Νέα

Κυριάκος Μητσοτάκης-ΝΔ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα stekas72
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 99K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 13 άτομα (4 μέλη και 9 επισκέπτες)

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.681
Κριτικές
62
Like
45.454
Πόντοι
9.297

Hellraiser4Ever

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Φεβ 2019
Μηνύματα
26.741
Like
24.571
Πόντοι
6.256
το διακοποδανειο της Ματουλας μας εφερε τα μνημονια και οχι κατι θαλασσοδανεια εκδοτων,παρουσιαστων κ εφοπλιστων. οχι τα επιδοματα πλυσιματος χεριων και τα μπονους επειδη ηρθες στην ωρα σου για δουλεια και πολλα αλλα επιδοματα που εδιναν στα δημοσια κοπροσκυλα υπαλληλους.

παει να βαλει σε μια σειρα την ενεργεια με τη ληστρικη ρητρα αναπροσαρμογης τουλαχιστον,μιλαμε για ληστεια κανονικη. θα καταργηθει λεει,για να δουμε.
Τυπε τη κατήργησε τη Ρήτρα ενσωματώνοντας τη στη τιμή της κιλοβατώρας....κοιμήσου ήσυχος.
 

Set_air

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.724
Like
3.431
Πόντοι
456
Εσύ είσαι στον Βόρειο Πόλο και έχεις ζέστη στο τέρμα η είσαι σε κάποια πόλη Ελλάδας που δεν έχει και τόσο κρύο;Αν είσαι τόσο κρυοπληκτος και έχεις λεφτά πλήρωνε...εγώ επειδή δεν είμαι βλάκας σαν μερικούς μερικούς δεν ξοδεύω ρεύμα για θέρμανση παραπάνω από τις ανάγκες μου.Αυτοι που κλαίγονται έχουν κάνει κάποιο λάθος ( δεν μιλάω για όσους έχουν μικρά παιδιά η ηλικιωμένους με θέματα υγείας στα σπίτια τους).Αν ψάχνεις για βλάκες ψάξε ποιοι κλαίγονται για το ρεύμα...
ου να χαθείς,ταγάρι
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.681
Κριτικές
62
Like
45.454
Πόντοι
9.297
αυτο που λες ειναι απλα το παλιο απο τον καθενα στον καθενα κλπ αγαπητε νεοκομμουνιστη μου και δεν ειναι φυσιολογικη διαχειριση αλλα νεοκομμουνισμος
Δηλαδή βλέπεις φυσιολογικό ο κάθε ένας που είναι στο μεροκάματο να ζει με θέρμανση στο τέρμα χωρίς να μπορεί να την πληρώσει;
 

kontolagnos

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Μαρ 2007
Μηνύματα
31.353
Κριτικές
1
Like
35.431
Πόντοι
6.256
Τι έκανες για να ευχαριστήσεις τον σύντροφό Αλαικσυς που σε έκανε στυλακι τόσες μέρες να ιδρώνεις έξω από τα Α.Τ.Μ. και που φρόντισε να σε μάθει την αξία του χρήματος γιατί μόνο 60€ την μέρα μπορούσες να βγάλεις( αν ευρισκες;).
Κανεις δεν ασχοληθηκε επισημα για το τι εγινε το πρωτο εξαμηνο του 15.
Ο κουλης το αντιμετωπισε σαν πταίσμα.
Μειναμε με τις αποψεις του καφενείου
 

celebre

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2019
Μηνύματα
18.599
Like
20.402
Πόντοι
6.056
Δηλαδή βλέπεις φυσιολογικό ο κάθε ένας που είναι στο μεροκάματο να ζει με θέρμανση στο τέρμα χωρίς να μπορεί να την πληρώσει;
Aυτοι σε λιγο θα ζητανε να βγαινουν και για καφε,μην πω ποτο και φαγητο:undecided-old::confused::confused::confused::coffee:
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.681
Κριτικές
62
Like
45.454
Πόντοι
9.297
ου να χαθείς,ταγάρι
Τα ταγαρια είναι οι κλαψες που ζουν πάνω από τις δυνάμεις τους χωρίς να έχουν την αξιοπρέπεια να το αντέξουν.Μαλλον και εσύ εκεί ανήκεις....
 

poppop

Μέγας
Εγγρ.
30 Ιουλ 2006
Μηνύματα
12.194
Κριτικές
13
Like
4.591
Πόντοι
4.765
Δηλαδή βλέπεις φυσιολογικό ο κάθε ένας που είναι στο μεροκάματο να ζει με θέρμανση στο τέρμα χωρίς να μπορεί να την πληρώσει;
αυτος ομως που μπορει να την πληρωσει γιατι να τον αναγκαζεις να κρυωνει?
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.681
Κριτικές
62
Like
45.454
Πόντοι
9.297
αυτος ομως που μπορει να την πληρωσει γιατι να τον αναγκαζεις να κρυωνει?
Δεν βάζει κανένας ένα μικρό φρένο στην κατανάλωση ρεύματος...έχουν δεν έχουν λεφτά το γυρνάνε αβερτα το κουμπί προς τα πάνω.Ξεχνανε μάλλον ότι θα έρθει η ώρα του λογαριασμού.
 

chris drs

Ανώτερος
Εγγρ.
27 Απρ 2009
Μηνύματα
4.832
Κριτικές
30
Like
20.855
Πόντοι
8.815
Τυπε τη κατήργησε τη Ρήτρα ενσωματώνοντας τη στη τιμή της κιλοβατώρας....κοιμήσου ήσυχος.
Εγω περιμενω τον Τσιπρα να μου ξανακανει και αυξηση στο μισθο. Θα την καταργησει τη ρητρα λεει,μ'ενα νομο και ενα αρθρο.
 

Hellraiser4Ever

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Φεβ 2019
Μηνύματα
26.741
Like
24.571
Πόντοι
6.256

ROB. C

Μέγας
Εγγρ.
15 Ιουν 2021
Μηνύματα
10.408
Κριτικές
2
Like
19.180
Πόντοι
3.656
Η πλάκα είναι ότι όλοι θέλουν να έχουν το σπίτι σαν φούρνο χειμωνιάτικα αλλά όταν βλέπουν τον λογαριασμό το μετανιώνουν....πλούσιοι προ λογαριασμού και πλεμπα μετα!Ειναι να γελάει κανείς που έλεγε ο μακαρίτης ο Φίλιππος Συρίγος .
επίσης σε σπίτια 100 τμ μπορεί να στεγαστούν 2 οικογένειες,
να μπει πλαφόν 10-12 τετραγωνικά σε κάθε νοματαίο.
Μετά πάλι υπάρχει κατάχρηση στο αγαθό του νερού ,
απο που κι ως που να είναι τσάμπα ? δελτίο και ρήτρα για ορθολογιστική χρήση
πέντε έξι εφτά μέσα στη μπανιέρα :smiling-face-with-heart-eyes:
 

Hellraiser4Ever

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Φεβ 2019
Μηνύματα
26.741
Like
24.571
Πόντοι
6.256
Εγω περιμενω τον Τσιπρα να μου ξανακανει και αυξηση στο μισθο. Θα την καταργησει τη ρητρα λεει,μ'ενα νομο και ενα αρθρο.
Καλά εσύ μάθε πρώτα ότι εδώ και ένα μήνα την έχει ενσωματώσει τη ρήτρα στη τιμή για να μην κάθεσαι να περιμένεις σαν τον χάνο τον Κουλη να τη καταργήσει και μετά περιμένεις και τον Τσίπρα...
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.681
Κριτικές
62
Like
45.454
Πόντοι
9.297
Ρε τυπε κανε ένα διάλειμμα στη μαλάκια και αύριο μέρα είναι....
Ο νεοέλληνας όταν μάθει να μην είναι συνεπείς στις υποχρεώσεις του άντε να ξεμαθει....αυτή είναι η πραγματική μαλακια που τον δέρνει.
 

celebre

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2019
Μηνύματα
18.599
Like
20.402
Πόντοι
6.056
επίσης σε σπίτια 100 τμ μπορεί να στεγαστούν 2 οικογένειες,
να μπει πλαφόν 10-12 τετραγωνικά σε κάθε νοματαίο.
Μετά πάλι υπάρχει κατάχρηση στο αγαθό του νερού ,
απο που κι ως που να είναι τσάμπα ? δελτίο και ρήτρα για ορθολογιστική χρήση
πέντε έξι εφτά μέσα στη μπανιέρα :smiling-face-with-heart-eyes:
:rockon::confused::confused::confused:
thats-a-great-idea-perfect.gif
 
  • Αγάπη
Αντιδράσεις: ROB. C

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom