Νέα

Κύπρος

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα laertiosgr
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 442K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

ALEX-LARNACA

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2011
Μηνύματα
127
Like
60
Πόντοι
1
Γνωρίζει κάποιος κάνα κορίτσι όμορφο που προσφέρει μασάζ με εκτόνωση; Ευχαριστώ. (τηλ. τιμή;)
 

ALEX-LARNACA

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2011
Μηνύματα
127
Like
60
Πόντοι
1
Δεν έχω ιδέα φίλε. Απλά σημείωσε ότι πολλές ίδιες κοπελιές προβάλλονται από διάφορα sites.
 

kokos.333

Νέο Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουν 2013
Μηνύματα
4
Like
0
Πόντοι
0
Re paidia xeri kanenas ti paizei sto mpourdelo ts palias leukwsias?
 

Frakin_Cylon

Μέλος
Εγγρ.
3 Φεβ 2013
Μηνύματα
114
Like
1
Πόντοι
1
96***116. Διαμερίσματα στη Λαρνακα με 3 κοπέλες. Κοντά στα φώτα κυκλικού κόμβου λιμανιου. 1 25χρ Γερμανίδα μια ιδιας ηλικιας γύφτοκαταγωγής Ελληνίδα μελαχρινη και μια Ελληνίδα ξανθια. Δοκίμασαν την πρωτη, δεν λέει και πολλά απο service παρότι εμφανισιακά είναι καλό μουνακι  αλλά οι αλλες 2 φαινόντουσαν υποσχόμενες και θα ξανάπάω να δω τι παιζει και με αυτες. €30 τη φορά είναι τιμή που αξίζει παντως

Παρακαλούμε όλα τα μέλη μας να διαβάσουν προσεκτικά τους κανόνες λειτουργίας του forum. Οι κανόνες λειτουργίας έχουν σκοπό την οργάνωση του forum και των πληροφοριών μέσα σε αυτό, και την προστασία του site, των δημιουργών του, και των μελών του.

Ο διαχειριστής (administrator) ή/και οι συντονιστές (moderators) του forum διατηρούν το δικαίωμα να επεξεργαστούν ή να διαγράψουν δημοσιεύσεις που δεν συμβαδίζουν με τους κανόνες χρήσης.

Εφόσον είστε εγγεγραμμένος/-η χρήστης/-τρια στο bourdela.com, μπορείτε να δημοσιεύετε τις απόψεις σας στο forum του site ή να απαντήσετε σε απόψεις άλλων.
Τους κανόνες αυτούς πρέπει να σέβεστε και να ακολουθείτε.

  • [li]11. Απαγορεύονται αυστηρότατα οι δημοσιεύσεις αριθμών τηλεφώνου, ακόμα και αν ο αριθμός έχει δημοσιευτεί σε εφημερίδα, περιοδικό, ή άλλο website[/li]

Ευχαριστούμε!
 

Frakin_Cylon

Μέλος
Εγγρ.
3 Φεβ 2013
Μηνύματα
114
Like
1
Πόντοι
1
Η Χαρά στο διαμέρισμα κοντά στην κλινική Παπαπέτρου έφυγε και είναι τώρα εκεί μια Ρωσσιδα , 35χρονων περιπου. Η τιμή διατηρήθηκε στα 50
 

asianator

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2012
Μηνύματα
98
Like
54
Πόντοι
0
file varta dame...afou oulloi mia oikogeneia imaste! tze ego opote piaso kanena til vallo to dame...

Episis...molis eperasa pou to mpourdelo tis palias lefkosia.ida mian mavromalla , efenotan omorfi, alla en epia konta
warnwarn.gif
 Xρήση[/URL] Greeklish!
 

asianator

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2012
Μηνύματα
98
Like
54
Πόντοι
0
τωρα πρεπει να γραφουμε τζε καλαμαριστικα?
 

pouk58

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2012
Μηνύματα
626
Like
202
Πόντοι
26
ΜΗΝ ΠΕΙΡΑΖΕΤΕ ΤΟΝ ΧΡΙΣΤΟΔΟΛΟΥ ΕΙΝΑΙ Ο ΜΟΝΟΣ ΠΟΥ ΔΙΝΕΙ ΠΛΙΡΟΦΟΡΙΕΣ ΓΙΑ ΚΥΠΡΟ
 

Frakin_Cylon

Μέλος
Εγγρ.
3 Φεβ 2013
Μηνύματα
114
Like
1
Πόντοι
1
Έχει κρίση, οποτε οι επιλογές μου τελευταια είναι στη Λευκωσία η Κύπρια και στη Λαρνακα το μπουρδέλο με τις 3 κοπέλες. €30 και οι 2 επιλογές. Επισης η Ρωσσιδα στη Λεμεσο με €40.Και απο εμπειρία δεν θα βρεις κάτι καλυτερο αν πας σε καμια του internet και σκιάσεις 150. Αλλά έχω φετίχ με κινεζες. Αν ξέρει κανεις που υπαρχουν στην Κύπρο ,pm
 

pouk58

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2012
Μηνύματα
626
Like
202
Πόντοι
26
Φετιχ με κινεζες εχω και εγω. Αρα οποιος εχει καμια πληροφορια υποφη ας την μυραστει μαζι μας
 

vickgeo1981

Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2013
Μηνύματα
11
Like
0
Πόντοι
0
Filoi mou xreiazome voitheia,goustarw fasi me kopella tou dromou,kineza kata protimisi,kserei kanenas piatses??Episis tilefona gia kopelles os ta 30 euro,sas parakalw:))voitheia zitw

[size=20pt]*[/size]Γράφε Ελληνικά!
 

Cypriotguy

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιαν 2011
Μηνύματα
16
Like
10
Πόντοι
0
παιδια εχω καποια τηλεφωνα για λεμεσο και λιγα για λευκωσια, οποιος ενδιαφερεται για ανταλλαγη ας μου στειλει ΡΜ
 

Studentgigolo

Μέλος
Εγγρ.
2 Αυγ 2013
Μηνύματα
206
Like
298
Πόντοι
21
Εχω και εγώ κάποια τηλέφωνα από Λεμεσό δοκιμασμένα. Για ανταλλαγές στείλτε ΠΜ και θα δώσω λεπτομέριες απο τις κοπέλες.
 

Frakin_Cylon

Μέλος
Εγγρ.
3 Φεβ 2013
Μηνύματα
114
Like
1
Πόντοι
1
Εχω και εγώ κάποια τηλέφωνα από Λεμεσό δοκιμασμένα. Για ανταλλαγές στείλτε ΠΜ και θα δώσω λεπτομέριες απο τις κοπέλες.
Οπώς λέμε εδώ: δεν έχετε υπόθεση. Κάλα ρε τι μαλακιες είναι με τις ανταλλαγές? Τι θα παθετε αν απλα στείλετε ενα pm με τα τηλέφωνα? Αμα ο άλλος είναι πρωτάρης και δεν έχει να ανταλλάξει δηλαδή?
 

pouk58

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2012
Μηνύματα
626
Like
202
Πόντοι
26
Οπώς λέμε εδώ: δεν έχετε υπόθεση. Κάλα ρε τι μαλακιες είναι με τις ανταλλαγές? Τι θα παθετε αν απλα στείλετε ενα pm με τα τηλέφωνα? Αμα ο άλλος είναι πρωτάρης και δεν έχει να ανταλλάξει δηλαδή?

+1
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom