Νέα

Κύπρος

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα laertiosgr
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 442K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

stephan87

Μέλος
Εγγρ.
22 Απρ 2014
Μηνύματα
55
Like
24
Πόντοι
0
Παιδια Σαββατο πρωι πρωι πηγα σε μια στην λαρνακως που το τηλ τηλ τελιωνει σε .....352 , εκανε καλη δουλεια σχεδον τα παντα και μου πηρε μονο 20 ευρω για 1 ωρα. Με ρωτησε αν ειμαι φοιτητης και της ειπα ναι! :dancing: απ προσωπο δεν λεει και πολλα,αρκετα λεπτη,καλο στηθος.. σιγουρα για 20 ευρω ηταν μια χαρα!!
 

nerso

Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2014
Μηνύματα
14
Like
0
Πόντοι
0
Γεια σας παιδιά, καινούργιος στη παρεα:)

ψαχνω κανένα τηλ. για Ασιατικο?? Ψαχνω καιρο και δεν βρηκα τιποτα! μπορει καποιος να βοηθήσει?? :uglystupid:
 

p900

Μέλος
Εγγρ.
6 Φεβ 2007
Μηνύματα
1.732
Κριτικές
7
Like
672
Πόντοι
96
Παιδια Σαββατο πρωι πρωι πηγα σε μια στην λαρνακως που το τηλ τηλ τελιωνει σε .....352 , εκανε καλη δουλεια σχεδον τα παντα και μου πηρε μονο 20 ευρω για 1 ωρα. Με ρωτησε αν ειμαι φοιτητης και της ειπα ναι! :dancing: απ προσωπο δεν λεει και πολλα,αρκετα λεπτη,καλο στηθος.. σιγουρα για 20 ευρω ηταν μια χαρα!!
φιλε 1 ωρα αποκλειεται. 15-20 λεπτα ισως. την ειχε ρωτησει καποιος απο το τηλεφωνο οταν ημουν εκει και ειπε  οτι δεν δεχεται μια ωρα. την ρωτησα γιατι και μου ειπε απλα οτι δεν δεχεται.
 

Aleksiskou

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαρ 2012
Μηνύματα
72
Like
17
Πόντοι
0
Οντως μια ωρα αποκλειεται. Εδω κανει 10 λεπτα και βαριεται τη ζωη της.

απο Ελληνικη πρεσβεια δεν παιζει τπτ. εχει κανενας κανενα τηλεφωνο και για εμας που εχουμε πιασει ξερα? :P
(εννοειται ανταποδιδω με αλλα τηλεφωνα)
 

Godharry

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαρ 2014
Μηνύματα
1.443
Like
2
Πόντοι
16
Για ενημέρωση.
Στην Κύπρο το να παίρνει μια γυναίκα λεφτά για σεξ δεν είναι παράνομο αλλά το αποζήν από κέρδη πορνείας, είναι. Δηλαδή, η τσατσά πάει μεσα, η πουτάνα όχι.
Αυτή η γκρίζα ζώνη επιτρέπει στο σύστημα να υπάρχει αλλά και στην αστυνομία να χτυπάει οπουδήποτε κατά δοκούν όπου κρίνουν κάποιοι ότι χρειάζεται. Και ο νοών νοείτο.
Οι κοπέλλες στη Λάρνακα ήταν νεαρές, προσέφεραν καλό σέρβις και με καλή τιμή (€40). Αυτό δεν άρεσε σε κάποιους οπότε μια καλή μέρα το καλοκαίρι τις μάζεψε η αστυνομία και όλο τον εξοπλισμό τους (κινητά, πελατολόγιο κτλ...) και τις κράτεισε για να "βεβαιωθεί πως δεν ήταν θύματα trafficking". Κυκλοφόρησαν και μια φήμη πως ήταν η μια φορέας HIV (λες και το τεστ βγαίνει εντός 1,5 ώρας) και οι κοπέλες αποφάσιαν ή "αποφάσισαν" να τα παρατήσουν, τουλάχιστο ως παρέα.
Πως έχει η κατάσταση τώρα.
Online έχει ωραίες κοπέλλες με καλό σέρβις αλλά θα σκάσεις €70-80 για 30λεπτο μίας φοράς  και €100-120 για μίας όρας με χύσιμο στο στόμα, όσες φορές αντέξεις κτλ....
Από μπουρδέλλα το μόνο official (κόκκινο φωτάκι κτλ..) κοντά στη στοά (νεκρά ζώνη, ίσως γιαυτό λειτουργεί ακόμη ή απλά λαδώνει τα κατάλληλα γρανάζια) έχει €50 ταρίφα. Καλές κοπέλλες πάντως.
Από εκέι και πέρα παίρνεις τις χρυσές ευκαιρίες και κάνεις τσάρκα (αυτοκίνητο, χρόνος και υπομονή απαραίτητα) μέχρι να βρείς καλή κοπέλα.
Τις Κυριακές μπορεί να βρείς Φιλιππινο ή Ασιατικής προελεύσεως (έχουν ρεπό οι υπηρέτριες) στον κεντρικό κήπο παρά τη Βουλή αλλά θέλει προσοχή μην την πέσεις σε δεσμευμένη κοπέλλα και γίνεις ρεζίλι (μην αναφέρω νασε πλακώσουν καμιά 15ριά πάκι)
Για αυτές του φραπέ, σίγουρα παίζει κάτι με κάποιες αλλά δεν το δοκίμασα διότι αν την πέσεις σε κανονική πωλήτρια γίνεσαι ρεζίλι των σκυλιών.
Η Κύπρια στην αγλαντζιά χρεώνει αναλόγως του πόσο σε γουστάρει και το αν είσαι regular (πέφτει και στο €20) αλλά είναι λιγάκι κωμοδινάκι. Πάντως από σώμα έχει λεπτύνει και έχουν μείνει μόνο τα DD μπαλκονάκια. Καλή φάση.
Έχει άλλες δύο αγγελίες από κύπριες στις Χ.Ε. αλλά ακόμη αδοκίμαστες.
Τα κινεζάκια έχουν ψιλοεξαφανιστέι, κρίση και πήγαν στη χώρα τους βλέπετε.
Για όποιον έχει γαϊδουρίσια υπομονή μπορεί να την πέσει σε καμιά κύπρια στο vivendi ή μέσω FB (όχι και τόσο δύσκολο) αλλά κινδυνεύει περισσότερο από ΣΜΝ και από ακάποτο με την πιο απρόσεκτη πουτάνα. (πηδιούνται ακάποτα με όποιον νάναι από τα 12-13 και οι εκτρώσεις/βλενόρροιες/έρπητες/κτλ πάνε σύννεφο)
 

Godharry

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαρ 2014
Μηνύματα
1.443
Like
2
Πόντοι
16
ολες οι ξενες που βλεπεις στα καφε,απο δω και κει,λετονες,σλοβακες δεν παιζει τιποτα.αν δεν εχουν γυφτο απο την χωρα τους εχουν κυπριο πολυ ματσωμενο και νεαρο!προχτες ειδα μιαν απενταρη που σχολανε απο καφε εμπαινε σε εναν με range rover.ολες που ξερω εχουν λεφταδες,μια μερα ρωτω την φιλη τις μια λετονη για την φιλη της ποθ βρηκε λεφτα για αυτοκινητο καινουργιο,εχει σοβαρο δεσμο μου λεει,την ρωτω γιατι οχι με λετονο αφρανκο αλλοα με κυπριο λεφτα και θυμωθηκε χαχαχα.επειδει ολες το παιζουν καπειες εδω τις προσβαλω και τις βαζω στην θεση τους,στην λετονια παιρνουν απο 100-300 ευρο,πηγα πριν 4 χρονια,σε ολες τις χωρες αυτες παω χρονια,τρελενομαι να τις προσβαλω την  χαχαχα.με τρελανε ενασ φιλος για μια ρουμανα ποθ μενει εδω 7 χρονια,τοθ ελεγα μονο με γυφτους παει,κομπλεχ με κυπριουσ εχει.του ειπα το πολυ ενδιαφερων ειναι τραμπα στισ χωρες τουσ,θα την κερνουμε και θα φυγει με ρουμανουσ.οχι ο αλλος επεμενε.εφαγα 200 στο αμμος κερασματα,4 το πρωι ηρθαν οι ρουμανοι.του ειπα δεν ειμαι προφιτης αυτα μου τα εκαναν πριν 15-20 χρονια ρωσια ουκρανια. την επομενη μερα εφευγα ουκρανια αλλα που γυρισα την εκδικηθηκα.
 

Godharry

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαρ 2014
Μηνύματα
1.443
Like
2
Πόντοι
16
ελληνικη πρεσβεια κυριακη να πατε
 

Godharry

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαρ 2014
Μηνύματα
1.443
Like
2
Πόντοι
16
απαντησα στον αντρεα για αγια ναπα τι παιζει αλλα μαλλον με μπαναραν οπως το πρωι που εστειλα για βουδαπεστη.επαιζα πριν με ενα ρωσικο σαιτ που εχω,βρικα ρωσιδες βιζιτες ταχα που μενουν εδω,μονο μια απαντισε τις ειπα να βρεθουμε αλλα δεναπαντισε 2 μερες.αλλη που ταχα ειναι κυπρο μου λεει ειναι ουκρανια και θελει θαλασσα.εισιτιρια θα θελει και χρηματα,ασε που δεν θα ερθει.τις ειπα θελεις θαλασσα τραβα οδεσσα.αλλες 2 ειδαν το προφιλ μου,δεν απαντανε ισως επιδη στα ρωσικα εγραπσα φοβηθηκαν.πηρα το κινεζακι στο γιορκιο σημερα 20 ευρο,θα στειλω νουμερο σε μερικουσ φιλους
 

Godharry

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαρ 2014
Μηνύματα
1.443
Like
2
Πόντοι
16
αν θελετε να σας δουλευουν βιζιτες,κοπελες που δουλευουν για τα μαγαζια πηγαινεται αγια ναπα σοχο,red sguer,να κερνατε τις ρωσιδες να σας δουλευουν,καλοκαιρι θα παω 2-3 φορες λαρνακα μακενζι βραδι,εγινε καλυτερα εκει απο αγια ναπα
 

Godharry

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαρ 2014
Μηνύματα
1.443
Like
2
Πόντοι
16
σου εστειλα pm το skayp μου.μονο τα 2 τελευτεα χρονια πηγα 21-23 φορες στην ουκρανια,μια φορα μοσχα,τουρκια,γεωργια,σερβια,βοσνια,2 φορες αυστρια-σλοβακια και σε λιγες μερες σοφια,σκοπια,σαλονικι.εχω παει δεκαδες φορες και σε ολες τις αλλες πουτανοχωρες ρουμανια,τσεχια,λετονια,λιθουανια,πωλονια,ουγγαρια,απο το 1996.ρωσια-ουκρανια παω απο το 1987 αρα 27-28 χρονια,αρα κατι ξερω απο ξενες.δεν ειμαι γερος 34 ειμαι χα χα χα.
 

gio5678

Μέλος
Εγγρ.
25 Φεβ 2014
Μηνύματα
8
Like
6
Πόντοι
0
φιλε godharry, αν εχεις καποια τηλ σε παρακαλω στειλε pm
 

Godharry

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαρ 2014
Μηνύματα
1.443
Like
2
Πόντοι
16
paidia kalispera sas kai apo emena...kainourios sto forum kai eipa na mpw na dw ti paizei :P

menw lefkwsia kai endiaferome na vrw mia kopelitsa gia avrio 2/5/14 na kanw tin doulia twra pou lipei i filenada. mporei na me voi8isei kapios?

efxaristw!!

p.s.

1) i kopella apo aglantzia tin dokimase kaneis? (pou mporw na vrw to til tis?)
2) den exw idea pou na psa3w...
 

Godharry

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαρ 2014
Μηνύματα
1.443
Like
2
Πόντοι
16
αθλια ειναι αυτη στην αγλαντζια και πολη βρομερη.αφου εισαι αποελ θα σου στειλω pm νουμερο
 

nerso

Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2014
Μηνύματα
14
Like
0
Πόντοι
0
Καλημερα παιδιά!!! Ψάχνω για κανενα καλό μωρό να περάσω σήμερα την μέρα, θα προτιμούσα ασιάτικο :)

Μπορει να βοηθήσει κάποιος?? Δυστυχώς δεν έχω τηλ να στείλω...ειμαι καινούργιος ακόμη...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom