρα....
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
64.257
Like
22.896
Πόντοι
5.506

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom