Νέα

«Η Φίλη της Κόρης μου». Nέα τσόντα Sirina με υποψήφια Playmate Νικολέτα Ρωμανού

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

sugardadis

Ανώτερος
Εγγρ.
27 Ιουν 2007
Μηνύματα
545
Κριτικές
10
Like
593
Πόντοι
5.845
ρε παίκτες αναζητήστε τα λινκ σε καμια προηγούμενη σελίδα :headbang: έλεος πια, για αυτό φτάσαμε εδώ που φτάσαμε όλοι οι Ελληνες θέλουν μασημένη τροφή στο στόμα!!! :jerking: :jerking: :jerking: :jerking:

Και που να είχε φτάσει 400 αντί για 40 σελίδες το θρεντ. Δηλαδή να περνάγαμε μία μέρα να βρούμε το λινκ. Το ότι την παίζεις πάντως φαίνεται!
 

διομήδης

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Δεκ 2008
Μηνύματα
44.984
Like
30.415
Πόντοι
5.006
Και που να είχε φτάσει 400 αντί για 40 σελίδες το θρεντ. Δηλαδή να περνάγαμε μία μέρα να βρούμε το λινκ. Το ότι την παίζεις πάντως φαίνεται!
Οταν ζητάς πρέπει να έχεις δώσει πρώτα  ;)
 

sugardadis

Ανώτερος
Εγγρ.
27 Ιουν 2007
Μηνύματα
545
Κριτικές
10
Like
593
Πόντοι
5.845
Για να δώσω πρέπει να ζητήσει κάποιος. Άρα πρώτα ζητά κάποιος και μετά δίνεις. Ελπίζω να είναι αντιληπτή η λογική αλληλουχία. Στο κάτω κάτω έχω δώσει αρκετά πράγματα κατά καιρούς. Απλά δε μου αρέσει ο τρόπος που σχολιάζουν μερικοί.
 

d3m

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαρ 2011
Μηνύματα
553
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
6
Καποιο καλο παιδακι να μου δωσει το λινκ να το κατεβασω αν υπαρχει. :)
 

astrakias69

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιαν 2006
Μηνύματα
35
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
ρε παιδιά κανένα λινκ που ο ήχος να συμβαδίζει με την εικόνα ??? δυο διαφορετικά λινκ κατέβασα και είναι το ίδιο  :headbang: :headbang:
 

d3m

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαρ 2011
Μηνύματα
553
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
6
Εαν τα αρχεία έχουν τον προβληματικό ασύγχρονο ήχο: Μπορείτε να τα διορθώσετε μια και καλή το πρόβλημα, ακολουθώντας 5 απλά βήματα:

1) Κατεβάζετε το πρόγραμμα virtualdubmod από εδώ: (δεν χρειάζεται καν εγκατάσταση) και ανοίγετε το βίντεο μ' αυτό.
2) Επιλέγετε "Streams -> Stream List" και πατάτε δεξί κλικ στο παράθυρο που θα ανοίξει.
3) Επιλέγετε "Interleaving" και στο κάτω μέρος του νέου παραθύρου, εκεί που γράφει "Audio Skew Correction" ορίζετε την τιμή 1900.
4) Πατάτε "OK" και στα 2 ανοιχτά παράθυρα για να επιβεβαιωθεί η αλλαγή και πλέον στο κεντρικό μενού επιλέγετε "File -> Save As...".
5) Τέλος, στο νέο παράθυρο που άνοιξε επιλέγετε στο κάτω μέρος του παραθύρου, εκεί που γράφει Video Mode, από "Full processing mode" που είναι εξ ορισμού, το "Direct Stream Copy", ορίζετε το όνομα του νέου αρχείου και την τοποθεσία αποθήκευσης και πατάτε "Αποθήκευση".

Έτσι, σε λίγα δευτερόλεπτα θα έχετε ένα νέο αρχείο με συγχρονισμένο ήχο, που δεν θα έχει πειραχτεί καθόλου η αρχική κωδικοποίησή του.
Καλή επιτυχία!
 

MANOU

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2008
Μηνύματα
5.430
Like
0
Πόντοι
66
Εαν τα αρχεία έχουν τον προβληματικό ασύγχρονο ήχο: Μπορείτε να τα διορθώσετε μια και καλή το πρόβλημα, ακολουθώντας 5 απλά βήματα:

1) Κατεβάζετε το πρόγραμμα virtualdubmod από εδώ: (δεν χρειάζεται καν εγκατάσταση) και ανοίγετε το βίντεο μ' αυτό.
2) Επιλέγετε "Streams -> Stream List" και πατάτε δεξί κλικ στο παράθυρο που θα ανοίξει.
3) Επιλέγετε "Interleaving" και στο κάτω μέρος του νέου παραθύρου, εκεί που γράφει "Audio Skew Correction" ορίζετε την τιμή 1900.
4) Πατάτε "OK" και στα 2 ανοιχτά παράθυρα για να επιβεβαιωθεί η αλλαγή και πλέον στο κεντρικό μενού επιλέγετε "File -> Save As...".
5) Τέλος, στο νέο παράθυρο που άνοιξε επιλέγετε στο κάτω μέρος του παραθύρου, εκεί που γράφει Video Mode, από "Full processing mode" που είναι εξ ορισμού, το "Direct Stream Copy", ορίζετε το όνομα του νέου αρχείου και την τοποθεσία αποθήκευσης και πατάτε "Αποθήκευση".

Έτσι, σε λίγα δευτερόλεπτα θα έχετε ένα νέο αρχείο με συγχρονισμένο ήχο, που δεν θα έχει πειραχτεί καθόλου η αρχική κωδικοποίησή του.
Καλή επιτυχία!
:think:πολλη my greekblog παρακολουθεις
παντος το προγραμμα κανει δουλεια και εγω μ αυτο συνχρονισα τον ηχο
 

pericoloso_81_gr

Νέο Μέλος
Εγγρ.
20 Απρ 2011
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
paidia mallon o seirinakis mas pire xampari k esvise ta links apo to tsontadiko
kammia voithia se kana online video i torrent iparxei??
 

40DDD

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2011
Μηνύματα
3.729
Like
17
Πόντοι
16
Depositfiles link σου κάνει; Του αγίου πούτσου ανήμερα θα κατέβει όμως. Πάντως έκανα sync τον ήχο. ;)
 

zaraboukas

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2009
Μηνύματα
83
Like
0
Πόντοι
0
audio delay έχει και το vlc, δεν χρειάζονται εξειδικευμένα προγραμματα, ψάξτε στα hotkeys τύποι
 

Velvy_2

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουν 2010
Μηνύματα
17.699
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
Δεν την είδα όλη την τσόντα, είδα μέχρι εκεί που έπαιρνε πίπα η Ρωμανού στον πατέρα της Βαβάτση στο κρεβάτι του.

Εχει τελείως εκφυλόφατσα κ πω πω είναι τρελά καυλερή! Καμία σχέση με το βούρλο τη Βαβάτση.
 

d3m

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαρ 2011
Μηνύματα
553
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
6
Δαχτυλοθηκες καλα?
 

gianevan

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Φεβ 2009
Μηνύματα
17.130
Like
5.807
Πόντοι
1.206
Δεν την είδα όλη την τσόντα, είδα μέχρι εκεί που έπαιρνε πίπα η Ρωμανού στον πατέρα της Βαβάτση στο κρεβάτι του.

Εχει τελείως εκφυλόφατσα κ πω πω είναι τρελά καυλερή! Καμία σχέση με το βούρλο τη Βαβάτση.

Καλά που είχα πηδήσει τη Ρωμανού δηλαδή και με πιο λίγα λεφτά προ τσόντας και καλλιστείων, διότι και πάλι τα ψιλοέκλαιγα!

Φαντάσου να τα είχα χώσει για να πάρω την Βαβάτση! :o :o :o
 

Velvy_2

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουν 2010
Μηνύματα
17.699
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
Καλά που είχα πηδήσει τη Ρωμανού δηλαδή και με πιο λίγα λεφτά προ τσόντας και καλλιστείων, διότι και πάλι τα ψιλοέκλαιγα!

Φαντάσου να τα είχα χώσει για να πάρω την Βαβάτση! :o :o :o


Α αυτό δε δύναμαι να το ξέρω! χαχα

Πάντως γιατί κάποιος να θέλει να (πληρώσει για να) πηδήξει το σπαστικό που όταν κάνει ότι πονάει θέλεις να μπεις στην οθόνη να του τραβήξεις μπουκέτο, δε θα το καταλάβω ποτέ!
 

dimimoyt

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουν 2010
Μηνύματα
75
Κριτικές
13
Like
220
Πόντοι
290
παιδια το λινκ να την κατεβασω ;στειλτε μου σε p.m.ευχαριστω.
 

squeazy

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2010
Μηνύματα
108
Κριτικές
4
Like
2
Πόντοι
1
Link με pm παρακαλώ???
:helpplea: :helpplea:
 

felixgr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουν 2006
Μηνύματα
1.481
Κριτικές
2
Like
2.806
Πόντοι
456
όποιος τα θέλει μου τα ζητάει...
 

prokopis_proikismenos

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Νοε 2009
Μηνύματα
1.822
Κριτικές
10
Like
2.553
Πόντοι
3.187
Κοροιδάκιααααααααααααααααααα.....πάρτε τις τσόντες του Σειρινάκη γιατι το παίδι πρέπει να πάρει την επόμενη έκδοση της Φεράρι...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom