Νέα

Κυριάκος Μητσοτάκης-ΝΔ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα stekas72
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 99K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 25 άτομα (9 μέλη και 16 επισκέπτες)

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.098
Κριτικές
123
Like
51.049
Πόντοι
27.261
Κι'εσύ τιμάς τον τίτλο σου δροσερούλη με τόσες πηχτές που τράβηξες στο περσινό GNTM βλέποντας τα αντρικά κωλαράκια. :gay:
:2funny:
εσυ γαλαζοπρασινη κοπρια, πανε μασε τις σερβιετες και τα αιματα απο το σπερμα που σε ποτισε ο @ROB. C... μην τα πατησεις, γλυστρισεις και σου μπει κανα σκαμπο στην πακογαμημενη σου ουκρανοναζιστικη κωλοτρουπιδα... λουλα :2funny:
 

★ Tony xx ★

Μέγας
Εγγρ.
30 Μαΐ 2019
Μηνύματα
5.914
Κριτικές
3
Like
18.080
Πόντοι
3.556
Ποιος ζήτησε συνάντηση μαζί του χθες;;

Καλά πήγε κι αυτό... :2funny:

20220712_103311.jpg
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.098
Κριτικές
123
Like
51.049
Πόντοι
27.261
Πες μας για τα 200 μύρια που χάρισαν οι τράπεζες στο πουστοκόμμα σου ρε συριζόπανο.
αντε πανε κανε τη 5η δοση μωρη γαλαζοπρασινη κουραδα, μπας και ηρεμησει ο ιστοτοπος απο τις μαλακιες σου :priest:
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
70.436
Like
72.743
Πόντοι
12.756

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.347
Κριτικές
1
Like
32.281
Πόντοι
8.006
Πειτε σε ποια πολιτισμενη χωρα του Δυτικου κοσμου παιρνει ο πρωθυπουργος της χωρας ενα τουριστα,εστω διασημο,τηλ να πιασει κουβεντουλα μαζι του και να τον ευχαριστησει που ανεβαζει φωτογραφιες απο τουριστικα αξιοθεατα στα σοσιαλ μιντια......
Κι αυτο σου εφταιξε?
Σαν κατι ξεδοντιαρες γριες που γκρινιαζουν απο τα μπαλκονια εχεις καταντησει
 
  • Like
Αντιδράσεις: barock

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.347
Κριτικές
1
Like
32.281
Πόντοι
8.006
Θα σ απαντήσει το μελος του bou και επίτιμο της ΝΔ @alex71 καθως θα σε ενημερωσει και για την τιμη της βενζίνης στην αντλία
2,20 πλεον. 25 λεπτα κατω μεσα σε μια εβδομαδα.
Να δω τι θα απομεινει να λετε οταν οι λογαριασμοι της ΔΕΗ επανελθουν στα προηγουμενα επιπεδα και οταν η βενζινη θα πεσει κατω απο 2 ευρω.
Ξεχασα, θα λετε οτι ειναι ξεφτιλα να επικοινωνει ο Κουλης με τον Ματζικ. Και οτι μιλαει με τους τουριστες στο δρομο.
 

paparotriftoulas

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Σεπ 2014
Μηνύματα
9.967
Κριτικές
67
Like
29.243
Πόντοι
10.336
2,20 πλεον. 25 λεπτα κατω μεσα σε μια εβδομαδα.
Να δω τι θα απομεινει να λετε οταν οι λογαριασμοι της ΔΕΗ επανελθουν στα προηγουμενα επιπεδα και οταν η βενζινη θα πεσει κατω απο 2 ευρω.
Ξεχασα, θα λετε οτι ειναι ξεφτιλα να επικοινωνει ο Κουλης με τον Ματζικ. Και οτι μιλαει με τους τουριστες στο δρομο.
2.30 ειναι ο μεσος ορος στην αττικη, στα νησια παραμενει το χαος.
Υπαρχει μικρη πτωση της τιμης αλλα μην υπερβαλεις
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.347
Κριτικές
1
Like
32.281
Πόντοι
8.006
2.30 ειναι ο μεσος ορος στην αττικη, στα νησια παραμενει το χαος.
Υπαρχει μικρη πτωση της τιμης αλλα μην υπερβαλεις
Δεν ξερω τι μου λες. Εγω δεν ειμαι υπουργειο να βγαζω μεσους ορους. Εγω ξερω οτι στο ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟ βενζιναδικο που βαζω παντα βενζινη, απο 2.44 πηγε 2.20 σημερα. Και αν το παρουμε ετσι, ο μεσος ορος ηταν 2.50-2.55. Το οτι ειναι 2.30 ειναι πτωση 25 λεπτα σε μια εβδομαδα, ναι ή οχι? Γιατι ρε πούστη μου εχετε τοσο μεγαλο προβλημα να παραδεχθειτε το αυτονοητο? Σας στενοχωρει οταν κατι παει καλα? Δεν μπορω να καταλαβω
 

paparotriftoulas

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Σεπ 2014
Μηνύματα
9.967
Κριτικές
67
Like
29.243
Πόντοι
10.336
Δεν ξερω τι μου λες. Εγω δεν ειμαι υπουργειο να βγαζω μεσους ορους. Εγω ξερω οτι στο ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟ βενζιναδικο που βαζω παντα βενζινη, απο 2.44 πηγε 2.20 σημερα. Και αν το παρουμε ετσι, ο μεσος ορος ηταν 2.50-2.55. Το οτι ειναι 2.30 ειναι πτωση 25 λεπτα σε μια εβδομαδα, ναι ή οχι? Γιατι ρε πούστη μου εχετε τοσο μεγαλο προβλημα να παραδεχθειτε το αυτονοητο? Σας στενοχωρει οταν κατι παει καλα? Δεν μπορω να καταλαβω
ρε φιλε μην σε πιανει κριση. Καθε βενζιναδικο παιζει μπαλα με αλλες τιμες. Αμα θες να κανεις συγκριση κοιτας τον μεσο ορο και οχι ενα επιμερους βενζιναδικο.
Συγκεκριμενα η τιμη της βενζινης απτην προηγουμενη βδομαδα εχει αλλαξει γυρω στα 10-12 λεπτα, και οχι 25. Πως να το κανουμε δηλαδη; Και τα 10-12 λεπτα, οταν η μεση τιμη ειναι 2.30, καταλαβαινεις οτι εχουμε πολυ δρομο ακομα.

ΝΑΙ, επεσε λιγο η τιμη, οχι 25 λεπτα (10%) που ισχυριζεσαι, και δεν ξερουμε ποσο θα κανει να πεσει κι αλλο, ή να μην ξανανεβει.
Επισης σου ξαναλεω, στα νησια που το προβλημα ειναι μεγαλυτερο, η τιμη εξακολουθει να ειναι υψηλοτατη. Λογικο, ειναι νησια, αλλα ειναι ενα προβλημα που υπαρχει.

Δεν υπαρχει κανενας απολυτως λογος για πανηγυρια, ακομα, αυτο λεω.
 

★ Tony xx ★

Μέγας
Εγγρ.
30 Μαΐ 2019
Μηνύματα
5.914
Κριτικές
3
Like
18.080
Πόντοι
3.556
Δεν ξερω τι μου λες. Εγω δεν ειμαι υπουργειο να βγαζω μεσους ορους. Εγω ξερω οτι στο ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟ βενζιναδικο που βαζω παντα βενζινη, απο 2.44 πηγε 2.20 σημερα. Και αν το παρουμε ετσι, ο μεσος ορος ηταν 2.50-2.55. Το οτι ειναι 2.30 ειναι πτωση 25 λεπτα σε μια εβδομαδα, ναι ή οχι? Γιατι ρε πούστη μου εχετε τοσο μεγαλο προβλημα να παραδεχθειτε το αυτονοητο? Σας στενοχωρει οταν κατι παει καλα? Δεν μπορω να καταλαβω
Τυπε στην λεωφόρο Γαλατσίου βάζεις βενζίνη;; Έτσι θυμάμαι μας είχες πει.
Σε ρωτάω κιολας γιατί μένω αρκετά κοντά εκεί.
 

paparotriftoulas

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Σεπ 2014
Μηνύματα
9.967
Κριτικές
67
Like
29.243
Πόντοι
10.336
Τυπε στην λεωφόρο Γαλατσίου βάζεις βενζίνη;; Έτσι θυμάμαι μας είχες πει.
Σε ρωτάω κιολας γιατί μένω αρκετά κοντά εκεί.
εχει σημασια το πρατηριο. Ακομα και τωρα, βλεπεις σε αποσταση λιγων τετραγωνων να παιζουν διαφορες 13 λεπτα (συγκεκριμενα ο ενας την εχει 2.32 ο αλλος 2.19).
και μεταξυ μας, αν βαλεις πολλες φορες απο αυτον που την εχει 2.19 μπορει να σου μεινει και καμια τρομπα βενζινης στα χερια :2funny:
 

★ Tony xx ★

Μέγας
Εγγρ.
30 Μαΐ 2019
Μηνύματα
5.914
Κριτικές
3
Like
18.080
Πόντοι
3.556
εχει σημασια το πρατηριο. Ακομα και τωρα, βλεπεις σε αποσταση λιγων τετραγωνων να παιζουν διαφορες 13 λεπτα (συγκεκριμενα ο ενας την εχει 2.32 ο αλλος 2.19).
και μεταξυ μας, αν βαλεις πολλες φορες απο αυτον που την εχει 2.19 μπορει να σου μεινει και καμια τρομπα βενζινης στα χερια :2funny:
Τυπε μου ψαρωτική ήταν η ερώτηση που του έκανα, και το κατάλαβε.

Το είχε γράψει ξεκάθαρα ότι εκεί βάζει βενζίνη, κι επειδή βάζω κι εγώ εκεί, η φθηνότερη βενζίνη που είχε σήμερα στην λεωφ. Γαλατσίου ήταν 2.275€ και μάλιστα σε πρατηριο ΕΤΕΚΑ, που έτσι και βάλεις εκεί βενζίνα θα καταλήξει το αμάξι σαν τον px75.
 

paparotriftoulas

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Σεπ 2014
Μηνύματα
9.967
Κριτικές
67
Like
29.243
Πόντοι
10.336
Τυπε μου ψαρωτική ήταν η ερώτηση που του έκανα, και το κατάλαβε.

Το είχε γράψει ξεκάθαρα ότι εκεί βάζει βενζίνη, κι επειδή βάζω κι εγώ εκεί, η φθηνότερη βενζίνη που είχε σήμερα στην λεωφ. Γαλατσίου ήταν 2.275€ και μάλιστα σε πρατηριο ΕΤΕΚΑ, που έτσι και βάλεις εκεί βενζίνα θα καταλήξει το αμάξι σαν τον px75.
σορρυ δεν ειχα παρακολουθησει ολη τη συζητηση.
ΕΤΕΚΑ φιλε, αυτα ακριβως τα πρατηρια ειχα κατα νου οταν εγραψα για την τρομπα βενζινης. Καλυτερα να κατουρησεις στο ντεποζιτο παρα να γεμισεις απο εκει :2funny:
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
70.436
Like
72.743
Πόντοι
12.756
Τυπε στην λεωφόρο Γαλατσίου βάζεις βενζίνη;; Έτσι θυμάμαι μας είχες πει.
Σε ρωτάω κιολας γιατί μένω αρκετά κοντά εκεί.
Να σε στείλω Λαμπρινή να πας να δεις ένα τσοντομουνο που δουλεύει ταμείο ;
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Τυπε μου ψαρωτική ήταν η ερώτηση που του έκανα, και το κατάλαβε.

Το είχε γράψει ξεκάθαρα ότι εκεί βάζει βενζίνη, κι επειδή βάζω κι εγώ εκεί, η φθηνότερη βενζίνη που είχε σήμερα στην λεωφ. Γαλατσίου ήταν 2.275€ και μάλιστα σε πρατηριο ΕΤΕΚΑ, που έτσι και βάλεις εκεί βενζίνα θα καταλήξει το αμάξι σαν τον px75.
Άμα δεν σου αρέσει μην βάζεις εκεί!! Δηλαδή πως να το κάνουμε , δεν είναι σοβαρά πράγματα αυτά

Πάμε παρακάτω
 

★ Tony xx ★

Μέγας
Εγγρ.
30 Μαΐ 2019
Μηνύματα
5.914
Κριτικές
3
Like
18.080
Πόντοι
3.556
Να σε στείλω Λαμπρινή να πας να δεις ένα τσοντομουνο που δουλεύει ταμείο ;
Τύπε μου Λαμπρινή μένει η κοπέλα μου και Λαμπρινή λένε την πεθερά μου δεν είναι να παίζεις μ αυτά...


Για λέγε ρε τρελέ;
Που λες;
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
70.436
Like
72.743
Πόντοι
12.756
Τύπε μου Λαμπρινή μένει η κοπέλα μου και Λαμπρινή λένε την πεθερά μου δεν είναι να παίζεις μ αυτά...


Για λέγε ρε τρελέ;
Που λες;
Σου έστειλα πμ τυπε :sunglasses: μην γίνει κάνα λαϊκό προσκύνημα εκεί
 

★ Tony xx ★

Μέγας
Εγγρ.
30 Μαΐ 2019
Μηνύματα
5.914
Κριτικές
3
Like
18.080
Πόντοι
3.556
Σου έστειλα πμ τυπε :sunglasses: μην γίνει κάνα λαϊκό προσκύνημα εκεί
Τι να μου πεις τυπε, εγώ τράβαγα μέχρι το Κερατσίνι στη λεωφόρο Λαμπράκη σε ενα Silk oil που ειχε μάπα βενζίνη, αλλά είχε κάτι αλόγες καραπουταναριά που τα κωλομαγουλα τους ήταν για χαστούκια και δάγκωμα ροντβάιλερ...

Αχ και πόσα θα μας βάλετε σήμερα, τι ωραίο πλύσιμο και γυάλισμα είναι αυτό στ αμαξι σας....

ΤΣΟΝΤΕΣ ΤΥΠΕ ΤΣΟΝΤΕΣ
 

Hellraiser4Ever

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Φεβ 2019
Μηνύματα
26.742
Like
24.572
Πόντοι
6.256
Κι αυτο σου εφταιξε?
Σαν κατι ξεδοντιαρες γριες που γκρινιαζουν απο τα μπαλκονια εχεις καταντησει
Εσενα δεν σε ενοχλει τιποτα γιατι προφανως ειναι το κομματιλικι πανω απο ολα αλλα εμενα ναι με ενοχλει που ο ανωτατος αρχοντας αυτου του τοπου συμπεριφερεται σαν αυτιστικο 10χρονο.....
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

2,20 πλεον. 25 λεπτα κατω μεσα σε μια εβδομαδα.
Να δω τι θα απομεινει να λετε οταν οι λογαριασμοι της ΔΕΗ επανελθουν στα προηγουμενα επιπεδα και οταν η βενζινη θα πεσει κατω απο 2 ευρω.
Ξεχασα, θα λετε οτι ειναι ξεφτιλα να επικοινωνει ο Κουλης με τον Ματζικ. Και οτι μιλαει με τους τουριστες στο δρομο.
Ξεχασες να γραψεις με ΕΝΤΟΛΗ ΜΗΤΣΟΤΑΚΗ!!!!:2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom