Νέα

Κυριάκος Μητσοτάκης-ΝΔ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα stekas72
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 99K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 15 άτομα (3 μέλη και 12 επισκέπτες)

locoenelcoco

Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2018
Μηνύματα
351
Like
621
Πόντοι
81
ο βασικός στόχος του Μητσοτάκη είναι να αποβάλλει όλα τα κρυφοακροδεξιά στοιχεία απ την παράταξη.Και ακολούθως να πάρει το χώρο του Πασοκ κέντρου.
σωστος εισα τυπε. μαλιστα εχει αναθεσει αυτο το εργο σε σπυρο, πλευρη και βοριδη
 

locoenelcoco

Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2018
Μηνύματα
351
Like
621
Πόντοι
81
Εσύ πόσα έχεις γράψει με το κανονικό σου νικ ρε δουλευταρά;
Dog Fail GIF by HuffPost

149 εχω γραψει πινατ. μπορεις να το δεις. 35κ βλεπω εσυ.. γεματος στα ενσημα θα εισαι κ εσυ τυπε. :confused::confused:
 

Vienezos1_

Μέλος
Εγγρ.
16 Φεβ 2022
Μηνύματα
312
Like
285
Πόντοι
21
ο γιός Πλεύρης κάθε πρωί ζητάει συγνώμη για τον πατέρα του, δηλώνει ειλικρινή μεταμέλεια, αποκηρύσσει όλους τους ακροδεξιούς και μετά ξεκινάει τη μέρα του.Ο Βορίδης πλέον πίνει καφέ με τον Θεοδωρικάκο παλιό αρχηγό της ΚΝΕ και προφανώς επίσης έχει αποκηρύξει τις νεανικές τρέλες του...Το βασικό στοιχείο του Μητσοτάκη είναι αυτό που πλέον διεθνώς συμβαίνει στη διακυβέρνηση: είσαι έξυπνος? μου κανεις...τις ιδεολογίες σου τις θεωρώ δεύτερες...είσαι στόκος ? θα περιμένεις...
 

geoMan

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2009
Μηνύματα
27.891
Κριτικές
16
Like
14.743
Πόντοι
6.515
Το βαρέλι το αργό έπεσε κάτω από 100 ΔΟΛ
Όσο είχε περσι με τη βενζινα 1,60
Τι γίνεται Κουληηηηη?
 

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
13.646
Like
17.783
Πόντοι
3.656
Κατα δευτερον γιατι εισαι κατα του ΕΝΦΙΑ?
Ρωτάς γιατί είμαι κατά του ΕΝΦΙΑ ;;;
Πες ότι είσαι μπολσεβίκος, που μισείς την ιδιοκτησία , τους ιδιοκτήτες ακινήτων , όσους βγάζουν λεφτά και όσους έχουν επιχειρήσεις , σκάφη και αμαξάρες και επειδή ΞΕΡΕΙΣ ΟΤΙ ΠΟΤΕ ΣΟΥ ΔΕΝ ΘΑ ΑΠΟΚΤΗΣΕΙΣ ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΟ , ΘΕΣ ΝΑ ΤΑ ΧΑΣΟΥΝ ΟΣΟΙ ΤΑ ΕΙΧΑΝ.

Και έχεις βρει το κόμμα που θα φέρει τον αληθινό κομμουνισμό και τη σοβιετική εξαθλίωση στην ελλάδα.
ΤΟ ΚΟΜΜΑ ΑΥΤΟ , ΕΙΝΑΙ Η ΝΕΑ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ.
Ως αυθεντικός μπολσεβίκος το ψηφίζεις.
 

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
13.646
Like
17.783
Πόντοι
3.656
Πότε θα κλείσουν άραγε τα 4/5 των τραπεζικών υποκαταστημάτων στην ελλάδα να απολυθεί και το 75% του προσωπικού ;;
Είναι δεδομένο ότι θα γίνει .
 

ΒΛΑΣΣΗΣ13

Μέγας
Εγγρ.
19 Μαΐ 2015
Μηνύματα
4.170
Κριτικές
33
Like
5.397
Πόντοι
4.096
Ρωτάς γιατί είμαι κατά του ΕΝΦΙΑ ;;;
Πες ότι είσαι μπολσεβίκος, που μισείς την ιδιοκτησία , τους ιδιοκτήτες ακινήτων , όσους βγάζουν λεφτά και όσους έχουν επιχειρήσεις , σκάφη και αμαξάρες και επειδή ΞΕΡΕΙΣ ΟΤΙ ΠΟΤΕ ΣΟΥ ΔΕΝ ΘΑ ΑΠΟΚΤΗΣΕΙΣ ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΟ , ΘΕΣ ΝΑ ΤΑ ΧΑΣΟΥΝ ΟΣΟΙ ΤΑ ΕΙΧΑΝ.

Και έχεις βρει το κόμμα που θα φέρει τον αληθινό κομμουνισμό και τη σοβιετική εξαθλίωση στην ελλάδα.
ΤΟ ΚΟΜΜΑ ΑΥΤΟ , ΕΙΝΑΙ Η ΝΕΑ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ.
Ως αυθεντικός μπολσεβίκος το ψηφίζεις.
Πραγματικα αγορι μου εισαι βραδυνους
Δεν μισω την ιδιοκτησια,αντιθετα τη γουσταρω με 1000, αλλα θεωρω απολυτα ορθο και κοινωνικα δικαιο οι εχοντες περιουσια (και για να σε προλαβω,ανηκω σε αυτους)να πληρωνουν καποιο φορο σε οφελος των ασθενεστερων.Αν διαφωνεις,δικαιωμα σου μεν ,δεν θ ασχοληθω να σε μεταπεισω δε.Απλα σου αναφερω οτι αυτο το μοντελο ακολουθει ο Ευρωπαικος καπιταλισμος.
Τωρα αν εισαι κατοχος πολλων ακινητων αλλα λογω μειωμενου εισοδηματος δεν μπορεις να πληρωσεις τον ΕΝΦΙΑ,σορρυ αλλα ξεφορτωσου καποια και διοχετευσε τα $$$ σου σε πιο παραγωγικες επενδυσεις.Μην κλαψουριζεις ομως που φορολογεισαι γι αυτα, ετσι πρεπει
FYI εχω επιχειρηση,για τα Ελληνικα δεδομενα μεγαλη, και την εκανα μονος μου (δε μου την αφησε ο μπαμπας μου η/και η μαμα μου)οπως σε πολλους σαν εσενα αφησαν ακινητα
 
Εγγρ.
13 Ιουν 2012
Μηνύματα
5.280
Κριτικές
8
Like
7.313
Πόντοι
2.636
Ο Ευαγγελάτος τωρα λεει για διακοπες στη Σαντορινη σε καταλύματα των 5.500€ τις τρεις νυχτες,Full booked!

Κοπριτες!Και ολα αυτα ο Κουλης μας τα φερε…Π να διανοηθεί κανεις να μεινει με Τσυριζα εκει…!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom