Νέα

κυπριοι δεν ειναι εθνικοτητα ειναι επαγγελμα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα mounopanas
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 393
  • Εμφανίσεις 19K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866
λεμεσσο που πηγα προσφατα με την κυπρια, με πηγε σε ενα,που τραγουδαγε μια ελληνιδα απο το x-factor..... μονο 1, νομιζω εχει στην λεμεσσο
ναι ειδικα στην λεμεσσ εχει ενα μονο τυπε :2funny:
 

boomb

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2009
Μηνύματα
16.466
Like
18
Πόντοι
166
έτσι εξηγείται, γι'αυτό μου αρέσουνε  :smitten:

μαυρογκάγκανοι φορέβαααα  :rockon: :cum: :cum:
 

arcans80

Μέλος
Εγγρ.
11 Φεβ 2010
Μηνύματα
2.576
Like
10
Πόντοι
16
Αφου σε τρωει ρε Αρκανη πες το .Τουρκοσποροι δεν θες να πεις? Ντρεπεσαι? Να το ειπα εγω για σενα. :rolleyes:
μαλακιες δεν θα λες.ξερεις πολυ καλα αν ηθελα να πω κατι τετοιο θα το ελεγα,και δεν μασαω και πουθενα.αλλα δεν εννουσα κατι τετοιο να ξερεις.
μην βγαζεις τα κυπριακα κομπλεξ που εχετε οι κυπριοι.
 

Α-Ω

Μέγας
Εγγρ.
15 Σεπ 2009
Μηνύματα
6.156
Κριτικές
14
Like
4.393
Πόντοι
3.715
Είχε τύχει να τραβιέμαι ένα φεγγάρι (μόνο φεγγάρι) με μία τζίμπρια...γερό προμπούκι - δυνατό κι ασταμάτητο τσιμπούκι, ζουμερό...βυζί...κόρη εισαγγελέως. (Πολύ σπέρμα πάρα πολύ)

Κεράτωνε με τον καλαμαράν τον Τζίμπριον αρραβωνιάρην δικηγκόρον της, τον οποίον από την στεναχώριαν τον έπιασεν κάτι και το έχωνεν στην Άμμον κι έτσι βγάλαμεν την Αμμόχωστον.

Κλικαδόρεν, λίγοι ήτο, ξεχασμένοι, δώσανε πήρανε, Λεμεσσός με ρώσσικες πινακίδες τα μαγαζιάν...γενικώς είναι μέρος του εγγύτερου χρονικώς γεωπολιτικού σχεδιασμού εξασφαλίζοντας ενεργειακήν ασφάλειαν εις το μαρτυρικόν Γισραήλ και και και και..!

τι να γράφομεν ώρα πούναι.
 

nacho_scocco

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2009
Μηνύματα
1.716
Κριτικές
3
Like
192
Πόντοι
16
δε μπορώ να πω ότι τους ξέρω καλά,αλλά από τα λίγα άτομα που έχω γνωρίσει δε μπορώ να πω ότι σχημάτισα και τη καλύτερη εικόνα.έχουν ένα στυλάκι "είμαι πιο πάνω από σένα"....ένα τουπέ να το πω....μπορεί να έτυχε πάντως.επαναλαμβάνω δε ξέρω πολλά άτομα ούτε έχω πάει να μείνω ποτέ
 

silva!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2008
Μηνύματα
16.051
Κριτικές
3
Like
14
Πόντοι
166
εχω μια κυπρια στη σχολη,συμφοιτητρια δυο εξαμηνα τωρα.
δεν την συναναστρεφομαι  για να εχω εμπεριστατωμενη αποψη αλλα οταν γυρισε και πεταξε το κορυφαιο σε ολη τη ταξη μπροστα,ο αδερφος μου με τη δουλεια που κανει εχει περισσοτερα λεφτα απο τους γονιους ολων εδω μεσα λεω κατι δεν παει καλα. :rolleyes:

γενικα παντως ναι εχει στυλακι οτι εμεις στην κυπρο αυτο κι εμεις εκεινο,και πως ειναι ετσι στην ελλαδα(τοτε τι ηρθες μωρη να σπουδασεις εδω?) :jerking:
 

boomb

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2009
Μηνύματα
16.466
Like
18
Πόντοι
166
Ρε Απολυτε βρηκες κι εσυ τον πιο λοβοτομημενο να παρουσιασεις? Τι θα νομιζουν για μας τωρα τα παιδιαααααα :s&m_1:

εμείς έχουμε το δημητράκη, δε μας παίρνει να βγάλουμε άχνα  :2funny: :2funny:
 

Επισκέπτης
για το μπουτσο εντελως

ρομποτ...προσωπικοτητα 0...

εναν στους 100 της προκοπης ειναι ζητημα αν θα βρεις...οπως και με τους αλβανους
 

Επισκέπτης
οι  κυπριες ειναι λιγο καλυτερες απ τους αντρες
 

boomb

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2009
Μηνύματα
16.466
Like
18
Πόντοι
166
μήπως το υφάκι που λέτε είναι παρεξηγημένο? και από ξένους έχω ακουσει ότι είμαστε πολύ αγενείς, τους λέω ότι έτσι είναι οι έλληνες, αν μας γνώριζαν λίγο καλύτερα θα το καταλάβαιναν. μήπως δεν είναι έτσι όπως το βλέπετε εσείς?  :think:
 

erevnitis

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2006
Μηνύματα
4.766
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
16
Μαγκες ,εχω επισκεφθει 6 φορες την Κυπρο.
Παρατηρηση: Αν κοιταξεις μια κυπρια με ΠΟΘΟ ,κολακευεται και
ΠΟΤΕ δεν στραβομουτσουνιαζει .Σε κοιταζει ισια στα ματια να νοιωσει ποσο σε καβλωνει .ΚΑΑΑΑΒΛΕΣΣΣ ΚΥΠΡΙΕΕΕΣΣΣ !
 

nacho_scocco

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2009
Μηνύματα
1.716
Κριτικές
3
Like
192
Πόντοι
16
για το μπουτσο εντελως

ρομποτ...προσωπικοτητα 0...

εναν στους 100 της προκοπης ειναι ζητημα αν θα βρεις...οπως και με τους αλβανους
νωωωωωνταααααααααααας......εμίλησε :rockon: :rockon: :rockon:
και έλεγα γτ τόση ώρα δε πήρε θέση το τρελό αγόρι? :headbang2: :bounce-glasses: :new_shocked:
 

arcans80

Μέλος
Εγγρ.
11 Φεβ 2010
Μηνύματα
2.576
Like
10
Πόντοι
16
εχω μια κυπρια στη σχολη,συμφοιτητρια δυο εξαμηνα τωρα.
δεν την συναναστρεφομαι  για να εχω εμπεριστατωμενη αποψη αλλα οταν γυρισε και πεταξε το κορυφαιο σε ολη τη ταξη μπροστα,ο αδερφος μου με τη δουλεια που κανει εχει περισσοτερα λεφτα απο τους γονιους ολων εδω μεσα λεω κατι δεν παει καλα. :rolleyes:

γενικα παντως ναι εχει στυλακι οτι εμεις στην κυπρο αυτο κι εμεις εκεινο,και πως ειναι ετσι στην ελλαδα(τοτε τι ηρθες μωρη να σπουδασεις εδω?) :jerking:
καλ
καλη γκομενα ειναι η κυπρια? :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think:
 

erevnitis

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2006
Μηνύματα
4.766
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
16

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom