Νέα

«H Βούλα Βαβάτση και ο Υπουργός». Νέα 3D τσόντα Sirina!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Επισκέπτης
Η κοπέλα είναι αρκετά εμφανίσιμη και στην ταινία έπαιξε ωραία τον "ρόλο" της,αλλά πρέπει να έχει θέμα με το IQ της...
 

Επισκέπτης
Η κοπέλα είναι αρκετά εμφανίσιμη και στην ταινία έπαιξε ωραία τον "ρόλο" της,αλλά πρέπει να έχει θέμα με το IQ της...
Εντάξει πολύ fake ήταν στο βιντεάκι που έβαλα παραπανω.Φαντάζομαι παριστάνει την χαζοbimbo.
 

Επισκέπτης
Αν είναι fake ή όχι δεν το ξέρω,και δεν την ξέρω προσωπικά.Ότι έγραψα είναι ότι είδα στο βίντεο.
 

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.272
Πόντοι
8.645
Όχι και αρκετά εμφανίσιμη το γυφταριό
 

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.190
Like
53
Πόντοι
366
Εντάξει πολύ fake ήταν στο βιντεάκι που έβαλα παραπανω.Φαντάζομαι παριστάνει την χαζοbimbo.

ναι δεν ειναι ετσι. βεβαια ποσο ηλιθιοδεστερη πρεπει να εισαι οταν παριστανεις την ηλιθια  :think:
 

giovannipilot

Μέλος
Εγγρ.
11 Δεκ 2007
Μηνύματα
44
Κριτικές
19
Like
51
Πόντοι
10
:headbang: :headbang: :headbang: και γαμω τις συνεντευξεις...και....IQ τζατζικιου...
 

Επισκέπτης
παιδες δεν ειδα αυτη την τσοντα αλλα στης τζουλιας που την ειδα ειναι τρελο μωρο μηπως ξερει κανεις κανα τροπο ή να την κατεβασω ή να την δω σε stream (την τσοντα της βαβατση εννοω)
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866
παιδες δεν ειδα αυτη την τσοντα αλλα στης τζουλιας που την ειδα ειναι τρελο μωρο μηπως ξερει κανεις κανα τροπο ή να την κατεβασω ή να την δω σε stream (την τσοντα της βαβατση εννοω)
Η Βούλα Βαβάτση, μία από τις μούσες του Δημήτρη Σειρηνάκη, μας αποκαλύπτει ποια είναι η πιο τρελή της φαντασίωση…

«Θέλω να κάνω σεξ με τρεις άντρες»! (ΦΩΤΟ)

«Η δική μου φαντασίωση είναι να είμαι με τρεις άντρες στο κρεβάτι, να τους έχω κλειστά τα μάτια, να τους αλείφω με σαντιγί και να τους γλύφω και να τους παίζω όπως θέλω εγώ», δήλωσε η σέξι Βούλα.

Και προσθέτει: «Έχω κάνει σεξ παντού! Σε πάρκα, σε στάσεις λεωφορείου, σε σκάλες, σε αυτοκίνητα μέσα, σε πεζούλια, σε κορμούς, στη θάλασσα, μέσα στο λεωφορείο, πάνω σε ποδήλατο και σε άλλα πολλά τρελά μέρη».

Όσο για το τι θεωρεί σέξι πάνω της, επεσήμανε: «Ατού στην εμφάνισή μου είναι το στήθος μου και τα οπίσθιά μου»

 
Εγγρ.
20 Ιαν 2011
Μηνύματα
150
Like
8
Πόντοι
1
να χαρώ εγώ αυτόν που επέλεξε ποιες φωτο θα δημοσιευτούν  :2funny: :2funny:

*χιντ: μην κοιτάτε τα βυζιά

ναι, τελικά φαίνεται ότι οι ίδιοι τις φωτογραφίζουν  :2funny:

ασχετο των ασχετων  :uglystupid:
μια φορα μας φωτογραφησε ο ιδιος και οι φωτογραφιες οι δικες μου του ιδιου φωτογραφου δεν εχουν κυκλοφορησει και πολυ.
απλα εχουμε κανει και οι δυο για το shoot.gr πολυ πριν αυτη κανει τσοντα
 

alani30

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2009
Μηνύματα
4.169
Κριτικές
1
Like
3
Πόντοι
16
Θα την δω μολις παιξει κανα λινκ στο διαδυκτιο (λεφτα για να την αγορασω δεν παιζει...),πιστευω πως θα ακολουθησουν κ αλλα ελληνακια πορνιδια.
 

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.272
Πόντοι
8.645
Στη τσόντα με τη τζούλια στο τελος φαινόταν ωραία. Δεν ξέρω αν φταίει το ότι ήταν και οι μαύροι στη σκηνή, πάντως μπορώ να πω κιόλας ότι μου άρεσε  :S
 
Εγγρ.
3 Νοε 2010
Μηνύματα
575
Like
36
Πόντοι
6
ασχετο των ασχετων  :uglystupid:
μια φορα μας φωτογραφησε ο ιδιος και οι φωτογραφιες οι δικες μου του ιδιου φωτογραφου δεν εχουν κυκλοφορησει και πολυ.
απλα εχουμε κανει και οι δυο για το shoot.gr πολυ πριν αυτη κανει τσοντα

Μαριαννα εσί υπάρχι περίπτοσι να γιρίσις τσόντα ι με τιν όρεξι θα μίνο;
 

mike304

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουν 2009
Μηνύματα
132
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
ακατοκητο.........
 

panourgos

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2007
Μηνύματα
759
Like
6
Πόντοι
6
καροοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοο
 
Εγγρ.
3 Νοε 2010
Μηνύματα
575
Like
36
Πόντοι
6
Ελπίζο να το πέζι κε λίγο ιλίθια, αλιός τί να πό, ίνε πιό ιλίθια από καθιστεριμένι αμιβάδα. Αμα τι γκαστρόσις κε τις πις ότι το πεδί δεν ίνε δικό τις μπορί να το πιστέψι. Είνε και κακάσχιμι απ'ότι ίδα στο βίντεο, άμα τι δις άβαφτι θα ινε εντελώς χάλι. Παρολαφτα μου έχι κολίσει μια φαντασίοση οτι τι γαμαο και τις ρίχνο και μπουνίδια στι μάπα. Ίμε καλά γιατρε μου;
 

House of Fun

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2009
Μηνύματα
36.816
Κριτικές
5
Like
44
Πόντοι
366
Για να παριστάνεις,σχετικά καλά,την τελείως ηλίθια είναι δύσκολο,θέλει και κάποιο μυαλό.
Τραγικό ότι είδα στο video.
 

pz89

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2010
Μηνύματα
33.215
Κριτικές
14
Like
22
Πόντοι
376
Για να παριστάνεις,σχετικά καλά,την τελείως ηλίθια είναι δύσκολο,θέλει και κάποιο μυαλό.
Τραγικό ότι είδα στο video.
Κάπου να το κατεβάσω κ γω που με έχει φάει η περιέργεια... :helpplea:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom