Νέα

Κυριάκος Μητσοτάκης-ΝΔ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα stekas72
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 99K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 15 άτομα (3 μέλη και 12 επισκέπτες)

yrret

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
3.666
Like
661
Πόντοι
96
Fake news!!! Σοβαρά; Θα βγάλεις ψεύτες όλους τους στρατιωτικούς που φωνάζουν; Θα βγάλεις ψεύτη τον Σολτς;
Σολτς ειπε για ανταλλαγη οχι για αποστολη των Μαρντερ στα νησια.... Βρες μου μια δηλωση σε παρακαλω να το δω
 

pipa(2)

Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2020
Μηνύματα
540
Κριτικές
3
Like
1.084
Πόντοι
86
Οταν εξεταση τα Μαρντερ ο Ελληνικος στρατος και τα κρινει επιχειρησιακα τοτε θα γινει η αλλαγη......

ΚΟΣΤΟΣ δεν υπαρχει εαν διαβασες τα αρθρα, θα γινει ανταλλαγη..... εαν ερθουν και εγγραφει κοστος στο προυπολογισμο ΤΟΤΕ κανουμε κριτικη...
Τα όπλα στην Ουκρανία τα στέλνεις ΤΩΡΑ όμως. Δημιουργείς κενό; Ποιος σου έδωσε το δικαίωμα να χαρίζεις απαραίτητο οπλισμό της χώρας που πληρώθηκε με αίμα σε ξένη χώρα και μάλιστα σε περίοδο δύσκολη. Αυτό πάει για προδοσία.
 
  • Like
Αντιδράσεις: ROB. C

pipa(2)

Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2020
Μηνύματα
540
Κριτικές
3
Like
1.084
Πόντοι
86
Σολτς ειπε για ανταλλαγη οχι για αποστολη των Μαρντερ στα νησια.... Βρες μου μια δηλωση σε παρακαλω να το δω
Εγώ να σου βρω; Εσύ να με διαβεβαιώσεις ότι δε θα τα στείλεις που ο καριολης ο Παναγιώτοπουλος αρνείται εδώ και μια βδομάδα να δώσει στοιχεία!!!
 

yrret

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
3.666
Like
661
Πόντοι
96
Εγώ να σου βρω; Εσύ να με διαβεβαιώσεις ότι δε θα τα στείλεις που ο καριολης ο Παναγιώτοπουλος αρνείται εδώ και μια βδομάδα να δώσει στοιχεία!!!
Αφου ακομα δεν εχει υπογραφτει η επισημη συμφωνια πως να την δωσει.... ???? Ναι μου βρεις σε ποια δηλωση του ο Σολτς μιλησε για αποστολη των Μαρντερ στα νησια....


Τι είχε δηλώσει ο καγκελάριος της Γερμανίας​

«Θα παράσχουμε στην Ελλάδα γερμανικά οχήματα μάχης πεζικού», δήλωσε στους δημοσιογράφους μετά τη διήμερη σύνοδο κορυφής της ΕΕ στις Βρυξέλλες ο καγκελάριος της Γερμανίας, προσθέτοντας ότι έχει καταλήξει σε συμφωνία με τον Έλληνα πρωθυπουργό, όπως μετέδωσε το πρακτορείο Reuters. Ο Σολτς δεν έδωσε λεπτομέρειες σχετικά με το τι είδους οχήματα μάχης πεζικού θα παραδώσει το Βερολίνο στην Ελλάδα - ή τι είδους όπλα θα παραδώσει η Αθήνα στο Κίεβο.«Τα υπουργεία Άμυνας θα επεξεργαστούν τις λεπτομέρειες και θα εφαρμόσουν γρήγορα αυτή τη συμφωνία», είπε.

 

pipa(2)

Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2020
Μηνύματα
540
Κριτικές
3
Like
1.084
Πόντοι
86
Αφου ακομα δεν εχει υπογραφτει η επισημη συμφωνια πως να την δωσει.... ???? Ναι μου βρεις σε ποια δηλωση του ο Σολτς μιλησε για αποστολη των Μαρντερ στα νησια....


Τι είχε δηλώσει ο καγκελάριος της Γερμανίας​

«Θα παράσχουμε στην Ελλάδα γερμανικά οχήματα μάχης πεζικού», δήλωσε στους δημοσιογράφους μετά τη διήμερη σύνοδο κορυφής της ΕΕ στις Βρυξέλλες ο καγκελάριος της Γερμανίας, προσθέτοντας ότι έχει καταλήξει σε συμφωνία με τον Έλληνα πρωθυπουργό, όπως μετέδωσε το πρακτορείο Reuters. Ο Σολτς δεν έδωσε λεπτομέρειες σχετικά με το τι είδους οχήματα μάχης πεζικού θα παραδώσει το Βερολίνο στην Ελλάδα - ή τι είδους όπλα θα παραδώσει η Αθήνα στο Κίεβο.«Τα υπουργεία Άμυνας θα επεξεργαστούν τις λεπτομέρειες και θα εφαρμόσουν γρήγορα αυτή τη συμφωνία», είπε.

Πλάκα μου κάνεις; Επειδή μας παραθέτεις ελλιπέστατο άρθρο της πουτσας από το έθνος νομίζεις θα ψαρώσω; Πότε θα γνωστοποιήσει ο ΚΑΡΙΟΛΗΣ ο Παναγιωτόπουλος τα στοιχεία της συμφωνίας στη Βουλή και στο ΓΕΣ; Όταν την υπογράψει; Όπλα και πυρομαχικά εστάλησαν και στέλνονται. Αποφασίζουν και κάνουν μόνοι τους τελικά ό,τι γουστάρουν;
 
  • Like
Αντιδράσεις: ROB. C

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.347
Κριτικές
1
Like
32.279
Πόντοι
8.006
Για εμένα γιατι ;
Δεν χάρισα εγω τα όπλα που ειναι απο τους φόρους μου
Εγινε ΚΥΣΕΑ κ τα χάρισε ο ΠΡΟΔΟΤΗΣ….;;;;;
ποια επιτροπή με στρατιωτικούς έδωσε το οκευ ;
Εαν ενέργησε απο μόνος του πρεπει να στηθεί ΚΡΕΜΑΛΑ για Κούλη
Προδοσίες, κρεμαλες, σας εχω σιχαθεί μερικους πλεον
 
  • Like
Αντιδράσεις: yrret

pipa(2)

Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2020
Μηνύματα
540
Κριτικές
3
Like
1.084
Πόντοι
86
  • Like
Αντιδράσεις: ROB. C

yrret

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
3.666
Like
661
Πόντοι
96
Ναι όσο αποδείξεις δεν "υπήρχαν" στον Φράγκα και έφτασε ζάμπλουτος :confused:
Προϊστάμενος σε τελωνείο είναι man, όχι country manager σε εταιρεία για να καθαρίζει 3200€
Tυπε .... ο Τραγκας εξυβριζε ολους τους πολιτικους επι μνημονιου ως γερμανοτσολιαδες και κανεις δεν εβαλε την εφορια να τον ψαξει με σκοπο να τον σταυρωσει.....

Ρητορικο ερωτημα το παραπανω..... Υποθετω οτι οι Σαμαροβενιζελοι εβαλαν την εφορια την περιοδο 2012-2015 και θα βρηκαν τα απλυτα του Γιωργαρου..... το θεμα ειναι γιατι δεν βγηκαν στην δημοσιοτητα?

Κερδισμενοι θα ηταν Μερκελ, Τομσεν Σαμαροβενιζελοι.....

Συμπερασμα.... ο Τραγκας ηταν ο μπροστινος αλλων πιο μεγαλων ψαριων.... και ενδεχεται η "περιουσια" του να μην ειναι μονο 100 εκ
 

unknowndark

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Αυγ 2016
Μηνύματα
1.596
Like
5.228
Πόντοι
1.056
Γιατι προφανως δεν εχει καμια αποδειξη γι' αυτο.
Προϊσταμενος σε τελωνείο, σου λεει δεν μπορει, θα τα παιρνει.

Απο το συγκεκριμένο τελώνιο περνάω εδω και χρονιά, περίπου 2 φόρες το μηνά,
κάθε φορά που περνάω βλέπω φορτηγατζήδες και κυρίως αυτοκίνητα που ειναι με ξένες πινακίδες και φορτωμένο πορτ-παγκαζ....
να βάζουν 10-20 ευρώ μέσα στην αδεία κυκλοφορίας οταν την δίνουν στον τελωνειακό.

Έχω παρατηρήσει οτι οι υπάλληλοι τα χρήματα δεν τα βάζουν στην τσέπη τους άλλα στο συρτάρι, που σημαίνει οτι στο τέλος της βάρδιας τα μοιράζονται.
Γίνετε τοσο απροκάλυπτα που μερικές φόρες τους ακούω να φωνάζουν στους φορτηγατζήδες "ΚΑΦΕ".....οταν δεν έχουν βάλει το χατζιλικι μέσα στην άδεια.
Προφανώς γίνετε απο όλους και ειναι συνεννοημενοι στο τέλος της βάρδιας να τα μοιράζονται.

Εχω σκεφτεί να βγάλω βιντεο με το κινητο και να το ανεβάσω στο youtube άλλα για να το πιάσω σωστα πρέπει η κάμερα να μπει μέσα στο παραθυράκι που δίνεις την άδεια κυκλοφορίας.


Για να σου δώσω να καταλάβεις κάπως ετσι ειναι... και την άδεια την δίνεις μέσα στο παραθυράκι.

Untissssstled.png
 
Τελευταία τροποποίηση:

yrret

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
3.666
Like
661
Πόντοι
96
Και επίσης ο Σολτς δήλωσε ότι θα υπάρχει χρονοκαθυστέρηση στην αποστολή των όπλων προς εμάς.

To αρθρο που βαζεις οντως μιλαει για χρονοκαθυστερηση.....

Ο Υπουργος ομως στην Βουλη Μιλησε για ταυτοχρονη ανταλλαγη στην ομιλια του στην Βουλη. Αναμενουμε να μιλησει με την Γερμανιδα ομολογο του για την διεθευτηση των συνομιλιων



 

pnewman

Μέγας
Εγγρ.
20 Δεκ 2012
Μηνύματα
6.949
Like
11.872
Πόντοι
3.556
Tυπε .... ο Τραγκας εξυβριζε ολους τους πολιτικους επι μνημονιου ως γερμανοτσολιαδες και κανεις δεν εβαλε την εφορια να τον ψαξει με σκοπο να τον σταυρωσει.....

Ρητορικο ερωτημα το παραπανω..... Υποθετω οτι οι Σαμαροβενιζελοι εβαλαν την εφορια την περιοδο 2012-2015 και θα βρηκαν τα απλυτα του Γιωργαρου..... το θεμα ειναι γιατι δεν βγηκαν στην δημοσιοτητα?

Κερδισμενοι θα ηταν Μερκελ, Τομσεν Σαμαροβενιζελοι.....

Συμπερασμα.... ο Τραγκας ηταν ο μπροστινος αλλων πιο μεγαλων ψαριων.... και ενδεχεται η "περιουσια" του να μην ειναι μονο 100 εκ
Κάποιους κράταγε κάποιοι τον κράταγαν. Ισορροπημένο αλισβερίσι.

Το συμπέρασμα που λες είναι παντελώς άσχετο με το ποστ μου. Το σωστό συμπέρασμα για την περίπτωση του τελωνειακού, είναι πως αποδείξεις υπάρχουν, άλλο αν θα τις βγάλει όποιος για να σταματήσει η "αιμορραγία" από το παράσιτο.
 

pipa(2)

Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2020
Μηνύματα
540
Κριτικές
3
Like
1.084
Πόντοι
86
To αρθρο που βαζεις οντως μιλαει για χρονοκαθυστερηση.....

Ο Υπουργος ομως στην Βουλη Μιλησε για ταυτοχρονη ανταλλαγη στην ομιλια του στην Βουλη. Αναμενουμε να μιλησει με την Γερμανιδα ομολογο του για την διεθευτηση των συνομιλιων



Στα αρχιδια μου ο υπουργός σου και ο πρωθυπουργός σου. Είναι δυο απατεώνες και ψεύτες! ΚΡΥΒΟΝΤΑΙ κι αυτό τα λέει όλα.

Σταματώ εδώ. Με κουράζει να αντιμετωπίζω κομματοσκυλίαση.
 
  • Like
Αντιδράσεις: ROB. C

yrret

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
3.666
Like
661
Πόντοι
96
Πλάκα μου κάνεις; Επειδή μας παραθέτεις ελλιπέστατο άρθρο της πουτσας από το έθνος νομίζεις θα ψαρώσω; Πότε θα γνωστοποιήσει ο ΚΑΡΙΟΛΗΣ ο Παναγιωτόπουλος τα στοιχεία της συμφωνίας στη Βουλή και στο ΓΕΣ; Όταν την υπογράψει; Όπλα και πυρομαχικά εστάλησαν και στέλνονται. Αποφασίζουν και κάνουν μόνοι τους τελικά ό,τι γουστάρουν;
Ο "Καριολης" πηρε σε προνομιακη τιμη (3 δις) 3 μπελαρα οταν ολοι του ελεγαν 2,5 χρονια πριν να αγορασει με 3 δις 2 μπελαρα?

Λιγο σεβασμος για τα εξοπλιστικα που εχεις τρεξει ο υπουργος..... τα οποια ολα καταψηφισε ο Αλεξης...
 

pipa(2)

Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2020
Μηνύματα
540
Κριτικές
3
Like
1.084
Πόντοι
86
Ο "Καριολης" πηρε σε προνομιακη τιμη (3 δις) 3 μπελαρα οταν ολοι του ελεγαν 2,5 χρονια πριν να αγορασει με 3 δις 2 μπελαρα?

Λιγο σεβασμος για τα εξοπλιστικα που εχεις τρεξει ο υπουργος..... τα οποια ολα καταψηφισε ο Αλεξης...
Συνεχίζεις τα ΨΕΜΑΤΑ!!! Σου θίξαμε τον υπουργό.
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.347
Κριτικές
1
Like
32.279
Πόντοι
8.006
Σταματώ εδώ. Με κουράζει να αντιμετωπίζω κομματοσκυλίαση.
Μην κοιτας στον καθρεφτη τοτε. Γιατι δυσκολευομαι να θυμηθω μεγαλυτερο κομματοσκυλο απο σενα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom