Νέα

Κυριάκος Μητσοτάκης-ΝΔ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα stekas72
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 99K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 13 άτομα (7 μέλη και 6 επισκέπτες)

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
70.348
Like
72.661
Πόντοι
12.756

ΒΛΑΣΣΗΣ13

Μέγας
Εγγρ.
19 Μαΐ 2015
Μηνύματα
4.170
Κριτικές
33
Like
5.397
Πόντοι
4.096

pipa(2)

Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2020
Μηνύματα
540
Κριτικές
3
Like
1.086
Πόντοι
86
κρετινε μου εβγαλα το ΕΚΠΑ
Εκανα μεταπτυχιακα στο LBS
Μιλωντας περι χειραγωγησης μηντια,σου λεει κατι το ονομα Καλογριτσας?
Μιλωντας περι ελεγχου του θεμελιου λιθου της Δημοκρατιας ,το ονομα Παπαγγελοπουλος το εχεις ακουσει?
Αλλα ξερετε εσεις απο Δημοκρατικες διαδικασιες .....φιλοι του Μαδουρο γαρ και συγκατοικοι του Καμμενου............
Α,ναι μωρε ....Κανατε κι εκλογες με εναν υποψηφιο....
Σιχαματα,φασιστες του κερατα που θα μιλησετε για Δημοκρατια εσεις........
Αληθεια τυπε ,ποιος εχει προβλημα αντιληψης (αλλα και αντιληψεων)ειναι οφθαλμοφανες
Τραβα τωρα να δεις αν ερχομαι,γιατι εχεις αλλα πεντε χρονια Κυριακο (μινιμουμ)
κι αυτο.....πολυ σας τσουζει
Πιπα, ε πιπα
Δεν πα να έβγαλες και Κολάμπια, λες ανοησίες.
Ο Καλογρίτσας δεν έχει καμία σχέση με χειραγώγηση μίντια (δε θέλει 'η' το μίντια αγράμματε).
Ο Παπαγγελόπουλος κ.ά. διώκονται και στήνεται ειδικό δικαστήριο επειδή δεν άρεσαν στους αφέντες/καναλάρχες της χώρας η πληρωμή αδειών και φυσικά παίζεται χοντρό χρήμα πίσω από Νοβάρτις. Είχαν συνηθίσει να κάνουν ό,τι γουστάρουν.
Για Βαξεβάνη, Παπαδάκου και λοιπούς δημοσιογράφους, η εισαγγελέας έκανε απαλλακτική πρόταση.
Στα υπόλοιπα δεν έχω να πω κάτι, μαλακίες λες. Δεν ασχολούμαι άλλο μαζί σου. Συνέχισε να τρέφεσαι και να μοιράζεις το σανό της ΝΔ, Πρώτου Θέματος, ΣΚΑΙ, κ.λπ.
 
  • Like
Αντιδράσεις: Νίο

ΒΛΑΣΣΗΣ13

Μέγας
Εγγρ.
19 Μαΐ 2015
Μηνύματα
4.170
Κριτικές
33
Like
5.397
Πόντοι
4.096
Δεν πα να έβγαλες και Κολάμπια, λες ανοησίες.
Ο Καλογρίτσας δεν έχει καμία σχέση με χειραγώγηση μίντια (δε θέλει 'η' το μίντια αγράμματε).
Ο Παπαγγελόπουλος κ.ά. διώκονται και στήνεται ειδικό δικαστήριο επειδή δεν άρεσαν στους αφέντες/καναλάρχες της χώρας η πληρωμή αδειών και φυσικά παίζεται χοντρό χρήμα πίσω από Νοβάρτις. Είχαν συνηθίσει να κάνουν ό,τι γουστάρουν.
Για Βαξεβάνη, Παπαδάκου και λοιπούς δημοσιογράφους, η εισαγγελέας έκανε απαλλακτική πρόταση.
Στα υπόλοιπα δεν έχω να πω κάτι, μαλακίες λες. Δεν ασχολούμαι άλλο μαζί σου. Συνέχισε να τρέφεσαι και να μοιράζεις το σανό της ΝΔ, Πρώτου Θέματος, ΣΚΑΙ, κ.λπ.
Κολαμπια?
Γραμματισμενε μου ,γιατι τα μηντια ειναι μιντια?
Τσιμπα δυο....................
Ο Καλογριτσας δεν εχει σχεση με χειραγωγηση ,εεεεεε?
Για ψυχικο τσακωσε τα φραγκα των Λιβανεζων ο ηγετης,εεεε?
Αστο,αγορακι μου,παρε τα κουβαδακια σου και πηγαινε ακτη Κουμουνδουρου να παιξεις,εκει που λιαζονται οι προσφυγες
Συνεχισε να τρεφεσαι με κουπονια και να μοιραζεις το σανο του Ιβαν( καλος ανθρωπος,εεεε?) και της Αυγης
Μπεεεεεεεεεεεε
ΠΙΠΑ, Ε ΠΙΠΑ
 
  • Like
Αντιδράσεις: kinks

yrret

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
3.666
Like
661
Πόντοι
96
Καταρχάς ας μη μιλήσουμε για τη φωτιά στο Μάτι, τις ευθύνες κ.λπ. γιατί δεν την παίρνει τη ΝΔ.
Δεύτερον η δωρεά Κύπρου που ήθελαν οι Κύπριοι και ο Τσίπρας να τη διαθέσουν για την ανέγερση νοσοκομείου, η ΝΔ θα τη διαθέσει:
  • για κοινωνικές κατοικίες - τι σημαίνει αυτό δεν καταλαβαίνω, όπως και με τι κριτήρια θα δοθούν και σε ποιους; Πυρόπληκτους, μη πυρόπληκτους/άστεγους; Έχω κάθε λόγο να μην εμπιστεύομαι τη ΝΔ σε τέτοια θέματα.
  • για νυχτερινό κέντρο διασκέδασης - χωρίς λόγια.

Βρες τον απατεώνα!
Γιατι η ΝΔ κυβερνουσε στο Ματι? Εαν ειναι ετσι γιατι η Δουρου ΑΝΕΛΑΒΕ τις πολιτικες ευθυνες?

 

pipa(2)

Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2020
Μηνύματα
540
Κριτικές
3
Like
1.086
Πόντοι
86
Κολαμπια?
Γραμματισμενε μου ,γιατι τα μηντια ειναι μιντια?
Τσιμπα δυο....................
Ο Καλογριτσας δεν εχει σχεση με χειραγωγηση ,εεεεεε?
Για ψυχικο τσακωσε τα φραγκα των Λιβανεζων ο ηγετης,εεεε?
Αστο,αγορακι μου,παρε τα κουβαδακια σου και πηγαινε ακτη Κουμουνδουρου να παιξεις,εκει που λιαζονται οι προσφυγες
Συνεχισε να τρεφεσαι με κουπονια και να μοιραζεις το σανο του Ιβαν( καλος ανθρωπος,εεεε?) και της Αυγης
Μπεεεεεεεεεεεε
ΠΙΠΑ, Ε ΠΙΠΑ
Ο γιατρός είπε να λέμε ναι στις μαλακίες που πετάς.
 

yrret

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
3.666
Like
661
Πόντοι
96
Δεν πα να έβγαλες και Κολάμπια, λες ανοησίες.
Ο Καλογρίτσας δεν έχει καμία σχέση με χειραγώγηση μίντια (δε θέλει 'η' το μίντια αγράμματε).
Ο Παπαγγελόπουλος κ.ά. διώκονται και στήνεται ειδικό δικαστήριο επειδή δεν άρεσαν στους αφέντες/καναλάρχες της χώρας η πληρωμή αδειών και φυσικά παίζεται χοντρό χρήμα πίσω από Νοβάρτις. Είχαν συνηθίσει να κάνουν ό,τι γουστάρουν.
Για Βαξεβάνη, Παπαδάκου και λοιπούς δημοσιογράφους, η εισαγγελέας έκανε απαλλακτική πρόταση.
Στα υπόλοιπα δεν έχω να πω κάτι, μαλακίες λες. Δεν ασχολούμαι άλλο μαζί σου. Συνέχισε να τρέφεσαι και να μοιράζεις το σανό της ΝΔ, Πρώτου Θέματος, ΣΚΑΙ, κ.λπ.
Η Τουλουπακη δεν καλεσε τον υποτιθεμενο κατηγουμενο ως μαρτυρα, γιατι?

 

pipa(2)

Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2020
Μηνύματα
540
Κριτικές
3
Like
1.086
Πόντοι
86
Η Τουλουπακη δεν καλεσε τον υποτιθεμενο κατηγουμενο ως μαρτυρα, γιατι?

Μάλιστα, να ακούσω τις παπαριές του Φρουζή που πήγε να φύγει από τη χώρα όπως κάποιοι άλλοι. Ευχαριστώ δε θα πάρω. Νομίζω παραπέμπεται για ξέπλυμα βρώμικου χρήματος. Αν και δεν ελπίζω να ξεκαθαρίσει κάτι. Θα τα μπουρδουκλώσουν ως συνήθως και όλοι θα φταίνε, ενώ συγχρόνως όλοι θα έχουν δίκιο.

 

ΒΛΑΣΣΗΣ13

Μέγας
Εγγρ.
19 Μαΐ 2015
Μηνύματα
4.170
Κριτικές
33
Like
5.397
Πόντοι
4.096
Μάλιστα, να ακούσω τις παπαριές του Φρουζή που πήγε να φύγει από τη χώρα όπως κάποιοι άλλοι. Ευχαριστώ δε θα πάρω. Νομίζω παραπέμπεται για ξέπλυμα βρώμικου χρήματος. Αν και δεν ελπίζω να ξεκαθαρίσει κάτι. Θα τα μπουρδουκλώσουν ως συνήθως και όλοι θα φταίνε, ενώ συγχρόνως όλοι θα έχουν δίκιο.

χαου βερυ μτασ πιπας γιου αρ τυπε?
ειναι κακος ο Φρουζης τωρα?
ο μαρτυρας που θα αποκαλυπτε "το μεγαλυτερο σκανδαλο της μεταπολιτευσης"
Απο τον Αλεκση μαθατε την κωλοτουμπα ολοι,εεεε?
 
  • Like
Αντιδράσεις: kinks

pipa(2)

Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2020
Μηνύματα
540
Κριτικές
3
Like
1.086
Πόντοι
86
χαου βερυ μτασ πιπας γιου αρ τυπε?
ειναι κακος ο Φρουζης τωρα?
ο μαρτυρας που θα αποκαλυπτε "το μεγαλυτερο σκανδαλο της μεταπολιτευσης"
Απο τον Αλεκση μαθατε την κωλοτουμπα ολοι,εεεε?
Γιατί είπε ποτέ κανείς ότι είναι καλός;;;;;;;;;; Ρε πόσο βλήμα είσαι; Οι μάρτυρες είναι πάντα καλοί;
 

ΒΛΑΣΣΗΣ13

Μέγας
Εγγρ.
19 Μαΐ 2015
Μηνύματα
4.170
Κριτικές
33
Like
5.397
Πόντοι
4.096
Γιατί είπε ποτέ κανείς ότι είναι καλός;;;;;;;;;; Ρε πόσο βλήμα είσαι; Οι μάρτυρες είναι πάντα καλοί;
μα αγορακι μου,πανω σ αυτον τον τυπο βασισατε "το σκανδαλο του αιωνα"
και στον Φιλιστορα (αν ξερεις τι εστι Φιλιστωρ Δεσταμπασιδης,αντιλαμβανεσαι)
Βλημα λοιπον αλλος ειναι
και μην πας να την κανεις γυριστη
Οπως ολα τα φασιστικα καθεστωτα ετσι κι εσεις προσπαθησατε με καθε μεσο να σπιλωσετε τα παντα και τους παντες
Και αν δεν ησασταν παντελως αχρηστοι κια γελοιοι μπορει και νασας εβγαινε
Αλλα αποτυχατε ετην οικονομια,στην αμυνα,στην εξωτερικη πολιτικη,στο μεταναστευτικο,στην υγεια
Αποτυχατε ακομη και....στην αποτυχια σας καισα ςξεφορτωθηκε αρον αρον ο κοσμος
Οποτε αλλου τα κουβαδκια σου και ουστ
ΠΙΠΑ ,ΜΑ ΠΟΣΟ ΠΙΠΑ
 

yrret

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
3.666
Like
661
Πόντοι
96
Μάλιστα, να ακούσω τις παπαριές του Φρουζή που πήγε να φύγει από τη χώρα όπως κάποιοι άλλοι. Ευχαριστώ δε θα πάρω. Νομίζω παραπέμπεται για ξέπλυμα βρώμικου χρήματος. Αν και δεν ελπίζω να ξεκαθαρίσει κάτι. Θα τα μπουρδουκλώσουν ως συνήθως και όλοι θα φταίνε, ενώ συγχρόνως όλοι θα έχουν δίκιο.

Το ζητημα ειναι γιατι δεν το καλεσε η Τουλουπακη.... το επιασες?

1655312939873.png
 
Τελευταία τροποποίηση:

yrret

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
3.666
Like
661
Πόντοι
96
μα αγορακι μου,πανω σ αυτον τον τυπο βασισατε "το σκανδαλο του αιωνα"
και στον Φιλιστορα (αν ξερεις τι εστι Φιλιστωρ Δεσταμπασιδης,αντιλαμβανεσαι)
Βλημα λοιπον αλλος ειναι
και μην πας να την κανεις γυριστη
Οπως ολα τα φασιστικα καθεστωτα ετσι κι εσεις προσπαθησατε με καθε μεσο να σπιλωσετε τα παντα και τους παντες
Και αν δεν ησασταν παντελως αχρηστοι κια γελοιοι μπορει και νασας εβγαινε
Αλλα αποτυχατε ετην οικονομια,στην αμυνα,στην εξωτερικη πολιτικη,στο μεταναστευτικο,στην υγεια
Αποτυχατε ακομη και....στην αποτυχια σας καισα ςξεφορτωθηκε αρον αρον ο κοσμος
Οποτε αλλου τα κουβαδκια σου και ουστ
ΠΙΠΑ ,ΜΑ ΠΟΣΟ ΠΙΠΑ
1655312627738.png
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom