Νέα

Κύπρος

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα laertiosgr
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 442K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

Studentgigolo

Μέλος
Εγγρ.
2 Αυγ 2013
Μηνύματα
206
Like
298
Πόντοι
21
Οπώς λέμε εδώ: δεν έχετε υπόθεση. Κάλα ρε τι μαλακιες είναι με τις ανταλλαγές? Τι θα παθετε αν απλα στείλετε ενα pm με τα τηλέφωνα? Αμα ο άλλος είναι πρωτάρης και δεν έχει να ανταλλάξει δηλαδή?

Η ανταλλαγή που ζήτησα φίλε Γιώργο είναι προαιρετική. Δεν βάζω σαν όρο την ανταλλαγή για να δώσω πληροφορίες. Απλά για να δημιουργήσουμε ένα οργανωμένο σύνολο πρέπει ο καθένας να συνεισφέρει όσο μπορεί. Δεν αρνήθηκα να βοηθήσω κανένα μέλος που δεν διαθέτει πληροφορίες. Πάντα φιλικά
 

tasisss

Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2013
Μηνύματα
27
Like
0
Πόντοι
0
dwse m kamia pliroforia re file emena...exei polli kairo na  :fuck2:
warnwarn.gif
 Διαρκής[/URL] Χρήση Greeklish
 

Sivapac

Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2013
Μηνύματα
9
Κριτικές
1
Like
11
Πόντοι
0
Γεια σας παιδες ..ειμαι καινουριο μελος μεν αλλα παλιος επισκεπτης δε. Επισης καινουριος κατοικος Κυπρου. Εχετε τιποτα πληροφοριες για Παραλιμνι-Πρωταρα-Αγια Ναπα? Η΄ εστω Λάρνακα. Και μην μου πειτε για τις τουριστριες , τις ξερω. Απλα δεν εχω ουτε το χρονο ουτε την υπομονη να ασχοληθω μαζι τους. Σας ευχαριστώ εκ των προτερων για οποιαδηποτε πληροφορια και ευχομαι συντομα να μπορω να ανταποδώσω.

Με αγωνιστικους χαιρετισμους !!!
 

balkanexpress77

Μέλος
Εγγρ.
25 Απρ 2013
Μηνύματα
4.739
Like
7
Πόντοι
16
αν εισαι κατω απο 30 κι ωραιος θα βαρεθεις να γαμας κυπριες μουναρες  :fuck1: :fuck1: :fuck1: :tits2: :tits2:
με ξενες αστο,
θα βαρεθεις ν ακυνηγας μεθυσμενες γυρω γυρω ολι απο τις μπαρες.. :jerking: :jerking: :jerking:
 

Sivapac

Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2013
Μηνύματα
9
Κριτικές
1
Like
11
Πόντοι
0
Φιλε balkan ξερω τι κυκλοφορει και απο ξενες και απο Κυπριες. Εγω θελω να μαθω για αυτες που ΔΕΝ κυκλοφορουν. Αν υπαρχει καποια πληροφόρηση για κανενα studio, massage κατι να ξεχαρμανιασω χωρις να μου πρηξει καμια τα @ρχ!δ!@.  Απλα ψαχνω για μια ωρα καθαρου  :pipa2:  :knockinb: . Και παλι ευχαριστώ.
 

Πετρος 2-8

Νέο Μέλος
Εγγρ.
27 Αυγ 2013
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπερα παιδια.
Θα μπω κατευθειαν στο θεμα:θα βρισκομαι στην Λεμεσο για πολυ μικρο χρονικο διαστημα (ημερες),μπορει και μεθαυριο να φυγω
οποτε χρειαζομαι directions αμεσα.
Διαβασα τα προηγουμενα posts οποτε εχω καταλαβει τι παιζει πανω κατω.
Αυτο που θα ηθελα ειναι μερικα τηλεφωνα με πμ (η οτιδηποτε tips).
Ευχαριστω προκαταβολικα.
 

asianator

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2012
Μηνύματα
98
Like
54
Πόντοι
0
αν εισαι κατω απο 30 κι ωραιος θα βαρεθεις να γαμας κυπριες μουναρες  :fuck1: :fuck1: :fuck1: :tits2: :tits2:
με ξενες αστο,
θα βαρεθεις ν ακυνηγας μεθυσμενες γυρω γυρω ολι απο τις μπαρες.. :jerking: :jerking: :jerking:

που ιβρες τες κυπρεες? στα mall ?
 

p900

Μέλος
Εγγρ.
6 Φεβ 2007
Μηνύματα
1.732
Κριτικές
7
Like
672
Πόντοι
96
ναι ΟΚ ο τυπος πηδηξε ολες τες κυπραίες (  :jerking: ) . και μετα ξύπνησε
 

asianator

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2012
Μηνύματα
98
Like
54
Πόντοι
0
σα παλια δυο μπουρδελα τησ παλιας λευκωσιας υπαρχει μια ελληνογερμανιδα και στο αλλο μια αλλη. Ξερει κανεις η αλλη, στο μπουρδελο πριν απο αυτο με το κοκκινο φωτακι, αν ειναι κυπρια?
 

Frakin_Cylon

Μέλος
Εγγρ.
3 Φεβ 2013
Μηνύματα
114
Like
1
Πόντοι
1
Σε αυτο με το κοκκινο φωτακι δεν ειναι Κυπρια, ειναι ξενη αλλα μιλαει καλα ελληνικα. Παρα πολυ καλο :fuck2: παντως.
 

asianator

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2012
Μηνύματα
98
Like
54
Πόντοι
0
αυτή που κάθεται έξω όμως? χωρίς το κόκκινο φωτάκι...φαίνεται κύπρια :/ παλιά είχε μια κύπρια εκεί, πριν λίγες βδομάδες και ήταν και μεγάλη σε ηλικία αλλά τώρα είναι μιά άλλη νεώτερη
 

Frakin_Cylon

Μέλος
Εγγρ.
3 Φεβ 2013
Μηνύματα
114
Like
1
Πόντοι
1
Δεν ξέρεται από Κύπρο.............
Ουδέποτε θα έβγαινε σε δημόσια θέα Κύπρια για να κάνει την πουτάνα.
Οι μόνες 2 Κύπριες είναι η μία στη Λευκωσία και η άλλη στο διαμέρισμα στη Λάρνακα.
Δεν βλέπω το λόγο να σε καίει να είναι Κύπρια πάντως............
 

kotsoskotsos

Μέλος
Εγγρ.
22 Απρ 2010
Μηνύματα
113
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
1
Η Λευκωσία δεν έχει το Trocadero και το Miami που μπαίνεις μέσα και γαμάς κανονικά ή άλλαχαν τα πράγματα. Επίσης σε όλα τα strip εκεί παίζει κονέ με τις κοπέλες και τις γαμάς μετά στα ξενοδοχεία των 20 Ευρώ μία ώρα και βάλε. Γενικά θυμάμε παίζανε πολλές Ασιάτισσες οι οποίες ήταν και αγαπησιάρες και άμα τους έδινες κανά 60 Εύρω+ καβλάντιζαν μαζί σου όλη μέρα, τίς γάμαγες όπως γούσταρες και σε λατρεύανε και από πάνω. Έχει και στις εφημερίδες πολλές πουτανίτσες. Γενικά ρίχνεις εύκολα γαμήσια στη Κύπρο 

:zfuck:   
 

asianator

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2012
Μηνύματα
98
Like
54
Πόντοι
0
ξερει κανεις για την πουτανομπυραρία δίπλα απο το νεο δημαρχειο στροβολου? ?? ξερει κανεις τιποτα? εχει τελεια κορμια μέσα
 

asianator

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2012
Μηνύματα
98
Like
54
Πόντοι
0
Η Λευκωσία δεν έχει το Trocadero και το Miami που μπαίνεις μέσα και γαμάς κανονικά ή άλλαχαν τα πράγματα. Επίσης σε όλα τα strip εκεί παίζει κονέ με τις κοπέλες και τις γαμάς μετά στα ξενοδοχεία των 20 Ευρώ μία ώρα και βάλε. Γενικά θυμάμε παίζανε πολλές Ασιάτισσες οι οποίες ήταν και αγαπησιάρες και άμα τους έδινες κανά 60 Εύρω+ καβλάντιζαν μαζί σου όλη μέρα, τίς γάμαγες όπως γούσταρες και σε λατρεύανε και από πάνω. Έχει και στις εφημερίδες πολλές πουτανίτσες. Γενικά ρίχνεις εύκολα γαμήσια στη Κύπρο 

:zfuck:   
ποσα χρειαζομαι δηλαδη για να γαμησω απλος σε ενα μπαρ?? ¨/
 

kotsoskotsos

Μέλος
Εγγρ.
22 Απρ 2010
Μηνύματα
113
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
1
Αν θυμάμαι καλά πας στο μαγαζί γνωρίζεις τα κορίτσια παιρνεις τηλέφωνα όσα γουστάρεις και πας άλλη μέρα και τα γαμάς.
Τώρα σε λεφτά παίζαν κάτι τιμές 20-40 ευρώ το κορίτσι και άλλο ένα 20 το δωμάτιο έχει εκεί στην ευθεία του Trocadero πιο κάτω. Άμα έπεσες μέσα στην επιλογή σου καλά θα περάσεις. Αυτές όμως επειδή έχουν μεγάλη ανάγκη άμα δώσεις κανά 50αρι για αρχή θα σε περιμένουν σαν τρελές.
Άμα είσαι φαντάρος εκεί τις βγάζεις και για καφέ και τα γαμάς μετά. Γενικά με τις ασιάτισσες εγώ είχα περάσει πολύ καλά.
Στα μαγαζιά μέσα έπαιζε νομίζω 50 αλλά δεν αξίζει. Εκτός της όλης διαδικασίας να γαμάς με τον άλλο δίπλα σου στα 2 μέτρα που άμα είναι γνωστός ρίχνεις κανά γέλιο αλλά μέχρι εκεί.
 

asianator

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2012
Μηνύματα
98
Like
54
Πόντοι
0
Αν θυμάμαι καλά πας στο μαγαζί γνωρίζεις τα κορίτσια παιρνεις τηλέφωνα όσα γουστάρεις και πας άλλη μέρα και τα γαμάς.
Τώρα σε λεφτά παίζαν κάτι τιμές 20-40 ευρώ το κορίτσι και άλλο ένα 20 το δωμάτιο έχει εκεί στην ευθεία του Trocadero πιο κάτω. Άμα έπεσες μέσα στην επιλογή σου καλά θα περάσεις. Αυτές όμως επειδή έχουν μεγάλη ανάγκη άμα δώσεις κανά 50αρι για αρχή θα σε περιμένουν σαν τρελές.
Άμα είσαι φαντάρος εκεί τις βγάζεις και για καφέ και τα γαμάς μετά. Γενικά με τις ασιάτισσες εγώ είχα περάσει πολύ καλά.
Στα μαγαζιά μέσα έπαιζε νομίζω 50 αλλά δεν αξίζει. Εκτός της όλης διαδικασίας να γαμάς με τον άλλο δίπλα σου στα 2 μέτρα που άμα είναι γνωστός ρίχνεις κανά γέλιο αλλά μέχρι εκεί.

εγω νομιζα οτι πρεπει να της κερασεις ποτο πρωτα και οτι δινεις πανω απο 100 ευρω... επισης, εισαι σιγουρος οτι αυτο το συστημα λειτουργα ακομη? που ειναι το trocadero??
 

Επισκέπτης
Χαιρετιζω κι εγω την παρεα...
Σε 8 ημερες ερχομαι Παφο για να δοκιμασω εκει την τυχη μου. Βεβαια εχω αλλες προτεραιοτητες που με καινε αντι το ΧΧΧ. Εντουτοις χρειαζεται κι αυτο μια στο τοσο, δυστυχως με κολλησε το μικροβιο απο τα νιατα.
Αλλα με αυτα που διαβασα σε μερικες απο τις σελιδες του θεματος, η φαση στην Κυπρο ειναι εντελως διαφορετικη απο την Ελλαδα. Ετσι τουλαχιστον το κοβω. Θεωρω προσωπικα ασυμφορο να ξοδευομαι σε μετακινησεις εις αλλες πολεις για ενα πηδημα σε μπουρδελο ειτε σπιτι που δεν παρεχει τις ανεσεις των studios. Ασχετως εμφανισης - συμμετοχης κοπελας.
Οποτε με βλεπω να κανω διακοπες στην Ελλαδα περνωντας απο τα παλια λημερια της Αθηνας, ετσι για να θυμαμαι τα παλια καλα χρονια.
 

p900

Μέλος
Εγγρ.
6 Φεβ 2007
Μηνύματα
1.732
Κριτικές
7
Like
672
Πόντοι
96
Δεν ξέρεται από Κύπρο.............
Ουδέποτε θα έβγαινε σε δημόσια θέα Κύπρια για να κάνει την πουτάνα.
Οι μόνες 2 Κύπριες είναι η μία στη Λευκωσία και η άλλη στο διαμέρισμα στη Λάρνακα.
Δεν βλέπω το λόγο να σε καίει να είναι Κύπρια πάντως............
Μια απο αυτες στα 2 μπουρδελα της παλιας Λευκωσίας είναι 100% Κυπρια. πριν απο μερικους μήνες την είχαν και σε κανάλι στην τηλεόραση σε συνέντευξη.
αν ψάξεις στο google για "η αληθινη ιστορία μιας ιεροδουλης"
θα την βρεις.
 

p900

Μέλος
Εγγρ.
6 Φεβ 2007
Μηνύματα
1.732
Κριτικές
7
Like
672
Πόντοι
96
Χαιρετιζω κι εγω την παρεα...
Σε 8 ημερες ερχομαι Παφο για να δοκιμασω εκει την τυχη μου. Βεβαια εχω αλλες προτεραιοτητες που με καινε αντι το ΧΧΧ. Εντουτοις χρειαζεται κι αυτο μια στο τοσο, δυστυχως με κολλησε το μικροβιο απο τα νιατα.
Αλλα με αυτα που διαβασα σε μερικες απο τις σελιδες του θεματος, η φαση στην Κυπρο ειναι εντελως διαφορετικη απο την Ελλαδα. Ετσι τουλαχιστον το κοβω. Θεωρω προσωπικα ασυμφορο να ξοδευομαι σε μετακινησεις εις αλλες πολεις για ενα πηδημα σε μπουρδελο ειτε σπιτι που δεν παρεχει τις ανεσεις των studios. Ασχετως εμφανισης - συμμετοχης κοπελας.
Οποτε με βλεπω να κανω διακοπες στην Ελλαδα περνωντας απο τα παλια λημερια της Αθηνας, ετσι για να θυμαμαι τα παλια καλα χρονια.

εννοείται πως οι διακοπες στην Ελλάδθα για εξάσκηση του αθλήματος επιβάλλονται σε τετοια περίπτωση. οταν έρθεις απο ενα περιβάλλον όπου εδίνες 10 ευρω και είχες υπηρεσίες ενω τώρα θα δίνεις 50 ευρω χωρίς καμια υπηρεσία, στις 5 φορές (που δεν θα πας στην Κύπρο) βγάζεις το εισιτήριο σου (150 ευρω) και πηδας 10 φορες στην Αθήνα με τα υπόλοιπα 100.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom