Νέα

Κυριάκος Μητσοτάκης-ΝΔ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα stekas72
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 99K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (3 μέλη και 4 επισκέπτες)

locoenelcoco

Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2018
Μηνύματα
351
Like
621
Πόντοι
81
Εσενα δεν σε ενοχλει τιποτα γιατι προφανως ειναι το κομματιλικι πανω απο ολα αλλα εμενα ναι με ενοχλει που ο ανωτατος αρχοντας αυτου του τοπου συμπεριφερεται σαν αυτιστικο 10χρονο.....
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Ξεχασες να γραψεις με ΕΝΤΟΛΗ ΜΗΤΣΟΤΑΚΗ!!!!:2funny:
ομοιος ομοιο αει πελαζει τυπε μου, δεν ειναι τυχαιο οτι ο κουλης εχει υποστηριξει απο καθε λογης αυτιστικο εδω μεσα..
οσο για αυτο με τη βενζινη αυτος ο τυπος καταφερε να πει κατι ακομα πιο ηλιθιο και απο τον κουλη.. τα εριξε στην ισοτιμια... μιλαμε για ΤΟΝ κλοουν
 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
32.476
Κριτικές
36
Like
38.150
Πόντοι
19.795
Εσενα δεν σε ενοχλει τιποτα γιατι προφανως ειναι το κομματιλικι πανω απο ολα αλλα εμενα ναι με ενοχλει που ο ανωτατος αρχοντας αυτου του τοπου συμπεριφερεται σαν αυτιστικο 10χρονο.....
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Ξεχασες να γραψεις με ΕΝΤΟΛΗ ΜΗΤΣΟΤΑΚΗ!!!!:2funny:
Τι διάολο πάθατε ρε πουστημ όλοι με τον Μητσοτάκη; Το παιδί ανέλαβε την οικογενειακή επιχείρηση. Κακό είναι;. Ούτε ο πρώτος είναι ούτε ο τελευταίος που θα κάνει την δουλειά του μπαμπά. :confused::confused::confused:
 

★ Tony xx ★

Μέγας
Εγγρ.
30 Μαΐ 2019
Μηνύματα
5.914
Κριτικές
3
Like
18.080
Πόντοι
3.556
Μην ξαναβρίσει κανένας τον πιξουλα75 ωρέ!
Δεν το πιστεύουν ούτε οι κότες της πόλης τέτοια ανάπτυξη

FB_IMG_1657622917213.jpg
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
70.437
Like
72.743
Πόντοι
12.756
Πες μας ρε συριζολαμόγιο για τα 200 μύρια που τσέπωσε το μπουρδέλο σου με τη βοήθεια των τραπεζών.
Κάτι ήξερες και έβαζες κότες , στείλε μερικές Αλεξανδρούπολη να φάει ο στόλος !!
 

CLOSER822

Σπουδαίος
Εγγρ.
23 Ιουν 2008
Μηνύματα
24.996
Like
11.222
Πόντοι
2.606
ευκαιρια παντως ,τωρα που ανοιξαν οι δουλειες αλεξανδρουπολη ,αυτο το βασανισμενο τεκνο της πολης -ο τραμουντανα -επιτελους να γυρισει στον τοπο του, να βρει μια καλη δουλεια, που τον εχει φαει τον καημενο η ξενιτια και το πικρο ψωμι της!
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.347
Κριτικές
1
Like
32.281
Πόντοι
8.006
Τυπε στην λεωφόρο Γαλατσίου βάζεις βενζίνη;; Έτσι θυμάμαι μας είχες πει.
Σε ρωτάω κιολας γιατί μένω αρκετά κοντά εκεί.
Οχι Γαλατσίου. Στην Βεΐκου. κοντα στη συμβολή με την Σπύρου Λούη. Αν ειπα Γαλατσιου εκανα λαθος.
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.347
Κριτικές
1
Like
32.281
Πόντοι
8.006
εχει σημασια το πρατηριο. Ακομα και τωρα, βλεπεις σε αποσταση λιγων τετραγωνων να παιζουν διαφορες 13 λεπτα (συγκεκριμενα ο ενας την εχει 2.32 ο αλλος 2.19).
και μεταξυ μας, αν βαλεις πολλες φορες απο αυτον που την εχει 2.19 μπορει να σου μεινει και καμια τρομπα βενζινης στα χερια :2funny:
Μου εχει τύχει σε εντελως διπλανα πρατηρια, το ενα να εχει 2.25 και το αλλο 2.38. Και οταν ρωτησα γιατι συμβαινει αυτο, μου απαντησαν οτι ακομη το αλλο πουλαει με την παλια τιμη γιατι δεν εχει προμηθευθει με την χαμηλοτερη καινουργια. Ειναι μια εξηγηση. Βεβαια δεν αντιλαμβανομαι πώς θα ξεπουλησει αυτος με την παλια τιμη, οταν ολοι πηγαινουν στην χαμηλοτερη. Αλλά αυτα ας τα λυσει ο καπιταλισμος.
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.347
Κριτικές
1
Like
32.281
Πόντοι
8.006
Τυπε μου ψαρωτική ήταν η ερώτηση που του έκανα, και το κατάλαβε.

Το είχε γράψει ξεκάθαρα ότι εκεί βάζει βενζίνη, κι επειδή βάζω κι εγώ εκεί, η φθηνότερη βενζίνη που είχε σήμερα στην λεωφ. Γαλατσίου ήταν 2.275€ και μάλιστα σε πρατηριο ΕΤΕΚΑ, που έτσι και βάλεις εκεί βενζίνα θα καταλήξει το αμάξι σαν τον px75.
ΕΤΕΚΑ εχει κοντα στο σπιτι μου στο Μαρουσι.
2.18.
Ούτε καν πλησιαζω
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.347
Κριτικές
1
Like
32.281
Πόντοι
8.006
Εσενα δεν σε ενοχλει τιποτα γιατι προφανως ειναι το κομματιλικι πανω απο ολα αλλα εμενα ναι με ενοχλει που ο ανωτατος αρχοντας αυτου του τοπου συμπεριφερεται σαν αυτιστικο 10χρονο.....
Ο ανωτατος αρχοντας ειναι η Σακελλαροπουλου
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.347
Κριτικές
1
Like
32.281
Πόντοι
8.006
ομοιος ομοιο αει πελαζει τυπε μου, δεν ειναι τυχαιο οτι ο κουλης εχει υποστηριξει απο καθε λογης αυτιστικο εδω μεσα..
οσο για αυτο με τη βενζινη αυτος ο τυπος καταφερε να πει κατι ακομα πιο ηλιθιο και απο τον κουλη.. τα εριξε στην ισοτιμια... μιλαμε για ΤΟΝ κλοουν
Α δεν εχει σχεση η ισοτιμια με την τιμη της βενζινης.
Πού ησουν κρυμμενος τοσο καιρο εσυ ταλενταρα μου?
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

ομοιος ομοιο αει πελαζει τυπε μου,
"όμοιος ομοίω". Δοτική. Αφηστε ρε τύποι τα περισπουδαστα αν δεν τα κατεχετε
 

CLOSER822

Σπουδαίος
Εγγρ.
23 Ιουν 2008
Μηνύματα
24.996
Like
11.222
Πόντοι
2.606
το βαρελι παντως αιποιστειμωνα 71 εχει περιπου οσο ειχε οταν βενζιναραμε το αμαξι με 160....ετσι για το γιολο το γραφω!
 

CLOSER822

Σπουδαίος
Εγγρ.
23 Ιουν 2008
Μηνύματα
24.996
Like
11.222
Πόντοι
2.606
Τι πρόβλημα έχεις με τα αυτιστικά ρε παρανοϊκέ; Τα αφήνουν να βγουν με άδεια ενώ εσένα σε έχουν δεμένο στο κρεβάτι;
αλανι τι εγινε,ολα καλα ?εχεις πολυ ωρα να ποσταρεις κοτερικα ,εχεις κατι?
 
Εγγρ.
13 Ιουν 2012
Μηνύματα
5.280
Κριτικές
8
Like
7.313
Πόντοι
2.636
Πες μας εσύ πρώτα για τα 200 μύρια που χάρισαν οι τράπεζες στο μπουρδελοκόμμα σου ρε συριζολαμόγιο.
Ακομα εδω εισαι ρε Ζελενσκι να σπας μπαλες;

Και στον πολεμο ποιος θα τρέξει που καλεσε ο ειρηνοποιός Ζελενσκι να πολεμήσει αν οχι εσυ…

Μπροοοος…πατα
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: ROB. C

Hellraiser4Ever

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Φεβ 2019
Μηνύματα
26.742
Like
24.572
Πόντοι
6.256
αλανι τι εγινε,ολα καλα ?εχεις πολυ ωρα να ποσταρεις κοτερικα ,εχεις κατι?
Θα ειχε παει η τερατομορφη χοντροκουραδα να τρομοκρατησει καμμια κακομοιρη πουτανα με την ασχημια της....:confused::confused::confused:
 

Hellraiser4Ever

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Φεβ 2019
Μηνύματα
26.742
Like
24.572
Πόντοι
6.256
Ο ανωτατος αρχοντας ειναι η Σακελλαροπουλου
Η ανωτερη γλαστρα του τοπου ειναι η συγκεκριμενη κλωσσα...

Νεο σοου του αυτιστικου καραγκιοζη σου....ο τυπος χαλαρα δεν πρεπει να ειχε δει μουνι μεχρι τα 30 του.

 

locoenelcoco

Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2018
Μηνύματα
351
Like
621
Πόντοι
81
Α δεν εχει σχεση η ισοτιμια με την τιμη της βενζινης.
Πού ησουν κρυμμενος τοσο καιρο εσυ ταλενταρα μου?
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


"όμοιος ομοίω". Δοτική. Αφηστε ρε τύποι τα περισπουδαστα αν δεν τα κατεχετε
εδω ρε τυπε εσυ μας κανεις αναλυση για την τιμη της βενζινης και ισοτιμιας (λες και στις αλλες χωρες της ευρωπης εχουν αλλο νομισμα και οχι ευρω) και σε πειραξε ενα ω που ξεφυγε. εντομεταξυ αυτη τη μαλακια δεν την εχουν πει ακομα οι της νδ ως δικαιολογια οποτε φαντασου τη μεγιστη πιπα μπορει να εχεις πεταξει και επιμενεις κιολας οτι αυτος ειναι ο λογος.. αστο ρε με τα νουμερα κτλ δεν το εχεις τυπε, μεινε στο να το παιζεις περισπουδαστος σε ενα σαι με πουτανες
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom