Νέα

Κυκλοφορεί «Η Εκδίκηση Της Νύφης»

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

O Monaxos

Μέλος
Εγγρ.
30 Οκτ 2009
Μηνύματα
15
Like
0
Πόντοι
0
Ηλεκτρα μου, δυστηχως δεν εχω προσβαση να αγορασω την ταινια, αλλα αν ηθελες να βρεθουμαι και να μου φερεις ενα αντιγραφο, ευχαριστως! :grin: Οσο για την φιλη σου την Franseska που κλεινει τα 21 αυτον το μηνα, καταπληκτικη κοπελα, αλλα θελει λιγο προσοχη στο φαγητο.

τρώει πολύ η κοπελα ;;  :2funny:
 

Hlektra Galanou

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2009
Μηνύματα
10
Like
0
Πόντοι
0
χαλαρος ειμαι..
γιατι εντυπωσιαστηκες???
θεωρεις δεδομενο οτι σε γνωριζουν ολοι οσοι ειναι μελη εδω???

Όχι φυσικά και δεν θεωρώ ότι με γνωρίζουν όλοι εδώ μέσα. Αλλά θεωρώ ότι για να σχολιάζεις κάτι θα πρέπει τουλάχιστον να το έχεις δει...
 

thanoulis21r

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Οκτ 2007
Μηνύματα
282
Κριτικές
10
Like
9
Πόντοι
1.992
καλα οι ατακες απιστευτες ρε ολα τα λεφτα και ο τυπας ο καραφλος δινει ρεστα...ρε παιδια η γκομενα που παιζει το ρολο της κουμπαρας την εχω παρει δουλευε σε μπουρδελλο στη λιοσιων φοβερη η γυναικα ατακαδορισα και τοτε που την ειχα γνωρισει...μαλιστα ειχα γραψει εκεινο τον καιρο και κριτικη για αυτην νομιζω εξηκιου 18 αν δεν κανω λαθος!!
 

Duracell

Τιμημένος
Εγγρ.
18 Οκτ 2005
Μηνύματα
8.672
Like
86
Πόντοι
66

Κατ' αρχήν, καλώς ήρθες στο Forum :dancing:


Το νυφικό ήταν όλα τα λεφτά! :rockon:

ΙΔΕΑ: σε επόμενη ταινία, να παίξεις τον ρόλο της χήρας... με sexy μαύρα, κάλτσες με ζαρτιέρες κ ψηλοτάκουνα... ;)
 

Alexis_cool

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Φεβ 2008
Μηνύματα
2.368
Like
4.551
Πόντοι
456
Ηλεκτρα καλησπερα.     :)
συγχαρητηρια καταρχην για το θαρρος να γυρισεις ταινιες τετοιου περιεχομενου.
μην δωσεις σημασια στα διαφορα κακεντρεχη που θα ακουστουν εδω μεσα αλλα και αλλου.
οι Ελληνες ειμαστε υποκριτες στο σεξ και ευτυχως που κοριτσια σαν εσενα αρχιζουν σιγα-σιγα να βγαζουν την τσιμπλα απο τα ματια μας.
σε ευχαριστουμε για τις ομορφες στιγμες που απολαυσαμε...
καλη δυναμη για τη συνεχεια!
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906
φτου....πανε τα λινκς σβηστηκαν....τι λετε να μην τα ξαναποσταρω; :think: :think: :think:
παντως αν τα θελει κανενα απο τα κοριτσια του σαιτ μονο για αυτες θα στειλω πμ... :grin: :grin: :grin: :grin:
 

kwstaswd

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2008
Μηνύματα
152
Κριτικές
1
Like
42
Πόντοι
1
παιδες παιξατε καμια μαλακια 8αυμαζοντας την Ηλεκτρα??? Εγω για να πω την αλη8εια τρεις!!!!! Και οι τρεις πολυ δυνατες!!!!!
 

kwstaswd

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2008
Μηνύματα
152
Κριτικές
1
Like
42
Πόντοι
1
Και μην ξεχναμε και το η8ικο διδαγμα της ταινιας το οποιο μας το αποδιδει ο σκηνο8ετης προς το τελος του εργου.....ΕΤΣΙ ΓΑΜΑΕΙ Ο ΠΕΙΡΑΙΑΣ !!!!!!!!!!
 

HARD19

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Μαΐ 2009
Μηνύματα
4.037
Κριτικές
11
Like
70
Πόντοι
246
παιδες παιξατε καμια μαλακια 8αυμαζοντας την Ηλεκτρα??? Εγω για να πω την αλη8εια τρεις!!!!! Και οι τρεις πολυ δυνατες!!!!!

Ρε μεγάλε, σε μπουρδελοσάιτ είσαι, μαλακία για την Ηλέκτρα παίζεις? Πήγαινε να γαμήσεις σε κανα μπουρδέλο και όταν χύνεις φώναζε "έτσι γαμαει ο Πειραιας"!!!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom