Νέα

Κύπρος

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα laertiosgr
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 442K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

asianator

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2012
Μηνύματα
98
Like
54
Πόντοι
0
μπορειτε να μου στειλετε μερικα τηλεφωνα? ευχαριστω εκ των προτερων!
 

p900

Μέλος
Εγγρ.
6 Φεβ 2007
Μηνύματα
1.732
Κριτικές
7
Like
672
Πόντοι
96
καθε κυριακη ειναι οι φιλιπινεζες στη λυδρας και κυκλοφορουν.

πιανεις κουβεντα και λες για καθαρισμα κτλ.. μετα το πας και στο πιο ψαγμενο.. εχει παρα πολλες στο υψος της πλατειας ελευθερειας ενα δρομο πιο μεσα προς τη λυδρας παιδες..

ξερει κανενας αλλος κανενα σημειο?

(btw η λευκωσια εχει γεμισει απο πουτανες του 50αρικου, αλλα δεν το αξιζουν η γνωμη μ)
φιλε μ πηγαινε Αθηνα. 10-20 ευρω ειναι και ΠΑΝΤΑ ΜΕ ΠΡΟΦΥΛΑΚΤΙΚΟ
στην Κύπρο πληρωνεις τα βουλγάρικα κυκλώματα που εχουν αυτες τις αθλιες κοπέλες.
 

marios-sexguy

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2013
Μηνύματα
21
Like
2
Πόντοι
0
Συναγωνιστες φενεται οτι τον τελευταιο καιρο ειμαστε εκτοσ φορμας και εχουμε επισης παραμελησει και το site. Θεωρω οτι 8α ηταν καλυτερα να ανεβασουμε ρυθμους και να βοηθηθουμε ολοι μας
 

john255

Μέγας
Εγγρ.
9 Μαΐ 2008
Μηνύματα
265
Κριτικές
21
Like
445
Πόντοι
4.180
παιδια εχω φαει ολη τη λαρνακα και δεν εχω βρει τπτ..μονο κατι pub που πρεπει να σκασεις 50-60 ευρω για καμια  :jerking:

και αν πετυχεις τπτ εκφυλο καμια  :pipa2:
ξερει καποιος κατι καλυτερο απο αυτο???ακουω για κατι κοπελες σε κατι συγκροτηματα αλλα που ειναι αυτα τα συγκροτηματα ρε παιδια??

παρακαλω αν εχει καποιος πληροφοριες ας κανει ενα καλο και να επικοινωνησει....ευχαριστω πολυ!!!
 

Aleksiskou

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαρ 2012
Μηνύματα
72
Like
17
Πόντοι
0
φαινεται αρκετα καλή. την δοκιμασες? ειναι εμφανισημη ?
σου ειπε αν εχει και την φιλη της μαζι για σεξ?

την δοκιμασα μια φορα. πολυ καλη σε συμμετοχη. της αρεσει γενικα αυτο που κανει..

αλλα απο εμφανιση πολυ μετρια ρε παιδια... καλυτερη η Ελπιδα στο τερμα Λαρνακως για μενα
 

vegitto4ever

Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2013
Μηνύματα
41
Like
6
Πόντοι
0
χαιρετε. κανένα τηλ για λεμεσο μεριές σε ασιάτικο υπάρχει; Μήνυμα αν ειναι ευκολο και ευχαριστώ !!!!
 

Frakin_Cylon

Μέλος
Εγγρ.
3 Φεβ 2013
Μηνύματα
114
Like
1
Πόντοι
1
Για ενημέρωση.
Στην Κύπρο το να παίρνει μια γυναίκα λεφτά για σεξ δεν είναι παράνομο αλλά το αποζήν από κέρδη πορνείας, είναι. Δηλαδή, η τσατσά πάει μεσα, η πουτάνα όχι.
Αυτή η γκρίζα ζώνη επιτρέπει στο σύστημα να υπάρχει αλλά και στην αστυνομία να χτυπάει οπουδήποτε κατά δοκούν όπου κρίνουν κάποιοι ότι χρειάζεται. Και ο νοών νοείτο.
Οι κοπέλλες στη Λάρνακα ήταν νεαρές, προσέφεραν καλό σέρβις και με καλή τιμή (€40). Αυτό δεν άρεσε σε κάποιους οπότε μια καλή μέρα το καλοκαίρι τις μάζεψε η αστυνομία και όλο τον εξοπλισμό τους (κινητά, πελατολόγιο κτλ...) και τις κράτεισε για να "βεβαιωθεί πως δεν ήταν θύματα trafficking". Κυκλοφόρησαν και μια φήμη πως ήταν η μια φορέας HIV (λες και το τεστ βγαίνει εντός 1,5 ώρας) και οι κοπέλες αποφάσιαν ή "αποφάσισαν" να τα παρατήσουν, τουλάχιστο ως παρέα.
Πως έχει η κατάσταση τώρα.
Online έχει ωραίες κοπέλλες με καλό σέρβις αλλά θα σκάσεις €70-80 για 30λεπτο μίας φοράς  και €100-120 για μίας όρας με χύσιμο στο στόμα, όσες φορές αντέξεις κτλ....
Από μπουρδέλλα το μόνο official (κόκκινο φωτάκι κτλ..) κοντά στη στοά (νεκρά ζώνη, ίσως γιαυτό λειτουργεί ακόμη ή απλά λαδώνει τα κατάλληλα γρανάζια) έχει €50 ταρίφα. Καλές κοπέλλες πάντως.
Από εκέι και πέρα παίρνεις τις χρυσές ευκαιρίες και κάνεις τσάρκα (αυτοκίνητο, χρόνος και υπομονή απαραίτητα) μέχρι να βρείς καλή κοπέλα.
Τις Κυριακές μπορεί να βρείς Φιλιππινο ή Ασιατικής προελεύσεως (έχουν ρεπό οι υπηρέτριες) στον κεντρικό κήπο παρά τη Βουλή αλλά θέλει προσοχή μην την πέσεις σε δεσμευμένη κοπέλλα και γίνεις ρεζίλι (μην αναφέρω νασε πλακώσουν καμιά 15ριά πάκι)
Για αυτές του φραπέ, σίγουρα παίζει κάτι με κάποιες αλλά δεν το δοκίμασα διότι αν την πέσεις σε κανονική πωλήτρια γίνεσαι ρεζίλι των σκυλιών.
Η Κύπρια στην αγλαντζιά χρεώνει αναλόγως του πόσο σε γουστάρει και το αν είσαι regular (πέφτει και στο €20) αλλά είναι λιγάκι κωμοδινάκι. Πάντως από σώμα έχει λεπτύνει και έχουν μείνει μόνο τα DD μπαλκονάκια. Καλή φάση.
Έχει άλλες δύο αγγελίες από κύπριες στις Χ.Ε. αλλά ακόμη αδοκίμαστες.
Τα κινεζάκια έχουν ψιλοεξαφανιστέι, κρίση και πήγαν στη χώρα τους βλέπετε.
Για όποιον έχει γαϊδουρίσια υπομονή μπορεί να την πέσει σε καμιά κύπρια στο vivendi ή μέσω FB (όχι και τόσο δύσκολο) αλλά κινδυνεύει περισσότερο από ΣΜΝ και από ακάποτο με την πιο απρόσεκτη πουτάνα. (πηδιούνται ακάποτα με όποιον νάναι από τα 12-13 και οι εκτρώσεις/βλενόρροιες/έρπητες/κτλ πάνε σύννεφο)
 

HAMSUND7

Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2012
Μηνύματα
152
Like
0
Πόντοι
1
Για όποιον έχει γαϊδουρίσια υπομονή μπορεί να την πέσει σε καμιά κύπρια στο vivendi ή μέσω FB (όχι και τόσο δύσκολο) αλλά κινδυνεύει περισσότερο από ΣΜΝ και από ακάποτο με την πιο απρόσεκτη πουτάνα. (πηδιούνται ακάποτα με όποιον νάναι από τα 12-13 και οι εκτρώσεις/βλενόρροιες/έρπητες/κτλ πάνε σύννεφο)

οι κύπριες πηδιούνται ακάποτα με όποιον ναναι ρε συ????
 

marios351

Νέο Μέλος
Εγγρ.
22 Ιαν 2014
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
παιδια θελω τηλεφωνα για Λεμεσο.γυρω στα 50-60 ευρω ομως οχι περισσοτερο.οποιασδηποτε εθνικοτητας
 

vickgeo1981

Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2013
Μηνύματα
11
Like
0
Πόντοι
0
Παιδιά βοήθεια, θέλω τηλέφωνα για κοπέλες Λεμεσό και Λάρνακα,δεν έχω τηλέφωνα αλλά σας παρακαλώ βοηθάτε με
 

PerPer99

Μέλος
Εγγρ.
12 Φεβ 2014
Μηνύματα
15
Like
0
Πόντοι
0
Παιδιά βοήθεια, θέλω τηλέφωνα για κοπέλες Λεμεσό και Λάρνακα,δεν έχω τηλέφωνα αλλά σας παρακαλώ βοηθάτε με

παιδια θελω τηλεφωνα για Λεμεσο.γυρω στα 50-60 ευρω ομως οχι περισσοτερο.οποιασδηποτε εθνικοτητας

παιδιά την μόνη που έχω επισκεφθεί το τελευταίο διάστημα είναι η Charlie.. επίσης άκουσα για μία Βουλγάρα στη περιοχή του Μόλου αλλά δεν τη βρίσκω όταν περνώ από εκεί...
 

loukcy

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2012
Μηνύματα
5
Like
0
Πόντοι
0
Την ποινοκοποίηση της αγοράς «σεξουαλικών υπηρεσιών», εισηγείται σε τοποθέτησή της ως Εθνική Ανεξάρτητη Αρχή Ανθρωπίνων Δικαιωμάτων, η Επίτροπος Διοικήσεως Ελίζα Σαββίδου, ανοίγοντας έτσι τον διάλογο για τον τρόπο με τον οποίο η πορνεία, η οποία στις πλείστες των περιπτώσεων στην εποχή μας είναι αποτέλεσμα «εκμετάλλευσης ανθρώπων», αντιμετωπίζεται στην Κύπρο.

Η διερεύνηση του καθεστώτος της πορνείας στην Κύπρο άρχισε από το Γραφείο της Επιτρόπου τον Μάρτιο του 2013 και κατά τη διάρκειά της, έγινε διαβούλευση με όλους τους εμπλεκόμενους κρατικούς φορείς αλλά και τις εμπλεκόμενες Μη Κυβερνητικές και άλλες Οργανώσεις. 
«Η παρέμβασή μου αυτή κρίθηκε αναγκαία λόγω της διαπιστωμένης ανεπάρκειας του ισχύοντος θεσμικού πλαισίου που διέπει την πορνεία στην Κύπρο και των σοβαρών κινδύνων που οι εκδιδόμενες γυναίκες αντιμετωπίζουν αλλά κυρίως λόγω της ενδεχόμενης παραβίασης μιας σειράς θεμελιωδών δικαιωμάτων που συνεπάγεται η άσκηση της πορνείας με ή χωρίς το στοιχείο του εξαναγκασμού», αναφέρει στην τοποθέτησή της η Επίτροπος, εξηγώντας ότι η έρευνά της κινήθηκε στο πλαίσιο της «δυαδικότητας του διαλόγου που υπάρχει στο διεθνές προσκήνιο». Πηγή: Philenews

Τις καημένες τις τάνες. Τις εξαναγκάζουν για να πηδιούνται. Διαφορετικά όλες θα ήταν καθως πρέπει κυρίες με καλές δουλείες.
 

Nikmis

Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2013
Μηνύματα
1.817
Like
722
Πόντοι
96
παιδιά την μόνη που έχω επισκεφθεί το τελευταίο διάστημα είναι η Charlie.. επίσης άκουσα για μία Βουλγάρα στη περιοχή του Μόλου αλλά δεν τη βρίσκω όταν περνώ από εκεί...

Πολυ ακριβη ρε φιλε. Φενεται αρκετα υποσχομενη αλλα 180 ευρο για 1 ωρα ειναι too much!
 

vegitto4ever

Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2013
Μηνύματα
41
Like
6
Πόντοι
0
κανένα Ασιάτικο παίζει και που ρε παιδιά; σε Λεμεσό περιοχές; όποιος ξέρει ας ρίξει κατι
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom